Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 30

QUOTE(GREK @ 2010 11 10, 11:01)
ateinu su klausimu, kurios naudojo Herceptiną, ar galima kaži tuo pat metu naudoti Wobe-mugos ar wobenzym? Ir ar nuo herceptino gali būti stipriai pamažėjęs hemoglobinas?

Aš naudojau Wobe - Mugos po gydymo, taip daktarė buvo sakiusi. Vartojau metus. Dėl hemoglobino - nebuvo man taip, kad mažėtų dėl Herceptino.
Atsakyti
QUOTE(arune @ 2010 11 10, 11:30)
Aš naudojau Wobe - Mugos po gydymo, taip daktarė buvo sakiusi. Vartojau metus. Dėl hemoglobino - nebuvo man taip, kad mažėtų dėl Herceptino.

Arūne, gerai supratau? po gydymo Herceptinu?
Atsakyti
Labas smile.gif.
Man navelbino lasina 50 mg. Sanariu visai neskauda. Patriccija, jei Jums taip skauda, reiketu pasitart su gydytoja ir gal leistu vaista kas antra savaites. Organizmas spetu pailseti.
As jau po sulasinimo. Gruodzio 2d. uzase kepenu kompiuteriniai tomografijai, tikiuos nemaloniu staigmenu nebus. As dabar taip bijau visu tyrimu...
Atsakyti
Labukas visoms, Mergaitėms 4u.gif

QUOTE(GREK @ 2010 11 10, 12:01)
... stipriai pamažėjęs hemoglobinas?

Aš ne apie Herceptiną... blush2.gif , bet apie hemoglobiną... Kai dabar gulėjau ligoninėje viena lovos kaimynė pasakojo receptuką, kaip pakelti hemoglobiną. Tiesa , aš tokio nebuvau girdėjusi, bet galvoju, kad jei kam reikia - galima pabandyti.
Imame lygiom dalim grikių, graikiškų riešutų ir medaus. (pvz. visko imam po stiklinę, ar po taurele...) Grikius ir riešutus sumalame. Viską sumaišome. Kai tik norim ir užkandam po šaukštelį...


QUOTE(Magam @ 2010 11 10, 16:12)
Gruodzio 2d. uzase kepenu kompiuteriniai tomografijai, tikiuos nemaloniu staigmenu nebus. As dabar taip bijau visu tyrimu...

Linkiu, kad viskas būtų tik gerai. 4u.gif Iki gruodžio dar yra laiko - stenkis negalvoti. O tyrimų visada neramu laukti unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 10 lapkričio 2010 - 15:39
Vat. Važiuoju į Marijampolę savaitgalį drinks_cheers.gif .
Atsakyti
Samta 4u.gif 4u.gif - Laikau jau kumštelius už tave. Viskas bus tik gerai... wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Art. @ 2010 11 10, 17:43)
Vat. Važiuoju į Marijampolę savaitgalį  drinks_cheers.gif .

Geros tau kelionės. mirksiukas.gif Ačiū, kad užsuki. Tikiuosi, kad tu ir dukrelės laikotės gerai. Ir sveikata gera ir mokslai sekasi... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GREK @ 2010 11 10, 13:20)
Arūne, gerai supratau? po gydymo Herceptinu?

Grek, wobe - mugos aš vartojau po pirmo gydymo chemoterapija. Tada Herceptinas nebuvo skirtas. Herceptiną man skyrė, kai buvo recidyvas. O dėl Wobe - mugos gydytoja sakė, kad jis vartojamas po gydymo. Tiesa, po antro gydymo klausiau savo gydytojos, gal vėl reikėtų Wobe - mugos, tai man paaiškino, kad ne, nes jis "jau nuėjo nuo arenos" (gydytojos žodžiai) - suprasti reikia taip, kad nebeskaitomas vertingu, atsirado naujų ir t. t. O jau brangumėlis jo, to Wobe - mugos doh.gif Kas mėnesį paklodavau apie 1000 lt., ir taip metus. Man jį buvo onkologė patarus, aš aplamai viską tariuosi su ja, dėl visų vaistų bei papildų, ką vartoju.


Magam, puikiai suprantamos tavo baimės... Patarimas tik toks - iki gruodžio 2d. dar toloka, todėl dabar gyvenk, grūsk mintis kuo toliau, stenkis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arune: 10 lapkričio 2010 - 16:51
QUOTE(rasų lanka @ 2010 11 10, 18:15)
Samta 4u.gif  4u.gif  - Laikau jau kumštelius už tave. Viskas bus tik gerai... wub.gif
Papildyta:

Geros tau kelionės.  mirksiukas.gif Ačiū, kad užsuki. Tikiuosi, kad tu ir dukrelės laikotės gerai. Ir sveikata gera ir mokslai sekasi... 4u.gif

Art , atvežk Rasų lankelę į svečius wink.gif, rodos Jūs ten netoliese. wink.gif

arune, kaip suprasti? Herceptiną skyrė po recidyvo, nors HER nera pas tave?

WobeMugos ir Wobenzymą man patarė gerti chemijų metu. Lengviau pernešamas gydymas aiškino taip.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Patriccija: 10 lapkričio 2010 - 16:54
Pas mane yra HER, bet po pirmos operacijos niekas to netyrė, ir nežinojome.
Atsakyti
QUOTE(Magam @ 2010 11 10, 16:12)
Labas smile.gif.
Man navelbino lasina 50 mg. Sanariu visai neskauda. Patriccija, jei Jums taip skauda, reiketu pasitart su gydytoja ir gal leistu vaista kas antra savaites. Organizmas spetu pailseti.
As jau po sulasinimo. Gruodzio 2d. uzase kepenu kompiuteriniai tomografijai, tikiuos nemaloniu staigmenu nebus. As dabar taip bijau visu tyrimu...

Magam, man praeitais kartais taip neskaudėjo. Bet žiūriu, kad čia šiandien man jau skauda ne kaip sąnarius, o kaip, kad būtų sutrikdytas limfos tekėjimas, ypač toji rankelė, kur operuota krūtis ir pažasties limfmazgiai, tokia sunki ir skaudama visa ranka, dar kaip ir NBA rašė, kad skauda virš raktikaulinius limfmazgius dilgčiopjančiais skausmais...taip pat dar ir nugarą plaučių srityje, tai krūtinės ląstą priekyje. Žodžiu, jaučiu besimėtančius skauduliukus g.gif . Bet nieko, nesigasdinkite, aš darbe dar, dar mes visiems parodysim kur pipirai auga drinks_cheers.gif tongue.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Niu, važiuoju namoooo... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2010 11 10, 16:38)
Imame lygiom dalim grikių, graikiškų riešutų ir medaus. (pvz. visko imam po stiklinę, ar po taurele...) Grikius ir riešutus sumalame. Viską sumaišome. Kai tik norim ir užkandam po šaukštelį...

agam, tikrai negirdėtas schmoll.gif Ačiū, Rasų lanka, pabandysiu ir šitą, nepakenks. O grikiai taip suprantu nevirti, tik mali ir viskas g.gif

Arūne, man ne taip pasisekė su chemoterapiaute unsure.gif nelabai mes kontaktuojam, kalba kol moku jai, o pinigėliai tirpsta akyse, dar gi nedirbu aš. Pasakė, jei nori - gerk. Tai aš, didelėm iš baimės akim nusipirkau ir Wobenzym ir Wobe-mugos, paklojau nemenką sumelę, ir nors nesu suvalkietė, ale išmest gaila, tai gal vis dėl to sakau, reik suvartot biggrin.gif
Nu dabar jau visai pasimečiau, kas daryt? g.gif

Patricija, man pagelbsti nuo rankos skausmo Lioton, apsirišu šiltai ranką susitepus juo, iš po nakties jaučiuosi geriau smile.gif Jau vėl galiu megzt topsecret.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GREK: 10 lapkričio 2010 - 17:22
QUOTE(GREK @ 2010 11 10, 19:21)
agam, tikrai negirdėtas  schmoll.gif Ačiū, Rasų lanka, pabandysiu ir šitą, nepakenks. O grikiai taip suprantu nevirti, tik mali ir viskas  g.gif

Taip,grikiai sausi - tokie, kokius nusiperki. Sumali kavamale... 4u.gif

***

Man atrodo, kad tie enzimai skirtingi. Pvz. Wobe-mugos e skirtas chemoterapijos ir švitinimo metu, o Wobenzym - uždegimams, žaizdoms ir pan. Reikia gerai pasiskaityti Wobe-mugos dar yra dozuotė esant metastazėms ir kai jų nėra, švitinimui ir chemoterapijai vykstant dar kitaip...

Wobenzym

WOBE-MUGOS E
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 10 lapkričio 2010 - 18:23