Įkraunama...
Įkraunama...

Apendicitas

QUOTE(Experte @ 2008 01 21, 22:31)
Aciu Renatita uz atsakyma. Bandysim rytoj prispaust gydytojus, nes turbut jie laukia kol truks apendicitas.

Arba kol į kišenę įdėsit cool.gif

Nėra už ką. Tik norėjau parašyti, kad visokių atvejų būna. Man sakė, kad turėjau chronišką apendicitą. Sakė tokiu atveju, nebūna stiprių skausmų ir nustatyti sunkiau. Bet keistas man toks paaiškinimas, nelabai ir tikiu kažkaip.

Sėkmės jums mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Renatita @ 2008 01 22, 00:43)
Arba kol į kišenę įdėsit  cool.gif

Nėra už ką. Tik norėjau parašyti, kad visokių atvejų būna. Man sakė, kad turėjau chronišką apendicitą. Sakė tokiu atveju, nebūna stiprių skausmų ir nustatyti sunkiau. Bet keistas man toks paaiškinimas, nelabai ir tikiu kažkaip.

Sėkmės jums  mirksiukas.gif


Kodel netiki? As irgi jutau skausma vos vos- toki nezymu. Pagrindini negalavima sukele temperatura, jegu nebuvimas, tas prakaito pilimas( tai karsta, tai salta ). O apendicitas tai jau buvo senas- gangrenaves. Todel po to liepe pirktis labai stiprius antibiotikus, nes bijojo, kad operacijos metu nebutu pasiseje to uzkrato. Tada jau butu reikeje kojas kratyt. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mind @ 2008 01 22, 08:30)
Kodel netiki? As irgi jutau skausma vos vos- toki nezymu. Pagrindini negalavima sukele temperatura, jegu nebuvimas, tas prakaito pilimas( tai karsta, tai salta ). O apendicitas tai jau buvo senas- gangrenaves. Todel po to liepe pirktis labai stiprius antibiotikus, nes bijojo, kad operacijos metu nebutu pasiseje to uzkrato. Tada jau butu reikeje kojas kratyt. doh.gif

Vadinasi ir man tas pats buvo, nes sakė, kad tą apendicitą jau seniai turiu ir, kad galėjo blogai baigtis jeigu dar būčiau laukus ilgiau. O temperatūra ir man laikėsi ilgą laiką, ne aukšta, bet kelios dalys kasdien būdavo. Ir antibiotikus po operacijos man leido labai stiprius - 4 kartus į dieną ar net daugiau, nebepamenu jau. Pusę metų paskui užpakalį skaudėjo lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif man apendicitą išoperavo, kai man tebuvo 15 metų, bet prisimenu kaip dabar... prasidėjo nuo vėmimo, viduriavimo, pilvo skausmo. Skausmas galų gale tapo toks nepakeliamas, kad galvojau, mirsiu. Skaudėjo ne tai kad šoną, bet visą pilvą. Ligoninėj jau pati nebegalėjau paeiti, iškart naktį, kai atvežė, ir išoperavo.
O randas nuo operacijos tai praktiškai nematomas, gal kad tokiam amžiui pjovė, tai geriau gyja ax.gif
Atsakyti
sveikutes...papasakosiu istorija kuri buvo pavasari .dukrai pradejo pilva pusti ir pykinti po keliu valandu pradejo mausti desini sona tai galvoju gal dar ne apendicitas temperaturos ner tai taip prabuvom iki ryto ryte pabudo sako viskas gerai o kai atsikele kad vemt pradejo nu ne galvoju varau i ligonine padare kraujo tyrima ir sako sesute sekmes operacijoje nu geras galvoju tik pradzia to apendicito pagulde nu sako pusvalandukas ir parvesim...laukiu nusigandusi laukiu kaip neparveza taip neparveza tai taip prastovejau virs 2 val..iseina daktaras o mina galvojau kad numire...sako labai blogai viskas trukes apendicitas viskas isbege i vidaus organus o dieve kaip nusigandau bet kaip tai gali buti sakau gi jai skausmo nebuvo tik tempimas o jis sako buvo apendicitas uz zarnu uzlindes todel ir skausmo nebuvo.pragulejom savaite nors buvo ispradziu sake kad reiks 2 bet isejo velykos tai pasigailejo bet antibiotiku vare tai labai daug kad sepsio nebutu bet aciu dievui viskas baigesi gerai taigi nedelskit jei kas itartino as jau pasimokiau... bigsmile.gif
Atsakyti
Labukas.Man vakar prasidėjo dešiniajam šone toks maudimas.naktį praėjo,o dabar vėl maudžia.Temperatūros nėra.Nesuprantu ar tai gali būt ,kad budinasi apendicitas?Ar čia dar gali būt nuo mmmm ?Nes dabar kaip tik jos yra? g.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ligiukss @ 2008 02 09, 16:00)
Labukas.Man vakar prasidėjo dešiniajam šone toks maudimas.naktį praėjo,o dabar vėl maudžia.Temperatūros nėra.Nesuprantu ar tai gali būt ,kad budinasi apendicitas?Ar čia dar gali būt nuo mmmm ?Nes dabar kaip tik jos yra?  g.gif  verysad.gif


Ivairiai gali but, nesibaimink taip labai. smile.gif Jei jau bus apendicitas, tai vistiek suprasi, kad kazkas ne taip - siek tiek turetu temperatura pakilti, gali silpna darytis, kresti drebulys, pilti prakaitas... Gal nuo mmm tas skausmas tau, arba gal su dvilikapirste turi problemu? Gal praeis... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingulia @ 2008 01 22, 13:27)
Sveikos 4u.gif man apendicitą išoperavo, kai man tebuvo 15 metų, bet prisimenu kaip dabar... prasidėjo nuo vėmimo, viduriavimo, pilvo skausmo. Skausmas galų gale tapo toks nepakeliamas, kad galvojau, mirsiu. Skaudėjo ne tai kad šoną, bet visą pilvą. Ligoninėj jau pati nebegalėjau paeiti, iškart naktį, kai atvežė, ir išoperavo.
O randas nuo operacijos tai praktiškai nematomas, gal kad tokiam amžiui pjovė, tai geriau gyja ax.gif




man beveik panasiai buvo, visa diena buvo gerai, tik i pavakare prasidejo viduriavimas, visa nakti vemimas, temperatura, nezymus skausmai pilve. tylejau, nes bijojau namiskams pasakyti, bet ka jau cia benuslepsi, ispat ryto iskviete greitaja nuveze ir iskart isoperavo thumbup.gif daba viskas ciki piki thumbup.gif
Atsakyti
mergaites o man tai irgi buvo baisoka.....pries 5 dienas grizom is Egipto,o ten po maudyniu vien vakara kaip pradejo skaudeti desine sona....ir temperatura buvo.ir taip 3 dienas,bet visada skaudejo,diena maziau nakti daugiau,galvojau mirsiu is baimes,a vdrug apendicitas kas cia mane operuos tie purvini arabai...bet vaikinas vis raminu nu jeigu butu apendicitas tiek ilgai neskaudetu itt.laukiau tuos dienos kada grisim i lietuva,atostogos sugadintos...tai buvo pries menesines,cia persirgau,nuejau pas ginekologa,sake nieko blogo nemato,gal koks uzdegimas lengvas nuo vandens,paeme tepeneli pasirodo gribelis,bet taigi nuo jo negali taip skuadet.aisku dabar jau skausmas zymiai mazesnis,taip retkarciais tempe...arba jeigu paskauda tai desinej sonoj apacioj visai ten kur prasideda koja......nu nezinau kas cia man?O as taip bijau apendicito...jau pagalvoju tai asaros akyse....nezinau ar dar eit pas kokius nors daktarus? verysad.gif verysad.gif
Papildyta:
ir dar skauda is tos pacios desines puses tik kazkaip is nugaros,nu kaip uzpakalyje blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mind @ 2008 02 09, 18:52)
Ivairiai gali but, nesibaimink taip labai. smile.gif Jei jau bus apendicitas, tai vistiek suprasi, kad kazkas ne taip - siek tiek turetu temperatura pakilti, gali silpna darytis, kresti drebulys, pilti prakaitas... Gal nuo mmm tas skausmas tau, arba gal su dvilikapirste turi problemu? Gal praeis... 4u.gif

Ačiukas.Jo taip ir buvo skausmas nurimo ir ačiū Dievui.Matyt kažkas kita suspazmavo. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Katty @ 2008 02 12, 10:34)
mergaites o man tai irgi buvo baisoka.....pries 5 dienas grizom is Egipto,o ten po maudyniu vien vakara kaip pradejo skaudeti desine sona....ir temperatura buvo.ir taip 3 dienas,bet visada skaudejo,diena maziau nakti daugiau,galvojau mirsiu is baimes,a vdrug apendicitas kas cia mane operuos tie purvini arabai...bet vaikinas vis raminu nu jeigu butu apendicitas tiek ilgai neskaudetu itt.laukiau tuos dienos kada grisim i lietuva,atostogos sugadintos...tai buvo pries menesines,cia persirgau,nuejau pas ginekologa,sake nieko blogo nemato,gal koks uzdegimas lengvas nuo vandens,paeme tepeneli pasirodo gribelis,bet taigi nuo jo negali taip skuadet.aisku dabar jau skausmas zymiai mazesnis,taip retkarciais tempe...arba jeigu paskauda tai desinej sonoj apacioj visai ten kur prasideda koja......nu nezinau kas cia man?O as taip bijau apendicito...jau pagalvoju tai asaros akyse....nezinau ar dar eit pas kokius nors daktarus? verysad.gif  verysad.gif
Papildyta:
ir dar skauda is tos pacios desines puses tik kazkaip is nugaros,nu kaip uzpakalyje blush2.gif


Neisivaizduoju... jei vis dar skauda, tai, aisku, nueik pas gydytoja. Pasiciupinek kirksni, gal kokia isvarza lenda... Nors nezinau, kaip ten turetu buti ir kaip turetu skaudeti... blush2.gif
Atsakyti
Pasiciupinek kirksni,kas cia per tas dar?smile.gif:)ir kaip tai daryti? smile.gif Buvau siandien pas terapeute tai paeme krauja del tu leukocitu tai normoj jeigu butu apendicitas(uzdegimas tai yra)butu pakile......bet skauda vistiek...sake nueti pas chirurga paciupines jis,tai eisiu siandien 18.00.Bet pas mane neseniai buvo nuo streso visu nervu uzdegimas,tai gal perejo ten ir del to skuada.Bet nei mane pykina dabar,nei temperaturos turiu nieko...tai gal ne apendicitas vis del to doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti