Įkraunama...
Įkraunama...

Apendicitas

mane operavo kai buvau 13 ar 12 metu. Tai nieko man nedare, aisku del skutimo, tai nepamenu, bet gal dar nebuvo ka biggrin.gif bet nei jokiu klizmu nieko. Tiesiog skaudejo pilva kelias dienas (ne baisia stipriai, bet taip ikyriai) ir kadangi buvo savaitgalis atrodo, tai poliklinika nedirbo, tai iskviete greitaja mama,siaip kad paziuretu,ar nieko rimto, nes baisiu skausmu, kaip jaus akiau nebuvo.. ir taip netiketai pamaige pamaige, sako, vezam i ligonine - apendicitas blink.gif
tai va, nuveze, vel pamaige, padare echoskopija , sako: operuojam, po 3valandu blink.gif lotuliukas.gif tai man net issigast nebuvo kada. Va po operacijos kokie buna skausmai,zaizdai gyjant,negali nei juoktis, nei koset doh.gif tai nepalyginti baisiau nei pati operacija, bet nieko neistveriamo, tad sekmes Tau ir viskas bus ok smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(husmor @ 2008 03 15, 22:01)
O "braziliska " tai cia kokia ? blush2.gif


plikai tongue.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Nusiskusk plikai namuose diena pries operacija ir vsio.Man darytos dvi operacijos-apendicito(pries 13 metu) ir loporaskopija(pries menesi).Pries apendicita neskuto nes kiek pamenu gal nebuvo dar ka skust,o pries loporoskopija skutausi pati namuose kad nelystu svetimos tetos su neaiskiais peiliukais.sesute tik is vakaro paziurejo ar gerai nuskusta,nes plaukai yra nereikalingi kadangi daktarai ju bijo-ta prasme kad operacijos metu niekur nepakliutu.valgyt negalima buvo beveik para.Klizmavo vakare ir rite.Tokia yra tvarka ir viskas.Nieko cia blatno.(o pries gimdyma skuto vyras namuose nes pati pasiekt negalejau,klizmavo sesute pries einant man i gimdykla)
Sekmes tau 4u.gif
Atsakyti
O kas žino, kokio dydžio randas lieka po apendicito operacijos? Kurioje vietoje? Ar jis labai matosi iš po kelnaičių?
Atsakyti
QUOTE(rennatta @ 2008 03 17, 22:04)
O kas žino, kokio dydžio randas lieka po apendicito operacijos? Kurioje vietoje? Ar jis labai matosi iš po kelnaičių?



Maždaug 5 cm, dešinėje pusėj labai žemai. Labai nesimato, gali nebent viršutinė rando dalis išlysti. Dar ir nuo kelnaičių priklauso ir nuo organizmo, kaip linkęs randus formuoti.
Atsakyti
QUOTE(rennatta @ 2008 03 17, 22:04)
O kas žino, kokio dydžio randas lieka po apendicito operacijos? Kurioje vietoje? Ar jis labai matosi iš po kelnaičių?

Rando dydis priklauso dar ir nuo zmogaus kuno sudejimo, nuo paties apendicito. Pvz; as esu apkuni, o ir apendicitas pasitaike gangrenaves, todel pjuvi dare didesni, kad geriau prieiti ir isvalyti.
Atsakyti
Apkūni esu ir aš, o apkūnoms daro didesnį pjūvį? Maždaug kiek cm.? Tai man aktualu, nors mieste ir nevaikštau plika bamba, tačiau pliaže ar baseine visą laiką dėviu dviejų dalių maudimuką, kurio apatinė dalis nėra "tarybinė". Labai jau norėčiau kad mano būsimas apendicito randas būtų pasislėpęs...
Atsakyti
o as kai buvau gal 6klaseje budama sode labai vimdziausi biggrin.gif
Speju, kad pomidorai kalti buvo, nes valgiau juos be atvangos su druska.. mmm blush2.gif
Taigi, atejo naktis ir puse nakties ant keliu klupejau vemdama unsure.gif
Tevai nuveze i santariskes.. pasirode apendicitas.. ispjove mirksiukas.gif
Ryte atejo daktaras ir pareiske, kad visdelto neapendicitas lotuliukas.gif blink.gif lotuliukas.gif
Sake.. ai nieko tokio.. jo ir nereikia unsure.gif blink.gif
Na .. iki siol jo kaip ir nepasigedau, bet istorija durna doh.gif
Atsimenu tik, kad labai sunku buvo gyti.. kai negali valgyt, juoktis, eiti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rennatta @ 2008 03 20, 22:32)
Apkūni esu ir aš, o apkūnoms daro didesnį pjūvį? Maždaug kiek cm.? Tai man aktualu, nors mieste ir nevaikštau plika bamba, tačiau pliaže ar baseine visą laiką dėviu dviejų dalių maudimuką, kurio apatinė dalis nėra "tarybinė". Labai jau norėčiau kad mano būsimas apendicito randas būtų pasislėpęs...


Prieš tris mėnesius darė man tą operacija. Randeliai būną trys, labai nesigilinau į tema ir nepastebėjau tau pjuvį darys ar ne. Žodžiu aš turiu tris randelius. Vienas apatinis pasislėpia po kelnaitėmis, kitas kairėje visai mažutis, atrodo kaip katės nudrėskimas ir jo jau beveik nematyti. Didžiausias ir labiausiai pastebimas virš bambos.
Atsakyti
QUOTE(rennatta @ 2008 03 17, 20:04)
O kas žino, kokio dydžio randas lieka po apendicito operacijos? Kurioje vietoje? Ar jis labai matosi iš po kelnaičių?

Man liko maždaug 7 cm randas ir netgi matosi, tos vietos kur siūlės buvo biggrin.gif
Ir apie pusę to rando matosi iš po kelnaičių. Bet aš tai visai nekreipiu dėmesio, nes praėjo jau keletas metų po operacijos ir tas randelis yra žymiai sumažėjęs ir nebetoks ryškus.

O ligoninėjė mane niekas nedepiliavo, nes pati buvau apsitvarkiusi ta vietelę.
O klizmavo netgi keletą kartų ir valgyti nieko nedavė prieš operaciją. Va tokia mano patirtis.
Atsakyti
QUOTE(index @ 2008 04 08, 11:27)
Prieš tris mėnesius darė man tą operacija. Randeliai būną trys, labai nesigilinau į tema ir nepastebėjau tau pjuvį darys ar ne. Žodžiu aš turiu tris randelius. Vienas apatinis pasislėpia po kelnaitėmis, kitas kairėje visai mažutis, atrodo kaip katės nudrėskimas ir jo jau beveik nematyti. Didžiausias ir labiausiai pastebimas virš bambos.



Ne visoms daro laparaskopinę operaciją. Tuomet kai pjauna pilvo sieną randas būna 1.

O gal temos autorei irgi ruo6iamasi daryt laparoskopinę apendektomiją? Tomet labai jaudintis dėl randų nereikėtų.
Atsakyti
Ne, man darys ne laparaskopine, o pjaus pilva iprastiniu budu.
Atsakyti