Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai, 34 tema.

Jungiuos prie jūsų smagaus būrio 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Gruodį buvau konsultacijoje pas gydytoją Diana Baubinienę, labai man patiko jos siūlomi breketai (vadinami 'liežuviniai') blush2.gif Tai juos ir pasirinkau. Aišku, man reikėjo šalinti 4 dantuką. Traukė stomatologė sveiką dantį, po to 2 savaites skaudėjo... Gėriau nuskausminamuosius, nors nesu iš tų, kurios netveria skausmo, bet šiuo atveju jau buvau trupoutį pradėjus ir gailėtis , kad visą tai pradėjau. Na, bet dabar jau skausmo nebėr ir už savaitės planuoju apsilankyt pas gydytoją biggrin.gif O ten jau matysim kaip bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meeeta @ 2011 01 16, 17:59)
Jungiuos prie jūsų smagaus būrio  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Gruodį buvau konsultacijoje pas gydytoją Diana Baubinienę, labai man patiko jos siūlomi breketai (vadinami 'liežuviniai')  blush2.gif  Tai juos ir pasirinkau. Aišku, man reikėjo šalinti 4 dantuką. Traukė stomatologė sveiką dantį, po to 2 savaites skaudėjo... Gėriau nuskausminamuosius, nors nesu iš tų, kurios netveria skausmo, bet šiuo atveju jau buvau trupoutį pradėjus ir gailėtis , kad visą tai pradėjau. Na, bet dabar jau skausmo nebėr ir už savaitės planuoju apsilankyt pas gydytoją  biggrin.gif  O ten jau matysim kaip bus smile.gif



Sveikinu prisijungusi, o gailėtis nėra dėlko viskas dėl gražių dantukų tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Meeeta @ 2011 01 16, 17:59)
Jungiuos prie jūsų smagaus būrio  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Gruodį buvau konsultacijoje pas gydytoją Diana Baubinienę, labai man patiko jos siūlomi breketai (vadinami 'liežuviniai')  blush2.gif  Tai juos ir pasirinkau. Aišku, man reikėjo šalinti 4 dantuką. Traukė stomatologė sveiką dantį, po to 2 savaites skaudėjo... Gėriau nuskausminamuosius, nors nesu iš tų, kurios netveria skausmo, bet šiuo atveju jau buvau trupoutį pradėjus ir gailėtis , kad visą tai pradėjau. Na, bet dabar jau skausmo nebėr ir už savaitės planuoju apsilankyt pas gydytoją  biggrin.gif  O ten jau matysim kaip bus smile.gif


Brangūs liežuviniai, taip? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mingin @ 2011 01 16, 18:45)
Kažin man KMUK taikytų sedaciją jei apačioje 2 retinuoti dantys ir vienas viršui jau pilnai išdygęs? Man sakė kad du vienoj pusėj šalins, bet jei gerai viskas eisis, tai kartu ir tą trečią ištrauktų  unsure.gif  Bijau kad nesugis man iki breketų dėjimo dienos (sausio 31d).. Bet gal neturi labai didelės reikšmės breketų dėjimui neužgiję skylės?

Man per savaite uzsitrauke skyles, bet apsidraudimui visada duoda 2 sav uzsitraukimui.
Atsakyti
QUOTE(natale @ 2011 01 16, 18:32)
Man per savaite uzsitrauke skyles, bet apsidraudimui visada duoda 2 sav  uzsitraukimui.

O tau irgi buvo dar neišdygę dantys? Mano čiut čiut tik matyt apatinių blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Mingin @ 2011 01 16, 18:07)
Kas ten per fotografijos?  g.gif
Papildyta:
Bet sakė kad bus atsikišę dantys, gražia forma pasakė kaip arklio  blink.gif

šaknų, daro gi smile.gif būtinai reikalauk.

Papildyta:
QUOTE(natale @ 2011 01 16, 20:32)
Man per savaite uzsitrauke skyles, bet apsidraudimui visada duoda 2 sav  uzsitraukimui.

man po operacijos teko mėnesį kasdien tabletes gert, skaudėjo. tikrai nedėčiau breketų mėnesį, du.
Atsakyti
QUOTE(Priklausoma @ 2011 01 16, 19:36)
šaknų, daro gi  smile.gif būtinai reikalauk.

Papildyta:

man po operacijos teko mėnesį kasdien tabletes gert, skaudėjo. tikrai nedėčiau breketų mėnesį, du.


Panoraminės neužtenka?
Tikiuosi kad man greičiau užgis, nes man breketai nusikeltų ant balandžio priekio doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mingin @ 2011 01 16, 21:57)
Panoraminės neužtenka?
Tikiuosi kad man greičiau užgis, nes man breketai nusikeltų ant balandžio priekio  doh.gif

nzn, turi aiškiai matyti šaknis. Aišku, gal ir be fotkės gerai viskas būsų, bet va kai man taip nutiko, tai būčiau likusi be nervo biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mingin @ 2011 01 16, 19:51)
O tau irgi buvo dar neišdygę dantys? Mano čiut čiut tik matyt apatinių  blink.gif

jo, mano abudu neisdyge buvo (apacioje). turejau panoramine nuotrauka.
Atsakyti
QUOTE(Mingin @ 2011 01 16, 17:45)
Bet gal neturi labai didelės reikšmės breketų dėjimui neužgiję skylės?


O man kaip tik sakė, kad po rovimo turi praeit ne daugiau kaip savaitė (t.y. kad dar nebūtų užgiję viskas) ir uždės breketus smile.gif
Atsakyti
man uždėjo breketus tik po trijų sav.nuo rovimo.
Atsakyti
QUOTE(Priklausoma @ 2011 01 16, 20:08)
nzn, turi aiškiai matyti šaknis. Aišku, gal ir be fotkės gerai viskas būsų, bet va kai man taip nutiko, tai būčiau likusi be nervo  biggrin.gif  doh.gif


O tau neužteko panoraminės nuotraukos? unsure.gif
QUOTE(natale @ 2011 01 16, 20:28)
jo, mano abudu neisdyge buvo (apacioje). turejau panoramine nuotrauka.


Gal ir man tik ta panoraminė tiks g.gif
QUOTE(Twista @ 2011 01 16, 20:38)
O man kaip tik sakė, kad po rovimo turi praeit ne daugiau kaip savaitė (t.y. kad dar nebūtų užgiję viskas) ir uždės breketus smile.gif

O nesakė kodėl taip? blink.gif
Atsakyti