Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai, 34 tema.

QUOTE(radviliux @ 2011 01 20, 13:18)
Tarp breketo ir vielutes yra mazesne trintis, negu tarp breketo ir gumytes. tokiu budu del mazesnes trinties,  dantis lengviau "vazineja",
Tai ypac aktualu gydymo pabaigoje, kai jau visi dantukai sustatyti i vietas, ir reikia uzdarineti atsiradusius tarpelius


aciu uz paaiskinima. 4u.gif


Atsakyti
Sveikos smile.gif buvau vakar higieną darytis, tai sake higienistė kad dar nėra labai baisu pas mane, o aš tai net bijojau išsižiot, galvojau sakys prastai prižiūriu blush2.gif o šeip susinervyjau, nes pastebėjo kad priekinis dantukas genda (matosi ir foto mano, antrukas, tokia jau plomba sena..) tai nežinau, net keista kad ortodontė taip niekada nieko nesakė g.gif ir sakė higienistė kad nereiktų laukt, o greičiau tvarkyt, tai va kitą savaitę vizitas, tai klausiu ką darom biggrin.gif

Beje, pas mane šiandien šventė, lygiai metai breketukam assa.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo beprotiskai_fantastiska: 20 sausio 2011 - 14:04
QUOTE(renachiuke @ 2011 01 20, 13:07)
Bliamba,niu visa gydyma su rozinem,tikrai reik pabandyt kitokias. Violetines dar nieko,ale labai tamsios.

O tu gydytojos paprašyk, kad uždėtų pasibandymui smile.gif man tai sudėjo kokių 5 spalvų ant breketų ir rinkausi smile.gif

QUOTE(Svajaaa @ 2011 01 20, 13:28)
Panos,tikrai taip tik atrodo,kad busit nepatenkintos,kad keisit dar kazka,bet kai nuims breketus, garantuoju,kad tikrai nieko nedarysti,dziaugsites tiesiais dantukais.As irgi zadejau ir dantena pjauti,o dabar net nebera tokiu minciu,vienintelis noras liko tik pasibalinti,daugiau nieko,jokiu estetiniu,kam gadinti dantis schmoll.gif

Kaip tikiuosi, kad taip ir bus wub.gif nes dabar tai daug kas man nepatinka, kol apie breketus negalvojau, net nemačiau tų trūkumų, kurie išryškėjo smile.gif

QUOTE(Emukas21 @ 2011 01 20, 14:22)
Taip ir sakyk kad ruzava labai patinka  lotuliukas.gif

ja ja biggrin.gif čia aš tik prie lūpų derinau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2011 01 20, 13:28)
Panos,tikrai taip tik atrodo,kad busit nepatenkintos,kad keisit dar kazka,bet kai nuims breketus, garantuoju,kad tikrai nieko nedarysti,dziaugsites tiesiais dantukais.As irgi zadejau ir dantena pjauti,o dabar net nebera tokiu minciu,vienintelis noras liko tik pasibalinti,daugiau nieko,jokiu estetiniu,kam gadinti dantis schmoll.gif


o manęs tai daug darbo lauks, net kai nuims breketus doh.gif pas mane priekiniai negyvi ir skirtingų spalvų db..vienas pilkas, kitas dar pilkesnis verysad.gif
tai man jau ar taip, ar kitaip reiks tvarkyt visus..
Atsakyti
QUOTE(beprotiskai_fantastiska @ 2011 01 20, 16:03)
Beje, pas mane šiandien šventė, lygiai metai breketukam  assa.gif

Sveikinu clap.gif happybday.gif
Atsakyti
QUOTE(beprotiskai_fantastiska @ 2011 01 20, 14:03)

Beje, pas mane šiandien šventė, lygiai metai breketukam  assa.gif



ale tas laikas greita bega! as va galvoju, buciau rugpjuti susidejus, butu jau trecdalis kelio, o dabar kolkas tik pradzia biggrin.gif

SVeikinu!!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(beprotiskai_fantastiska @ 2011 01 20, 15:03)
o šeip susinervyjau, nes pastebėjo kad priekinis dantukas genda (matosi ir foto mano, antrukas, tokia jau plomba sena..) tai nežinau, net keista kad ortodontė taip niekada nieko nesakė  g.gif ir sakė higienistė kad nereiktų laukt, o greičiau tvarkyt, tai va kitą savaitę vizitas, tai klausiu ką darom  biggrin.gif

Beje, pas mane šiandien šventė, lygiai metai breketukam  assa.gif

Sveikimai birthday.gif

Pas mane krūminis vienas neaiškus, tai ortodontė nieko nesakė, vaikštau pas savo dantistę ir stebim ar pasitvarkys ar ne smile.gif man rodos ortodontės į dantų būklę nelabai ir žiūri g.gif nors jei akivaizdžiai matosi galėtų ir pasakyti smile.gif
QUOTE(Bonifacija @ 2011 01 20, 15:39)
ale tas laikas greita bega! as va galvoju, buciau rugpjuti susidejus, butu jau trecdalis kelio, o dabar kolkas tik pradzia biggrin.gif

O kiek prognozavo nešioti reiks?
Atsakyti
QUOTE(beprotiskai_fantastiska @ 2011 01 20, 15:03)
Beje, pas mane šiandien šventė, lygiai metai breketukam  assa.gif

Sveikinu 4u.gif birthday.gif
Atsakyti
ja ja biggrin.gif čia aš tik prie lūpų derinau biggrin.gif
[/quote]

Nu jau isaiskinta , nieko nebepaslepsi :DDD
Atsakyti
QUOTE(renachiuke @ 2011 01 20, 12:07)
Sapnavau,kad nueme virsu,o jau kokia patenkinta buvau!!!Nemanau,kad busiu tokia patenkinta rezultatu realiai,dantuku forma kai kuriu teks keist.


Aš irgi manau, kad darysiu dar kažką.. Man mano antrukai labai nepatinka, apvalūs jie, ir man negražiai atrodo.. Tai galvoju, kad dar juos reisk patvarkyt kažkaip nuėmus.. g.gif


QUOTE(beprotiskai_fantastiska @ 2011 01 20, 14:03)
Beje, pas mane šiandien šventė, lygiai metai breketukam  assa.gif


Sveikinu! thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū visom už sveikinimus ax.gif ištikro labai greitai prabėgo tie metai, žiū dar metai ir GAL nuims biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(beprotiskai_fantastiska @ 2011 01 20, 17:07)
Ačiū visom už sveikinimus  ax.gif ištikro labai greitai prabėgo tie metai, žiū dar metai ir GAL nuims  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif



Sveikinu 4u.gif
Atsakyti