Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai, 34 tema.

QUOTE(beprotiskai_fantastiska @ 2011 01 20, 18:07)
Ačiū visom už sveikinimus  ax.gif ištikro labai greitai prabėgo tie metai, žiū dar metai ir GAL nuims  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Na, linkiu, kad antro gimtadienio nesulauktum biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(blaze @ 2011 01 20, 15:10)

O kiek prognozavo nešioti reiks?



LT gydytojas sake, kad 18 men, 2 metus. Amerikietis sake 1-1,5 metu. Kadangi paverzimus darys JAV, tai linkus optimistiskai nusiteikti mazesniam laikui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(blondie* @ 2011 01 20, 16:52)
Aš irgi manau, kad darysiu dar kažką.. Man mano antrukai labai nepatinka, apvalūs jie, ir man negražiai atrodo.. Tai galvoju, kad dar juos reisk patvarkyt kažkaip nuėmus..  g.gif
Sveikinu!  thumbup.gif

O man taip apvalūs gražu wub.gif pas mane kampuoti, bet irgi labai nesiskundžiu biggrin.gif

QUOTE(Bonifacija @ 2011 01 20, 19:20)
LT gydytojas sake, kad 18 men, 2 metus. Amerikietis sake 1-1,5 metu. Kadangi paverzimus darys JAV, tai linkus optimistiskai nusiteikti mazesniam laikui biggrin.gif

Na visada gal geriau nusiteikti ilgiau, mano draugė nešiojo tai vietoj žadėtų metų, teko du ir tai nuėmė nes vestuvės buvo suplanuotos smile.gif man sakė 9-12mėn, bet kuo toliau tuo labiau manau, kad ir metus viršysiu, nors gal ir pavyks sutvarkyti viską greičiau smile.gif
Atsakyti
Kur darotės higieną Kaune? Kad nebūtų 180lt schmoll.gif Gal kur yra kur už ~80lt daro blush2.gif Kaip pas mane protiniai dantys rauti, tai po operaciniu laikotarpiu sakė man tik ultragarsiniu aparatu galima darytis higieną, o iki breketų dėjimo man ją reikia pasidaryti būtinai smile.gif Nes niekad higienos nesidarius rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Mingin @ 2011 01 21, 01:05)
Kur darotės higieną Kaune? Kad nebūtų 180lt  schmoll.gif  Gal kur yra kur už ~80lt daro  blush2.gif  Kaip pas mane protiniai dantys rauti, tai po operaciniu laikotarpiu sakė man tik ultragarsiniu aparatu galima darytis higieną, o iki breketų dėjimo man ją reikia pasidaryti būtinai smile.gif Nes niekad higienos nesidarius  rolleyes.gif

uz 60lt K.Mindaugo pr. (netoli aleksoto tilto). kontaktai pas beprotiska_fantastiska wink.gif
Atsakyti
QUOTE(blaze @ 2011 01 20, 15:04)
O tu gydytojos paprašyk, kad uždėtų pasibandymui smile.gif man tai sudėjo kokių 5 spalvų ant breketų ir rinkausi smile.gif



Mano tai gydytojas. Ir jis tikrai nezais ir negais laiko,paklaus kokios spalvos noriu,parodys nebent ir tiek...


QUOTE(blondie* @ 2011 01 20, 16:52)
Aš irgi manau, kad darysiu dar kažką.. Man mano antrukai labai nepatinka, apvalūs jie, ir man negražiai atrodo.. Tai galvoju, kad dar juos reisk patvarkyt kažkaip nuėmus..  g.gif



Bet tai tikrai,kaip grazu apvalus!!! Mano tai kampuoti,tai fe fe. Bet cia tas pats kai jei turi garbanotus plaukus,tai nori tiesiu ir atvirksciai biggrin.gif


QUOTE(natale @ 2011 01 21, 01:22)
uz 60lt  K.Mindaugo pr. (netoli aleksoto tilto).  kontaktai pas beprotiska_fantastiska wink.gif




60 swoon.gif
Atsakyti
labukas rytukas su penktadieniu visas mirksiukas.gif na vakar buvo viztas - paverzimas mirksiukas.gif bet pries tai pasakysiu apie savo ortodonte, ji jau kita savaite turi gimdyti, bet vis dar dirba, bet kita men nebus, bet man tik paverzimas tai problemu kaip ir nebus ax.gif o jau kova susitiksim bigsmile.gif na zodziu viskas praejo puikiai, jau uzkabino su gardele mano kreivaji antruka, zodziu kaip ir pagal plana bigsmile.gif tik siandien toks tempimas burnoj, bet visad po paverzimo taip buna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mingin @ 2011 01 21, 01:05)
Kur darotės higieną Kaune? Kad nebūtų 180lt  schmoll.gif  Gal kur yra kur už ~80lt daro  blush2.gif  Kaip pas mane protiniai dantys rauti, tai po operaciniu laikotarpiu sakė man tik ultragarsiniu aparatu galima darytis higieną, o iki breketų dėjimo man ją reikia pasidaryti būtinai smile.gif Nes niekad higienos nesidarius  rolleyes.gif


Nežinau, man ta higiena paskutiniu metu pasidarius iš tos pačios serijos kaip ir "ekologiškos prekės".. g.gif kažkoks mados klyksmas..
Atsakyti
Labas rytas visoms 4u.gif
Noreciau is jusu pasisemti ziniu biggrin.gif Gal ka nors zinote apie, tai ar galima nusiimti breketukus, kelioms dienoms? Pvz vestuvems ax.gif
Atsakyti
QUOTE(natale @ 2011 01 21, 01:22)
uz 60lt  K.Mindaugo pr. (netoli aleksoto tilto).  kontaktai pas beprotiska_fantastiska wink.gif

Beje, ar darėsi tavo draugė ten? ar gerai padarė?

Taip, 60lt smile.gif aš ten du kart jau dariausi, pirmą kartą tik susidėjus breketus, nes prieš dedantis nespėjau, o antrą kart užvakar, bet man tik su soda nupūtė, ir su kažkokiu įrankiu biški pakrapštė, nes ortodontė sakė kad atseit nei su ultragarsais nei su tais gremžtukais neadryt kad breketų nenukrapštytų g.gif Man ten gerai daro - po pirmo karto dar akmenys neataugo biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(gabrieliuxx @ 2011 01 21, 10:07)
Labas rytas visoms 4u.gif
Noreciau is jusu pasisemti ziniu biggrin.gif  Gal ka nors zinote apie, tai ar galima nusiimti breketukus, kelioms dienoms? Pvz vestuvems ax.gif

Na tokių dalykų dar negirdėjau kad darytų doh.gif nebent nusiemi, ir poto vėl susimoki pilną sumą už uždėjimą biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 01 21, 09:09)
Nežinau, man ta higiena paskutiniu metu pasidarius iš tos pačios serijos kaip ir "ekologiškos prekės"..  g.gif  kažkoks mados klyksmas..

nu čia dabar... higiena yra būtinas reikalas - nuvalyti akmenis, apnašas nuo dantų... bet aišku ne visiem to reikia, pas kitus žmones neauga tie akmenys ir jiems nereikia higienos, bet prieš dedant breketus labai dažnai ortodontai rekomenduoja ją pasidaryt, o kol būni su breketais ir dar dažniau - gal net kas pusę metų - nes tu vistiek preciziškai neišvalai tų dantų ir kaupiasi visoks kakis ant dantukų ... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gabrieliuxx @ 2011 01 21, 10:07)
Labas rytas visoms 4u.gif
Noreciau is jusu pasisemti ziniu biggrin.gif  Gal ka nors zinote apie, tai ar galima nusiimti breketukus, kelioms dienoms? Pvz vestuvems ax.gif

Geras cia biggrin.gif labai abejoju kad rastum tokia gydytoja, kuri "pasirasytu"
nutraukti gydyma ax.gif visu pirma, uzdet antra karta aisku kad mokesi ,gal tik kazkiek pigiau,jei iseis isgelbeti breketus.Nes man nuimant net metalinius sugadino, o ka kalbet apie karamika,kuri susitraisko kai ja nuimi. Na ir aisku kad gygymas sustoja, nenesiosi breketu pora dienu, o gydymas pailges gal 2-3 men. Zodziu nelabai geras sumanimas. arba deciaus keramika, kad ant foto nesimatytu,arba palukeciau su vestuvem,jei jau toks stresas vestuves+ breketai smile.gif

QUOTE(beprotiskai_fantastiska @ 2011 01 21, 10:12)
Beje, ar darėsi tavo draugė ten? ar gerai padarė?

Taip, 60lt  smile.gif aš ten du kart jau dariausi, pirmą kartą tik susidėjus breketus, nes prieš dedantis nespėjau, o antrą kart užvakar, bet man tik su soda nupūtė, ir su kažkokiu įrankiu biški pakrapštė, nes ortodontė sakė kad atseit nei su ultragarsais nei su tais gremžtukais neadryt kad breketų nenukrapštytų  g.gif Man ten gerai daro - po pirmo karto dar akmenys neataugo  biggrin.gif
Papildyta:

Na tokių dalykų dar negirdėjau kad darytų  doh.gif nebent nusiemi, ir poto vėl susimoki pilną sumą už uždėjimą  biggrin.gif
Papildyta:

nu čia dabar... higiena yra būtinas reikalas - nuvalyti akmenis, apnašas nuo dantų... bet aišku ne visiem to reikia, pas kitus žmones neauga tie akmenys ir jiems nereikia higienos, bet prieš dedant breketus labai dažnai ortodontai rekomenduoja ją pasidaryt, o kol būni su breketais ir dar dažniau - gal net kas pusę metų - nes tu vistiek preciziškai neišvalai tų dantų ir kaupiasi visoks kakis ant dantukų ...  biggrin.gif

taip, drauge buvo ir sake kad labai patiko. Kai gris i Lietuva zada vel ten eiti smile.gif as irgi zadu ten nueiti ziema, kai nuims Herbsta smile.gif paziuresiu palyginti smile.gif nes ten kur as moku 100lt tai daro is su krapstukais ir su ultragarsu. bet matyt ci priklauso nuo situacijos, jei nera apnasu tai nera reikalo ten ir krapstyti smile.gif
Atsakyti
natale,dance baby,dance,baigesi tau sesija thumbup.gif smartass.gif nail.gif
Atsakyti