Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai...44 tema

taip, metaliniai
Atsakyti
QUOTE(sau_lu_te @ 2011 08 22, 08:46)
pakolkas tokios sumos pas mane


Na man dejo virsu ir apacia tuo pat metu tai sumokejau 2500, uz anspaudus pinigu neeme,
taciau uz paverzimus ir vieluciu keitimus sumos nevirsijo 100lt. Pamenu kaip ortodonte skaiciuodavo : Pvz:virsutine viela 70, apatine 60, paverzimas 40-moketi 100 biggrin.gif kazkodel jos matematines zinios nekokios biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kramtuskee: 22 rugpjūčio 2011 - 17:12
QUOTE(kramtuskee @ 2011 08 22, 18:11)
Na man dejo virsu ir apacia tuo pat metu tai sumokejau 2500, uz anspaudus pinigu neeme,
taciau uz paverzimus ir vieluciu keitimus sumos nevirsijo 100lt. Pamenu kaip ortodonte skaiciuodavo : Pvz:virsutine viela 70, apatine 60, paverzimas 40-moketi 100 biggrin.gif kazkodel jos matematines zinios nekokios biggrin.gif biggrin.gif

O kur jūs dėjotės?
Atsakyti
QUOTE(lakshmina @ 2011 08 22, 10:13)
as ne del estetikos rinkciausi invisalign, o del sveikumo.

Nes breketus reikia labai kruopsciai valyti, ir net kruopsiciausioms kartais lieka baltos demes, be to jie klijuojami klijais, o nuemus reikia gerokai paslifuoti dantis, kad nuimti klijus.

invisalign tuo tarpu nesukelia valymo problemu, nes pries valgi issimi, issivalai ir vel uzsidedi. as labai daug maciau zmoniu su invisalign. tos kabes isvis nesimato, tik itart gali ka kazka nesioja, lyg ir nenesioja. niekad net neklausiau, nes nepatogu, o jei nenesioja. tik is kitu suzinai, kad visgi nesioja kapas.

Na nezinau as nuemus breketus neturejau jokiu demeliu, kvadraciuku ar dar kokio velnio. dantu higiena palyginus su cia diskutuojanciom buvo kraupi biggrin.gif paprastas sepetelis ryte ir vakare ir vakare su tuo mazu dar prabraugdavau viskas...
I metus karteli higiena pasidarydavau ir dantys balti grazus.
Juk nuemus breketus jum ne dantis slifuoja o klijus, paciu dantu beveik ir nepazeidzia.
mano pazystama turi Invisalig sistema, bet ji ai dejo sake, kad su jei s galima koreguot kai buna nelabai dideli iskrypimai..

Na ir siaip gautusi balaganas burnoje, nes nei sakandzio nepakoreguosi...pas du skirtingus ortodontus teks vaikscioti jei jusu sia sistema neuzsiima
Papildyta:
QUOTE(viliuosi @ 2011 08 22, 18:18)
O kur jūs dėjotės?

As dejausi kedainiuose, bet ta pati ortodonte dirba ir KMUK ir turi savo kabineta kaune, tai jau 4-irti metai kaip pas ja kaune lankaus smile.gif
Atsakyti
visą laiką norėjau išsitiesinti, bet kai atėjo laikas, galvoju ar verta tiek pinigų mokėti, patarkit, esu pasimetusi sad.gif
Atsakyti
QUOTE(LINUCIUKAS ;0) @ 2011 08 22, 18:51)
visą laiką norėjau išsitiesinti, bet kai atėjo laikas, galvoju ar verta tiek pinigų mokėti, patarkit, esu pasimetusi sad.gif


tikrai verta
Atsakyti
QUOTE(LINUCIUKAS ;0) @ 2011 08 22, 18:51)
visą laiką norėjau išsitiesinti, bet kai atėjo laikas, galvoju ar verta tiek pinigų mokėti, patarkit, esu pasimetusi sad.gif

Dar ir kaip verta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LINUCIUKAS ;0) @ 2011 08 22, 18:51)
visą laiką norėjau išsitiesinti, bet kai atėjo laikas, galvoju ar verta tiek pinigų mokėti, patarkit, esu pasimetusi sad.gif


jeigu dar kyla toks klausimas - tai gal ir neverta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(radviliux @ 2011 08 22, 19:23)
jeigu dar kyla toks klausimas - tai gal ir neverta smile.gif


o kodėl taip jau iš karto..aš pvž irgi labai ilgai dvejojau, ar dėtis, ar nea..nes iš tikrųjų, noras tai didelis, bet kai apsvarstai galimybes, tai tikrai galbūt ne visi ir išgali susidėti..
norėti yra viena, o va kai reikia tokius pinigus kloti - tai visai kas kita..

o be to, aš kuo toliau, tuo labiau galvoju, kad breketai jau šiek tiek pasenęs gydymo būdas..na bet čia mano nuomonėsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(LINUCIUKAS ;0) @ 2011 08 22, 18:51)
visą laiką norėjau išsitiesinti, bet kai atėjo laikas, galvoju ar verta tiek pinigų mokėti, patarkit, esu pasimetusi sad.gif

manes irgi niekas nesupranta, nei draugas, nei seima.. mazdaug as cia pati issigalvojau, nes neturiu kur pinigu deti doh.gif
nors gyvenau ilgai ir to is esmes nereikejo unsure.gif
o po to paziurejau didziuosius pokycius ir supratau, kad reikia lotuliukas.gif (nesijuokit, is dalies reklamos auka as)

ir kolkas nesigailiu pradejus zygi grazios sypsenos link wub.gif

Papildyta:
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 08 22, 19:28)
o kodėl taip jau iš karto..aš pvž irgi labai ilgai dvejojau, ar dėtis, ar nea..nes iš tikrųjų, noras tai didelis, bet kai apsvarstai galimybes, tai tikrai galbūt ne visi ir išgali susidėti..
norėti yra viena, o va kai reikia tokius pinigus kloti - tai visai kas kita..

o be to, aš kuo toliau, tuo labiau galvoju, kad breketai jau šiek tiek pasenęs gydymo būdas..na bet čia mano nuomonėsmile.gif


nu jo as irgi dvejojau.. pasiule estetini, kuris 10 ar net 20 kart pigesnis nei breketai.. doh.gif (bent jau mano atveju)... tad apsispresti tikrai nebuvo lengva ax.gif


Asta, o kokia alternatyva siulai?
Atsakyti
QUOTE(*Hrista* @ 2011 08 22, 15:08)
Sveikos. 4u.gif Rugsėjo 28 laukia manęs pirmas vizitas dėl breketukų, tikiuosi greitai įsilieti į jūsų gretas bigsmile.gif


Kaip faina, atsimenu ir as labai labai laukiau savo pirmo vizito. Pas koki ortodonta eisi?
QUOTE(LINUCIUKAS ;0) @ 2011 08 22, 17:41)
Sveikutės,

nusprendžiau iš aš tiesintis, KMU sakė abiem žandilkauliams kainuos 4800 lt. su vizitais, ar čia daug?


Normali kaina. Visu cia besilankanciu vidutine viso gydymo kaina apie 5000 lt, jei nereikia kokiu papildomu aparatu ar implantu.
QUOTE(LINUCIUKAS ;0) @ 2011 08 22, 18:51)
visą laiką norėjau išsitiesinti, bet kai atėjo laikas, galvoju ar verta tiek pinigų mokėti, patarkit, esu pasimetusi sad.gif

Tikrai verta bigsmile.gif as metus laiko galvojau galvojau,nes tikrai pinigai nemazi, paskola spaudzia. Bet nesigailiu kad turiu grazia sypsena 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Novia @ 2011 08 22, 19:33)

Papildyta:
nu jo as irgi dvejojau.. pasiule estetini, kuris 10 ar net 20 kart pigesnis nei breketai..  doh.gif (bent jau mano atveju)... tad apsispresti tikrai nebuvo lengva  ax.gif
Asta, o kokia alternatyva siulai?


as ir daug labai daug apie estetini masciau, jokaina butu tokia pat kaip ir breketu.bet yra odontologu draugu tarpe, tai visi atbaide, na kol turim sveikus savus dantis, juos nuzulint ir "prisispakliuot" nelogiska biggrin.gif biggrin.gif juk ten irgi ne visam gyvenimui efektas, reikalinga gera prieziura, kas pusmeti paslifuot, kad blizgesi turetu ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kramtuskee: 22 rugpjūčio 2011 - 19:00