Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai...44 tema

QUOTE(Novia @ 2011 08 22, 19:33)
manes irgi niekas nesupranta, nei draugas, nei seima.. mazdaug as cia pati issigalvojau, nes neturiu kur pinigu deti  doh.gif
nors gyvenau ilgai ir to is esmes nereikejo  unsure.gif
o po to paziurejau didziuosius pokycius ir supratau, kad reikia  lotuliukas.gif (nesijuokit, is dalies reklamos auka as)

ir kolkas nesigailiu pradejus zygi grazios sypsenos link  wub.gif

Papildyta:
nu jo as irgi dvejojau.. pasiule estetini, kuris 10 ar net 20 kart pigesnis nei breketai..  doh.gif (bent jau mano atveju)... tad apsispresti tikrai nebuvo lengva  ax.gif
Asta, o kokia alternatyva siulai?


Aš dabar irgi nesigailiu, kad susidėjau..nes kai pagalvoju, kiek nervų kainavo tie dantys, kai visada tik ir sukosi prakeikti žodžiai galvoj "Kreivi dantys..kreivi dantys" biggrin.gif tik tiek, kad man baisiai atsibodo.. doh.gif

Na aš ne tai kad siūlau alternatyvą, bet tiesiog manau, kad senovinis man jau toks tvarkymo būdas darosi biggrin.gif nemodernus kažkoks biggrin.gif prigrūsk pilną burną geležių ir dar versk žmogų kelis metus vaikščiot.

mano draugei Londone jau nebesiūlė dėtis breketų..dabar ji nešioja naktim specialias plokšteles/kapas, kurias vis naujai perdaro. Ir po pusmečio jos dantys tikrai žiauriai susitvarkė. Nei geležių burnoj, nei problemų.

Atsakyti
QUOTE(natale @ 2011 08 22, 20:43)
Kaip faina, atsimenu ir as labai labai laukiau savo pirmo vizito. Pas koki ortodonta eisi?

Eisiu pas J. Liatukienę. smile.gif
Atsakyti
sutinku.. as irgi kur tik nusisypsau = sugadintos foto.. nebenoriu taip ir toliau verysad.gif tad nusprendziau visa tai pataisyti ir siulau ta padaryti ir kitoms blush2.gif
Atsakyti
Šiandien buvau vizite. Šiaip visada skaudėt po paveržimo pradeda praėjus tik keletui valandų, o šįkart dar sėdėdama kėdėje jaučiau, kad jau buuus neblogai biggrin.gif Ir ortodontė perspėjo, kad paskaudės labiau nei visada. Tai sėdžiu dabar visa nelaiminga, nes vaistų nenoriu gerti biggrin.gif
O sekantį kartą liepė jau ateiti su įsuktu mikroimplantu unsure.gif Gal kuri nors turi tokį dalykėlį? Ar skauda, kai jį montuoja? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Twista: 22 rugpjūčio 2011 - 19:29
QUOTE(lakshmina @ 2011 08 22, 10:13)
as ne del estetikos rinkciausi invisalign, o del sveikumo.

Nes breketus reikia labai kruopsciai valyti, ir net kruopsiciausioms kartais lieka baltos demes, be to jie klijuojami klijais, o nuemus reikia gerokai paslifuoti dantis, kad nuimti klijus.

invisalign tuo tarpu nesukelia valymo problemu, nes pries valgi issimi, issivalai ir vel uzsidedi. as labai daug maciau zmoniu su invisalign. tos kabes isvis nesimato, tik itart gali ka kazka nesioja, lyg ir nenesioja. niekad net neklausiau, nes nepatogu, o jei nenesioja. tik is kitu suzinai, kad visgi nesioja kapas.

Nemanau, kad labiau verta rinktis Invisalign. Nei vienai mano draugei nešiojusiai breketus neliko jokių dėmių net ir nevalant taip kruopščiai kai reikia. Jei jau taip baisu dėl tų dėmelių, tai gi gali higiena karts nuo karto pasidaryt ir bus ramu. Be to, šlifuoja klijus, o ne dantis, tad pats emalis beveik nenukenčia.
Abejoju ar tau bus patogu, kai norėdama kažką užkąsti, ar netgi svečiuose pavalgyti, reikės išsiimti kapą ir po to dar ją išsivalyti. Nesakau, kad ir aplink breketus nepasilieka maisto likučių, bet vis lengviau prasiskalauti nei išsivalyti.
Kitas dalykas, man tikrai nėra estetiškiau kapos už breketus, nes pati mačiau vienos forumietės nuotraukas, kaip ten priklijuoja visokių "spuogiukų" ir pan.
Tai tokia mano nuomonė šiuo klausimu. smile.gif

QUOTE(LINUCIUKAS ;0) @ 2011 08 22, 18:51)
visą laiką norėjau išsitiesinti, bet kai atėjo laikas, galvoju ar verta tiek pinigų mokėti, patarkit, esu pasimetusi sad.gif

Patikėk, tikrai verta, nes kai pamatysi gražius, tiesius dantukus taps nebesvarbu kokia kaina už juos sumokėjai. smile.gif ir labai smagu pokyčius stebėti. bigsmile.gif
Atsakyti
Esu tikra, kad po kiek laiko taip smagu bus ziureti i tas "sugadintas foto" smile.gif As sau toli grazu ne grazuole su tais gelezim burnoj. Ir netgi nervina mane tie breketai, bet negailiu saves ir negalvoju kaip cia blogai, ngrazu ir baisu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gretoote @ 2011 08 22, 21:31)
Nemanau, kad labiau verta rinktis Invisalign. Nei vienai mano draugei nešiojusiai breketus neliko jokių dėmių net ir nevalant taip kruopščiai kai reikia. Jei jau taip baisu dėl tų dėmelių, tai gi gali higiena karts nuo karto pasidaryt ir bus ramu. Be to, šlifuoja klijus, o ne dantis, tad pats emalis beveik nenukenčia.
Abejoju ar tau bus patogu, kai norėdama kažką užkąsti, ar netgi svečiuose pavalgyti, reikės išsiimti kapą ir po to dar ją išsivalyti. Nesakau, kad ir aplink breketus nepasilieka maisto likučių, bet vis lengviau prasiskalauti nei išsivalyti.
Kitas dalykas, man tikrai nėra estetiškiau kapos už breketus, nes pati mačiau vienos forumietės nuotraukas, kaip ten priklijuoja visokių "spuogiukų" ir pan.
Tai tokia mano nuomonė šiuo klausimu. smile.gif
Patikėk, tikrai verta, nes kai pamatysi gražius, tiesius dantukus taps nebesvarbu kokia kaina už juos sumokėjai. smile.gif ir labai smagu pokyčius stebėti.  bigsmile.gif



mane labiausiai baugina ta vielutė ant apatinio žandikaulio viduje, kuri viską ir atgrąso
Atsakyti
QUOTE(Twista @ 2011 08 22, 20:29)
O sekantį kartą liepė jau ateiti su įsuktu mikroimplantu unsure.gif Gal kuri nors turi tokį dalykėlį? Ar skauda, kai jį montuoja? biggrin.gif

man kitas klausimas, o kam juos deda? cia kaip atramos reikia? nes supranttu, kad suka tikriausiai i istraukto danties vieta? ar visai ne taip suprantu?
Atsakyti
QUOTE(LINUCIUKAS ;0) @ 2011 08 22, 20:36)
mane labiausiai baugina ta vielutė ant apatinio žandikaulio viduje, kuri viską ir atgrąso


O kodėl? aš tai kaip tik laikau špygas, kad man vielutes dėtų, o ne kapas:)
nors realiai tai man dar toli iki to:)
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 08 22, 21:45)
O kodėl? aš tai kaip tik laikau špygas, kad man vielutes dėtų, o ne kapas:)
nors realiai tai man dar toli iki to:)


kalbu apie vielutę kurią deda po breketų nešiojimo sad.gif
Atsakyti
QUOTE(LINUCIUKAS ;0) @ 2011 08 22, 20:53)
kalbu  apie vielutę kurią deda po breketų nešiojimo sad.gif


Jin irgi apie ta pati kalba smile.gif
Atsakyti
Mano nuomonė, kad jeigu leidžia finansai - tobulinkitės savo šypsenas 4u.gif Aš jau net pamiršau ką reiškia kompleksuoti dėl dantų. Visada plačiai šypsausi ir nesuku sau galvos, kad burna pilna geležų rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bon_Bon.: 22 rugpjūčio 2011 - 20:06