Įkraunama...
Įkraunama...

Tėvų karšinimas (7)

Sveikos, gerosios, kantriosios, jautriosios.
Dėl springimo. Žinoma, kiekvienu atveju liga progresuoja individualiai, bet galiu pasidalinti savo patirtimi. Springti ir gargaliuoti mamytė pradėjo gal prieš kokius 3 metus. Prieš porą metų tai labai paūmėjo. Springdavo, kosėdavo beveik po kiekvieno kąsnio, po kiekvieno gurkšnio, ir net nevalgydama. Patyrusi, su tokiais ligoniukais dirbanti gydytoja pasakė, kad tai yra pačios "pabaigos pradžia" (taip išsireiškė). Labai susijaudinau. Nuvažiavau net į laidojimo namus pažiūrėti, kokia drabužių pasiūla. Ir ką? Mano džiaugsmui, mano mieloji vis dar gyva, springsta tai daugiau, tai mažiau. Kuo toliau, tuo daugiau miega. Pamaitinti leidžia tik man.
Tiesa, pasigirsiu, mums gimė dar vienas žmogeliukas. Berniukas (jam jau 3 mėnesiai). Likimas gražiai sudėliojo tą svarbią dieną: Vakare pamaitinau mamytę, pakeičiau pampersą, išmasažavau, atbučiavau ir išvažiavau savo vaikelio pasitikti. Tą patį vakarą sutikau savo džiaugsmą, o ryte jau buvau namuose, pas ligoniuką.

Apie brolius, seseris. Turiu brolį. Gyvena Vilniuje, yra labai užimtas žmogus. Jam mamos net prašant neduočiau. Mamai tikrai geriau su dukra, nei su pačia geriausia marčia. Aš taip gyvenimą tvarkausi, kad nereikėtų dirbti pas jokį darbdavį. O brolis neprašomas remia finansiškai, lanko. Jau 11 metai, kaip su liga gyvenam, bet brolis kaskart atvykęs vis graudinasi, jam labai sunku.

Laikykitės mielosios. Stiprybės.
Atsakyti
Bespalve, sveikinimai, šaunuole, kaip tvarkaisi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Bespalvė @ 2012 08 20, 11:37)
Jau 11 metai, kaip su liga gyvenam

Tu tokia stipri wub.gif . Auginti vaikelius ir kartu slaugyti ligonį neįsivaizduojamai sudėtinga, o tu sugebi viską suderinti. Kažkaip labai į temą nuskambėjo mintis iš psichoterapeuto Alekseičiko knygos: "Viskas gyvenime, kas svarbu, turi būti iškentėta, užsidirbta. Dievas kiekvieną iš mūsų gausiai apdovanoja, tačiau jei norime tas dovanas priimti ir tikrai turėti iš jų naudos, tam reikalingas sunkus darbas. Visa tai, ką pasigrobiame veltui, mums neteikia naudos, bet yra balastas, kuris tik trukdo gyventi." Gražaus jums gyvenimo 4u.gif .
Atsakyti
Bespalve, sveikinu su šeimos pagausėjimu 4u.gif Stebiuosi, žaviuosi tavo stiprybe, gerumu, pasiaukojimu, man esi šventoji ir pavyzdys, kai sunku wub.gif
Visoms linkiu kuo daugiau šviesesnių dienelių ir sveikatos, ištvermės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2012 08 09, 14:00)
Sveiki, aš čia naujokė 4u.gif .
Norėjau kaip ir pasiklausti, ar Jums nebūna pikta ant savo brolių ar seserų, jei Jūs prižiūrit savo tėvus, o jie ne(na laiko neturi ar dar kas nors..)? Ar pas visus yra kažkokie tarpusavio supratimai ir visiška darna šiuo klausimu?


Mano tėtis mirė. Kol sirgo, sesuo vis neturėjo laiko, noro ir t.t. Viską dariau aš pati, man padėjo mano dukra ir vyras. Per 4 sunkios ligos mėnesius ji aplankė tėtį gal kokius 4 kartus, o kai ateidavo - sedėdavo fotelyje ir internete naršydavo. Jos niekad nebuvo šalia - nei kai tėtis alpdavo nuo skausmo, nei kai mirė man ant rankų.

QUOTE(*mable* @ 2012 08 09, 18:53)
kai reikes turta dalintis atsiras visi


Kol galvojo, kad testamentas yra, buvo šilkinė. kai sužinojo, kad nėra, liepė man kuo greičiau pasiimti visus savo daiktus iš JOS buto.... Beje, atsirado laiko beveik kiekvieną dieną po du kartus lankytis tame bute, tvarkytis, perrinkinėti daiktus...
Negaliu atsipeikėti. Bet ir nesipyksiu. Tiesiog neturiu sesers ir viskas. Nenoriu jos matyti, nenoriu su ja kalbėti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mokka: 21 rugpjūčio 2012 - 10:53
Bespalve, kokia tu šaunuolė, sveikinu su naujo žmogučio atėjimu į pasaulį 4u.gif .
O aš va buvau nestuke.gif praeitais metais, bet persileidau verysad.gif . Jau tada mačiau, kad mano mama serga ir prognozės (demencija) ne iš geriausių. Bet vyras ramino, sakė, kad kai gims mažuliukas, kaip nors viskas susidėlios į savo vietas. Bet turbūt likimo taip buvo skirta, neturiu to vaikelio.. O dabar jau tikrai nieko negalvojam, gyvenu vien ant nervų, vos ne vos tvardausi...
Mokka, aš dabar jaučiuosi taip pat kaip ir tu. Turiu brolį, bet ištikrųjų aš esu visiškai viena. Jo visai kitoks mąstymas, jis neskuba gyventi, įsisukęs į savo "kiautą" ir nenori iš jo lįsti. Man dabar reikia jo pagalbos(tiek finansinės, tiek moralinės), bet bilsnoti pirštu"kad duok pinigų nors ant kuro perpus" man savigarba neleidžia. Gal tame ir mano kaltė.
Va išsipasakojau truputį, nors palengvėjo..
Atsakyti
Ačiū Jums!!!! Kiek daug gerų žodžių, palinkėjimų. Jautrios čia sielos renkasi wub.gif
Ačiū, kad Jus turiu.
QUOTE(cambala @ 2012 08 21, 21:07)
O aš va buvau nestuke.gif  praeitais metais, bet persileidau verysad.gif .

Mieloji, turėjau ir aš tokią nelaimę verysad.gif Bet po to Dievulis atsiuntė iš karto du vaikelius. Na, nebūtinai tai turi atsitikti, bet patikėk, daug gėrio laukia ateity. Jei man, kas tada būtų pasakęs (apie būsimus dvynukus, ketvirtą kleckutį), iš laimės būčiau ištirpusi.

Una, Alekseičiko žodžiai - tiesiai į dešimtuką thumbup.gif
Atsakyti
sveikos.
bespalve sveikinimai tau... lb seniai jau cia rasau, vis jus prisimenu ir pamirstu parasyti....
na ka mes judam krutam ir tiek. viskas sava vaga, kolkas neblogeja mociutei, bet ir negerja.
birzeli gavome slauga jai. susitvarkeme visus popierius.
pana eina i darzeli, as namie sedziu, vyras dirba . taip ir slenka dienos.
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Uz simboline kaina parduodu Nutrison skysta gerima maitinimui per zonda ar gerimui 1,5 kcal/ml, viso 1000 ml, 19 vnt. TENA pampersu-kelnaiciu suaugusiems S dydis, 7 vnt. TENA pampersu suaugusiems S dydis.
Taip pat atiduodu 5 ampules Haloperidol 1 ml. ampulytemis bei 4 vnt. Furosemid 20 mg/2 ml ampulytemis bei Spirix 50 mg. netoli 30 tableciu.
Atsakyti
Ar įmanoma demenciją sergantį paguldyti į įprastą ligoninę? Prašau kas susidurėt parašykit privačiai, kiek tai kainavo pavyzdžiui, ar jiems stato lašelinės. Jei žmogus labai labai nusilpo nuo temperatūros, sunkiai valgo, geria, tiesiog akyse nyksta, ar ta ligoninė padės? Kai prieš savaitę sėdėjau priimamajame tai aplink tik ir kalba, kad VIETŲ NĖRA, tarsi specialiai vaikšto pro mano duris ir kalbasi tarpusavyje, kad nėra vietų... Raudonojo kryžiaus ligoninėje niekada nėra vietų.
Atsakyti
QUOTE(lika28 @ 2012 09 13, 10:22)
Ar įmanoma demenciją sergantį paguldyti į įprastą ligoninę? Prašau kas susidurėt parašykit privačiai, kiek tai kainavo pavyzdžiui, ar jiems stato lašelinės. Jei žmogus labai labai nusilpo nuo temperatūros, sunkiai valgo, geria, tiesiog akyse nyksta, ar ta ligoninė padės? Kai prieš savaitę sėdėjau priimamajame tai aplink tik ir kalba, kad VIETŲ NĖRA, tarsi specialiai vaikšto pro mano duris ir kalbasi tarpusavyje, kad nėra vietų... Raudonojo kryžiaus ligoninėje niekada nėra vietų.

Prieš kokius 4 ar 5 metus mums buvo nutikę štai taip. Mama jau sunkiai judėjo. Grybe diagnozavo plaučių uždegimą, atvykom į Santariškių priimamąjį su siuntimu gultis. Bet priimamojo gydytoja pasakė, kad vietų nėra, išrašė vaistų ir liepė vykti gydytis į namus. Kadangi mamytė buvo nusilpusi (sunkiai ir ilgai nustatinėjo plaučių uždegimą), pabijojau vykti namo, tačiau gydytoja buvo kategoriška. Paskambinau broliui, pasitarti. Jis (mano šaunuolis!) nuvažiavo į Sveikatos apsaugos ministerią pasiaiškinti, kaip pagal įstatymą turėtų būti. Po keliolikos minučių mes jau gulėjom gastro skyriuje, o po kelių valandų perkėlė į vidaus ligų skyrių, net pasiūlė privačią (mokama) palatą. Tačiau paaiškino, kad pacientė gaus visą priklausantį gydymą apart slaugos. T.y.maitinti, prausti, keisti sauskelnes privalėsim patys. Samdėm žmogų pusei dienos, kitą pusę po darbo su ja buvau aš.
Manau, esant indikacijoms (o Jūsų atveju jos yra), turėtų guldyti. Jei nėra vietų, laikinai guldyti ten, kur yra, o atsiradus, perkelti į reikiamą skyrių. Siūlyčiau eiti pas ligoninės administracijos atstovus ir kalbėtis.
Tiesa, pinigėlių mes nedavėm. Sesutėm pirkom tradicinius skanėstus, bet šios bojojo imti, girdėjau, kaip viena šnabždėjo:"Čia ministerijos protežė" biggrin.gif
Sėkmės Jums, parašykit, kaip sekėsi.
Atsakyti
sveikutes visos 4u.gif senei jau buvau prisijungus nes kazkaip laiko nelieka tam ax.gif mes su tete super laikemes kol istiko epilepsijos priepuoliai doh.gif dabar gulim ligoninej ir bijau as ji jau veztis namo nes istikus priepuoliui mane istinka sokas ir negaliu atsigaut verysad.gif sakykit mergaites gal kas turit patirties epilepsijos priepuoliui istikus ? nes jau pradedu vel depresuoti doh.gif verysad.gif




Atsakyti