Įkraunama...
Įkraunama...

Angina, anginos operacija

QUOTE(vikta @ 2011 11 27, 19:25)
na, nežinau kaip bus realiai. bet kraujas taip laisvai ten nebėga wink.gif o ir sesutė su siurbtuku stovi šalia ir siurbinėja.
pas mane vyro sesuo santariškių LOR operacinės sesutė. tai papasakojo viską kaip kas būna, kokios komplikacijos ir pan.
kai kalbėjau su gydytoju, tai jis ir sakė, kad nosies pertvarkos operacijos tikrai nedarytų su vietine nejautra, čia kaip pajuokavimas buvo

Na nezinau, as pati dabar dirbu su Lorais operacineje smile.gif tai tikrai niekada nesidaryciau su vietiniu nuskauminimu anginos operacijos. Siurbt siurbia, po to dar pasibaigus operacijai, anesteziologai gerai atsiurbia, o ir gerkle buna uztamponuota. O va jei nemiegosit tai labai gerai vistiek neatsiurbs.
Siaip pertvaros beveik nieks nesioperuoja su vietiniu, bet cia man taip reikejo. atsiurbinejo operacijos metu, bet vistiek tas kraujas pribego i skrandi,
Atsakyti
Na o as tai jau be tonziliu. Ryte ispjove. Rinkausi vietine nejautra ir esu labai patenkinta. Operacija truko labai trumpai, gal tik koks 10 min. Nemaloniausia dalis buvo kol suleido vaistus. Paskui jau nieko nejutau. Nei kosejau, nei springau, nei ziaugciojau. Kraujavo, pasak gydytojo, labai mazai. Ne karto nenubego kraujo i gerkle. Kaip sake gydytojas - reikejo nufilmuot ir studentams rodyt kaip parodomaja medziaga. Labai patenkinta gydytojo A.Burbos darbu. Dabar skauda, bet pakenciamai. Kaip kad prie anginos skaudedavo. Vakare gausiu nuo skausmo Diclac. Sesute sake, kad trecia diena bus skausmingiausia
Atsakyti
Labukas,

as jau po operacijos thumbup.gif ,padare penktadieni ,siandien tik paleido,nes stebejo ar nepradesiu kraujuot po valgymo,penkt nieko neleido valgyt tik gert vakare,skausmas pakenciamas,kaip ,kad angina sukyla,isveze operuot 11,parveze 13val,karujo bveveik nebuvo,o kai jau leido atsigert isvis isnyko ir jau 18 val jau vaiksciojau ir geriau ,kita diena visai normaliia pavalgiau,zodziu viskas super,tik,dabar bijau,kad koset nepradeciau lyg kutena ,o tada jau bus malonumas menkas
Atsakyti
mane penktadieni turi operuoti, bet kazko mmm suvelavo doh.gif jau antra karta paskirta operacija, pirma karta sukilo angina ir temperatura doh.gif O dabar nelabosios kad nesudurniuotu, sake turi nebuti mmm, o i operacine veza nuoga su naktiniais tik? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Indukė @ 2011 12 04, 11:04)
mane penktadieni turi operuoti, bet kazko mmm suvelavo  doh.gif jau antra karta paskirta operacija, pirma karta sukilo angina ir temperatura  doh.gif O dabar nelabosios kad nesudurniuotu, sake turi nebuti mmm, o i operacine veza nuoga su naktiniais tik? g.gif

man del mmm nieko nesake,irgi bijojau,kad prasides,bet aciu diev nebuvo,veza su naktiniais ir kelnaitem ir su kojinaitem smile.gif
Atsakyti
QUOTE(koposs @ 2011 12 04, 12:09)
man del mmm nieko nesake,irgi bijojau,kad prasides,bet aciu diev nebuvo,veza su naktiniais ir kelnaitem ir su kojinaitem  smile.gif



aisku, na jei bus paskutines mmm dienos, tai manau nieko tokio...
Atsakyti
QUOTE(Indukė @ 2011 12 04, 12:04)
mane penktadieni turi operuoti, bet kazko mmm suvelavo  doh.gif jau antra karta paskirta operacija, pirma karta sukilo angina ir temperatura  doh.gif O dabar nelabosios kad nesudurniuotu, sake turi nebuti mmm, o i operacine veza nuoga su naktiniais tik? g.gif




Sveika. Mane operavo prieš 5mėnesius,tada kaip tyčia užvėlavo mmm,tai atsiguliau i ligoninę,kai buvo antra mmm diena. Buvo daug diskusijų ar operuoti,vis gi nusprendė kitą rytą operuoti-nusiuntė nusipirkti kraujavimą stabdančių vaistų. Ir viskas buvo ok biggrin.gif Vežė į operacinę su naktiniais,kelnaitėmis ir kojinėmis. Sėkmės. smile.gif
Atsakyti
aš tai jau irgi namuose. sako trečia ketvirta diena skaudžiausiusios. pas mane dabar trečia diena, bet nieko skaudaus nėra. paskauda net mažiau nei kad angina sukildavo. jaučiu kad turiu gerklę, bet stipraus skausmo nėra.
valgyti galiu viską kas švelnu. bandžiau vakar vakare bananą valgyti (sesutė leido), tai paskutinius kąsnius valgant jutau kad per stipru, peršti. namie gryžusi bandžiau išvirtą sriubą valgyti, kru vyras virė, tai igri jaučiau kad per stipru, perštėjo. tad kurį tai laiką reikės mažiau prieskonių, pipirų dėti
tikrai maniau kad bus žymiai blogiau
Atsakyti
QUOTE(vikta @ 2011 12 04, 16:18)
aš tai jau irgi namuose. sako trečia ketvirta diena skaudžiausiusios. pas mane dabar trečia diena, bet nieko skaudaus nėra. paskauda net mažiau nei kad angina sukildavo. jaučiu kad turiu gerklę, bet stipraus skausmo nėra.
valgyti galiu viską kas švelnu. bandžiau vakar vakare bananą valgyti (sesutė leido), tai paskutinius kąsnius valgant jutau kad per stipru, peršti. namie gryžusi bandžiau išvirtą sriubą valgyti, kru vyras virė, tai igri jaučiau kad per stipru, perštėjo. tad kurį tai laiką reikės mažiau prieskonių, pipirų dėti
tikrai maniau kad bus žymiai blogiau

Tai jums pasiseke smile.gif As jau skausmui nejautri, oj kiek esu atkentejus. Bet jau po anginos operacijos ziauru buvo smile.gif
Atsakyti
Ech, kad man pasisektu taip ir viskas lengvai praeitu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vikta @ 2011 12 04, 15:18)
aš tai jau irgi namuose. sako trečia ketvirta diena skaudžiausiusios. pas mane dabar trečia diena, bet nieko skaudaus nėra. paskauda net mažiau nei kad angina sukildavo. jaučiu kad turiu gerklę, bet stipraus skausmo nėra.
valgyti galiu viską kas švelnu. bandžiau vakar vakare bananą valgyti (sesutė leido), tai paskutinius kąsnius valgant jutau kad per stipru, peršti. namie gryžusi bandžiau išvirtą sriubą valgyti, kru vyras virė, tai igri jaučiau kad per stipru, perštėjo. tad kurį tai laiką reikės mažiau prieskonių, pipirų dėti
tikrai maniau kad bus žymiai blogiau

man gan panasiai,toks jausmas ,kad angina sukilo ir tiek,aisku padeda vaistai ax.gif ,siandien trecia para,tikiuos jau blogiau nebus ,svarbu ,kad nekraujuot,ir vis uzeina toks kutenimas ,kad koset noriu ,tai labai bijau,kad neuzeitu kosulys,ar jums taip nera g.gif
Ir dar kiek jusu opracijos truko g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo koposs: 05 gruodžio 2011 - 09:42
QUOTE(koposs @ 2011 12 05, 09:20)
man gan panasiai,toks jausmas ,kad angina sukilo ir tiek,aisku padeda vaistai  ax.gif ,siandien trecia para,tikiuos jau blogiau nebus ,svarbu ,kad nekraujuot,ir vis uzeina toks kutenimas ,kad koset noriu ,tai labai bijau,kad neuzeitu kosulys,ar jums taip nera  g.gif
Ir dar kiek jusu opracijos truko  g.gif

vakar vakare pakuteno, bet daugiau ir nebekuteno. tai sakau gal nuo kokio maisto.
operacija truko labai trumpai, gal koks 10-15 minučių. nežiūrėjau į laikrodį kada nuėjau ir kada išvežė. bet prisimenu kad 10:40 pažiūrėjau į laikrodį palatoje. po kiek laiko atėjo gydytojas ir nuėjom į operacinę. o 11:05 jau buvau vėl pakatoj ir rašiau visiems namiškiams ir draugams kad viskas ok.

man prieš operaciją suleido diclaco ir davė kažkokią tabletę kad biški apspangčiau. bet gavosi taip, kad jau pakeliui į operacinę prieš mane užlindo be eilės". kažkoks eksta tavejis su pūliais ausyse. tai mane atgal nuvarė į palatą ir kai jau ėjau antrą kartą į operacinę, jokio apdujimo nebuvo. bet visiškai buvo dingęs nerimas, baimė.
operacijos metu tai jutau kaip drebėjo kojos, ir niekaip nėjo jų nuraminti

šiaip tai sakė, geriau kad nereikėtų daug deginti. kuo daugiau uždegina, tuo labiau skauda. aš tik kokius 4-5 kart "čirkšt" girdėjau

šiandien ketvirta diena, ir skausmo beveik nėra.
bet aš nelaukiu kol pradės normaliai saudėti, jau kaip profilaktiškai ryte, ir einant miegoti po tabletikę nuo skausmo. gal be vaistų skaudėtų daugiau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikta: 05 gruodžio 2011 - 11:28