Įkraunama...
Įkraunama...

Zumba latino fitness

Šiandien su drauge nusipirkom mėnesiui abonementą, ryt pradedam zumbuotis ir mes, lankysim Areną Gym Šiauliuose biggrin.gif
Atsakyti
kuris variantas tiktų labiausiai moteriai po gimdymo?
radau akciją, kur galima pasirinkti iš dešimt skirtinų užsiėmimų, yra ir toks kur kaip suprantu neribotas, tipo eini kur nori ir kiek nori, bet per brangu.
ten yra ir ta zumba ir macumba ir tt. kuo čia skiriasi?
ir kaip sporto klubas TikJums, čia žirmūnuose. gal kas buvęs?
aš apie šitą reikalą kalbu:
http://kupo1.lt/akci...ite-sokiu-skuri
Atsakyti
QUOTE(Bonpari @ 2012 09 04, 19:53)
Šiandien su drauge nusipirkom mėnesiui abonementą, ryt pradedam zumbuotis ir mes, lankysim Areną Gym Šiauliuose  biggrin.gif

Kaip siaulietem sekesi zumbuotis?Ar patiko?
As vakar irgi buvau,dar galvoju ar pirkti abonementa g.gif .Kazko daugiau tikejausi,be to duso nera.Visa slapia turejau namo vaziuot
Atsakyti
QUOTE(Sinistra @ 2012 09 04, 07:46)
Įkvėpta šio forumo merginų atsiliepimų, vakar pirmą sykį gyvenime dalyvavau Zumbos treniruotėj Vilniaus klube "Dancehall". Bet, deja, prisipažinsiu, smarkiai nusivyliau. Kas iš to, kad vadovė - sertifikuota Zumbos instruktorė, jeigu ji nemoka "uždegti", šoka visiškai be jokios aistros... Aišku, galima į šias treniruotes eiti kaip į eilinį sportą, bet aš tikėjausi kažko daugiau, tikėjausi "šokių vakarėlio atmosferos", kurios nebuvo nė kvapo sad.gif
Tokie mano asmeniniai įspūdžiai  4u.gif

Buvau ir aš ten,patikėkit, Jums nepasisekė. Niekam nerekomenduočiau ten eiti, kadangi iš tiesų, trenerė absoliučiai nemoka užvesti, užsiėmimai labai nuobodūs..
Kadangi esu tikrai nemažai lankiiusi zumbos užsiėmimų pas skirtingus sertifikuotus trenerius, čia pats prasčiausias variantas.Atleiskit, bet tai mano nuomonė.
Atsakyti
QUOTE(sambuka** @ 2012 09 06, 11:33)
Kaip siaulietem sekesi zumbuotis?Ar patiko?
As vakar irgi buvau,dar galvoju ar pirkti abonementa  g.gif .Kazko daugiau tikejausi,be to duso nera.Visa slapia turejau namo vaziuot

O kur jūs buvot? Arenoje? Ten tai tikrai yra dušai g.gif
Tiesą sakant kažkaip kitaip gal tikėjausi.... galvojau pirma parodo žingsniukus, o čia tik spėk judėt, sekos nežinai visiškai... unsure.gif gal taip pasirodė pirmą kartą... eisiu dar i aerobiką bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonpari @ 2012 09 08, 20:01)
O kur jūs buvot? Arenoje? Ten tai tikrai yra dušai g.gif
Tiesą sakant kažkaip kitaip gal tikėjausi.... galvojau pirma parodo žingsniukus, o čia tik spėk judėt, sekos nežinai visiškai...  unsure.gif gal taip pasirodė pirmą kartą... eisiu dar i aerobiką  bigsmile.gif

neissigaskit smile.gif pirma karta sunku, bet nueisite dar syki, o jau trecia karta leksit is paskos kaip sena igudusi sokeja mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos zumbuotojos, šiandien pirmą kart išgirdau apie zumbą, o jau spėjau perskaityti šią temą ir taip užsidegiau, kad nekantrauju greičiau lėkt namo ir pradėt sportuot thumbup.gif tiesa, noriu paklaust, gal kuri nors zumbuoja namie? nesinori pradėti nuo savamokslių video, gal galit parekomenduoti tikrai gerą zumbos treniruotę? blush2.gif beje, ilgiau belankančios, kokių rezultatų pavyko pasiekti? kaip pakito kūno linijos?
Atsakyti
QUOTE(dianytis @ 2012 09 11, 16:11)
Sveikos zumbuotojos, šiandien pirmą kart išgirdau apie zumbą, o jau spėjau perskaityti šią temą ir taip užsidegiau, kad nekantrauju greičiau lėkt namo ir pradėt sportuot  thumbup.gif  tiesa, noriu paklaust, gal kuri nors zumbuoja namie? nesinori pradėti nuo savamokslių video, gal galit parekomenduoti tikrai gerą zumbos treniruotę?  blush2.gif  beje, ilgiau belankančios, kokių rezultatų pavyko pasiekti? kaip pakito kūno linijos?

(Laba visoms zumba myletojoms smile.gif Nutariau ir as prisijungti prie jusu.
Zumba lankau 9 men. ir negaliu sustoti ! I treniruotes einu kaip i svente, kur negalvoji apie gyvenimo kasdienybe ir rupescius , o linksmai pagal gera muzika soki. Musu trenere thumbup.gif , jauna, energinga ir labai demesinga.
Jeigu norite pradeti sportuoti zumba, manau, kad tai reikia daryti spoto klube ir pas gera treneri.
O rezultatai tokie: kuno linijos daileja, bet svoris mazeja nedaug. Kadangi zumba treniruociu kruvis nemazas, tai auga raumenukai, kurie yra sunkesni, nei musu lasinukai. Bet uztat kokia savijauta ir nuotaika ! SUPER)
Atsakyti
QUOTE(anzumba @ 2012 09 12, 13:47)
(Laba visoms zumba myletojoms  smile.gif Nutariau ir as prisijungti prie jusu.
Zumba lankau 9 men. ir negaliu sustoti ! I treniruotes einu kaip i svente, kur negalvoji apie gyvenimo kasdienybe ir rupescius , o linksmai pagal gera muzika soki. Musu trenere  thumbup.gif , jauna, energinga ir labai demesinga.
Jeigu norite pradeti sportuoti zumba, manau, kad tai reikia daryti spoto klube ir pas gera treneri.
O rezultatai tokie: kuno linijos daileja, bet svoris mazeja nedaug. Kadangi zumba treniruociu kruvis nemazas, tai auga raumenukai, kurie yra sunkesni, nei musu lasinukai. Bet uztat kokia savijauta ir nuotaika ! SUPER)


iš tikrųjų tokių rezultatų ir tikiuosi - ne numesti daug svorio, o tiesiog sutvirtinti kūną smile.gif zumbos treniruotes mielai lankyčiau klube, tačiau mano gyvenamoji vieta to neleidžia - tektų į darbą važinėti į vieną miestą, o į zumbos treniruotes - į kitą doh.gif geriausia būtų jei zumbos treniruotės vyktų Vilkaviškyje. Deja deja, gyvenimas provincijoje turi savų minusų...
Atsakyti
QUOTE(dianytis @ 2012 09 12, 13:55)
iš tikrųjų tokių rezultatų ir tikiuosi - ne numesti daug svorio, o tiesiog sutvirtinti kūną  smile.gif  zumbos treniruotes mielai lankyčiau klube, tačiau mano gyvenamoji vieta to neleidžia - tektų į darbą važinėti į vieną miestą, o į zumbos treniruotes - į kitą  doh.gif geriausia būtų jei zumbos treniruotės vyktų Vilkaviškyje. Deja deja, gyvenimas provincijoje turi savų minusų...

Kaune su zumba treniruotemis problemu nera smile.gif
Jeigu Vilkaviškyje tokiu treniruociu nera, tai tada lieka susirinkti keleta draugiu ir sportuoti namuose.
Panasiai daro mano 14 m dukra. Ji nenori eiti i sporto kluba sokti zumba, bet mielai viena uzsidariusi namuose soka pasileidus Nintendo Wii sokiu zaidima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(anzumba @ 2012 09 12, 15:28)
Kaune su zumba treniruotemis problemu nera smile.gif  smile.gif

Kokia trenere Kaune galit rekomenduoti ir kur?
Atsakyti
QUOTE(anzumba @ 2012 09 12, 14:28)
Kaune su zumba treniruotemis problemu nera smile.gif
Jeigu Vilkaviškyje tokiu treniruociu nera, tai tada lieka susirinkti keleta draugiu ir sportuoti namuose.
Panasiai daro mano 14 m dukra.  Ji nenori eiti i sporto kluba sokti zumba, bet mielai viena uzsidariusi namuose soka pasileidus Nintendo Wii sokiu zaidima  smile.gif

Va būtent todėl ir ieškau patarimų, gal sakau kas nors sportuoja taip, kaip ir aš ruošiuosi - namuose smile.gif
Atsakyti