Įkraunama...
Įkraunama...

Privatus Mini darželis Šiaurės miestelyje

QUOTE(rrassiukkass @ 2012 11 03, 13:35)
mes irgi lankome si darzeli, tik neilgai kolkas... norejau paklausti, kokia tvarka atsiskaitymo? buna paruostos saskaitos? jas atsiuncia ar kaip?


Tas sąskaitų klausimas man labiausiai nepatinka. Nieks nieko nesiunčia. Tipo susiprask, pasiskaičiuok pats. Toks jausmas, kad vdrug kas pamirš, jog nelankė ir sumokės visą sumą.
Papildyta:
QUOTE(Singė @ 2012 11 03, 14:08)
JEigu tikėti informacija iš jų internetinio puslapio, galima ir pusei dienos:
http://www.minidarze...eliai-darzeliai


Kažkada ir mes norėjom pusei dienos, bet buvo paaiškinta, kad: 1. Nėra vietų. 2. Vaikučiams, kurie būna darželyje visą dieną, kažkaip nelabai, kai jie ruošiasi miegoti, o kitos mamos ateina pasiimti. Tipo jie pabandė, bet gaunasi balaganas. Nors, kiek žinau, Ozo darželį lanko ir puse dienos. Taip kad reikia konkrečiai tartis su direktore.
Atsakyti
Sveikos mamytes. Mano sunus lanke visus metus si darzeli, nes negavome valstybinio. Tad ne del mados vaikus leidzia i privacius darzelius, o spaudziant valdisku darzeliu trukumu. Iki triju metus sis darzelis yra ydealus. Maniskis buvo priziuretas, pamaitintas, pamigdytas, zaidimu, eilerasciu pirmokintas. Ko daugiau noreti ir reikalauti. Man l.ydomu kaip pacios namuose uzsiimate su savo vaikais. Be to pastebejau,kad mamos pameta galva del savo vaiku, ypac pirmagimiu ir kuriuos leidzia pirmus metus i darzeli. Nebezinite ko norite. Pirmus metus del slogu didziausi skandalai, ziurek vaikui sueina keturi metai visos veda sloguojancius, net tos kurios labiausiai reksijo.
Na ir kas ,kad tas vaikas pavalge sildyto maisto, kaip jus teigiate? Lyg pacios nesildote namie maisto. Kuo sterialiau vaika laikysite, kuo krupstesni maista duosite, tuo silpnesnsi vaikas bus. Nuodu juk i maista nepila. Ne vieno karto nebuvo,kad jam pilvuka skaudetu ar skustusi,kad neskaniai duoda. Kitoms salims tik pasvajot apie toki maista. Zinokite, per gerai gyvename ,jei dar surandame laiko ieskoti smulkmenose problemu.
O aukletojos tiek valstybiniuose, tiek privaciuose darzeliuose keiciasi.Nieko stebetina, uz toki atligi l.ydomu pacios kiek temptumete.Darbas tikrai nepavydetinas.
As savo akimis maciau,kaip aukletojosbudamos lauke lekia i grupe vaikam paimti papildomu saliku,pirstiniu ir t.t tikrai priziureti, sakyciau net per daug.
Sveiku protu nesuvokiu kas per tauta, stengiames tik kritikos ir blogu dalyku ieskoti, o ne padrasint, pagirt, padet paciom aukletojom. Juk darbas nepavydetinas, ypac kai tevu palaikymo nera, o tik kritika,stebejimas per padidinta stikla.Kas cia blogo ,kad aukletojos jaunos, mes visi jauni pradejome savo darbus dirbti. Pats darbas mus moko.Na ir kas jie vaikas pasako,kad mane siandien bare ir t.t o kaip be drausmes, nedraus db veliau bus pervelu.
Gal pamirsote kokie darzeliai buvo pries 30 metu? Tad turekite gedos ir nors maza laseli pagarbos visiems darzeliams ir aukletojoms. Jei jums blogi darzeliai,aukletojos, maistas, jums blogos bus ir vidurines mokyklos, neitiks ir universitetai, ir t.t. Neieskokite problemu ten, kur ju nera. Nera nei vienu namu be dumu. Tad jei ir padaro darzeliu aukletojos, is ju jos pacios ir moksi. Nebus klaidu - nebus ir ziniu:)
Papildyta:
Mane stebina kritikai kurie nelanko sio darzelio:) Taip ir gimsta pletkai:(
Atsakyti
QUOTE(LinaNerijus @ 2012 11 06, 11:09)


Keistas postas g.gif
Nuskambėjo taip, kad tik Jūs negavote vietos valstybiniame. Manau 10% mamyčių veda savo vaikučius "dėl mados" ar kitos būtinybės. Keli mano pažįstami vaikučiai negali lankyti valstybinio dėl alergijų dulkių erkutėms ir t.t. (seni kilimai, žaislai, patalynė). Tačiau čia ne dėl perdėtos priežiūros, o nuo gimimo. Be to, juk mamos moka už tai didelius pinigus, todėl natūralu reikalauti. Juk Jūs, parduotuvėje pirkdama duoną ir mokėdama už ją pinigus, neimate nekokybiškos?
Auklėtojoms, bent jau aš, tikrai neturiu priekaištų. Bet tai jei pasikeistų pagrindinė auklėtoja, man tai nelabai patiktų, kadangi mano vaikas prie jos prisirišo. Natūralu, kad aš, kaip ir kiekviena mamytė, savo vaikučiui nori tik pačio geriausio.
Dėl paskutinio teiginio su Jumis sutinku, tačiau visos mes čia turime teisę išsakyti savo nuomonę.

P.S. Kadangi esu vaiko priežiūros atostogose, t.y. nedirbu, mano vaikas nei karto namuose nėra gavęs šildyto maisto smile.gif
Atsakyti
labukas, ar jau ka nors zinote apie vaiku Kaledas Ozo darzelyje?
Atsakyti
Sveikos,

kaip ir daugelis musu cia susirinkusiu, negauname vietos valstybiniame darziuke, tai is tos nevilties bandziau aplankyti keleta privaciu darzeliu, sitas buvo vienas is ju. pasidalinsiu savo ispudziais ir nuomone. Visu pirma tik atejus aukletojos pasirode ziauriai saltos ir nebendraujancios, pati esu gan komunikabili, tai is ju reikejo tempti zodi po zodzio, nzn, rodos, kad kazkokios ibaugintos. Antra, vaikai su snargliais ir kosuliu, pacios berniukas yra labai svarus, slogyte retai buna, bet manau atsinestu lengvai is tokio darzelio liga, juk jos taip greit plinta, plius laukiame brolio, tai dar kudikeli apkrestu. Trecia, girdejau pasnibzdomis kai sako reikia maista traukti is saldytuvo ir sildyti, bet negali neva kad as esu salia, nors teige, kad kiekviena diena maistelis buna sviezias ir veza ale kazkokia imone, bet teko tuo suabejoti. Taip pat erdves minimaliai, o vaiku daug, nes manau, kad kaina pigi, bet sake lyg brnagsta kazkada. Paklausus ar eina i lauka ir ar buvo siandien kaip pavyzdziui, atsakyma gavau, kad priklauso nuo oro, tai manau i savaite viena karta gal ir isveda. Suabejojau labai as juo, susidariau ispudi tikrai nekoki, manau mamytes vesdamos ir palikdamos savo maziukus labiau pasidomekite.
Atsakyti
QUOTE(shipra @ 2013 01 26, 04:59)
Sveikos,

kaip ir daugelis musu cia susirinkusiu, negauname vietos valstybiniame darziuke, tai is tos nevilties bandziau aplankyti keleta privaciu darzeliu, sitas buvo vienas is ju. pasidalinsiu savo ispudziais ir nuomone. Visu pirma tik atejus aukletojos pasirode ziauriai saltos ir nebendraujancios, pati esu gan komunikabili, tai is ju reikejo tempti zodi po zodzio, nzn, rodos, kad kazkokios ibaugintos. (...)


Sveiki,

Noreciau atsakyti jums mieloji. Pati esu ten buvusi, bet gavome vieta valstybiniame vis delto, tai neleidau savo vaiko i si darzeli.

-Del to, kad aukletojos pasirode saltos. Reikia suprasti, kad darbuotojai nera robotai ir negali kiekvienam atejusiam sypsotis nuo ausies iki ausies. Ypac kai dirbi su vaikais visada utir buti pasingusi viskam. Negi jus nepavargstate? Nesvarbu kur dirbate ar su vaikais, ar prie kompiuterio, ar dar kazkur...

-Del snargliu... Dabar maniskis serga vos ne kiekviena menesi, nes valstybiniame darzelyje is vis niekas neziuri ligotas vaikas ar ne... Beje, mano pussesere kazkada yra dirbusi darzelyje ir pasakojo, kad nervindavo tokie tevai kurie nekreipia demesio i jokias pastabas, kad ju vaikas serga ir apsimeta, kad nieko apie tai nezino. Aukletojos juk negali palikti ligoto vaiko uz duru... Ar ne? smile.gif

-Del maisto. Mes, kadangi rimtai norejome leisti musu vaika i si darzeli, lankemes ten 3 dienas, budavom mazdaug iki pietu. Tai savo akimis maciau kaip kiekviena diena atveza maista silta, sviezia su darzovemis ir vaisiais. O silde gal del to, kad maistas atvesdavo kol veze, nes kiek zinau yra dar 2 darzeliai, ar net 3, tai visko gali buti.

- Del kiemo. Vaikai kiekviena diena buna kieme. Kaip man sake, kad kai lyja neeina ir ziema isveda reciau. Bet jeigu jus norite, kad jusu vaikas vaiksciotu pavyzdziui per lietu, tai atsiprasau biggrin.gif valstybiniuose darzeliuose vaikai ziema sedi ant sniego ir kasa sniega plikomis rankomis ir niekam nerupi, pati ne karta maciau.

As neginu TIK sito darzelio (kadangi pati jame buvau galiu placiau apie tai papasakoti) mane tiesiog jau nervina tokie zmones kurie reikalauja nezinia ko... As suprantu, kad savo vaikui norime kuo geriausiu salygu ir pan, pati esu mama, bet prisigalvoti nebutu dalyku tikrai nereikia. Visur yra panasios salygos... O valstybiniais darzeliais is vis nesiulyciau pasitiketi, savo vaika leidau vien del to, kad mano giminaite dirba ten aukletoja ir as ja visiskai pasitikiu..

Sekmes beieskant geros vietos savo vaikuciams wink.gif
Atsakyti
QUOTE(smilgebodr @ 2013 08 05, 15:59)
Sveiki,

Noreciau atsakyti jums mieloji. Pati esu ten buvusi, bet gavome vieta valstybiniame vis delto, tai neleidau savo vaiko i si darzeli.

-Del to, kad aukletojos pasirode saltos. Reikia suprasti, kad darbuotojai nera robotai ir negali kiekvienam atejusiam sypsotis nuo ausies iki ausies. Ypac kai dirbi su vaikais visada utir buti pasingusi viskam. Negi jus nepavargstate? Nesvarbu kur dirbate ar su vaikais, ar prie kompiuterio, ar dar kazkur...

-Del snargliu... Dabar maniskis serga vos ne kiekviena menesi, nes valstybiniame darzelyje is vis niekas neziuri ligotas vaikas ar ne... Beje, mano pussesere kazkada yra dirbusi darzelyje ir pasakojo, kad nervindavo tokie tevai kurie nekreipia demesio i jokias pastabas, kad ju vaikas serga ir apsimeta, kad nieko apie tai nezino. Aukletojos juk negali palikti ligoto vaiko uz duru... Ar ne? smile.gif

-Del maisto. Mes, kadangi rimtai norejome leisti musu vaika i si darzeli, lankemes ten 3 dienas, budavom mazdaug iki pietu. Tai savo akimis maciau kaip kiekviena diena atveza maista silta, sviezia su darzovemis ir vaisiais. O silde gal del to, kad maistas atvesdavo kol veze, nes kiek zinau yra dar 2 darzeliai, ar net 3, tai visko gali buti.

- Del kiemo. Vaikai kiekviena diena buna kieme. Kaip man sake, kad kai lyja neeina ir ziema isveda reciau. Bet jeigu jus norite, kad jusu vaikas vaiksciotu pavyzdziui per lietu, tai atsiprasau biggrin.gif valstybiniuose darzeliuose vaikai ziema sedi ant sniego ir kasa sniega plikomis rankomis ir niekam nerupi, pati ne karta maciau.

As neginu TIK sito darzelio  (kadangi pati jame buvau galiu placiau apie tai papasakoti) mane tiesiog jau nervina tokie zmones kurie reikalauja nezinia ko... As suprantu, kad savo vaikui norime kuo geriausiu salygu ir pan, pati esu mama, bet prisigalvoti nebutu dalyku tikrai nereikia. Visur yra panasios salygos... O valstybiniais darzeliais is vis nesiulyciau pasitiketi, savo vaika leidau vien del to, kad mano giminaite dirba ten aukletoja ir as ja visiskai pasitikiu..

Sekmes beieskant geros vietos savo vaikuciams wink.gif

prisijungete kad parasytumete viena zinute apie savo darzeli? saupraskite, jog zmones nori objektyvios nuomones, o ne savininku ar aukletoju reklamu.

as su savo vaiku atiedavau zaisti I kiema, I kuri vedami vaikai is sio darzelio. nieko baisiau nesu maciusi. patikekite, kas liecia prieziura, suziurejima vaiku, benravimo tona, tai jiems reikia stipriai pasimokyti.
Atsakyti
tai, kad cia tikrai ne darbuotoja rase biggrin.gif kokie siais laikai itarus zmones biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cipania: 03 rugsėjo 2013 - 13:38
Sveiki,
gal yra svieziu atsiliepimu apie Ozo g. esanti darzeli? Galvojame ten leisti savo vaika. Buciau dekinga uz komentarus cia ar az. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Myciute @ 2013 09 09, 14:16)
Sveiki,
gal yra svieziu atsiliepimu apie Ozo g. esanti darzeli? Galvojame ten leisti savo vaika. Buciau dekinga uz komentarus cia ar az.  4u.gif


O ten yra du darželiai.
Atsakyti
QUOTE(Iznija @ 2013 09 09, 14:42)
O ten yra du darželiai.

Idomu atsiliepimai is abieju, nors lankytume mazesniuju grupe. Siaip idomu, kiek vaikai eina i lauka, kiek aukletojos su jai uzsiima ir t.t.
Atsakyti
Atsidaro naujas privatus darželis-mokyklėlė "Kupolėlis"tik 12-ai vaikų,o tai manau ir sergamumas turėtų būti mažas.Turiu labai gerus atsiliepimus apie darbuotoją. biggrin.gif
Atsakyti