Įkraunama...
Įkraunama...

Skandinaviškas ir vintage interjeras

QUOTE(Pupeliukas @ 2011 12 16, 07:40)
Sveiki 4u.gif
Negaliu sutikti su nuomone, kad visiškai balta netinka. Jei taip butu skandinavai taip nedažytų 4u.gif tikrai nemažai čia diskutuota už ir prieš atspalvius. Aš esu už visiškai gryną neutralią baltą. Pas mane taip buvo pirmam bute, dabar yra dabartiniame bute ir tikrai taip dažysiu naujame name (jei jis kada nors bus lotuliukas.gif nes tempai architekto doh.gif ).


nesiginciju, nes esu tik skaiciusi kažkur apie tai. smile.gif bet baltos yra daug atspalviu. O pas jus pagal palete kokia balta?
Atsakyti
QUOTE(maja7 @ 2011 12 15, 22:29)
pas mane visame name viena ir ta pati spalva, ne balta visiškai (nes vyras neleido biggrin.gif)  , bet gana šviesi. Man labai patinka. Balta tikrai neslegs, tik nesirinkite grynos baltos, geriau su siokiu tokiu atspalviu, t.y.nedarykite sniego baltumo.  Nes girdėjau kad gryna balta prietemoje į pilkuma neša. Tuo pačiu ir niurumas atsiranda.

O kokia pas jus balta? kokio atspalvio? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2011 11 21, 23:07)
Lachese, šauniai pasistūmėjot į priekį  thumbup.gif
o aš štai keliu mūsų kvadratuotų langų vaizdelį  mirksiukas.gif
user posted image


smalsuma paklaust smile.gif brandinam mintis statyt namuka, siuo metu sklypo dokumentus tvarkom, bet as rankioju projekto idejas... bandau vyra ikalbint tokiems kvadratuotiems langams biggrin.gif man idomi kaina, nezinau su kuom lygint... gal tiesiog trumpai pavyktu atsakyt, tokie langai yra brangesni ar pigesni lyginant su iprastais langais... ? blush2.gif Ir gal kas nupasakotu skirtumus/privalumus/trukumus tokiu langu smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JBijoux @ 2011 12 16, 16:44)
smalsuma paklaust smile.gif brandinam mintis statyt namuka, siuo metu sklypo dokumentus tvarkom, bet as rankioju projekto idejas... bandau vyra ikalbint tokiems kvadratuotiems langams biggrin.gif man idomi kaina, nezinau su kuom lygint... gal tiesiog trumpai pavyktu atsakyt, tokie langai yra brangesni ar pigesni lyginant su iprastais langais... ?  blush2.gif Ir gal kas nupasakotu skirtumus/privalumus/trukumus tokiu langu smile.gif  4u.gif


langai nuo skirstymų brangsta (kiek, manau, visur skirtingai)...
Atsakyti
man asm sitas namukas labai mielas is lauko, harmoningas ir langai labai graziai dera zodziu viskas liux!
del pertvareliu languose, tai kai as uzsakinejau sau langus( liepos men) tai viena drauge turinti pertvareles, ne stikle, o tikras man ir sako nu tu tik nesugalvok pertvareliu, nes isvalyti tai bus grynas vargas! sutinku grazu jauku bet tarp musu mergaiciu , nepatogu ir dar minusas prarandi sviesa! nuotraukoje manau tie kvadratelei yra tik imitacija ty jie stiklo paketo viduje , kas del valymo labai patogu bet man viskas kas imitacija nepatinka 4u.gif !o kaina skiriasi zinoma pvc pigiausi ,pusiniai dvigubai brangiau ,azuoliniai dar brangiau ir visos tos pertvareles irgi +.tiesa lietuvoje gamina langus exportui i skandinavija ir uk, nu labai jauku tik nzn ar lietuvoje juos zmones dedasi ,nzn ar jie tinka del klimato ir tt ?
Atsakyti
suskirstyti langai isties labai grazu,bet kai reik valyti,tai kazkaip atsoka noras tokius tureti,bent as mielu noru saviskius medinius suskirstytus langus keisciau i vientiso stiklo,nes tiesa pasakius uzkinisa valyti,vaikas dar mazas tai langai tepliojas labai labai greit doh.gif o svetainej 2 didziuliai langai-durys suskirstyti i berots 98 langelius doh.gif o dar pats remas su kazkokias pafrezavimais tai isvis dulkiu ir nesvarumu kaupykla doh.gif nors zinau kad kitaip nebus,teks susitaikyti su tokiais langais,pradzioj oi kaip grazu kaip faina kol neteko ju isvalyt,va tada ir atsoko noras...
Atsakyti
aix2011, Serra do Mar, Ninin, dekui uz mintis smile.gif ko gero teks rinktis praktiskuma ir finansine puse smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JBijoux @ 2011 12 19, 14:18)
aix2011, Serra do Mar, Ninin, dekui uz mintis smile.gif ko gero teks rinktis praktiskuma ir finansine puse smile.gif


yra dar variantas tarp stiklu dėti skirtumą. Vizualiai gražu o ir valyti nėra problemu.
Atsakyti
dar galima paprasyti kad pagamintu tuos suskirstymus tiesiog pritvirtinamus prie remo is isores ir kai reikia valyti langus, jie tiesiog atsidaro ar nusiima... cia prie medinio lango remo galima drasiai pritaisyti. tik nzn ar lt kas gamina. pvz Norvegijoj tai dauguma tokiu langu ir yra.
Atsakyti
man kad ir kaip grazu tie langai, bet nedaryciau tokiu, per daug minusu turi:
a) valymas
cool.gif didesne kaina
c) maziau sviesos, kurios ir taip lietuvoj baisingai truksta rolleyes.gif

user posted image
man tokios atviros lentynos wub.gif
user posted image
visos kedes skirtingos
user posted image
pasakiskas laikrodis
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
man grazu paziureti suskirstytus langus ar atviras lentynas, bet nei vienu nei kitu nenoriu pati, nes nepraktiska - langai - sumazina sviesa, seseliai krinta, o tai trukdytu fotografijoms, lentynos - viskas daug greiciau dulkeja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Prietarai @ 2011 12 19, 20:20)
man tokios atviros lentynos  wub.gif

Kai daiktai sudėlioti pedantiškai tvarkingai ir bent kartą per savaitę kruopščiai nuvalomi...
Atsakyti