Įkraunama...
Įkraunama...

Vaflinės

QUOTE(Sandrelle @ 2005 07 26, 17:59)
Mes turėjom. Sugedo  cry.gif  Ilgai ir nesėkmingai ieškojom- parduotuvėse, turguose ir visur, kur tik įmanoma. Visur tik blynų- širdelių ir sumuštinių keptuvės. Bet kas ieško, tas randa  biggrin.gif  SENDAIKČIŲ TURGUJE smile.gif  smile.gif  smile.gif

o kokiame turguje? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrelle @ 2005 07 26, 18:59)
Bet kas ieško, tas randa  biggrin.gif  SENDAIKČIŲ TURGUJE smile.gif  smile.gif  smile.gif


O kur ta senkdaiciu turgu rast? Vilniuje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(peledziuke @ 2005 07 27, 10:49)
jos net nesulyginamos schmoll.gif


o kuo blogesnes tos, is Senuku? Kuo skiriasi nuo tarybiniu?
Atsakyti
Kai pačiai labai užsireikė tai niekur neradau schmoll.gif o vienakart t.y. prieš kokius 5-6 metus nuvariau į Kalvarijų turgelį ir visai netyčia pamačiau babce pardavinėjo (dėvėta) nupirkau už 15 Lt thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE
o kokiame turguje? g.gif


Na, aš ne vilniete, tai nežinau, kur Vilniuj ieškot. Aš pirkau Šiauliuose smile.gif
Atsakyti
aga, kuo, nes man ji pasirodė beveik tokia pat, nes skirta kepti tikriems vafliams, o ne širdelėms ar kitokioms nesąmonėms ax.gif
QUOTE(Frosted_berry @ 2005 07 27, 13:10)
o kuo blogesnes tos, is Senuku? Kuo skiriasi nuo tarybiniu?

Atsakyti
QUOTE(Mazhulele @ 2005 07 27, 20:34)
aga, kuo, nes man ji pasirodė beveik tokia pat, nes skirta kepti tikriems vafliams, o ne širdelėms ar kitokioms nesąmonėms  ax.gif

suintrigavot...lekiu ieskoti i senius biggrin.gif
Atsakyti
Prieš porą sav nusipirkau Hyper Rimi už 65lt lygiai tokią kaip taryb. senais laikais turėjome, tik ne kvadrato formos, o apvalias vaflias kepa(jokių širdučių ir pan.).Išeina tokia apvali vaflytė, panašį kaip ledai būna sudėti, nemoku paaiškint, bet labai patinka.
Beje, pirkau iš vitrinos, sakė tik 2 atvežė tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(violetik @ 2005 07 29, 10:01)
Prieš porą sav nusipirkau Hyper Rimi už 65lt lygiai tokią kaip taryb. senais laikais turėjome, tik ne kvadrato formos, o apvalias vaflias kepa(jokių širdučių ir pan.).Išeina tokia apvali vaflytė, panašį kaip ledai būna sudėti, nemoku paaiškint, bet labai patinka.
Beje, pirkau iš vitrinos, sakė tik 2 atvežė tongue.gif

Mes irgi nesenai pirkom tokią ,kaip tėvai ,kad turi ( tarybinę ).Tik ji ne kvadratinė , o apvali , bet formos raštas - smulkūs kvadratukai , o ne širdelės heart.gif
Pirkom Žirmūnų Senukuose , kaina 74 Lt "Clatronic"
Atsakyti
brangus malonumas,sakyciau g.gif
Atsakyti
Sveikos mergynos. 4u.gif
Turiu jums pasiūlima.Buvau kaime ir radau ten dvi tarnybines vaflines.Tai va galiu viena parduoti jaigu kam nors dar reikia jos.Labai gerai kepia.nesužeista.viskas dirba.Jau tikrinau...Garantuoju kad keps skanius vaflius.tai va...
Atsakyti
QUOTE(Rikku @ 2005 09 02, 11:15)
Sveikos mergynos. 4u.gif
Turiu jums pasiūlima.Buvau kaime ir radau ten dvi tarnybines vaflines.Tai va galiu viena parduoti jaigu kam nors dar reikia jos.Labai gerai kepia.nesužeista.viskas dirba.Jau tikrinau...Garantuoju kad keps skanius vaflius.tai va...


turi omeny ta kvadratine,elektrine?kur iskepdavo,susukdavo i triubele(budavo traskus)?ar apvali,sirdeliu formos blynams kepti?kokia kainele butu? ax.gif.As gal noreciau ...ir is kur pati busi?gal is Klaipedos? mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmike: 11 rugsėjo 2005 - 15:27