Įkraunama...
Įkraunama...

Vaflinės

jo, yra kaune bazese, as maciau uz 35lt, bet kaip skaitet yr ir pigiau:)
Atsakyti
Opas mus jokių problemų rasti tokią keptuvę - pireš kelis metus nusipirkau Kalaipėdos turguj, vakar mačiau Palangoj. Naujos... Kaina - 35 Lt. smile.gif Važiuosit atostogaut - ir įsigysit ax.gif
Atsakyti
Tikrai nenormalu. As turiu pigia elektrine keptuve pirkta is Maximos, gal uz 35lt. Ir neskaiciavau per kiek laiko iskepa, bet tikrai neilgiau 3min
Atsakyti
QUOTE(Eria @ 2005 05 10, 14:49)
Tikrai nenormalu. As turiu pigia elektrine keptuve pirkta is Maximos, gal uz 35lt. Ir neskaiciavau per kiek laiko iskepa, bet tikrai neilgiau 3min

O kokios firmos tavo keptuvė?
Atsakyti
QUOTE(Ele @ 2005 02 03, 17:54)
Nusipirkom el. vafline "cirviniams" blynams. Tik likau nesupratusi, kodel taip ilgai tas blynas kepa, o kad labiau paskrustu tai turbut pusvalandi reiketu kepti. Nezinau, ka daryti, gal nesti atgal i parduotuve?

Tikrai nesamone...GAl nepalaukiate kol ikais ta keptuve? nezinau, bet kokiu atveju arba keptuve bloga arba kazka ne taip reikia daryti...
Atsakyti
Pagal įstatymus, bet kokia parduotuvė turi priimti prekę atgal 3 dienas nuo pirkimo datos. Anksčiau tikrai taip buvo, dabar turbūt irgi nesikeitė.
Buvau su tuo susidūrusi
Atsakyti
QUOTE(LadyStar @ 2005 06 05, 14:45)
Pagal įstatymus, bet kokia parduotuvė turi priimti prekę atgal 3 dienas nuo pirkimo datos. Anksčiau tikrai taip buvo, dabar turbūt irgi nesikeitė.
Buvau su tuo susidūrusi


Per 14 dienu, pateikus pirkimo ceki.
Atsakyti
O man atrodo, kad viskas priklauso nuo teslos, kiek tas blynas kepa.

As kepu apie 8 minutes, nes megstu apskrudusius. Bet jei nenutaikau teslos padaryti- tai ilgiau kepa- tada jau tobulinu tesla.
Atsakyti
labai noriu isigyti tarybiniu laiku vafline. Gal zinote kur galima butu tokia nusipirkti? g.gif O gal kuri parduodate? Aciu
Atsakyti
Mes turėjom. Sugedo cry.gif Ilgai ir nesėkmingai ieškojom- parduotuvėse, turguose ir visur, kur tik įmanoma. Visur tik blynų- širdelių ir sumuštinių keptuvės. Bet kas ieško, tas randa biggrin.gif SENDAIKČIŲ TURGUJE smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
O kodėl jums būtinai reikia tarybinių laikų? (aš aišku namie turiu, tik kad neparduodu) Kauno Senukuose kažkada mačiau tikrą vaflinę - t.y. ne tokią, kur širdeles ir visas kitas nesąmones kepa, o tikrą, panašiai kaip tarybinės kad kepa - vaflių lakštukus; galvojau, kad reiks kada mamai nupirkt, nes ji mažiau elektros sunaudotų; tik pastebėjau, kad tokių vaflinių Senukuose ne visada būna: matyt išperka ir paskui reik ilgokai palaukt, kol kita siunta ateis, bet kad būna, tai tikrai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazhulele: 26 liepos 2005 - 20:18
QUOTE(Mazhulele @ 2005 07 26, 20:18)
O kodėl jums būtinai reikia tarybinių laikų? (aš aišku namie turiu, tik kad neparduodu) Kauno Senukuose kažkada mačiau tikrą vaflinę - t.y. ne tokią, kur širdeles ir visas kitas nesąmones kepa, o tikrą, panašiai kaip tarybinės kad kepa - vaflių lakštukus; galvojau, kad reiks kada mamai nupirkt, nes ji mažiau elektros sunaudotų; tik pastebėjau, kad tokių vaflinių Senukuose ne visada būna: matyt išperka ir paskui reik ilgokai palaukt, kol kita siunta ateis, bet kad būna, tai tikrai  thumbup.gif

jos net nesulyginamos schmoll.gif
Atsakyti