Įkraunama...
Įkraunama...

Vaflinės

Ar ziurejot Kalvariju turguj, ukiniu prekiu parduotuvej g.gif Ten tikrai maciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(song @ 2005 02 08, 13:36)
O, tokia keptuve- mano vyro svajone biggrin.gif . Ieskom pirkti lygiai tiek metu, kiek esam vede, ir dar neradom. Panasu, kad nera ir nebuna, nebent is tiesu netycia pas baltarusus turguje... blink.gif . O kepu elektrineje, ir visai geri gaunasi, bandyk ant karsciausio rezimo nustatyti. 4u.gif


Per mazai ieskojai 4u.gif As tokai dovanu gavau ir sake pirko pas baltarusus turguj o ir maciau kalvariju turguj tikrai yra 30 LT kainuoja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2005 02 09, 09:16)
Oi kokie skanūs blynai toje keptuvėje būdavo pas mamą thumbup.gif
Elektrinėje kažkokie ne tokie gaunasi...Norėčiau ir aš tokią senovišką nusipirkt. Bet, kad mama kepdavo ant dujinės viryklės, o pas mane namuose -elektrine. Tai galvoju, turbut ne kas gautusi. O ir paviršių elektrinės turbūt subraižytų. Gal kartais kuri naudojate ir galite paneigti mano baimes? smile.gif


Mano mama kepa su tokia senoviska ant elektrines virykles:) Blynai tokie pat skanus 4u.gif O kad pavirsius susibraizytu- nepastebejau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zole: 09 vasario 2005 - 11:28
Turiu tą keptuvę čirviniams blynams, vakar teko išbandyti g.gif ne kas gavosi. Anksčiau kai buvo elektrinė viryklė su "blynais" biggrin.gif tai keptuvė gerai priglusdavo, gerai įkaisdavo, liuks blyneliai gaudavosi thumbup.gif . O dabar pakeitėm viršų į plokščią keraminį doh.gif tai keptuvė nebepriglunda taip gerai, sunkiai kaista cry.gif (ten kažkoks pypsiukas yra ir neleidžia priglusti) kančia buvo kepti blynus cry.gif jei tokie išdžiūvę gavosi cry.gif ir kepiau 5 blynus gal valandą doh.gif Reikia dairytis elektrinės keptuvės ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bruk: 09 vasario 2005 - 12:41
O as radau tokia paprasta cirviniu blynu keptuve (ne elektrine) Marijampoles turguj (tame, kur priesais Zygio batus). Jei turit ten giminiu ar siaip pazistamu, prasykit, kad ten paieskotu. Kainos neklausiau, be manau, kad neturetu buti brangi.
Atsakyti
As irgi labai noriu tokios keptuves. Butinai turgui reikes paieskot. Patys skaniausi blynai. Niam niam.
Atsakyti
kaune tokia keptuve yra urmo bazej. kainuoja 30lt.
Atsakyti
4u.gif as tokia keptuve net i Amerike nusitempiau biggrin.gif ir kepu cia tuos cirvinius blynelius vaikams biggrin.gif O pirko ja mano Teveliai Klaipedos turguj. Sekmes ieskant !
Atsakyti
Mes pirkom tokia keptuve Gariunuose, pas baltarusius (beveik pries metus), kainavo 25 Lt.
Atsakyti
Mano tai ir be termoreguliatoriaus, ir pirkta su broku (tai kapeikas kainavo 14lt ), ir iškepa gal per kokias 2-3min, ilgokai, bet tikrai nereikia 10min laukt schmoll.gif
Atsakyti
Siaip viskas priklauso nuo max galingumo. Nezinau, kaip su vaflinem, bet as turiu sendvicine. Kkai pirkau i galinguma net nekreipiau demesio. Rodos jei daiktas pagamintas, vadinasi viskas paskaiciuota. Visa laime pas mane galingumo pakanka, bet va drauge apsipirko. Neapskrunda. Ji jokiu zygiu nesieme-nurase kaip nevykusi pirkini. Tai va jeigu galingumas mazas - vargu ar priims, bet pabandyti manau verta. Gali sakyti, reikejo ziureti kai pirkai. Siaip pasiskambink pries tai i nemaisto kokybe ir pasikonsultuok, jei tarkim daiktas veikia gerai, bet tu nusivylei ir tau nepatinka (juk jei parasyta pvz 1000W salia neparasyta per kiek laiko kepa). Man rodos tokiais atvejais yra kazkoks terminas, per kuri laika dar gali grazinti ar keisti.
Parduotuvej tai 99% kad tau sakys, kad keisti negalima, todel geriau pasikonsultuok.
Atsakyti
Iš tiesų, atgal nebepriėmė. Atseit, negali priimti ir viskas, nes juk veikia, jei neveiktų irgi atgal nepriimtų, o reiketų nešti į servisą remontui. Pirkau Saulutėje, kokios tai Gama firmos, aišku pirkdama apie galingumo reikšmę nė nepagalvojau. Ai, dzin, gal kiek kaip nors panaudosiu. Kainavo atrodo virš 20 Lt.
Atsakyti