Įkraunama...
Įkraunama...

Biskvitas

QUOTE(Comma @ 2007 01 04, 20:37)
Viska labai aiskiai isdestei, bet as vistiek dar turiu klausima smile.gif Mano tortine apie 21.5 cm skersmens - ar kepant pagal tavo recepta biskvitas man neislips ?  lotuliukas.gif

zinok pas mane panasi tortine ir jis pakankamai "islipa" ax.gif blush2.gif bet nebijok, neiskris vis tiek lotuliukas.gif o dar geriau ir man labiau patinka tik del to, jog kuo jis aukstesnis, tuo daugiau sluoksniu pavyksta supjaustyti, vadinasi-daugiau pertepimu ir tu visu skanestu, tad tik geriau! mirksiukas.gif wub.gif
biskvitas pas mane irgi visada buna gerokai virs skardos, bet nebijok, bus ok! wub.gif laukiam rezultatu! bigsmile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Agnyte... O kiausiniu trynius su cukraus pudra trinti mediniu saukstu ar galima ir mikseriu?
Persiprasau kad tokia ikyri blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Comma @ 2007 01 05, 21:02)
Agnyte...  O kiausiniu trynius su cukraus pudra trinti mediniu saukstu ar galima ir mikseriu?
Persiprasau kad tokia ikyri  blush2.gif

viskas ok thumbup.gif klausk kiek sirdele geidzia! pasijuntu tokia zinanti mirksiukas.gif
as trinu su mediniu saukstu moliniame bliude... kaip pries 12m ismokau... blush2.gif bet kazkur neseniai skaiciau, kad galima mikseriu-vadinasi nieko tokio. pabandyk ir tau pavyx! thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnyte...: 06 sausio 2007 - 00:09
QUOTE(Agnyte... @ 2007 01 05, 23:09)
viskas ok  thumbup.gif klausk kiek sirdele geidzia! pasijuntu tokia zinanti  mirksiukas.gif
as trinu su mediniu saukstu moliniame bliude... kaip pries 12m ismokau... blush2.gif bet kazkur neseniai skaiciau, kad galima mikseriu-vadinasi nieko tokio. pabandyk ir tau pavyx!  thumbup.gif  drinks_cheers.gif




O as tau dar ne viena klausima sugalvojau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
O kada ta popiereli ant virsaus uzdeti kad nesudegtu - po 30-40 min ar is karto kai kisiu i orkaite? g.gif
O kitas klausimas tai is viso is 'tundru' pasaulio smile.gif Kokio storio reikia supjaustyti biskvita? Nu neisivaizduoju sad.gif Ar po kokius 2cm uztenka? O tu pjaustai su siulu ar su peiliu? Nei vienu nei kitu budu neisivaizduoju kaip lygiai biskvita supjaustyti - gali gautis vienas sonas storas o kitas plonas arba is viso baigtis ties viduriu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Comma: 06 sausio 2007 - 17:13
QUOTE(Comma @ 2007 01 06, 19:09)
O as tau dar ne viena klausima sugalvojau lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
O kada ta popiereli ant virsaus uzdeti kad nesudegtu - po 30-40 min ar is karto kai kisiu i orkaite?  g.gif
O kitas klausimas tai is viso is 'tundru' pasaulio smile.gif Kokio storio reikia supjaustyti biskvita? Nu neisivaizduoju sad.gif Ar po kokius 2cm uztenka? O tu pjaustai su siulu ar su peiliu? Nei vienu nei kitu budu neisivaizduoju kaip lygiai biskvita supjaustyti - gali gautis vienas sonas storas o kitas plonas arba is viso baigtis ties viduriu  lotuliukas.gif


ok, ats:
popieriu dedu iskart, o pries pat gala, kai patikrini su pagaliuku, ar iskepes, gali nuimt, kad apskrustu virsus, nors siaip nera butinybes.
biskvita pjaustau kiek imanoma ploniau. kai pati kepsi pamatysi, kad ne taip jau lengva ji supjautyti blink.gif lotuliukas.gif -jis gi minkstas ir trupa, todel as naudoju ypatingai gerai isgalasta peili-man patogiausia. esu bandziusi ir su siulu, bet su bet kokiu irgi nepavx, jis turi but astrus, berods silkinis tinka. kad kreivai-nepergyvenk. vis tiek darysi pertepimus, o po to tuos sluoksnius sudesi lygiai taip, kaip buvo ir tortas nebebus kreivas! thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnyte... @ 2007 01 06, 16:44)
ok, ats:
popieriu dedu iskart, o pries pat gala, kai patikrini su pagaliuku, ar iskepes, gali nuimt, kad apskrustu virsus, nors siaip nera butinybes.
biskvita pjaustau kiek imanoma ploniau. kai pati kepsi pamatysi, kad ne taip jau lengva ji supjautyti  blink.gif  lotuliukas.gif -jis gi minkstas ir trupa, todel as naudoju ypatingai gerai isgalasta peili-man patogiausia. esu bandziusi ir su siulu, bet su bet kokiu irgi nepavx, jis turi but astrus, berods silkinis tinka. kad kreivai-nepergyvenk. vis tiek darysi pertepimus, o po to tuos sluoksnius sudesi lygiai taip, kaip buvo ir tortas nebebus kreivas!  thumbup.gif  wub.gif



Nelengva pjaustyti.... Va ir dingo mano entuziazmas lotuliukas.gif Bet vistiek meginsiu, nes jau dabar vos seilem nespringstu lotuliukas.gif Siandien bandysiu iskepti, o ryt pjaustysiu ir pertepinesiu - kokie bus rezultatai informuosiu blush2.gif Aciu tau uz mokymus wub.gif 4u.gif

P.S. Perziurejau tavo mazes potkes blush2.gif Labai grazi lialia wub.gif Ir as tokios noriu.... wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Comma: 06 sausio 2007 - 18:51
QUOTE(Comma @ 2007 01 06, 20:49)
Nelengva pjaustyti.... Va ir dingo mano entuziazmas  lotuliukas.gif Bet vistiek meginsiu, nes jau dabar vos seilem nespringstu  lotuliukas.gif Siandien bandysiu iskepti, o ryt pjaustysiu ir pertepinesiu - kokie bus rezultatai informuosiu blush2.gif  Aciu tau uz mokymus  wub.gif  4u.gif

P.S. Perziurejau tavo mazes potkes  blush2.gif Labai grazi lialia wub.gif  Ir as tokios noriu....  wub.gif

aciu uz komplimentus wub.gif o toki "gaut"ne taip jau sudetinga-susirandi dailu vyrioka, kuris smegeninej si ta turetu (na, kad vaikiukas protingesnis butu) ir tada imiesi reikalo! po to tik reix 9men islaukti ir dziaugtis besikeicianciomis formomis ir prasau-turi! thumbup.gif drinks_cheers.gif ar ir cia man viska detaliau papasakot unsure.gif bigsmile.gif
sekmes su tortu, lauksim naujienu. gaila ne LT esu, dar ir isvecius atvaziuociau paragaut ir ivertint! wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnyte... @ 2007 01 06, 20:41)
aciu uz komplimentus wub.gif o toki "gaut"ne taip jau sudetinga-susirandi dailu vyrioka, kuris smegeninej si ta turetu (na, kad vaikiukas protingesnis butu) ir tada imiesi reikalo! po to tik reix 9men islaukti ir dziaugtis besikeicianciomis formomis ir prasau-turi!  thumbup.gif  drinks_cheers.gif ar ir cia man viska detaliau papasakot  unsure.gif  bigsmile.gif
sekmes su tortu, lauksim naujienu. gaila ne LT esu, dar ir isvecius atvaziuociau paragaut ir ivertint!  wub.gif  thumbup.gif


Nu toki vyrioka tai as jau turiu. Bet sva su detalesniu pasakojimu tai gal ir neblogai butu, nes mes bandom lialiu prisisaukti jau ne vienerius metus, bet deja deja... sad.gif Bet mes nepasiduosim ir taskas ! lotuliukas.gif
Na mes irgi ne Lietuvoje esam. Ir tarp kitko neesam labai jau toli vieni nuo kitu smile.gif Mes Velse - apatinis kairys salos kampas smile.gif

P.S. Biskvitas orkaitej kepinasi jau beveik 30 minuciu smile.gif Iskilo kaip reikalas. Bet nezinau ar nedamaisiau is to atsargumo ar mano orkaite netolygiai kepa, bet vienas sonas labiau pasikeles. Bet tiek jau to - kaip pirmam blynui ir toks gerai lotuliukas.gif
Atsakyti
Comma
Nebijok pjaustyti biskvito. Vienas dalykas - po ataušinimo įvyniok jį į plevelę kelis kartus ir įdėk parai į šaldytuvą. Supjaustysi lengvai. Kitas dalykas - geriausia tai daryti dantytu peiliu. Svarbu - nebijoti smile.gif visuomet būna pirmas kartas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Comma @ 2007 01 07, 01:23)
Nu toki vyrioka tai as jau turiu. Bet sva su detalesniu pasakojimu tai gal ir neblogai butu, nes mes bandom lialiu prisisaukti jau ne vienerius metus, bet deja deja... sad.gif Bet mes nepasiduosim ir taskas !  lotuliukas.gif
Na mes irgi ne Lietuvoje esam. Ir tarp kitko neesam labai jau toli vieni nuo kitu smile.gif Mes Velse - apatinis kairys salos kampas smile.gif

P.S. Biskvitas orkaitej kepinasi jau beveik 30 minuciu smile.gif Iskilo kaip reikalas. Bet nezinau ar nedamaisiau is to atsargumo ar mano orkaite netolygiai kepa, bet vienas sonas labiau pasikeles. Bet tiek jau to - kaip pirmam blynui ir toks gerai  lotuliukas.gif

o va cia tai geras! nieko, turiu plana-mes i svecius pro Londona i Velsa ir mano vyras papasakos, kaip dailius lelius gaminti! lotuliukas.gif
Atsakyti
Aciu mergaites uz patarimus. Jis dabar austa orkaitej, bijau net paciupcioti smile.gif Rytoj ryte ivyniosiu i plevele ir pasausiu saldytuvan. Paros laiko ten laikyti jau nebeturiu, bet jei pabus 8-10 valandu irgi neblogai. Nelabai pergyvenu jei nesugebesiu graziai supjaustyti - suvalgysim kaip batona lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Begu miegiuko nes rytoj darban blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Comma: 07 sausio 2007 - 00:51
Biskvito nesimato, bet va toks gavosi reginys smile.gif Skonio dar irgi nezinau, tikiuosi bus skanu, nes biskvitas buvo pasaka drinks_cheers.gif

Neisidejo nuotrauka ir net nezinau kodel sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Comma: 08 sausio 2007 - 12:19