Įkraunama...
Įkraunama...

Taro XX

QUOTE(*Raganaitė* @ 2012 06 19, 09:41)
Aplamai kokie pažai nurodo kurią lytį? gal esi domėjusi šiais klausimais?

Pagal idėją kardai, skeptrai- berniukai, taurės, pentakliai- mergaitės biggrin.gif Nors, žinoma, nebūtinai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(matrica_2 @ 2012 06 19, 18:32)
Na gal kuri tures noro pasipraktikuoti...Klausimas :  kur as buvau 3h ir ka veikiau? smile.gif Labai idomu kaip kortos parodys buvimo vieta smile.gif


Golden Tarot

Kur buvai? 7 monetos. Pagal korta interpretuociau, kad buvai grynam ore, parke gal, miske, sode?smile.gif Salia suniukas laksto, gal kartu su sunimi g.gif

Ka veikei? Magas . Na pagalavojau, kadangi Magas, tai Merkurijus, kiba mokeis bigsmile.gif

Specialiai netraukiau daugiau kortu, norejau tik po viena smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta* @ 2012 06 19, 20:36)
Pagal idėją kardai, skeptrai- berniukai, taurės, pentakliai- mergaitės biggrin.gif Nors, žinoma, nebūtinai ax.gif


Pasitikslinsiu, bet čia tik pažai, o riteriai visi yra jauni vyrai, ar irgi taip pat kaip pažai?
Atsakyti
Na trbut daugiau atsakyti norinciu nebus, tai buvau as ekskursijoje su laivu po Klaipedos uosto teriyorijas.. Todel grynas oras,keliones labai i tema biggrin.gif Man paciai iskrito kardu6... Magas irgi i tema, nes keliones metu rasiausi gides informacija apie uosta i savo dienorasti smile.gif))

Atsakyti
blush2.gif pro šalį su interpretacija truputį smile.gif reik daugiau treniruotis mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Raganaitė*: 19 birželio 2012 - 22:00
QUOTE(*Raganaitė* @ 2012 06 19, 21:52)
blush2.gif  pro šalį su interpretacija truputį smile.gif reik daugiau treniruotis  mirksiukas.gif

Na as manau kuo daugiau treniruociu tuo geriau yra.. va man ziurint ekstrasensu musi irgi patinka pasitreniruoti smile.gif
Atsakyti
Jei kas turit koki paprasta klausima - mielai pasipraktikuociau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ezokvantė @ 2012 06 21, 16:46)
Jei kas turit koki paprasta klausima - mielai pasipraktikuociau  biggrin.gif



prasau - kuo as uzimta pastarasias 40 min
Atsakyti
Labas mergaites, kaip seniai cia buvau blush2.gif Taro kortos seniai atgule ir laukia manes griztant, bet deja kol kas nera noro, todel labai prasau mergaites Jusu padeliokit kortas del darbo.
Situacija tokia, buvau pirmame pokalbyje, pasibaigant pasake jau jei pakviesim i antra pokalbi greiciausiai Jums pasiulysim sia vieta, tai va esu pakviesta, pirmadieni keliausiu, googlej visagalyje prisiskaiciau visokiu atsiliepimu, sumaistis manyje, tad klausiu - Ar mane priims i sia vieta ir kaip man joje seksis? Kaip sektusi ieskoti ir susirasti kita darba jei sios vietos atsisakyciau?

Aciu sirdingai kuri pagelbes wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vailet2 @ 2012 06 21, 15:59)
prasau - kuo as uzimta pastarasias 40 min

Taurę kėlei, už galimybes rolleyes.gif
Papildyta:
Arba dėl kažkokių priežasčių nebekėlei rolleyes.gif Bet tai laikina. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta* @ 2012 06 21, 17:31)
Taurę kėlei, už galimybes rolleyes.gif
Papildyta:
Arba dėl kažkokių priežasčių nebekėlei rolleyes.gif Bet tai laikina. biggrin.gif



jei per dabartines 40 min, tai pataikei thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vailet2 @ 2012 06 21, 18:22)
jei per dabartines 40 min, tai pataikei  thumbup.gif  lotuliukas.gif

Man krito a dvi taurės, balta korta ir Magas. biggrin.gif
O jei anksčiau, tai gal svarstei kažką vertinai galimybes savo g.gif Pliusus ir minusus dėliojais kažkokiam pasirinkime g.gif
Atsakyti