Įkraunama...
Įkraunama...

Taro XX

QUOTE(malram @ 2012 05 24, 11:47)
paskui perskaičiau,kad sau mesti kortas netinka, reikia,kad kitas jas išmestų.
Ką manote?

Prietarai. Visos mes mokomes butent sau mesdamos, o ne kitiems. O jeigu nemoki buti objektyvi savo atzvilgiu ir matai ka nori matyt, paauk dar iki kortu. Arba tiesiog neprisigalvok ir mokykis.
Atsakyti
Kreipiuosi pagalbos interpretuojant kortas smile.gif Klausimas buvo kas įtakoja vieno zmogaus (vyro) elgesi su manimi. Iškrito kortos: žynė, lazdų riteris, lazdų 5.

Manau, kad žynė rodo mane kaip moterį, lazdų riteris rodo kita zmogu, o lazdu 5 tarp musu esancia situacija.

Zyne, tai moteris, kuri neskuba, apgalvoja, nujaucia situacijas ar zmogaus busenas, kryptingai veikianti, turinti tiksla.

Lazdu riteris, skubantis, greitai priimantis sprendimus zmogus, negalintis stoveti vietoje, o jeigu priverstas stoveti, tuomet kraustosi is proto. Del savo tikslo lipantis per galvas, neatsizvelgiantis i kitu nuomones.

trecioji korta rodo tarp musu esancia konkurencine korta. Kas labai keista, nes is mano puses to nera.

Gal galite padeti susigaudyti kortu prasmese. Ar ismesti kortas uz mane?

Dekui
Atsakyti
QUOTE(Dina_free @ 2012 05 28, 07:54)
Kreipiuosi pagalbos interpretuojant kortas smile.gif Klausimas buvo kas įtakoja vieno zmogaus (vyro) elgesi su manimi. Iškrito kortos: žynė, lazdų riteris, lazdų 5.

Manau, kad žynė rodo mane kaip moterį, lazdų riteris rodo kita zmogu, o lazdu 5 tarp musu esancia situacija.

Zyne, tai moteris, kuri neskuba, apgalvoja, nujaucia situacijas ar zmogaus busenas, kryptingai veikianti, turinti tiksla.

Lazdu riteris, skubantis, greitai priimantis sprendimus zmogus, negalintis stoveti vietoje, o jeigu priverstas stoveti, tuomet kraustosi is proto. Del savo tikslo lipantis per galvas, neatsizvelgiantis  i kitu nuomones.

trecioji korta rodo tarp musu esancia konkurencine korta. Kas labai keista, nes is mano puses to nera.

Gal galite padeti susigaudyti kortu prasmese. Ar ismesti kortas uz mane?

Dekui

O čia nebus taip, kad jūs sąmoningai žinodama ko norite, leidote įvykti tam, ko norite ir po ko kilo interesų kova, judėjimas, konfliktas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Biellka: 28 gegužės 2012 - 09:27
QUOTE(Biellka @ 2012 05 28, 11:26)
O čia nebus taip, kad jūs sąmoningai žinodama ko norite, leidote įvykti tam, ko norite ir po ko kilo interesų kova, judėjimas, konfliktas?


Gal galite issamiau, nes tikrai nenoriu konfliktuoti, o tai trunka n metu. Del neaiskiu priezasciu. Ar tai del mano principu ar sprendimu ta kova vyksta?
Atsakyti
QUOTE(Dina_free @ 2012 05 28, 11:31)
Gal galite issamiau, nes tikrai nenoriu konfliktuoti, o tai trunka n metu. Del neaiskiu priezasciu. Ar tai del mano principu ar sprendimu ta kova vyksta?

Jūsų indėlis irgi yra. Jei jūs dar vis bendraujate. Vienas žmogus nebūna kaltas.
Atsakyti
QUOTE(Dina_free @ 2012 05 28, 07:54)
Kreipiuosi pagalbos interpretuojant kortas smile.gif Klausimas buvo kas įtakoja vieno zmogaus (vyro) elgesi su manimi. Iškrito kortos: žynė, lazdų riteris, lazdų 5.

Manau, kad žynė rodo mane kaip moterį, lazdų riteris rodo kita zmogu, o lazdu 5 tarp musu esancia situacija.

Zyne, tai moteris, kuri neskuba, apgalvoja, nujaucia situacijas ar zmogaus busenas, kryptingai veikianti, turinti tiksla.

Lazdu riteris, skubantis, greitai priimantis sprendimus zmogus, negalintis stoveti vietoje, o jeigu priverstas stoveti, tuomet kraustosi is proto. Del savo tikslo lipantis per galvas, neatsizvelgiantis  i kitu nuomones.

trecioji korta rodo tarp musu esancia konkurencine korta. Kas labai keista, nes is mano puses to nera.

Gal galite padeti susigaudyti kortu prasmese. Ar ismesti kortas uz mane?

Dekui


Manau sio vyro elgesi su jumis itakoja instinktyvi konkurencija - o ji buna kai zmones kita laiko konkurentu arba neatpazintu objektu iki galo todel instinktyviai konkuruoja arba saugosi stengdamiesi parodyti kad jie virsesni. Gali buti ji musa is veziu tai ko jis neturi - ramybe ir susikoncentravimas, ismintingas elgesys - panasu kad anas labiau elgaisi impulsyviai..zodziu daug variantu galimu, reikia daugiau kortu. Jei trumpai tai tiek.
Atsakyti
Sveikos merginos,

Norejau paklausti kokios jums kortos parodo ilgalaiki darbo neturejima?
Atsakyti
QUOTE(matrica_2 @ 2012 06 13, 10:57)
Sveikos merginos,

Norejau paklausti kokios jums kortos  parodo ilgalaiki darbo neturejima?


Labas,

Nesusidurus, bet siaip bet koki uzstrigima man Pakaruoklis rodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kopustinuke @ 2012 06 13, 10:24)
Labas,

Nesusidurus, bet siaip bet koki uzstrigima man Pakaruoklis rodo smile.gif

Man irgi.... Ir pakaruoklis man dar ant tokiu ilgu periodu krenta kaip niekas nesimeicia.. Apribojimus rodo man dar ir kardu2, kardu4,kardu8, kardu9... Net ir saikingumas gali rodyti kad ilgai nieko nevyksta ir viskas teka savo vaga... Apie 5pentaklius isvis patyliu doh.gif.....


O darbo pasiulymams kas krenta?


Nagi pasidalinkim patirtim reikia atgaivinti sita tema! smile.gif
Atsakyti
Atsiprasau, kad ne i tema... Bet gal kuri galetu ismesti kortas man rupimais keliasi klausimais? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ruteliukste @ 2012 06 13, 11:11)
Atsiprasau, kad ne i tema... Bet gal kuri galetu ismesti kortas man rupimais keliasi klausimais? ax.gif

Na siaip merginos cia mokinasi ir kitoms neatsakineja...Yra temu kur atsakineja kitos SM nares bet smalsu kas oer klausimas hal kuri ir susidomes ax.gif
Atsakyti
Zinau, kad patarineja, bet ten ir kelias savaites neatsako, o noris greiciau blush2.gif Rupimiausias klausimas del karjeros. Ar galiu tiketis paaukstinimo, kaip tik siuo metu jo tikiuosi, ir ar sugebesiu su pareigomis susitvarkyti, gal geriau neapsiimti, net jei ir pasiulytu? unsure.gif O papildomas klausimas, kada pagaliau baigsis mano vienises gyvenimas? biggrin.gif Gal kas nores pasipraktikuot ir paburs man ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ruteliukste: 14 birželio 2012 - 10:14