Įkraunama...
Įkraunama...

Taro XX

QUOTE(matrica_2 @ 2012 06 13, 12:10)
Man irgi.... Ir pakaruoklis man dar ant tokiu ilgu periodu krenta kaip niekas nesimeicia.. Apribojimus rodo man dar ir kardu2, kardu4,kardu8, kardu9... Net ir saikingumas gali rodyti kad ilgai nieko nevyksta ir viskas teka savo vaga... Apie  5pentaklius isvis patyliu doh.gif.....
O darbo pasiulymams kas krenta?
Nagi pasidalinkim patirtim reikia atgaivinti sita tema! smile.gif


Sveikutės, tikrai, kad reikia atgaivinti šitą temą smile.gif Man darbo pasiūlymus buvo parodę lazdų 8 ir monetų 9.
Gal reikėtų vėl susigalvoti tokių žaidimuką pvz kas ką veikė blush2.gif kaip manot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Raganaitė*: 18 birželio 2012 - 10:45
QUOTE(*Raganaitė* @ 2012 06 18, 10:41)
Sveikutės, tikrai, kad reikia atgaivinti šitą temą  smile.gif  Man darbo pasiūlymus buvo parodę lazdų 8 ir monetų 9.
Gal reikėtų vėl susigalvoti tokių žaidimuką pvz kas ką veikė  blush2.gif  kaip manot?


Na galime galime... As anadien.ziurejau zmoniu.darbus kas kur dirba... Tai ziurejau viena vyra ant jo krito 10kardu/ velnias/ jega.... Pirma mintis buvo apsauginis/policininkad arba koks kalejmu.priziuretojas... Nu ir pataikiau smile.gif The Hermit parode mokytoja... Kuo toliau tuo labiau stebiuosi.kaip kortos tiesiogiai sneka... Kartais net tiek giliai nereikia ieskoti prasmes smile.gif) Kuo toliau tuo idomiau.... biggrin.gif !! Taip kad as uz praktika kas ka veike\ kur buvo\ ka dare... Na smalsu..Galime ir.su profesijom pazaisti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo matrica_2: 18 birželio 2012 - 20:04
QUOTE(*Raganaitė* @ 2012 06 18, 10:41)
Sveikutės, tikrai, kad reikia atgaivinti šitą temą  smile.gif  Man darbo pasiūlymus buvo parodę lazdų 8 ir monetų 9.
Gal reikėtų vėl susigalvoti tokių žaidimuką pvz kas ką veikė  blush2.gif  kaip manot?

QUOTE(matrica_2 @ 2012 06 18, 20:02)
Na galime galime... As anadien.ziurejau zmoniu.darbus kas kur dirba... Tai ziurejau viena vyra ant jo krito 10kardu/ velnias/ jega.... Pirma mintis buvo apsauginis/policininkad arba koks kalejmu.priziuretojas... Nu ir pataikiau smile.gif  The Hermit parode mokytoja... Kuo toliau tuo labiau stebiuosi.kaip kortos tiesiogiai sneka... Kartais net tiek giliai nereikia ieskoti prasmes smile.gif) Kuo toliau tuo idomiau.... biggrin.gif !!  Taip kad as uz praktika kas ka veike\ kur buvo\ ka dare... Na smalsu..Galime ir.su profesijom pazaisti


Ir as pritariu tam, naudinga. O man irgi reik dar mokytis ir mokytis, bet kazkaip ne visad tam laiko yra, o ypac kai kiemas nemazas ir tt biggrin.gif Noreciau radus laiko isijungti i jusu svarstymus 4u.gif
Atsakyti
Pabandykit pažiūrėti ką aš šiandien veikiau po darbo? tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(*Raganaitė* @ 2012 06 18, 21:47)
Pabandykit pažiūrėti ką aš šiandien veikiau po darbo?  tongue.gif


Na uz visos tavo veiklos slypi vyriskos lyties atstovas ir manau tai gal tavo vaikas??? Hmz kazka intensyviai su juo diskutavai ir aptarei... labiau panasu i pokalbi / konsultacija gal ejai pas gydytoja???


Magas/tauriu karalius/pent 7/ lazdu 7/

Hmz vaika paminejau todel nes iskrito pazas i virsu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo matrica_2: 18 birželio 2012 - 22:52
QUOTE(matrica_2 @ 2012 06 18, 23:24)
Na uz visos tavo veiklos slypi vyriskos lyties atstovas ir manau tai gal tavo vaikas??? Hmz kazka intensyviai su juo diskutavai ir aptarei... labiau panasu i pokalbi / konsultacija gal ejai pas gydytoja???


Magas/tauriu karalius/pent 7/ lazdu 7/

Hmz vaika paminejau todel nes iskrito pazas i virsu


Kadangi niekas daugiau nenori rašyti tai parašysiu, kad nustebinai, šaunuolė, labai labai taikliai thumbup.gif ėjau vakar lankyti draugės naujagimio leliuko (berniuko) ir kadangi jau turiu patirties, tai truputį padiskutavom jai rūpimais klausimais smile.gif Žinai dar įdomu koks pažas buvo viršuje. Aplamai kokie pažai nurodo kurią lytį? gal esi domėjusi šiais klausimais?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Raganaitė*: 19 birželio 2012 - 09:43
sveikos,
man tai neduoda ramybės viena problema ar man greitai pradės nors kiek sektis ar tai man jau galas
Atsakyti
QUOTE(*Raganaitė* @ 2012 06 19, 09:41)
Kadangi niekas daugiau nenori rašyti tai parašysiu, kad nustebinai, šaunuolė, labai labai taikliai  thumbup.gif  ėjau vakar lankyti draugės naujagimio leliuko (berniuko) ir kadangi jau turiu patirties, tai truputį padiskutavom jai rūpimais klausimais  smile.gif Žinai dar įdomu koks pažas buvo viršuje. Aplamai kokie pažai nurodo kurią lytį? gal esi domėjusi šiais klausimais?


Tai tu man cia kaip tas gydytojas konsultantas pasirodei.. bet liudna, nepataikiau 100 proc.. et .O del lyties man sunku atsakyti..kazkaip mano kortu programa man rodo atitinkamai... pvz man kardu pazas daug kartu pasitvirtino kaip mergaite.. pentakliu pazas berniukas.. Siuo atveju krito Magas ir tauriu karalius tai pirmoji mintis stovejo vaikas+ dar i ora pent pazas iskrito smile.gif Bet velgi as i tai nesiremiu ir ties tuo neuzsiciklinu, nes lyti nustatyti visgi nera taip paprasta... As nustatant lyti labiau stengiuosi remtis nuojauta arba bendru kortu vaizdzialiu... nu nemoku paaiskinti. Kiekviena kart tapati korta skirtingai man kalba
Papildyta:
QUOTE(saitė14 @ 2012 06 19, 10:23)
sveikos,
man tai neduoda ramybės viena problema ar man greitai pradės nors kiek sektis ar tai man jau galas



Galas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(matrica_2 @ 2012 06 19, 11:32)
Tai tu man cia kaip tas gydytojas konsultantas pasirodei.. bet liudna, nepataikiau 100 proc.. et .O del lyties man sunku atsakyti..kazkaip mano kortu programa man rodo atitinkamai... pvz man kardu pazas daug kartu pasitvirtino kaip mergaite.. pentakliu pazas berniukas.. Siuo atveju krito Magas ir tauriu karalius tai pirmoji mintis stovejo  vaikas+ dar i ora pent pazas iskrito smile.gif Bet velgi as i tai nesiremiu ir ties tuo neuzsiciklinu, nes lyti nustatyti visgi nera taip paprasta... As nustatant lyti labiau stengiuosi remtis nuojauta arba bendru kortu vaizdzialiu... nu nemoku paaiskinti. Kiekviena kart tapati korta skirtingai man kalba



Tik tiek, kad ne iš tos pusės pažiūrėjai, kortos labai teisingos viskos iškrito.
Pentaklių pažas ir man berniuką buvo rodę, o kaip tau lazdų ir taurių pažai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Raganaitė*: 19 birželio 2012 - 13:07
QUOTE(saitė14 @ 2012 06 19, 11:23)
sveikos,
man tai neduoda ramybės viena problema ar man greitai pradės nors kiek sektis ar tai man jau galas

Viskas tavo galvoje- jei lauksi galo, jis ir ateis. O jei uzsispyrus sieksi daugiau ir geriau, anksciau ar veliau pasieksi. O kortos tau vienareiksmiskai nepasakys "taip" arba "ne", "galas" ar "ne galas". Tik nuo taves priklauso kur nueisi, o jau rinkdamasi kelia ir laviruodama, gali pasiterauti kortu kaip sektusi pasirinkus viena kelia ar kita. Kortos- ne kelrode zvaigzde, o gaires, patarejos.
Atsakyti
Na gal kuri tures noro pasipraktikuoti...Klausimas : kur as buvau 3h ir ka veikiau? smile.gif Labai idomu kaip kortos parodys buvimo vieta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(matrica_2 @ 2012 06 19, 18:32)
Na gal kuri tures noro pasipraktikuoti...Klausimas :  kur as buvau 3h ir ka veikiau? smile.gif Labai idomu kaip kortos parodys buvimo vieta smile.gif

kardu2, lazdu7, likimo ratas ir monetu6 g.gif pirma mintis buvo biblioteka, mokslo istaigos, su kazkuo labai diskutavai, bet jauteisi labai uztikrinta tuo ka darai smile.gif Arba gal tvarkeisi dokumentus susijusius su keliones reikalais, nes kortu kvintencija vezimas, ant likimo rato man labai matomos tos knygos, pats pasaulio rutulys smile.gif
Neatrasei kaip del likusiuju dvieju pazu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Raganaitė*: 19 birželio 2012 - 18:33