Įkraunama...
Įkraunama...

Svočiučių plepesiai - dirbam, plušam, diskutuojam

QUOTE(solkra @ 2012 04 26, 13:33)


Ir dar merginos paprotinkit kokius žodžius (aišku norėtųsi su humoru) išgraviruot ant kočėlo? g.gif


Pirma mintis sovusi i galva - "minkstas ir svelnus" bigsmile.gif
Atsakyti
Labas vakaras svociutės 4u.gif Norėčiau ir aš į jūsų gretas prisijungti. Skaitau iš eilės senas temas ir renku idėjas, bet iki jūsu temos dar labai toli sad.gif nieko tikiuos pavysiu. Vestuvės vienos vyks Gegužės 12d , o antros Rugpjūčio 5. Tai turiu daug pasiruošimo. smile.gif
Atsakyti
smile.gif+2012 04 26, 14:40-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2012 04 26, 14:40)
man tai kažkaip prieš vestuvinę naktį kažką dovanot nesusituokusiom porelėm tai bisk...atsiprašant. Vis tik tai šventė kada švenčiama santuoka... Kaip nori taip tegu gyvena, pačių pasirinkimas, bet dovanėlės jaunavedžiam ir šalia dovanėlės susimetusiems (na ar a la "draugaujantiems") mano manymu tą vakarą yra švelniai sakant netaktiška. Na nebent kažką ne taip supratau ir tai yra ne "prieš naktį" proga, o a la kažkokia padėka už dalyvavimą.

aciu 4u.gif ko tais persigalvojau, del dovanu lotuliukas.gif
QUOTE(GiLuVa @ 2012 04 26, 15:27)
kaip jus renkiat savo vyrus? ar kaklaraisti derinat pagal suknele ar markinukus? pamerges ir pabroliai derinasi kaklaraisciais as sakau gal vyrui pirkt tada marskinius pagal mano suknele o kaklaraisti juoda? kazi kaip vaizdas butu? g.gif

man labai grazu kai marskinuku spalva suderinta su suknele smile.gif
QUOTE(Smalsute2 @ 2012 04 26, 15:29)
Gal žmonės pirmąkart susitiko, gal net labai vienas kitam nepatinka, o čia pastoviai kažkokios užuominos ir juokeliai doh.gif

musu atveju visos poros gyvenancios kartu, bet nesusituoke, jokiu nepazystamu nera...todel ir kilo tokia mintis, kuri greit ir nusileido lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Megi Simpson @ 2012 04 26, 16:01)
Man ir yra ziauroka, kai pabroliam ir pamergem yra dovanojamos "pasilinsminimo" bezdeluskos pries nakti su potekste, kad ir juoko forma  blush2.gif  O juk buna ne tik, kaip Hi sako susimetusiu, o ir visai sventimu zmoniu porose, o kartais ir net nepazystamu. Nu pati tikriausiai ju vietoje jausciausi labai nepatogiai, ypac, jai sventeje dalyvautu ir tevai ir siaip artimi zmones  blush2.gif  schmoll.gif Ypac pakrapupino kazkur forume skaityti pasakojimai apie stringus ir pan. atributus  blink.gif

O kas čia tokio žiauraus? g.gif Na Jūs nepykit bet iš Jūsų pasisakymų toks vaizdas , kad į vestuves šiais laikais renkas tik skaisčios mergelės ir nekalti berneliai, kurie net nuo menkiausio juokelio raudonuoja. Nu netikiu , kad jeigu ir nepažystama pora gaus kokį niekutį prieš naktį labai jau ten įsižeis ar nesupras, kad tai juoko forma biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Valentina27: 26 balandžio 2012 - 22:08
QUOTE(GreenEyes @ 2012 04 26, 17:03)
na nzn toj pacioj nuorodoje, buvo rankos laikancios sirdi, man labai grazu ir jokiu laidotuviu neprimena schmoll.gif  o eiline zvakide su balandziais ar tipo suskilusiu kiausiniu galima ir be progos nusipirkt, na be cia vel kiekvieno skonis skirtingas, kaip zmones skirtingi bigsmile.gif
bigsmile.gif  reikia ieskot, kas gali nueiti apziureti ir jei tinkamas paimti g.gif  vienas tebuvo?

nugis vakar susidejau planiuka pagal laika primetusi, jaunajai tiko, o va dabar kai belieka imtis darbu darbeliu ko tai upas dingo unsure.gif


Vienas turbūt, dar ten tokių visokių buvo, bet nežinau man tai nei vienas nekrito į akį.
Dar ten tokių su balandžiais, po to porcelianinių... Žodžiu, kaip ir sakei, siųsk ką nors apžiūrėt mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(katane @ 2012 04 26, 18:11)
Pirma mintis sovusi i galva - "minkstas ir svelnus"  bigsmile.gif


thumbup.gif aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Mavil @ 2012 04 26, 11:48)
Kiek teko dalyvauti vestuvese ir savo pacios, visada zidinuku pasirupindavo patys jaunieji...aisku, cia pagal susitarima, todel manau, reiktu paciu jaunuju atsiklausti pries perkant seimos zidinuka smile.gif

O man neteko dalyvauti nei vienose vestuvėse , kur židinukus būtų pirkusios svočios ar patys jaunieji. Visada pirkdavo patys tėveliai. Juk židinio perdavimas iš tėvų rankų vaikams ir simbolizuoja jų namų šviesos, šilumos perdavimą ir pan. O jei tą židinį perka patys jaunieji (ar svočia) pagal savo skonį,kad derėtų prie namų interjero, tai ką aš žinau... Tai ta židinio įteikimo ceremonija turi tik gražių nuotraukų prasmę, bent jau mano manymu 4u.gif Koks skirtumas kokį židinuką išrinks tėveliai, matytą ar nematytą, molininį ar paprastą žvakutę, juk esmė svarbiausia...
Atsakyti
QUOTE(Valentina27 @ 2012 04 26, 22:06)
O kas čia tokio žiauraus? g.gif  Na Jūs nepykit bet iš Jūsų pasisakymų toks vaizdas , kad į vestuves šiais laikais renkas tik skaisčios mergelės ir nekalti berneliai, kurie net nuo menkiausio juokelio raudonuoja. Nu netikiu , kad jeigu ir nepažystama pora gaus kokį niekutį prieš naktį labai jau ten įsižeis ar nesupras, kad tai juoko forma  biggrin.gif

O aš nesuprantu, kam iš šventės, kuri skirta iš esmės SANTUOKAI, padaryt pariebinto mergvakario lygio nesąmones. Gi ne stiptizo ar svingerių vakarėlis. Aš asmeniškai jausčiaus pažeminta (taip tai mane žemintų kaip moterį, kuri savo intymaus gyvenimo reikalus norėtų pasilikt sau) net jei man tai padarytų kas nors dabar, po -niolikos metų santuokos. Ir dar...tik nereikia įsivaizduot, kad dabar tai jau visos iki vienos moterys tokio lygio laisvamanės, kad visoms be išimties patinka, kai jai viešumoj prie artimųjų antragalinius namiokus mėto. O jei iš tiesų kuklus jaunas žmogus ateitų (net jei tai vienintelis iš visų svečių, juk yra tokių net jei nenorit matyti), jūs ką jaučiatės turį teisę kėsintis į jo drovumą ir jį su "tikru gyvenimu" supažindinėt? Asmeniškai nenorėčiau matyti, kai kažkas tarkim su mano dukterim taip "juokauja". Nu nejuokinga man tatai nė kiek... Na ne visiem tas užvadintas "rusiškasis" stilius tinka ir patinka. Yra žmonių prie kurių tokie "bajeriai" niekad nelipo ir nelimpa. ;] O asmeninė nuomonė - tokie "sexy akcentukai" dar ir svečių (na pulko) adresu - tiesiog prastas skonis ar fantazijos stoka. ;] Vis tik asmeniškai tiesiog neimčiau ir tegu jau tada dovanotojai jaučias kaip nori, jei jiems nesvarbu, kad tas kam tai nukreipta komfortiškai jaustųsi. Turiu jau tokios patirties, kai nesuveikė nei žinomas vestuvių vedėjo vardas, nei komunikabilumas. Užčiaupt neužčiaupiau, bet sakau gal po pokalbio kartu su vyru , publiką nuo vieno kito papildomo šlykštalo išgelbėjom. Nes buvo nė kiek nelinksma žiūrėt, kai ir nuotaka jaučias nepatogiai (ir jau įjungus diplomatijos pajėgas bando stabdyt) ir kai kurie svečiai verda susilaikydami nepratrūkę tik dėl jaunųjų. Aišku jo argumentai buvo panašūs kaip jūsų, a la "čia gi ne mažiem vaikam", bet tai tebuvo jo noras matyt situaciją tokią kokią norisi, o ne tokią kokia ji buvo iš tiesų. O buvo kupina nemalonios įtampos "ar vėl ko nenutėkš".
Vis tik vestuvės nekasdienė šventė ir man gražiau kai ji iškilmingesnė, nei eilinė "valentinkė".

Dėl židinuko, tai mums vieną įteikė CMB, kitą atėję pasveikinti prie bažnyčios draugai. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 26 balandžio 2012 - 22:40
[quote=hi smile.gif,2012 04 27, 00:29]

Na, Jūs čia ir pripylėt litaniją. Aš bandau tik apgint kitokią nei Jūsų nuomonė. Visas forumas pilnas Jūsų solidžios nuomonės. Tai turinti tokį gerą skonį moteris turėtų mokėt skaityt ir kitokią nuomonę... schmoll.gif Jūsų čia aprašytos vestuvės, pritariu, žiaurios, bet čia ėjo šneka apie dovanas porom, tai jeigu joms per vestuves įteikiama kažkas N-18 lygio- tai jau tikrai ne pasaulio pabaiga ir vestuvės tikrai nuo to netampa gašlios ar dar kažkokios smile.gif
Jūs kiek persistengėt sukraudama visą šlamštą apie rusišką akcentą, sexy stiliuką, valentinkę, striptizo ir svingerių vakarėlius . Išmokit skaityt tai kas parašyta ir "neišradinėkit dviračio" 4u.gif
Paskutinėse būtose vestuvėse prieš einant miegot svočia pamergėms įteikė spynutes , o pabroliam didelius raktus ir per visą vakarą sužaidė vieną "baisų" žaidimą su vaikiškais naktipuodžiais. Visa kita buvo gražu, romantiška ir kaip ,Jūs, sakot gero skonio. Nuo to vestuvės tikrai prastom ir vulgarioms netapo...
Ir nepykit, bet aš nematau jokios prasmės dviejų židininių... Padovanojo- tai gražu , bet...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Valentina27: 26 balandžio 2012 - 23:17
Kažką, maišot, "rusiško stiliuko" nuorodas čia buvau sudėjus ne aš, aš tik pasidalinau nuomone apie jas ir dabar dovanėles. Jei tai ką minėjau man labiau siejasi su "stiliuku RU", tai reiškia, kad man taip iš tiesų atrodo. Kalbu už save, kam taip neatrodo - kalba už save. Tai pirma. Antra, džiugu aišku, kad mane pastebit (nors kas iš to nežinau, į rinkimus neinu, tai naudos iš "buvimo pastebėta" nulis), bet aš kaip ir bet kuris narys turiu teisę pasakyt savo nuomonę, tai gal kažkokio padidinto dėmesio mano asmeniui ir nereikia, aš jūsų pasisakymų viso forumo kontekste apibendrinimų (ar asmenybės analizių) nerengiu, tai būtų smagu, kad apsistotume ties ta tema, kurioje einamuoju metu susitinkam. ;]
Matot tie židiniai mūsų nė vienas apskritai neužsakyti ir neužprašyti buvo, mes apie juos apskritai nė nepagalvojom ir nieko dėl to neorganizavom patys, niekas nebūtų padovanoję nė vieno - nė nebūtume pasigedę, bet gavom net du - štai ką norėjau pasakyti. Vertinam kaip mielas dovanėles ir tiek. Dar gavom dvi sumuštinių keptuves. :]] Na bet smagu, kad pasidarėt progą "atsilošti". lotuliukas.gif

Tai gal mokomės abi "skaityt tai kas parašyta ir neišradinėt dviračio"? biggrin.gif Nors tas mano dviratis tiesiog pozicija, kad tai, apie ką užklausta, vestuvėse nedera. Man "N-18 lygio" dovanos poroms vestuvėse atrodo netinkamos.
Jei jums dera, valio - darykit, bet nesitikėkit, kad visi turės tokią pat nuomonę kaip jūs ir kad visiem tai staiga ims patikt, kaip ir aš negaliu tikėtis, kad visi turės kaip mano. Bet dalintis savo pamąstymais galim visi (žr. paskutinį temos pavadinimo žodį). rolleyes.gif O dabar labanakt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 26 balandžio 2012 - 23:48
Labas rytas
Uch koks ringas vyksta smagus smile.gif Per mano vestuves nieko pulkui nedave, per vyro brolio vestuves- pamergems triusikai su STOP zenklu, o berniukams masinukai ir pasakyta, kad nepazeidinetu eismo zenklu smile.gif
Kaip pati darysiu, dar nezinau, nes nepazystu kol ka spamergiu biggrin.gif po mergvakario daug kas paaiskes.
As tai apsipatenkinus- gavau vakar savo perlines girliandas, zvakutes- papuosiu stala prie iejimo, kur bus palinkejimu knyga padeta...
Judam kaip sakoma i prieki ..
Savaitgalis mano bus laisvas, orai geri- su seimyna lekiam sodan.
Sekmes visoms besidarbuojancioms, bet linkiu galveles pravedinti, juolab, kad vasariski orai pas mus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jogvile @ 2012 04 27, 07:21)
gavau vakar savo perlines girliandas,

kas tai yra? rolleyes.gif
Atsakyti
- apie kočėlus, Solkra, buvo įdėjusi labai gražius kočėlus, staliuką ir t.t. - nu šakės, kaip gražiai atrodo thumbup.gif , aš tokius tikrai dovanočiau ir pati gauti norėčiau biggrin.gif ir man atrodo, nieko tokio kad jie "išdeginti" maisto tai sugadinti tikrai neturėtų (man taip atrodo, pati nesu bandžiusi)smile.gif
ir visiškai nesupratau, kodėl Skorpe liepė juos išimti blink.gif
Be to, per savo vestuves irgi pati prašiau kočėlo smile.gif nes jo paprasčiausiai neturėjau ir kaip tik jį naudoju, visada prisimenu ir kitiems pasakau, kad tai mano vestuvinis kočėlas wub.gif

- apie dovanėles pabroliams ir pamergėms, sutinku, kad nereiktų persūdyti (aš pati labai droviuosi, kai prie svetimų kalbama ar juokaujama apie antrus galus 4u.gif ), bet kažkuri svočiutė (nebeatsimenu) dovanojo valgomus apatinius, man tai labai šauni įdėja thumbup.gif. Čia gal ne tiek pati dovana gali sugadinti nuotaiką, o juos įteikiant pasakyti žodžiai (na žinot: laižykit viens nuo kito ir pan.). Feeee ir iškarto pasidaro nemalonu schmoll.gif

man atrodo, kad mus įžeidžia (įskaudina, pažemina) ne patys daiktai, o taip kaip jie įteikiami ar sutinkat ??????? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laurisimo: 27 balandžio 2012 - 08:08