Įkraunama...
Įkraunama...

Svočiučių plepesiai - dirbam, plušam, diskutuojam

QUOTE(ziulyte @ 2012 04 26, 09:44)
Matyt, kad praleidai. Paskaityk pora psl atgal mano zinutes wink.gif O kiek info senose temose  lotuliukas.gif Ir musu pastuky net yra  4u.gif
O cia zinok kaip kas sutaria eilini kart... Si kart ir man ispuole tokia laime, kad jaunieji patys rupinasi zidiniu, bet pries tai 3-jiose vestuvese zidini pirkau as  4u.gif Per mano vestuves irgi svocia rupinosi zidiniu, nes tai buvo labai senai ir as buvau zalia, nezinojau nieko... Is vis sunkiai bepamenu tas savas vestuves  lotuliukas.gif


mano vestuves irgi buvo sneiai, pries 9 metus, apart pacios sventes vietos, gamtos, maisto ir pan, visa sventine programa pirlsiai rupinosi, ir zidiniu taip pat;) dabar tuokciausi, tai daug ka turbut kitaip daryciau, nors buvo vienos smagiausiu vetsuviu, bet kaip ir sakai zalia buvau, jauna, kai pagalvoju 21 metu doh.gif , tai isviso galvoju kaip mes sugebejom ta svente susiorganizuoti patys, tevai niekur nedalyvavo, tik dali pinigeliu pridejo.
Atsakyti
laba

ikeliau ir as savo laikrastuka ax.gif

as pirma kart isgirdau kad jaunieji arba tevai rupinasi zidinuku ax.gif as tai tikrai zalia esu biggrin.gif na dar ir jauna blush2.gif ir pirma kart svocia busiu, tai uz nezinias ir klaidas atleistina blush2.gif


Atsakyti
QUOTE(Skorpe @ 2012 04 26, 09:09)
mano vestuves irgi buvo sneiai, pries 9 metus, apart pacios sventes vietos, gamtos, maisto ir pan, visa sventine programa pirlsiai rupinosi, ir zidiniu taip pat;) dabar tuokciausi, tai daug ka turbut kitaip daryciau, nors buvo vienos smagiausiu vetsuviu, bet kaip ir sakai zalia buvau, jauna, kai pagalvoju 21 metu doh.gif , tai isviso galvoju kaip mes sugebejom ta svente susiorganizuoti patys, tevai niekur nedalyvavo, tik dali pinigeliu pridejo.

Oi, Skorpe, regis apie mane rasytum lotuliukas.gif Tik ne pries 9, o pries 13 metu doh.gif
Ne tas zodis dabar viska kitaip daryciau, bet gi buvo ir tada visai liuks drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kiek teko dalyvauti vestuvese ir savo pacios, visada zidinuku pasirupindavo patys jaunieji...aisku, cia pagal susitarima, todel manau, reiktu paciu jaunuju atsiklausti pries perkant seimos zidinuka smile.gif
Atsakyti
Merginos, gal uzmatet kur nors dangaus zibintu gera kaina?Ir kur plastmasines sampanines taures perkat? Jau reikia pradeti pirkiniais rupintis ax.gif

Kas daret ta vaidinima su sliauztais, kur jaunasis ir jaunoji vaidina, ar skaitet ta pati teksta, kur internete? Nes jis man kazkoks toks is konteksto iskrites-gime vaikelis, gere is buteliuko, paskui merginu ieskojo...Pati ideja gera, linksmai atrodo, bet va zodziu man noretusi kitokiu g.gif Neapsisprendziu, ar imtis to vaidinimo ar ne.

Atsakyti
Ziulyte, norėjau tavęs paklausti (aišku gal jau ir nusibodo tie patys klausimai, bet labai jau striuka su laiku 4u.gif ) kokius žodžius tu ten sakysi įteikdama tą keraminę plytelę? blush2.gif

Ir dar merginos paprotinkit kokius žodžius (aišku norėtųsi su humoru) išgraviruot ant kočėlo? g.gif Mat mano jaunoji netyčia užsiminė, kad ji norėtų kokio kočėlo... doh.gif (o aš jo net neplanavau pirkti, na bet kaip sakant jų norai mums įsakymas) rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(GreenEyes @ 2012 04 25, 12:11)
man ta  pati beda, jaunoji nori kazko su rankom, spec uzsakyma darant, manau tikrai labai brangu bus unsure.gif


Šiandien kaip tik tokį židinuką mačiau Kaukučio parduotuvėj (gal būt ne identiškai panašus, bet irgi du delnai, o per vidurį žvakutė)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solkra: 26 balandžio 2012 - 11:33
QUOTE(solkra @ 2012 04 26, 11:27)
Ziulyte, norėjau tavęs paklausti (aišku gal jau ir nusibodo tie patys klausimai, bet labai jau striuka su laiku  4u.gif ) kokius žodžius  tu ten sakysi įteikdama tą keraminę plytelę?  blush2.gif


Keraminę plytelę įteikinėsiu antrą dieną, o žodžius sakysiu iš lempos lotuliukas.gif Na maždaug palinkėsiu, kad ši plytelė būtų įklijuota garbingoje vietoje statant naujus namus.
Nesirašysiu aš tų kalbų - kalbėsiu kas užeis tuo momentu...
Atsakyti
QUOTE(ziulyte @ 2012 04 26, 11:34)
Keraminę plytelę įteikinėsiu antrą dieną, o žodžius sakysiu iš lempos  lotuliukas.gif Na maždaug palinkėsiu, kad ši plytelė būtų įklijuota garbingoje vietoje statant naujus namus.
Nesirašysiu aš tų kalbų - kalbėsiu kas užeis tuo momentu...


Gerai, kad tavo tai jau penktos lyg tai vestuvės lotuliukas.gif ,o mums tai pirmos kai piršliausim, tai kinkos šiek tiek dreba... doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(solkra @ 2012 04 26, 11:36)
Gerai, kad tavo tai jau penktos lyg tai vestuvės  lotuliukas.gif ,o mums tai pirmos kai piršliausim, tai kinkos šiek tiek dreba... doh.gif  biggrin.gif

Nesinervink, viskas bus gerai 4u.gif Man irgi 2000-aisiais kinkos drebejo ir dabar drebes, tik jau kitaip doh.gif Kazi kuris drebulys baisesnis kai gerai pagalvoji lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(GiLuVa @ 2012 04 26, 09:26)
laba

ikeliau ir as savo laikrastuka ax.gif 



bigsmile.gif pavykęs sakyčiau laikraštukas,o sakei nieko nemoki biggrin.gif
Atsakyti
merginos kokių gražių dalykėlių užmačiau bigsmile.gif
gal kam jaunųjų padėkliuko:

user posted image

va ir kočėlą radau, tik dar laukiu kol kainą parašys:

user posted image
Papildyta:
ir dar
user posted image

thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(solkra @ 2012 04 26, 13:50)
merginos kokių gražių dalykėlių užmačiau  bigsmile.gif


prasyciau kocela ir padekliuka isimti is cia;) aciuuuu
Atsakyti