Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas Namuose

Apklausa: Ar Jus palaiko namiškiai pomėgį sportui ir tikslus sporte? (64 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Labas rytas,
bet žinai, Sedindriuke, kad žmogus sportuoja 15 ar 20 metų, tai dar nereiškia, kad jis įsigilinęs ar apmokytas to ar ano. Aš sportuoju dar daugiau, jei įskaityti aktyvų plaukimą baseine lankymą nuo 6-7 metų. Bet ar ten kas man aiškino apie mitybas ir visus kitus reikalus? Ne. Kaip ir neaiškino niekur kitur vėliau. Nežinau kur tu gyvenai LT ir ką gaudavai iš trenerių, bet pas mus būdavo taip. Tarkime ateina moterėlės, merginos į aerobikos treniruotes. Vadovė gali būti ir labai stipri, užvedanti, motyvuojanti, bet ji tai darys tik sportui. Stojam, darom, judam, baigiam, prausiamės, viso gero, iki kito karto. Beje, pati turėjau tikrai ganėtinai stambią vadovę, tokią uch. Niekada net nekilo klausimas kodėl ji stambi. Tiesiog nemąstai apie tai. Dvi turėjau raumeningas, ryškias, grįžusias iš Amerikos, pasimokiusias. Jos irgi nieko nekalbėjo apie mitybą ar šiaip dar kažką, kas liečia sportą. Kodėl nekilo klausimas kodėl jos taip atrodo, o mes ne? Juk žmonėms natūraliai atrodo, kad va, vadovė, sportininkė, sportuoja musiet daug daugiau, kol mes mokykloje ar darbuose, tai todėl ji nuo mūsų skiriasi. Tiesiog būni jaunas ir lieknas ir nekyla tokie klausimai. Kitos būna po dviejų, trijų vaikų, atlėkusios iš po darbų, joms irgi nekyla tokie klausimai. Jos manau irgi mano, kad taip atrodo, nes turi vaikų ir tik atlekia 3 kartus duok dieve per savaitę į valandos treniruotes. Arba vaikščiojau į su vyrais štanginę, gerbėm vieni kitus, sutarėme. Bet nei aš klausiau kodėl jūs raumenų kalnai, nei man tas aktualu būdavo. Žinojau, kad labai daug varškės tiesiog valgo, nes būtent tame mieste ir tame klube jie turbūt nevartojo steroidų. O vieną vyrą pažįstų iš visai mažo miestelio, kuris pirkdavo steroidus ir kiti ten pirkdavo, niekas kitaip nedarė tenais raumens.
Pasakysiu taip: kaip ir visose gyvenimo srityse, ko nepasiimsi pats, neįsigilinsi, tai niekas tau nesuteiks to. Visi aplinkui arba šykštės info, arba meluos tau ją net, nes jų toks interesas. Čia kaip pvz. gali būti medicina ar kitos sritys.
Atsakyti
Irmulia,PH kepini maciau ir gundziaus..cukrus keblus daiktas,o jei megint palmiu cukrum,kokosu cukrum (hmm lyg tas pats kaip palmiu?) keist..dar yra toks pas azijiecius jaggery-kazkieno cukrus,luito pavidalu..nebrangu,bet nesu meginus..
Siandien sportas:4roundai laikui Bodyweight only workout lower body is LF.sake Lt apniuke,tai kaip 7niaujat (Irmule virtuvej;)
as megstu daryt Hourlies (valandukus),kai kas valanda padarai kokio pratimo pvz.30k,arba plank'us ivairius..
Atsakyti
ne visai virtuvėje, reikia greitai susisukti, nes MB jau atsikėlė, teks lėkti pažingsniuoti šiandien thumbup.gif oras pauikus tai naudojamės proga biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Na merginos, pagaliau nusifotkinau savo 'progresą', einu sukelsiu nuotraukas ax.gif
O šiaip mano fronte viskas gerai. Sportas labai patinka, su mityba viskas tvarkoj. Tai dabar tik sportuoju ir kaifuoju biggrin.gif blush2.gif Na, ir mokslai spaudžia dar, bet pastebėjau, kad net mokintis daug lengviau pradėjus sportuoti. Kažkaip lengviau susikoncentruoti, o ir sportas labai padeda pailsinti galvą. Vieni pliusai vienu žodžiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Laba diena visiem smile.gif
Ryt prasideda 11ta sporto savaitė thumbup.gif rezultatai mane tenkina..beveik blush2.gif klubai labai sumažėjo, pečiai paplatėjo, pilvas suplokštėjo, žodžiu, figūra pasidarė labiau berniukiška nei moteriška..
Todėl planuoju mankštintis rečiau - 4 dienas per savaitę, kad šiek tiek priaugčiau..man reik nors kiek mėsytės ant užpakaliuko ir krūtinės g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
S,
Vicious Vici kazkiek paaiskino. judejimas, sportas buvo mano dalis visa gyvenima, bet zinias rankiojau gabalais paaugle ir vos 20+ budama, ir tik si pavasari kaip kuju mintis istrigo, berods irmules panaudota: mityba - 70proc, o sportas 30- proc. cool.gif
o visa gyvenima maniau atvirksciai doh.gif , kad sportas yra viskas. gali valgyt ir nedrebet nes juk krose isbegiosi ta torta gabala (ir zinokit sutinku daug zmoniu ir sportininku vyru, kurie taip sako. vyrai, matyt, orientuoti i tvirta kuna, tai jiems bepigu, valgyt daug ir sportuot daug, ir voila...rezultatai)
todel visalaik buvau raumeninga, bet tvirta biggrin.gif
nevartodavau niekad visuomeninio transporto. visur pesti, net iki 10km kasdien, is univero atgal. i miesta pesti, visur, i svecius. vasara plaukimas, visada krosai, isskyrus ziema ir velu rudeni. ir siaip presui pratimai. krepsinis stalo tenisas. na, be to neuzteko, matyt, kad buciau liekna. ka gi.
siaip budavau tvirta, bernus kieme prilupdavau, bet uztat lieknute nebuvau. galbut todel pasiilgus taip to moterisko kuno, todel net nesinori ant ranku raumenu, nors zinau kad jie svarbus, ir visus baldus kilnoju, zmones, na tiesiog is nnn situaciju rankos mane gelbedavo bigsmile.gif ninze du mane vaikystej vadindavo bernai doh.gif

nesiuvo, aciu D, gyja jau.

o dabar papasakosiu apie tuos riesutu miltus. taigi tuomet darydama sviesta, kai istiko nelaime, supratau kad niekad nesuplaksiu iki sviesto mases. o siandien ryte sliukstelejau i birius zemes riesutu miltus anakardziu pieno, ir voila clap.gif per kelias minutes gavau tirsta mase. taigi, toks mano riesutu sviestas gavosi. mhmhmmmm labai skanus. ne pagal recepta, bet....

dar Sedindriuke pasakysiu: rasei apie anakardziu sviesta. is zaliavalgiu receptu esu pasigaminus anakardziu krema. jis toks: pamirkai pernakt anakardzius, po to ant riesutu mases pilti puse mases vandens ir ideti del saldumo 5-6-datules. skonis wow. toki krema viena seima kas savaite plakasi, galima uzsipilti ant vaisiu salotu, bananu, kiviu, etc. o jau tortams - nepakeiciamas drinks_cheers.gif

dar pabaigai apie savo vakaryksti morku kepini.
minejau, kad norejau padaryt sveikesni morku kepini, taigi vietoj kvietiniu miltu, idejau selenu. finalas: arba selenu per mazai, arba alyvuogiu aliejaus perdaug g.gif
TAIGI. alyvuogiu aliejus, jautesi per visa pyraga. jo ryskiai buvo per daug (pagal santyki) (man labiau patiko pirmasyk naudotas semenu-saulegrazu aliejaus misinys.)
mano veiksmai:
pavalgau vis. jis kaip apkepas jauciasi- galvoju ka cia daryti, burnoj ir skrandi vis tas aliejaus skonis. ismesti gaila, bet ir neiveiksiu viso. tai baigiau gamintis riesutu sviesta.

taigi, i ta morku pyraga/apkepa idejau riesutu sviesto nemazai ir pripyliau to paties anakardziu pieno. sumaliavojau viska, ragauju, super tortas. aliejaus ne kvapo, riesutu sviestas su anakardziais paeme virsu drinks_cheers.gif aisku, cia jau kaloriju bomba. bet jau uztenka, nemazai maisto ir taip ismeciau per pastar savaites.
padejau i saldytuva. zinau, kad juo ilgiau pastingsta - juo skanesnis. gaila kad tik pusiau raw.
po tokiu pyrago gabaleliu tik sportuot sportuot sportuot............. ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 17 birželio 2012 - 15:56
QUOTE(given444 @ 2012 06 17, 14:50)



taip taip anakardžių 'varškės' gerumą su Irmulia jau patyrėm, kai gaminom RAW tortus smile.gif saldžios mūsų buvo, bet prieskoniuojant puikus augalinis tepamas sūrelis, kremas ar kaip pavadinsi taip nepagadinsi.

Given444, bet tau ir su nuotykiais su riešutais draugaut sekas biggrin.gif as aliejaus nepilu dazniausiai tiek, kiek receptuose raso, nes nepakenciu kai net gomurys lieka slidus is po kazko suvalgyto, net kava jei su riebesniu pienu buna.. o ka bekalbet jei alieju skrandy jauti... sako dar alyvuogiu turi ta specifiskuma..
Papildyta:
QUOTE(chérie @ 2012 06 17, 10:00)
Labas rytas 4u.gif
Vieni pliusai vienu žodžiu lotuliukas.gif



Madam, Jusu progresas super duper! Taip ir toliau smile.gif Saunuole smile.gif
Del mokslu ir sporto... sutinku.. savo laiku ir dabar neisprotet man tik tai padeda smile.gif
Papildyta:
QUOTE(zoory @ 2012 06 17, 11:05)
Laba diena visiem smile.gif
Todėl planuoju mankštintis rečiau -  4 dienas per savaitę, kad šiek tiek priaugčiau..man reik nors kiek mėsytės ant užpakaliuko ir krūtinės  g.gif  bigsmile.gif



o ka ne pazanga? 11 savaiciu? thumbup.gif thumbup.gif keep it goin'!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sedindriuke: 17 birželio 2012 - 17:03
dar klausimas sporto temai:

nukopijavau pati pirma temos posta del kaloriju/riebalu sudeginimo:


Taigi, jei jūs norite treniruoti savo širdies ir kraujagyslių sistemą ir sudeginti daugiau riebalinio audinio, nors sudeginsite palyginti mažai kilokalorijų, jūsų pulsas turėtų būti tarp 60-70% nuo maxŠSD (maksimalaus širdies susitraukimų dažnio). Pvz.:
190x0,6=114 – tai būtų jūsų riebalų deginimo zonos apatinė riba;
190x0,7=133 – tai būtų šios zonos viršutinė riba.
Raumenų pajėgumo vystymas vyksta nuo 70% iki 80% nuo maxŠSD, – taip jūs sudeginsite daugiau gliukozės nei riebalų, tačiau bendras sudegintų kalorijų skaičius bus didesnis.

paryskintos eilutes rodo mano ziniu spraga. g.gif visa gyvenima galvojau, kad jei degini kalorijas tai reiskia kad VISADA degini riebalus. (esu tik girdejus, kad jei perdaug intensyviai sportuoji deja jau ne riebalai, o ??? - tuomet sportuok nesportaves, nesukusi.)

prasau, pataisykit, kaip is tiesu.
tarkim, jegos treniruotese sudeginsiu daugiau kaloriju, bet ne riebalu? tai riebalai vis tiek liks kune? g.gif
o pirmasis sakinys irgi keistas: sudeginsit mazai kaloriju, bet uztat daugiau sudegs riebalinio audinio g.gif

siaip ar taip, labai idomu buvo atrasti sias mintis.
ar jus, pvz, sportuodamos galvojat kaip kiek plaka sirdis,pulsas, kiek ko sudeginot ar tiesiog megaujates sportu?
kazkaip kadangi pats sportas man malonumas - del to galbut nepirksiu to kaloriju matuoklio. esu linkus i perfekcionizma, ir jei kartasi jis rodys maziau sudegintu kaloriju, nenoriu sau temdytis nuotaiku cool.gif
Atsakyti
cherie, na labai fainas rezultatas! 4u.gif

given444, man tai net bsiurpas eina skaitant apie nuotykius kaip bandei susulkinti pirsta unsure.gif Gerai, kad viskas pakankaai su sekminga pabaiga mirksiukas.gif

As siandien naminio tinginio neaisku kiek suvalgiau doh.gif Ir be sporto.

Gal kuri netingit ir galit parasyti, kaip ten reikia istikruju su tuo intensyvumu treniruociu? Nes jei vis reikia didesniu svoriu, sunkesniu pratimu, na tam, kad pasijaustu, jog sportavai. Tai man nesinori kuo toliau tuo labiau draskytis, kaip pvz Liza kokia biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2012 06 17, 17:16)
dar klausimas sporto temai:




Megaujuos. Nes zinau rezultatas yra ir bus. Neseku matuokliu, aisku jei sirdis lipa per gerkle vsio tempa mazinu, nors iki tiek ir nesidraskau. Priedo labai svarbu mityba. Labai. Nebevalgau po vakarienes, o sportinu pries ja... iki miego 4 val gaunas nevalgyt..ir jau yra pokytis, pilvo nebepucia, kaip kad seniau..tik dabar pastebejau ta.. arba psyhlium husk padejo augaliukas.. net nezinau.. bet gera pasportinu grizus is darbo, pries tai uzkirtus dabar Irmules spinatinuku, ir sportuot mars biggrin.gif
Be to, is kitos puses, jei sakoma kad riebalai degt pradeda po 20 minuciu, tai kazkaip nebutu manau tokiu rezultatu pvz Bodyrocke, kai zmones 12 minuciu workoutus daro smile.gif

Tiesiog laikaus to, kad sirdies drozti negalima kas diena, tai cardio ir nedarau kas diena.

Given444, gal pades issiaiskinti: http://www.maistassp...i.lt/lt?cid=230

Irmulia, pavydek vel.. valgau TORTA ta biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(SOWELU @ 2012 06 17, 17:34)
cherie, na labai fainas rezultatas!  4u.gif

given444, man tai net bsiurpas eina skaitant apie nuotykius kaip bandei susulkinti pirsta  unsure.gif Gerai, kad viskas pakankaai su sekminga pabaiga  mirksiukas.gif

As siandien naminio tinginio neaisku kiek suvalgiau  doh.gif Ir be sporto.

Gal kuri netingit ir galit parasyti, kaip ten reikia istikruju su tuo intensyvumu treniruociu? Nes jei vis reikia didesniu svoriu, sunkesniu pratimu, na tam, kad pasijaustu, jog sportavai. Tai man nesinori kuo toliau tuo labiau draskytis, kaip pvz Liza kokia biggrin.gif



atrodytu tada didinimas svoriu butu be galo be krasto iki kol pakelsi ane biggrin.gif:D
Bet siaip ne.. gyme sportinant taip..ten svoriai svoriai..ir didint yra kur o namie, uztenka viena diena lengvesniai, kita diena sunkesniais, viena diena lengvesne trefke, kita diena intensyvesne.. periodizacija kaip sakant.
Atsakyti
Sveikos,
siaip ir as esu is tu, kurios visada mane,kad grazus kunas tai tik sportas,sportas ir sportas.Niekada nebuvau pagalvojusi,kad didziaja dali sekmes grazaus kuno formavime sudaro mityba. Irgi maniau, kad kuo daugiau sportuosi, tuo grazesni raumenukai ir kunas bus. O kimsti aisku galima viska is eiles,nes juk issportuoji:) pries pora menesiuku tik suzinojau kazkur,kad vis tik mityba yra pagrindu pagrindas.Ir, kad ne kalorijos svarbiausia, o subalansuota,sveika,maistinga mityba. Gyvenam ir mokomes 4u.gif

Visa laika buvau JM gerbeja.Man jos pratimai nera per lengvi.Kai kurie,kur buna pradinukams,tai darau pasunkintus variantus,ir buna liuks.Plius dievinu begiojima..Bet viena diena lijo,begioti neisejo.JM pabodusi buvo jau.Norejos kazko kito.Tai galvoju,isbandysiu cia visu isgirta ir apsneketa Zuzka.Dariau ZWOW 1. Seniau jau nuo vaizdeliu dusdavau biggrin.gif nu galvoju pabandykim.
Ir nebuvo taip jau baisu.Tik dusau labai,nes tempas greitokas.Bet pratimai panasus kaip JM savo programose naudoja,tik ji letai,susikoncentruoja i kiekviena raumenuka,nereikia draskytis taip. ZWOW patiko pakeitimui.
Siandien vel ryte negalejau begioti,JM dariau pastarasias kelias dienas.Na ir pabandziau ZWOW2.Patiko.ne viska padarau,nes mano super silpnos rankos.Tai apie atsispaudimus su viena pakelta koja ne kalbos nera.as ir taip ju nepadarau nei vieno normalaus,vyrisko.tai dariau nuo kelienu visa laika.Ir tai manau ryt ranku nepajudinsiu:) Bet patiko.Stengiausi nesiplesyti labai,dariau daugiau pauziu kartais nei Zuzka,kartais geriau nei ji padarydavau(pratimai,kur naudojami koju raumenys),bet bendrai patiko:) reikes dazniau jos pratimuku padaryti,pakaitaliojant su JM ir begiojima:)
Atsakyti
QUOTE(jurgita-d @ 2012 06 17, 19:24)



Jurgita-d del begiojimo pakvaisus buvau pernai, uzpernai iki kol namie pradejau sportint biggrin.gif Lekdavau kasdien po darbo, negalvodama ar kojas velku ar ne... aisku as jas vos vilkdavau, bet begdavau... gyma lankiau, tai ten apsilimui 10 km begdavau visada ant begtakio, o dabar sunku isvaryt mane butu begiot - is tiesu kalta aplinka, nes ant asfalto nenoriu begiot ir begiodama turiu matyt konkrecius ratus, kad sekciau reultata kiek apibegu biggrin.gif na negaliu be tikslo begt.. biggrin.gif visada min po val begiodavau arba stadione kokius 24 ratus biggrin.gif Eh prisimint faina smile.gif o taippp prapucia galva kad uhh
Atsakyti