Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(mamiliarija @ 2012 10 23, 22:42)

Prince, Magreco pasidarykite HCG. Nors pati tokios praktikos ir neturiu, bet viena mergaitė buvo sakiusi, kad kleckiukas jau turėtų matytis kai HCG 2000.
Gal pravers  4u.gif




Visiskai teisingai, kai HCG pasiekia 2000, vaisius turi matytis gimdoje. Todel tikrai verta pasidaryti HCG ir apskritai HCG dinamika verta pasekti, prie negimdinio daznai HCG auga neproporcingai. As turejusi du negimdinius (viena su dideliu vidiniu kraujavimu), abu be jokiu pozymiu (isskyrus - nematyti vaisiaus gimdoje ir bloga HCG dinamika).

P.S. Man vistiek kazkaip keista, kai nestuma skaiciuoja nuo isodinimo dienos, juk IVF is esmes atkartoja naturalu cikla, paklaida gali buti nebent plius minus pora dienu.
Atsakyti
Beta, laukiam taves su vaikais wub.gif


QUOTE(Prince @ 2012 10 23, 20:45)
As nemanau kad laba gerai kai taip anksti vis landzioja ten i vidu.na jei kas bus blogai tikrai skambinsiu,bet kam be reikao vazinetis jei dar nieko nematys.


Man Bikova yra sakiusi, kad nelisti ten anksciau 6 savaites, kad jos ziniomis, yra daug kam pakenke. O gine LT sake, kad gali listi kiek nori kartu, kad tai nekenkia ar bent nera mokslo irodyta. Dar pasake, kad jei kenktu, tai visi ginekologai senai apsvitinti butu ir anam pasauly...
As aisku uz tai, kad greitai greituteliai ilisti, paziureti ir ramios bites ramiai duzgia.
Atsakyti
Labas rytas!!!

GingerBella, zinok, jauciu,kad tavo siuntinys jau pakeliui mirksiukas.gif Tad belieka rytoj gauti patvirtinima musu susitarimui mirksiukas.gif Bet siaip tai panasu viskas pagal plana!!! Zinok realiai anksciau sestadienio nelabai laukiau, nors ir tikejausi, o cia paziurek, arteja mano bjaurus stebuklas. Tad tavo grazus stebuklas tiesiog privalomas! wub.gif

Afrodite, sveikinu su artejancia operacija!!!
Papildyta:
QUOTE(Terze @ 2012 10 24, 10:10)
Beta, laukiam taves su vaikais  wub.gif 
Man Bikova yra sakiusi, kad nelisti ten anksciau 6 savaites, kad jos ziniomis, yra daug kam pakenke. O gine LT sake, kad gali listi kiek nori kartu, kad tai nekenkia ar bent nera mokslo irodyta. Dar pasake, kad jei kenktu, tai visi ginekologai senai apsvitinti butu ir anam pasauly...
As aisku uz tai, kad greitai greituteliai ilisti, paziureti ir ramios bites ramiai duzgia.


O as labai laukiu tavo graziu ziniu wub.gif
Beta, taip, mes su tavim!!!
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2012 10 24, 10:10)
Beta, laukiam taves su vaikais  wub.gif 
Man Bikova yra sakiusi, kad nelisti ten anksciau 6 savaites, kad jos ziniomis, yra daug kam pakenke. O gine LT sake, kad gali listi kiek nori kartu, kad tai nekenkia ar bent nera mokslo irodyta....

Gal ta ginė LT dirba su "paprastom" moteriškėm, lengvai pastojančiom ir lengvai išnešiojančiom. Juk net smileysex.gif negalima nėštumo pradžioj ir pabaigoj g.gif
Atsakyti
Labukai 4u.gif
QUOTE(Amour @ 2012 10 23, 21:04)
Sveikutes,
buvau pas gine siandien, nuliudino truputi  verysad.gif  Nepatiko mano puslytes "suspaustas" vaizdas, pailga tokia... Paieskojau info, tai taip buna, kitos gines nekreipia demesio, pagimdo vis vien, susitvarko viskas. Liepe ilsetis, tai ir guliu lovoj jau  smile.gif Faktas tik,kad laukiuosi, nestumas matyti, vaikelis vienas ir jis gimdoje wub.gif Bet neramu labai... Penktadieni vel eisiu apziurai. Zodziu, turiu labai save saugot...

Tikiu kad viskas gerai bus 4u.gif Saugok save ir savo puslyte wub.gif



GingerBella, kazkada buvau Jodi Picoult gerbeja, jau daug knyga pardaviau, bet namie dar turiu KITA SIRDIS, SUSITARIMAS ir GAILESTINGUMAS. Jei neskaiciusi, pasakyk, kada perduosiu pasiskaitymui saltais ziemos vakarais mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės,

QUOTE(Magreco @ 2012 10 23, 17:19)
Labas, mergaites,

Turiu kelias minutes, tad parašau, kad šiandien buvau pas gydytoją ir VĖL NIEKO NEMATĖ. Man punkcija buvo rugsėjo 27 d., įsodinimas rugsėjo 30 d. Ar gali būti, kad nieko nemato??? Mano skaičiavimais jau stipriai virš 5 sav.

Ar kuriai taip buvo??? Užsiminė, kad tikriausiai negimdinis nėštumas. Tipo laukiam ir žiūrėsim. Aš iš proto išsikraustysiu... NT teigiami, nieko neskauda, neteplioja (bent kol kas, nors jaučiu nuo tų nervų pradės doh.gif )). Aš nebežinau ką ir galvoti... Ar kuriai taip buvo??? Nebežinau iš kur tos kantrybės ir papildomų nervų pasiimti... man labai jų daug reik... Kraujo tyrimų nedarė, jie vis tiek sakė neparodys nieko ir į klausimus neatsakys.



aš nesuprantu, kodėl nesiūlo darytis hcg. Juk jis tikrai gali parodyti, jei kažkas negerai, tada reikia labai sekti, aišku, labai linkiu ,kad pasirodytų mažiukas ir viskas būtų gerai, bet jei negimdnis- gali būti pavojinga, todėl reikia žiūrėti....siūlau daryt hcg 4u.gif

QUOTE(Amour @ 2012 10 23, 21:04)
Sveikutes,
buvau pas gine siandien, nuliudino truputi  verysad.gif  Nepatiko mano puslytes "suspaustas" vaizdas, pailga tokia... Paieskojau info, tai taip buna, kitos gines nekreipia demesio, pagimdo vis vien, susitvarko viskas. Liepe ilsetis, tai ir guliu lovoj jau  smile.gif Faktas tik,kad laukiuosi, nestumas matyti, vaikelis vienas ir jis gimdoje wub.gif Bet neramu labai... Penktadieni vel eisiu apziurai. Zodziu, turiu labai save saugot...



daug tų baimių, nesibaigia jos su pastojimu, bet labai dažnai būna, kad vaizdai nepatinka, o po savaitės, žiūrėk, jau ima ir patinka. Viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
[quote=GingerBella,2012 10 23, 20:56]
Afrodite,

as jau taip stengiuosi atsiriboti nuo visu savo pojuciu analiziu ir be reikalo nesigadinti nervu/emocinio fono, kad tikraja to zodzio prasme ''sulindau'' i labai idomia knyga. Taciau, net esant jau knygos viduryje ir istorijai tik ''karstejant'' (su detektyvo elementais), skaityma teko nutraukti nuo diegliuku kaireje puseje. Bandziau ignoruoti tuos diegliukus, bet, kad skauda... tad vel keliausi...ejau ziureti ar MMM nepramuse...vel nieko...ejau tada sriuba virti, vakariene daryti ir viskas praejo... T.y. tie pojuciai vistiek patys islenda ir privercia mastyti kas, kaip ir kodel...



GingerBella, o kada tau turetu prasideti MMM? Gaj jau veluoja? Tuomet sakyciau visai neblogi pojuciai 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2012 10 24, 10:10)
Beta, laukiam taves su vaikais  wub.gif 
Man Bikova yra sakiusi, kad nelisti ten anksciau 6 savaites, kad jos ziniomis, yra daug kam pakenke. O gine LT sake, kad gali listi kiek nori kartu, kad tai nekenkia ar bent nera mokslo irodyta. Dar pasake, kad jei kenktu, tai visi ginekologai senai apsvitinti butu ir anam pasauly...
As aisku uz tai, kad greitai greituteliai ilisti, paziureti ir ramios bites ramiai duzgia.


Cia su tais lindimais tai mistika...visos bobutes kryzium pries tai stoja ale radijacijos daug ir kokio tai bieso, o ir siaip daug nestuke.gif to bijo, nemazai ir mano pazystamu iki 3 men. net pas gydytoja bijojo eiti, kad per vidu neziuretu biggrin.gif Man tai kelia juoka. Daug apie tai info ieskojau, tai visko prisikaiciau, bet gydytoju nuomone ir "nestukiu vadove" tokia teorija yra laikoma erezija.
Zinoma is sportinio intereso eiti vien tam, kad savo mazyli pamatytum, ar landzioti kas savaite- visiska nesamone, bet juk nei vienas gydytojas to nedaro seip sau, toks tyrimas duoda daug info apie vaisiu ir jo vystymasi.

O kas del mylejimosi nestuke.gif metu, tai as vis dar neturiu nuomones g.gif didzioji dalis gydytoju ne tik kad leidzia, bet ir rekomenduoja imtymius santykius nuo pirmos nestumo dienos, jei nera persileidimo rizikos. Pasak literaturos, pats lytiniu santykiu procesas nekenkia, bet rizikos grupei priskiriamoms moterims gali pakenkti patiriamas orgazmas, nes jis skatina gimdos susitraukimus. Tai pasidariau isvada, kad myletis be finalo gali kiek nori lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Prince @ 2012 10 23, 15:49)
Sveikos mergaites,
na esu po gydytojos apziuros.Pagal ju skaiciavimus dabar man 4 sav.1 diena. Tai apziurejo,bet dar nemate mano kruopeles unsure.gif ,sake dar anskti.Kiausidese dar yra folikulu,tai reikia stebeti,kad skystis nesikauptu.po 2 sav.vel apziurai.na ka vel laukimas


Princiuk, tu pati susiklaidinai ir mergaites suklaidinai, juk puslytę, t.y. tą juodą taškelį tau matė bigsmile.gif , tik viduje dar nieko nematė ir nieko neturi matyti tokiu laiku thumbup.gif Tik apie 7 savaitę, o kitoms ir vėliau puslytėje pamato baltą taškelį, t.y. širdutę wub.gif , daugiau ten nieko ir nesimato toje puslytėje, nuo 9 savaitės jau pradeda ryškėti kojytės, rankytės, taip, kad puslytė yra reiškia viskas ok. drinks_cheers.gif
Vat kitai mergaitei,Magreco, kuri rašo, kad puslytės neranda reikėtų labai atsargiai būti. Kalbu iš savo patirties, man taip pat buvo, testai rodė, HCG didėjo, žinoma ar ten taisyklingai aš labai nesigilinau, tačiau nuėjus apžiūrai gimdoje nieko nerado, nors prie tokio HCG jau tikrai tūrėjo būti...... Deja, nėštumą aptiko kiaušintakyje..... Teko operuoti. Beja, požymių nei skausmo, nei kraujavimo nebuvo. Aš siūlyčiau eiti pasidaryti išsamią echo, tegul pažiūri visur, kiaušintakius, pilvo plėvę ir kt. Čia labai rimti dalykai, gali baigtis labai liūdnai, kaip bebūtų gaila.
Paguodai visgi ir po negimdinio auginu sūnų wub.gif
Atsakyti
Sveikutes.

Deja, rašau Jums 100 proc. žinodama, kad pas mane viskas labai labai blogai.

Šiandien buvau M ir V klinikoje, kad išklausyčiau kitą nuomonę. Gydytoja 100 proc patvirtino, kad gimdoje nėštumo nėra. Dabar 5 sav ir 4 d. Dar sakiau, gal bent vienas procentas? Sako, deja gaila, bet tikrai ne. 100 proc. Jau tikrai matytūsi.

Dabar belieka laukti, kad pats issivalytų, jei ne - darytis išvalymą ar ką ten, nelabai supratau. Jei bent koks aštresnis skausmas - iškart į Klinikas važiuoti, nes gali prasidėti vidinis kraujavimas ir galiu numirti. Vakar tą patį sakė ir mano gydytoja.

Tad merginos, palieku Jūsų kompaniją. Manau Jums likusioms reikia tik gerų emocijų. Negyvenkit mano problemomis, nes dar gali Jums pakenkti. Pačios matote, kad kartais tikrai tas Gyvenimas pateikia labai šūdauskų dalykų. Tad reikia bent jau apsimesti stipria ir pavaidinti, kad su jomis susitvarkai mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Magreco @ 2012 10 24, 15:49)
Sveikutes.

Deja, rašau Jums 100 proc. žinodama, kad pas mane viskas labai labai blogai.

Šiandien buvau M ir V klinikoje, kad išklausyčiau kitą nuomonę. Gydytoja 100 proc patvirtino, kad gimdoje nėštumo nėra. Dabar 5 sav ir 4 d. Dar sakiau, gal bent vienas procentas? Sako, deja gaila, bet tikrai ne. 100 proc. Jau tikrai matytūsi.

Dabar belieka laukti, kad pats issivalytų, jei ne - darytis išvalymą ar ką ten, nelabai supratau. Jei bent koks aštresnis skausmas - iškart į Klinikas važiuoti, nes gali prasidėti vidinis kraujavimas ir galiu numirti. Vakar tą patį sakė ir mano gydytoja.

Tad merginos, palieku Jūsų kompaniją. Manau Jums likusioms reikia tik gerų emocijų. Negyvenkit mano problemomis, nes dar gali Jums pakenkti. Pačios matote, kad kartais tikrai tas Gyvenimas pateikia labai šūdauskų dalykų. Tad reikia bent jau apsimesti stipria ir pavaidinti, kad su jomis susitvarkai mirksiukas.gif



Labai gaila.. Stiprybes tau. Bet juk sodina per IVF i gimda, kaip gali jis kazkur kitur nukeliauti?
Atsakyti
QUOTE(leiliuke @ 2012 10 24, 15:53)
Labai gaila.. Stiprybes tau. Bet juk sodina per IVF i gimda, kaip gali jis kazkur kitur nukeliauti?


Aha, aš irgi to klausiau, nes kažkaip neįtikima. Sakė, būna, kad nukeliauja, bet laaabai retai. Tad nemanau, kad reikia labai sukti galvą, čia jaučiu koks nukrypimas gavosi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Magreco: 24 spalio 2012 - 14:57