Įkraunama...
Įkraunama...

Herpes (Lūpų pūslelinė)

Pries kokius du metus turejau sveciuose drauge is Rygos. Pastebėjau, kad ji savo vaikams dantis vale keista dantu pasta, t.y. ne vaikiska, kuri buna spalvota ir skaniai kvepianti. As aisku paklausiau kokia cia pasta? Kodel ne vaikiska? Tada ji man sako, kad si Larifans dantu pasta yra imuniteta stiprinanti, kuri apsaugo nuo visu persalimo virusu.
Dar ji man papasakojo, kad yra tu paciu gamintoju ir priesvirusinis lupdazis, kuris saugo nuo virusu, o ypatingai lupu puslelines.
As labai susidomejau ir paprasiau, kad ji nupirktu ir man atsiustu tos Larifans pastos bei lupdazio, nes Lietuvoje tuo metu nebuvo. Ir nepatikesit, bet nuo to momento kai pradejom savo seimoje naudoti sia pasta ir lupdazi seima praktiskai nebeserga thumbup.gif ir apie pusleline jau pamirsom!!!
thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nedukomama @ 2010 11 29, 21:28)
Ir nepatikesit, bet nuo to momento kai pradejom savo seimoje naudoti sia pasta ir lupdazi seima praktiskai nebeserga thumbup.gif  ir apie pusleline jau pamirsom!!!
thumbup.gif

O dabar yra Lietuvoje bigsmile.gif ???? Ir kur g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ice tea: 30 lapkričio 2010 - 08:40
Ooo blink.gif ir mane sudomino šitie stebuklai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nedukomama @ 2010 11 29, 22:28)
Pries kokius du metus turejau sveciuose drauge is Rygos. Pastebėjau, kad ji savo vaikams dantis vale keista dantu pasta, t.y. ne vaikiska, kuri buna spalvota ir skaniai kvepianti. As aisku paklausiau kokia cia pasta? Kodel ne vaikiska? Tada ji man sako, kad si Larifans dantu pasta yra imuniteta stiprinanti, kuri apsaugo nuo visu persalimo virusu.
Dar ji man papasakojo, kad yra tu paciu gamintoju ir priesvirusinis lupdazis, kuris saugo nuo virusu, o ypatingai lupu puslelines.
As labai susidomejau ir paprasiau, kad ji nupirktu ir man atsiustu tos Larifans pastos bei lupdazio, nes Lietuvoje tuo metu nebuvo. Ir nepatikesit, bet nuo to momento kai pradejom savo seimoje naudoti sia pasta ir lupdazi seima praktiskai nebeserga thumbup.gif  ir apie pusleline jau pamirsom!!!
thumbup.gif



pirma jūsų žinutė ir jau reklama?
Atsakyti
QUOTE(Laukinė prerija @ 2010 12 01, 08:55)
pirma jūsų žinutė ir jau reklama?

Aš tai bent išbandysiu blush2.gif Man tai naudinga, kad ir reklama rolleyes.gif O nuo šiandien šitos produkcijos galima įsigyti Camelia vaistinėse (taip atrašė platintojai) mirksiukas.gif Būtinai užvažiuosiu ir nusipirksiu, tada galėsiu savo įspūdžius parašyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki, cia visai ne reklama! tisiog norisi pasidalinti su kitais savo atradimais! smile.gif
Man atveza iki siol drauge, bet kiek zinau Camelijoje jau atsirado sios firmos produktai.
Atsakyti
As ir turiu ta beda unsure.gif
Tai pasidomejau ir puoliau pirmiausia stiprinti imuniteta - eziuole pirmu numeriu.
Aisku ir tepu dar, tai ziuresim, gal neisibeges labai daug mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Turiu ir aš šį priešą doh.gif Ir ta zaraza ne tik ant lūpų atsiranda verysad.gif Dažnai po gripo kai nosis bėga ir jau slogavimas į pabaigą, tai priauga pūslelių nosies viduje ar panosėje verysad.gif baisu ir skauda unsure.gif naudoju Zovirax, man geresnis nei tie visi pigesni, bet vistiek neduoda tokio rezultato kokio norėčiau schmoll.gif nes jau kaip minėta, tie tepalai padeda pačioj pradžioj, kol dar vyksta augimas, o man dažniausiai naktį užauga, tai jau ir atsikeliu su grožybėm verysad.gif O atsiradusias pūsleles aš praduriu, nežinau gerai ar blogai tai, bet man daug greičiau šašiukas užsideda ir užgyja greičiau smile.gif Lūpas pradėjau tepti kažkokiu vazeliniu saugančiu nuo herpio, tai ant lūpos neatsirado o užaugo ant smakro verysad.gif Na žodžiu čia mano amžina bėda, vargstu jau nuo neatmenamų laikų ir vargsiu turbūt kol gyva būsiu unsure.gif
Atsakyti
jei jau lenda bjaurybe, pirma ledo gabaliukas, paskui arbatmedzio aliejus, tik nepersausinti. Buna, kad ir nebeislenda thumbup.gif
Atsakyti
Labas visoms turinčios šį negerumą rolleyes.gif Man vakar išaugo ant lūpos herpeso pūslelės, kadangi neturėjau po ranka jokių vaistukų dejau dantų pastos biggrin.gif na o šiandiena nusipirkau kažkokių bent jau man negirdėtų vaistų. Nenorėčiau kad kas nors sakytų jog tai reklama, bet pati apie tą tepaliuka prisiskaičiau nemažai gerų ir vien tik gerų atsiliepimų, tai gi nusprendžiau išbandyti smile.gif Žiūrėsim koks rezultatas, ir tuomet galėsiu pranešti visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniukai @ 2011 06 28, 14:26)
Labas visoms turinčios šį negerumą  rolleyes.gif  Man vakar išaugo ant lūpos herpeso pūslelės, kadangi neturėjau po ranka jokių vaistukų dejau dantų pastos biggrin.gif  na o šiandiena nusipirkau kažkokių bent jau man negirdėtų vaistų. Nenorėčiau kad kas nors sakytų jog tai reklama, bet pati apie tą tepaliuka prisiskaičiau nemažai gerų ir vien tik gerų atsiliepimų, tai gi nusprendžiau išbandyti  smile.gif  Žiūrėsim koks rezultatas, ir tuomet galėsiu pranešti visoms  4u.gif

g.gif nepasakysi to tepaliuko pavadinimo?
Atsakyti
Radau panasia tema tik apie lyties organuose esanti herpesa. Man truputi kitaip: skaudejo spranda, peti, alkune.. ir viskas "nuejo" puslemis. Nemoku net tinkamai isreiksti ir ivardinti, raiskiai nupasakoti, kadangi pirma karta gyvenime susirgau sia liga. Gydytoja paskyre nuo skausmo tableciu, nes net miegoti negaliu, ir Asic tepaliuko puslelems teplioti. Taciau to tepaliuko tubeleje tera koks gramas, pasitepiau tris kartus ir baigesi, o anotacijoj raso, kad kas 4val tepti. Ka man daryti, kad neplistu i kitas kuno vietas tas herpesas? Kaip neuzkresti vaiku? (viena is ju maitinu krutimi) Gal kas galite patarti, kaip sustabdyti liga ir gydytis? Gal galite rekomenduoti kokiu vaistu ar tepalu, isbandytu, kurie veikia ir neleidzia ligai pletotis? Aplamai, kiek laiko trunka tas pusleliu augimas ir gyjimas/nykimas?
Labai dekinga, kas pasidalins patirtimi 4u.gif
Atsakyti