Įkraunama...
Įkraunama...

Toyota

QUOTE(*VICI* @ 2006 07 18, 00:17)
Mes iš žmonių šiaip pirkti nepasitikime, tai ruošiamės turgan važiuoti, tai bliamba, taip nelinksma ant širdies, nes gauti toyotą celicą, tai 1 procentas turbūt šansų verysad.gif


Kažkaip keista g.gif Aš kaip tik niekada nepirkčiau mašinos iš turgaus, nes ten 95% pardavėjų yra perpardavinėtojai (perekupai), o jie tai tik ir žiūri kaip laužą iškišt kaip už gerą daiktą doh.gif

QUOTE(Gudri lape @ 2006 07 18, 10:38)
Svarstau pirkti arba Toyota Yaris arba WV POLO, ir negaliu apsispresti, mielos mamos, gal kuri vazinejate su Yarisu-ar patinka vaziuoti, kokie sios masinos privalumai, ar nemaiso, kad bortelis ne virs vairo, koks salonas, ar plastmase labai devisi. Taip pat norejau paklausti kaip su rudyjimu-ar rudyja, nes dabar turiu mazda, kuri rudyja-tai tos rudys jau vezi varo.
Ar brangiai kainuoja Toyotu detales. Vyras siulo WV pirkti, o man kazkaip norisi Yariso, tai taip ir neapsisprendziu...gal jus ka nors aiskaus man patarsit. 4u.gif


Na ką tau gali patart Toyotos gerbėjų klubas lotuliukas.gif
Aš irgi tik už Toyota, pati vairuoju Yaris, o svajoju apie Previa blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta @ 2006 07 18, 14:38)
Kažkaip keista  g.gif  Aš kaip tik niekada nepirkčiau mašinos iš turgaus, nes ten 95% pardavėjų yra perpardavinėtojai (perekupai), o jie tai tik ir žiūri kaip laužą iškišt kaip už gerą daiktą doh.gif

Ir iš kur tokios žinios? unsure.gif visi tik ir sako, kad į turgų važiuokit, taigi užsieniečiai (pvz.: vokiečiai ar šveicarai labiau saugo savo mašinas), Lietuviai sudralina ir tik tada parduoda doh.gif nu gal jei mum patiktų kokie sedanai ar universalai, kuriais ir senyvi žmonės važinėja, tai gal ir pavyktų užlaikytą nupirkti, bet kad mes norim sportiškai atrodančios kupė cool.gif tai iš vietinių skustagalvių pirkti nesinori schmoll.gif nu negi aš neteisi? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2006 07 18, 18:51)
Ir iš kur tokios žinios? unsure.gif visi tik ir sako, kad į turgų važiuokit, taigi užsieniečiai (pvz.: vokiečiai ar šveicarai labiau saugo savo mašinas), Lietuviai sudralina ir tik tada parduoda doh.gif nu gal jei mum patiktų kokie sedanai ar universalai, kuriais ir senyvi žmonės važinėja, tai gal ir pavyktų užlaikytą nupirkti, bet kad mes norim sportiškai atrodančios kupė cool.gif tai iš vietinių skustagalvių pirkti nesinori schmoll.gif nu negi aš neteisi? mirksiukas.gif


Nezinau nezinau.... man kazkaip baisu turguj pirkt, kainos ogogo o masinu bukle tai isviso sakes blink.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpiosa @ 2006 07 18, 21:15)
Nezinau nezinau.... man kazkaip baisu turguj pirkt, kainos ogogo o masinu bukle tai isviso sakes blink.gif

eik tu... unsure.gif nu ką aš žinau, jeigu paskaičiuoti statistiką pažįstamų tarpe, tai didesnė dalis išlošė pirkę turguose rolleyes.gif nu va, maniškis šian į autoplius paskambino dėl vieno Hyundai, nuotraukoj fantastiškai atrodė, pasirodė, kad pats pirko tipo žmonai prieš mėnesį iš alio, bet po to pradėjo namą statytis, prireikė didesnės mašinos ar pan. ... net nežino kiek ta mašina prieš jį turėjus savininkų ir pan., tai daugiau nieko net ir neklausėm... ir tai pradėjo pats siūlytis, kad kur mes gyvenam, jis privažiuos, parodys ir pan. doh.gif geros niekas taip per šykną atsiprašant nekiša schmoll.gif
nesaka, turguj irgi gali būti visko, bet čia per tuos skelbimus, tai tyliu... nebent per pažįstamus ar pan. arba susirasti kokį dieduliuką, kuris gerai savo žiguliuku rūpinosi ir jį nusipirkti mirksiukas.gif
Atsakyti
Manau,kad bandykit iš skelbimų,o turguj geros tos,kurios dar ant tralų stovi wink.gif
Atsakyti
QUOTE(agotas @ 2006 06 19, 12:19)
Sveiki,

as vazineju 2003 corolla.Masiniukas thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif . Pas mane automatas, tai tikrai i nieka nekeisciau. Vakar mano masiniukui pabuciavo i subine, tai kaltininkui lempos pabirejo, o maniske tai tik dazyti reikes.


as irgi vazineju tik su 92m. corolla tai irgi nesiskundziu thumbup.gif dabar bandau taupyti kitai naujesnei masinytei, o saviske tevams atiduosiu, nes ju mazdike baigia visiskai subyreti, tik gaila kad tokiai kaip tavo mano finansai nelabai leis, bet siaip tai man ji labai grazi rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Goote @ 2006 07 16, 22:20)
Jungiuosi ir aš prie šitos kompanijos rolleyes.gif  Aš vairuoju Toyota Celica 2.0l 1995m. Odinis salonas wub.gif  Turiu jau 2metus ir nebuvo jokių rimtų problemų thumbup.gif


nu ka galiu pasakyti apie ja NORIU NORIU NOOOOOOOOOORIU wub.gif wub.gif wub.gif dabar nerealiai isimylejus i sia masina ir bandau pinigelius taupyti kad ja isigyti ax.gif bet speju reiks paskola imti, nes kitaip niekaip nesusitaupysiu doh.gif
Papildyta:
QUOTE(skorpiosa @ 2006 07 16, 23:09)
Oi as vis seiles ryju....taip noriu arba toyota celika arba mazda mx3.



o man mazda mx3 visai negrazu schmoll.gif ner ko lyginti su celica, as tai dar apie mitsubishi eclipse pamastau, bet vistiek man celica dabar graziausia, i kitas masinas ne ziureti nesinori tongue.gif
Atsakyti
Rinkomės ir pirkom Toyota Avensis per internetą (autoplius), ir kol kas labai patenkinti. Bet peržiūrinėjom skelbimus kokius 4 mėn., kol radom patinkančią spalvą, metus ir kainą. Turguj per kelis apsilankymus patinkančios nebuvom radę.
Bet visi sako, kad nusipirkti mašiną yra rizika - pasiseks arba ne.
Atsakyti
QUOTE(Goote @ 2006 07 17, 14:39)
Sveika 4u.gif  Oj, žinok valgo tai daug, 9l 100km. Žiemą buvo,kad spyriojasi ir neužsiveda,bet čia per didžiuosius šalčius taip smile.gif  Man ją padovanojo vyras,tai net nežinau į ką vertėtų atkreipti dėmesį perkant,bet patarčiau pirkt mažesnio variklio tūrio wink.gif O kokią pati vairuoji?


mano draugas turi senesne 90m. celica tai jokiu problemu su uzvedimu prie -27C nebuvo, kaip ir man su savo corolla - abu i darba su masinom vaziavom, ne taip kaip kiti kieme turejo palikti thumbup.gif
Del valgymo tai dekites dujas ir bus pigiau, 10-11l duju 100km manau tikrai atsipirks, kai dujos dabar per pus pigiau wink.gif
o kodel siulai imti mazesnio turio varikli? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Goote @ 2006 07 18, 22:41)
Manau,kad bandykit iš skelbimų,o turguj geros tos,kurios dar ant tralų stovi wink.gif


as tai tik ant tralu pirkciau, nes ten matosi jei kas su masina negerai - reikia tik tame nusimananty zmogu paiimti, o perekupai tai apglaisto viska kas negerai ir parduoda uz didesne kaina, o poto tu zmogau vark kai viskas islys doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrytuke @ 2006 07 19, 08:49)
o kodel siulai imti mazesnio turio varikli?  g.gif

tai pati rašei, kad su dujom pigiau ir pan., nu tai kai variklis 1.6 tai dar pigiau ir dujos nebebūtinos mirksiukas.gif bent jau mes tai nelakstom, mum mūsų saugumas ir gyvybė per daug svarbi, dar plius visada su šuniuku važinėjam, tai jeigu lakstytume ir jei kokia avarija... tai geriau nei negalvoti schmoll.gif tai mum ta trauka, tas variklio galingumas nereikalingas, tiesiog mylim kupe ir tiek wub.gif
Atsakyti

Papildyta:
o man mazda mx3 visai negrazu schmoll.gif ner ko lyginti su celica, as tai dar apie mitsubishi eclipse pamastau, bet vistiek man celica dabar graziausia, i kitas masinas ne ziureti nesinori tongue.gif
[/quote]

Man Elipse nelabai...mazda geriau atrodo, tik bijau kad byres.
Atsakyti
QUOTE(skorpiosa @ 2006 07 19, 12:10)
mazda geriau atrodo, tik bijau kad byres.

nežinau iš kur tokios mintys, normalios tos mazdos bigsmile.gif aišku, toyota ir subaru laikomos geresnėm, bet mazdos tikrai nėra kokie chlamai, apsidairykit: kas trečia auto mazda, tai niekas jų nepirktų, jei būtų tokios byrančios rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kuri turinti Toyota, gali patart? Planuojam pirkt mašiniuką, turėjom VW Passat, tai prasikeikėm, nes daug važinėjam į miškus, sodybą, ir pastoviai visur kliuvo bamperiai, duslintuvas... Vienžo, žema mašina. Norim kokios nors Toyotos, bet kaip su jų aukščiu? Ar tinka trankytis užmiestyje prastais keliais?
Atsakyti