Įkraunama...
Įkraunama...

Vokiečių kalba

gal kuri galetumet pagelbeti su vokisku laisku ax.gif nes gavau baudos laiska ir ne velnio nesuprantu kas parasyti 4u.gif
Atsakyti
Labas, gal kas nors turite ICC nuotolinių Vokiečių kalbos pažengusiems kursų audio įrašus MP3 formatu (ar kitu, tik ne kasetėse). Arba gal žinote, kur nebrangiai galima perrašyti audio mokomąją medžiagą iš kasečių į diskus? Ačiū
Atsakyti
Gal kas esat užmatę įdomesnių/naudingesnių vaikams/paaugliams skirtų vokiečių kalbos mokymosi nuorodų? Būčiau dėkinga, jei pasidalintumėt 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, tema uzvesta snokai o pokalbiu tiek nedaug g.gif pradzioje temele buvo itin idomu skaityti, bet tos "rietenos" doh.gif
Esu visoms be galo dekinga uz nuorodas, dar ne vienos is ju neapzvelgiau, bet tuoj tuoj pradesiu...
ypac noriu padekoti dviems merginoms Reniote ir Varla - is jusu parasymu aisku, kad mylit sia kalba kaip gimtaja thumbup.gif

mano istorija paprasta, bet gal kazkuo kitokia nei jusu: nuo 4k mokiausia sios kalbos bet kaip varla pasirinkau zemiska specialybe smile.gif bet visada (nuo 9k) sakiau kad studijuosiu savo zemiska specialybe Berlyne smile.gif kai islaikiau egzaminus (mokieciu 100, o zemisko mokslo 80) siu dvieju dalyku mokytojos buvo garantuotos - stoju i vokieciu, ir kai pasakiau savo svajone abi tik pasijuoke (zemisko dalyko mokytoja labai nenorejo ir net netikejo kad galiu studijuoti butent jos moksla) unsure.gif ir stai dabar nuo mokyklos baigimo praejus 6m mano svajone issipilde thumbup.gif beveik issipilde smile.gif vaziuosiu i Braunschweig TU menesi pasimokyti vokeiciu kalbos, o kitais metais i stazuote (tikiuosi Berlyne) tobulinti zemisko mokslo biggrin.gif

vokieciu kalboje man labai patinka tvarka, man patinka grieztos taisykles kur ir kada rasyti tarinius ir tt cool.gif na zodziu, ir dabar kai jau iki mano keliones liko nedaug laiko man reikia itin pasistengti prisiminti sia kalba, nes 4m jos visai nenaudojau ir pasirodo labai pasimirso doh.gif tai va, siandien jau pajutau kad jei nepradesiu tai ir nespesiu per menesi ir del to paskaiciau temele, ismeginsiuvisu nuorodu pliusus ir minusus smile.gif

beje, jei yra norinciu susirasineti bent kuri laika vokiskai, bet kokiom temom, bet kokio ilgumo ar trumpumo e-mail tai rasykit i az smile.gif
Atsakyti
gal kas žinote kur būtų galima internete rasti knygų vokiečių kalba? Anglų, lietuvių nors vežimu vešk, va o vokiečių - nerasta verysad.gif ir dar, gal žinote kur pvz filmus/serialus online būtų galima žiūrėti? nors vokiečių kalboje esu tik pradžiamokslė, bet va laaaabai noriu ištobulinti šią kalbą 4u.gif
Atsakyti
Turiu vokiečių kalbos gramatikų (tik viskas angliškai ax.gif ) pdf formatu, jei kam prireiks, prašom į až mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(i2kas @ 2010 08 23, 13:33)
gal kas žinote kur būtų galima internete rasti knygų vokiečių kalba? Anglų, lietuvių nors vežimu vešk, va o vokiečių - nerasta  verysad.gif  ir dar, gal žinote kur pvz filmus/serialus online būtų galima žiūrėti? nors vokiečių kalboje esu tik pradžiamokslė, bet va laaaabai noriu ištobulinti šią kalbą  4u.gif


na, jei naudojatės, ieškokit torentuose pvz. http://www.torrent.to/torrent.php - bent jau filmų tikrai yra, o knygų esu mačiusi emulej, tiesa, daugiausiai lengvi romanai, bet jei dar tik pradedat tikrai tiks 4u.gif
Atsakyti
Rekomenduoju uzsukti cia daug tekstu su igarsinimu ir online internetinis zodynas, jeigu kils klausimu kaip naudotis rasykit i az padesiu thumbup.gif

http://www.lingq.com/?referral=Irena_P
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif
noriu pradeti mokytis vokieciu kalbos, kolkas savarankiskai ax.gif Taciau nekaip negaliu rasti tinkamos knygos, is kurios butu imanoma mokytis, suprasti bent jau pagrindus smile.gif nes knygu pilna - o kuria rinktis neisivaizduoju doh.gif buciau labai dekinga, jei galetumet kazka parekomenduot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sputnik @ 2010 11 08, 11:10)
Sveikos merginos smile.gif
noriu pradeti mokytis vokieciu kalbos, kolkas savarankiskai  ax.gif  Taciau nekaip negaliu rasti tinkamos knygos, is kurios butu imanoma mokytis, suprasti bent jau pagrindus smile.gif nes knygu pilna - o kuria rinktis neisivaizduoju  doh.gif  buciau labai dekinga, jei galetumet kazka parekomenduot  4u.gif


Aš pati esu vokiečių kalbos dėstytoja ir nepatariu pradėti mokytis savarankiškai, nebent tai būtų jau kokia ketvirta jūsų kalba ir gerai mokate panašios struktūros kalbą. Geriau iš pradžių pasimokykite su mokytoju ar kokiuose kursuose. Galima rasti ir nebrangių kursų. Tada jau mokykitės savarankiškai. Kitu atveju bus tiesiog per sunku ir greitai viską mesit.
Atsakyti
na ar yra kas nors kas mokinasi savarankiškai šios kalbos? 4u.gif pasidalinkite nuo ko pradėjote?.. blush2.gif ax.gif g.gif
aš visgi nusprendžiau pirma pabandyti pačiai pasimokinti šią kalbą, o jei patiks - tada ir kursus palankyti, labiau pagilinti žinias smile.gif
pradedu nuo šių psl.:
tarimas: http://www.knowledge..._pronunciation/
žodynėlis, truputis gramatikos bei kita : http://www.bbc.co.uk...ages/german/lj/
gal kam pravers 4u.gif tik viskas čia anglų kalba smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sigstan @ 2010 11 09, 21:15)
Aš pati esu vokiečių kalbos dėstytoja ir nepatariu pradėti mokytis savarankiškai, nebent tai būtų jau kokia ketvirta jūsų kalba ir gerai mokate panašios struktūros kalbą. Geriau iš pradžių pasimokykite su mokytoju ar kokiuose kursuose. Galima rasti ir nebrangių kursų. Tada jau mokykitės savarankiškai. Kitu atveju bus tiesiog per sunku ir greitai viską mesit.



kazkiek jums pritariu, bet is dalies dabartiniame pasaulyje tiek daug internete informacijos, tarimai, zodineliaia vokaliniai..
manau jei zmogus negali sau finansiskai leisti pinigeliu kursams tai verta mokytis ir savarankiskai 4u.gif
Atsakyti