Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetodistonija

Sveikos visos.Turiu tokia beda.Kaip ir kai kuriom jum taip ir man yra VD,galim sakyt ja jau esu issigydzius,bent jau taip maniau,nes tikrai savijauta buvo visai nieko tik kartais dar pergreitas pulsas,net issigydziau puse metu kankinusia nemiga.Ir stai su pavasariu prasidejo ir meiles poreikis.Susipazinau su vienu vyriskiu,jo iniciatyva,o as nieko pries visokiem draugiskiems pasivaiksciojimams, bendravimui ir t.t. ir zinot nuo susipazinimo nebegaliu uzmigt vel,ir pulsas pastoviai 100 varo,taip liudna,noris ir meiles ir sveikatos,bet negaliu visko suderint,labai jautriai organizmas i visa tai reaguoja.Ka man daryti-jauciuosi beviltiskai,jau ne viena karta nutraukiau pazinti vien tik del pablogejusios savijautos ,jauciu turbut kitiem atrodau kaip permainigas oras norvegijoje,net nezinau kaip save ivardint.tiesiog kraustaus is proto,kaip NORIU MEILES,o negaliu. verysad.gif verysad.gif verysad.gif cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif
Atsakyti
labukas.... per visas velykas pulsas buvo uzkiles, beveik 100:oh ir nemiga kankina

kaip jusu velykos?
Atsakyti
QUOTE(Lucero @ 2013 04 01, 21:56)
labukas....  per visas velykas pulsas buvo uzkiles, beveik 100:oh ir nemiga kankina

kaip jusu velykos?

Man nekokios schmoll.gif Oras bjaurus, vaikai ir vyras gripu susirgo, vakar is Santariskiu priimamojo grizom. doh.gif Apie save negalvoju, tad VD nepasireiske, nors irgi nemiga kankino, gal del to, kad pastoviai maziui temperatura matavau, paskui issimusdavau is ritmo, mastydavau ilgiausiai, akys tiesiog nesimerkdavo.
Atsakyti
Man irgi nekokios. Vakar pasitustinau su nemazai kraujo tai lb issigandau..
Atsakyti
oho... o as jau maniau kad gripas pasitrauke is LT..... sad.gif
man zarnyne nieko nerado, bet nuo ko man tada taip pilva pucia doh.gif negi nuo to refliukso tiek daug visokiu simptomu doh.gif

Karolina, nu tai matyt tau hemarojus...
Atsakyti
Sveikos visos,buvau sukurus nauja tema bet niekas taip ir nepagelbejo,tad rasau cia, tikiuosi,kad pasidalinsit sav patirtimi.Taigi turiu tokia beda.Kaip ir kai kuriom jum taip ir man yra VD,galim sakyt ja jau esu issigydzius,bent jau taip maniau,nes tikrai savijauta buvo visai nieko tik kartais dar pergreitas pulsas,net issigydziau puse metu kankinusia nemiga.Ir stai su pavasariu prasidejo ir meiles poreikis.Susipazinau su vienu vyriskiu,jo iniciatyva,o as nieko pries visokiem draugiskiems pasivaiksciojimams, bendravimui ir t.t. ir zinot nuo susipazinimo nebegaliu uzmigt vel,ir pulsas pastoviai 100 varo,taip liudna,noris ir meiles ir sveikatos,bet negaliu visko suderint,labai jautriai organizmas i visa tai reaguoja.Ka man daryti-jauciuosi beviltiskai,jau ne viena karta nutraukiau pazinti vien tik del pablogejusios savijautos ,jauciu turbut kitiem atrodau kaip permainigas oras norvegijoje,net nezinau kaip save ivardint.tiesiog kraustaus is proto,kaip NORIU MEILES,o del sveikatos-negaliu sad.gif(((((
Atsakyti
QUOTE(lolalola @ 2013 04 02, 12:39)
zinot nuo susipazinimo nebegaliu uzmigt vel,ir pulsas pastoviai 100 varo,taip liudna,noris ir meiles ir sveikatos,bet negaliu visko suderint,labai jautriai organizmas i visa tai reaguoja.Ka man daryti-jauciuosi beviltiskai,jau ne viena karta nutraukiau pazinti vien tik del pablogejusios savijautos ,jauciu turbut kitiem atrodau kaip permainigas oras norvegijoje,net nezinau kaip save ivardint.tiesiog kraustaus is proto,kaip NORIU MEILES,o del sveikatos-negaliu sad.gif(((((

Nu kai as susipazinau su savo meile ir negaledavau naktimis uzmigti, kai pulsas sokinedavo, o sirdis, atrode, kad islips is krutines, veidai dege karsciu, kai pilve simtai drugeliu skraide, o pacios busena buvo kaip apsinesusios-tai vadinau MEILE, o ne VD lotuliukas.gif Ir man patiko tokia busena thumbup.gif Stengiausi kaip galima daugiau laiko leisti su JUO, kad tik tokia euforine busena patirciau wub.gif Deja, kuo daugiau laiko leidau, tuo pulsas normalejo, sirdis nebedrebejo, drugeliai nebeskraide verysad.gif Meile praejo...
Atsakyti
As tikrai atskiriu,kokia busena buna isimylejus kai neturi jokios VD ir kai myli turedamas ja.,is patirties sakau.Blogiausia yra tai ,kad po bendravimo mane pykina kokias dar dvi dienas,o taip gera but su tuom zmogum ,kalbam apie viska,bet kazoks vidinis nerimas nebeleidzia normaliai kvepuot,tad pavirsutiniskai kvepuoju : (
Kai neturejau VD ,tai zinokit meile suteikdavo man didziules energijos,o ir drugeliai buvo tikrai laaabai malonus,nei jokio nuovargio,nei pykinimo,nei kartumo burnoj,nei neuzmigimo iki 5 ryto neturejau..o dabar..labai sunku
cray.gif cray.gif cray.gif kartais galvoju,kad gal reiktu nusispjaut i tokia busena ir su kokiu vienu zmoguciu pradeti megzti artimus santykius,gal pakenteti,pakenteti ,pakenteti o veliau dziaugsiuos kad ryzausi artimam bendravimui pro savas kancias ..???
g.gif
Atsakyti
Sveika Lola... na mes jautresnes, tai aisku, kad santykiu pradzia mus ismusa is veziu smile.gif as irgi pradzioje draugavimo buvau su pulsu, su tachikardijA, pastovai pyle prakaitas, susilaukdavau kls ko tu taip prakaituoji biggrin.gifD nu bet paskui viskas gi praejo kai santykiai pereina i kita lygi.... islauk sita etapa draugavimo pradzios
Atsakyti
Aciu LUCERO uz nuosirdu patarima.o tai jau buvau pradejus galvot,kad visom tik veliau atsirado(ikurus seimynine laime) : ) gal dar tokiu,yra?prasau pasidalinkit,truputi palengveja kai zinai kad ne vienas toksai esi tokioj beviltiskoj padety blush2.gif
Atsakyti
as tai net privengiu nauju pazinciu, nes sukyla to streso tikrai. bet cia viskas normalu smile.gif
Atsakyti
Labai nemalonu,kad jei kazka draugams uzsimeni tai jie sako nieko cia tau nera,neissigalvok arba daugiau valgysi ir praeis,kiti paskritai mano,kad cia tik tingejimas.numoji ranka ir toliau gyveni,kai turi jegu eini,buni,dalyvauji,kai neturi-pabuni su artimaisiais ,irgi gerai.Kartais net dziaugiuosi,kad taip man ir reikia,nes per daug many melancholijos buvo,kaip nekeista su VD pasikeiciau i gera zymiai ir butu viskas gerai jei ne tas toks jautrus organizmo reagavimas i aplinkos dirgiklius .kazkoks labai jau seimos zmogus pasidariau-nes joje jauciuosi saugiausiai.
Atsakyti