Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetodistonija

QUOTE(TaiRa** @ 2013 05 15, 12:15)

Sveika 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lucero: 15 gegužės 2013 - 15:06
QUOTE(TaiRa** @ 2013 05 15, 12:15)
Aš vis dar geriu vaistus,kad ir galima sakyti išsikapsčiau iš tų nerimų ir PA  g.gif 


Sveika 4u.gif
kokius geri ir kiek laiko?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lucero @ 2013 05 15, 16:04)

Labas mirksiukas.gif 4u.gif

QUOTE(jauniute @ 2013 05 15, 16:46)
Sveika 4u.gif
kokius geri ir kiek laiko?smile.gif

Labas mirksiukas.gif geriu zoloftą nuo rugsėjo mėnesio smile.gif kaip tik atkrentu taip vis jo prašau,kol kas jis man geriausias ,bijau kitus mėginti,eksperimentuoti ,bijau pašalinių ir bijau,kad kiti negydys mano smegenų blush2.gif
Atsakyti
SVEIKOS PANOS.Atejau pasidalinti patirtimi kaip issigydyti VD.Tiesa pasakius man jau jos nebebuvau,bet pazeidziau savo nusistatytas taisykles ir uzkilo vel,bet is esmes jauciaus jau kaip visiskai sveikas zmogus.taigi nuo sio parasyto laisko susiimu pati ir raginu mielosios forumietes prisijungti ir jus,vardan savo sveikatos.
1)pamirskite visus vaistus!!! Galite gerti vaistus nebent nuo pulso jei jis greitesnis nei 100/min. nuo spaudimo ir nemigos.visus kitus tokius kaip lexotanilis,xanax ismetat be jokio gailescio,nuo siol jus valdysite save,o ne vaistai valdys jus, juk jus norite pasveikti! visos bedos kyla jusu viduje,neisprestos bedos,nepasitikejimas,gailejimasis saves ir panasiai.nusiraminkite ir siulau pasakityti mane itin suzavejusia knyga valerijaus sinelnikovo ,,pamilk liga savo'' dvasines ligu atsiradimo priezastys.gal is pavadinimo skamba kaip nesamone,kaip galima pamilti ir panasiai,bet esme ta kad liga jau parodo kurioje vietoje neteisingai gyvename,liga padeda apsisaugoti nuo visisko organizmo susinaikinimo ir ja ne vaistais maskuoti reikia,o mintimis ir veiksmais-cia tik detale is sios knygos-nesigailesite pasigiline geriau i ja,zinoma,jei jums rupi jusu sveikata.
2)Meskit ignora ant savo simptomu! ignoruokite,nepasiduokite,neleiskit kad simptomai jumis erzintu ir gadintu gyvenima,paerzinkite jus juos ignoruodami ,ir pamatysite kaip greit jie atsitrauks.su savo kankinanciu dusuliu taip pazaidziau dvi dienas,ir zinot vel kvepuoju taip kaip ir anksciau!kad ir kokie tie jusu simptomai butu,ignoruokite drebancia sirdi,skaudancias kuno vietas,nerimastinga pulsa,viska kas jum trukdo-ir nepastebesit kaip pasveiksit!
3)judejimas.kad ir silpna ar bloga,lyja,sninga ar beprotiskai karsta-stokites ir kasdien ne maziau po valanda vaikstyniu.vaiksciojimas neissekins jusu organizmo,bet pades jusu vegetacinei nervu sistemai-juk jus to ir trokstate!tai ko laukiate?..
4)prie kompiuterio ir televizoriaus laika ribokite kiek galima labiau.atsisakykite serialu,filmu-kam jums gyventi kitu gyvenimus ir issvaistyti savo gyvenimo laika?o antra priezastis-sie rodos neaatsiejami musu gyvenimo palydovai ypac sekina nervine sistema,o per ja ir visa jusu organizma.valdykite save ,neleiskite kad daiktai valdytu jus.
5)jei ilgai svajojate apie namini gyvuneli ir kazko jums taip truksta,na zinoma ir turite salygas bet kazkodel nesiryztate-patariu isigykite suni .pati turiu 4 kg jau beveik metu amziaus suniuka,ir ka galiu pasakyti-jei ne jis nezinau kaip butu su mane daugiau nei pusmeti kankinusia nemiga.atsiradi jis-atsirado ir daugiau nuotaikos,daugiau drausos,seimoje sudaro teigiama atmosfera ,ir kas svarbiausia privercia pajudeti.na o tos kurios turi suni-skirkit jam dar daugiau laiko ir pagelbekit sau budami gamtoj,o ne namie prie pc.
6) ikvepkit daugiau optimizmo,mylekite save ir kitus,i viska zvelkite teigiamai,eidami nusibodusiais takais pabandykite pazvelkite aplink,pabandykit pastebeti i ka anksciau neatkreipdavot demesio-tai gali buti ir gele ir zvirblis ir tako plyteliu forma ir danguje debesu aveles.
7)pasitikrinkite gelezies ir magnio kieki organizme( ir paciai ir dar keliem pazistamiem nors nesam vegetarai buvo nustatyta mazakraujyste,o tai kaip zinia itin silpnina organizma,gi smegenim reikia deguonies ir t.t.)..
8)issimiegokite kasdien ne maziau 8 h.
9) nepamirskite kasdien isgerti ne maziau kaip 6 puodelius vandens-jis isvalys jusu organizma nuo toksinu.domejausi kad net gali nuimti nerima ir galvos skausmus.
10)pasveiksite tik tada kai to panoresite ir tuom patikesite,nes jusu sveikata jusu rankose!
4u.gif didziules sekmes visom 4u.gif
Atsakyti
Jooo g.gif toks mano gyvenimas ir yra ir vaistų mažiausiai norisi gerti ir taip jaustis ,kad ir kaip bijočiau vėl susirgti ,kad ir kaip nenorėčiau,kad viskas sugrįžtu,kai prasideda nerimas ir baimės,niekaip nebeina tai sustabdyti,kad ir kaip laiminga gyvenime esu smile.gif vis tiek kas du-tris metus liga pasikartoja,ir taip nuo vaikystės ,taigi man visiškai netinka tokie straipsniai smile.gif
Atsakyti
kiekvienas atsirenka tai kas jam tinka.o jei vd kartojasi kas 3-4m.kaip kad sakote,tai sakyciau visgi labai geras pasiekimas 4u.gif .
vakar kaip tik dar po kitus forumus landziojau apie vd,ir kalbejos mergaiciukes ,geriu vaistus-nepadeda,jau nebegaliu ,pavrgau ir panasiai,ir vienas vyrukas isiterpe i diskusija,su savo patarimais.jis sako as irgi turejau vd, ispradziu kai nezinojau kas man yra bijojau ir tu PA ir nerimmo ir vd simptomu,bet galu gale viskas taip igriso,tuo labiau kad cia nemirtina,o nervu sistema kvailioja,tai sako israsytus vaistus ismeciau,sako net nzn kam juos ir pirkau, i vd simptomus nebekreipiau demesio,susitvarkiau mintis ir viskas praejo! 4u.gif
Atsakyti
Laba ryta! Na, o mane nakti PA istilo, pirma karta po gan ilgos pertaraukos (paskutini karta buvo pries kokius 2-3 metus). Bet nukreipiau savo mintis: pradejau skaityti ir priepolis greitai praejo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lysa @ 2013 05 19, 09:54)
Laba ryta! Na, o mane nakti PA istilo, pirma karta po gan ilgos pertaraukos (paskutini karta buvo pries kokius 2-3 metus). Bet nukreipiau savo mintis: pradejau skaityti ir priepolis greitai praejo smile.gif

Labai saunu,kad susitvarkei si karta.kitus kartus irgi pavyks 4u.gif
as nusipirkau arbatos zoleliu PUIKUS MIEGAS,tikrai pradejau puikiai miegot.
Su vaikais luztu 21 val ir miegu kaip vaikas.Aisku,2 kart pamaitint vaika prabundu.
Miegam kartu tai tik kruti istraukt reikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lolalola @ 2013 05 16, 16:17)
SVEIKOS PANOS.Atejau pasidalinti patirtimi kaip issigydyti VD.Tiesa pasakius man jau jos nebebuvau,bet pazeidziau savo nusistatytas taisykles ir uzkilo vel,bet is esmes jauciaus jau kaip visiskai sveikas zmogus.taigi nuo sio parasyto laisko susiimu pati ir raginu mielosios forumietes prisijungti ir jus,vardan savo sveikatos.
                          4u.gif    didziules sekmes visom  4u.gif



Pilnai sutinku su patarimais smile.gif
Tai pirmi zingsniai, kurie padaromi saves sveikos link smile.gif tada, ir tik tada, jei niekas nepadejo-vartokit vaistus g.gif
Atsakyti
arteja pilnatis
negera vel.lyg jau ramu buvo.ir vel.
kaip ziauriai uzknisa!
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti