Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos mylėtojų namai

Femme, grazus vaizdelis. 4u.gif Man kazkaip viskas naturaliai dera, net ir vaza biggrin.gif -be jos butu kazkaip liudnokas vaizdas, o dabar jauku, gyvenama. Gi taip visada ir nebus, viskas laikui begant papazu keiciasi. As irgi kartais biski nesuprantu noro viska isbalansuoti iki smulkmenu, cia gi namai.
Atsakyti
QUOTE(aistukas @ 2013 04 16, 09:32)
As irgi kartais biski nesuprantu noro viska isbalansuoti iki smulkmenu, cia gi namai.

o as ne kartais, bet pastoviai nesuvokiu tokiu ir panasiu pasakymu g.gif ta prasme net nereikia siekti, kad butu kuo graziau? kaip padarei, taip ir gerai? Metam pavyzdzius internetinius, o savo namus pateisinam, kad ai, cia gyvenama juk arba, kad taip neimanoma padaryti. Toks ispudis, kad kitur zmones negyvena biggrin.gif Na as padariau klaidu, truksta gal menines gysleles, ziniu, pinigu, gal dar kokio biesio, bet as to neteisinu tuo "cia juk namai". Tai kam tada aplamai stengtis kazka daryti, cia juk namai biggrin.gif Ar yra kazkokie lygiai, nuo kada jau nebebutina stengtis. Aisku, jei man gerai, tai taip ir paliksiu, bet visumoje tai nereiskia, kad jau ir puiku. Femme namai is principo tikrai grazuciai, niekas nesako, kad jei nepakabins kitaip bra, neuzkraus veidrodzio, nepatrauks vazos, tai ir ziureti tada nera i ka, ne apie tai juk kalbam. Bet tarkim gal po pusmecio Femme padarys, kad ir minimalius keitimus prie to zidinio, nes netiketai ras kokiu groziu nusipirkti, imes foto ir isgris daug "oho, femme, tiesiog tobula wub.gif ". Tai pagal jusu logika, kad "cia gi namai", tai vadinasi gali pirkti bet ka ir krauti ant atbrailos, arba nepirkti nieko, nes kokio ten bieso stengtis, grazinti ir balansuoti iki smulkmenu. Pagaliau kokie bieso ta pati Femme kvarsino galva del bra namuose, dailino ten juos. geri tie bra buvo, ko ten smulkintis dar su tais pagrazinimais, mastyti, kaip jie deres, ar nebus, kaip sveistuvu pardej - nupirkai, sukabinai ir ramu.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 04 16, 10:07)
o as ne kartais, bet pastoviai nesuvokiu tokiu ir panasiu pasakymu  g.gif 

Cobre, kai as noriu ka nors pasakyti, kas karta slapta viliuosi, kad tu jau busi parasiusi, nes jau simtaji karta isitikinau, kad tavo mintys idealiai sutampa su manosiomis. Gal del detaliu kartais nuomones ir issiskiria, bet poziuris i esminius dalykus tiesiog identiskas. Nera nei vieno zodzio, kuri pasakyciau kitaip, atrodo, kad skaitau save 4u.gif .

Vienintelis trukumas to tobulumo ieskojime, kad tai uztrunka pakankamai ilgai doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2013 04 16, 10:39)

Vienintelis trukumas to tobulumo ieskojime, kad tai uztrunka pakankamai ilgai  doh.gif .

na ir galiausiai gali ir nesigauti. bet siekiamybe tai turi buti juk. Nebent zmogui tai nesvarbu. bet jei nesvarbu, tai lai jis ir gyvena su tuo savo poziuriu, tai nereiskia, kad ir kitam gali pasakyti: nesistenk, va as nesistengiu, man nesigavo, nedera ten man kazkas, bet tai viskas gerai juk. O nuo kada negerai tapo gerai?
Atsakyti
Stengtis tai reikia drinks_cheers.gif Bet ar matet bent viena kad ir zurnalini interjera kur prie nieko nieko neprikibtumet? As dar tokio neradau, vienur viena keisciau, kitur kitka. Nors bendras vaizdas buna labai labai grazus. Gal kartais tas sioks toks netobulumas smulkmenose taip pat inesa zavesio? g.gif Juolab kad vazele pas Femme vienom neitiko, o kitom visai nieko buvo. Sunku padaryt taip, kad visiem atrodytu idealu, ir is viso ar imanoma?
Atsakyti
kas vienam tobulye- kitam visiska beskonybe.... vieniem vaza tinka kitiem ne... skirtingi visi esam... o kas nori gyveti bert kaip- tai cia tikriausiai ir nesedii.... o pukti i krastutinumus irgi nera sveika 4u.gif
Atsakyti
O man patinka tobulumo ieškoti ilgai. Iš karto tobulai padarius bus nuobodu gyventi be jokios svajonės. O dabar labai tikiuosi, kad iki žilos galvos ką nors norėsiu dar keisti. Ko tada į parduotuves, sendaiktynus beužsukti? Juk visada galima ką nors atrasti tobulybei patobulinti biggrin.gif
Kažkur skaičiau, kaip viena dizainerė dejavo, kad padarė namus, o šeimininkai dar kažko dasipirko ar pridėjo. Jos poziciją suprantu, jai savas kūrinys atrodė iki galo tobulas. O šeimininkams tai likusį gyvenimą nugyventi nieko nekeičiant, nei kokios žvakidės nenusiperkant? Tas pats , kaip viešbutyje apsistoti doh.gif
Atsakyti
Man patikdavo tokis pasakymas apie vieną baisiai,baisiai (mano aplinkoj) pasikėlusią madam, sakydavo,net nepirsteli be dizainerio pagalbos. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2013 04 16, 12:15)
O man patinka tobulumo ieškoti ilgai. Iš karto tobulai padarius bus nuobodu gyventi be jokios svajonės. O dabar labai tikiuosi, kad iki žilos galvos ką nors norėsiu dar keisti. Ko tada į parduotuves, sendaiktynus beužsukti? Juk visada galima ką nors atrasti tobulybei patobulinti biggrin.gif

labai sutinku wub.gif lotuliukas.gif
man irgi patinka ilgas procesas - geriau tegul laidai kyšo ar tušti kambariai, nei nupirkti bele ką, kad tik kabėtų/stovėtų unsure.gif
aš pati savo namuose esu kritikė, gali man aplinkui stovėti tryse ir galva linguoti "ai nu gražu, gerai gi čia viskas, ką tu išsigalvoji", o vat jei man bus negerai, tai vis tiek ateis laikas, kai padarysiu pagal save...

bet žinoma sutinku, kad gyvenami namai tikrai neatrodo kiekvieną akimirką kaip iš žurnalo - juk ir paviršiai apsikrauna, ir virtuvėje valgyt gamini, svarbu, kad visi daiktai žinotų savo vietą ir nestovėtų vien todėl, kad "teta padovanojo, tai reik pastatyt" biggrin.gif (beje, kaip čia pas vida777 yra rusy slaptas kambariukas, taip pas mane yra kampukas ūkinėj patalpoj "įkurtuvių dovanos" lotuliukas.gif nei išmest, nei perdovanot doh.gif )


Atsakyti
visi zmones skirtingi. vieniems reikia gyventi nuolatineje namo vaizdo - funkcionalumo tobulybes siekiamybeje ir kiekvieno namu "kaulelio" narstyme -ieskojime - kurime, kitiems kazkokios smulkmenos ar siaip kokios nors aplinkybes (na baldu, patalpu isdestymas ar pan) ne tokios jau ir svarbios.
gi svarbiausia ne tai, kokie tie namai (tobuli, tik einantys tobulybes link ar tiesiog "cia gi namai"), o kas juose gyvena - kad tik zmones, kurie juose gyvena, butu sveiki, laimingi, geri, linksmi, drau
giski...
a ne tep???? bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rek: 16 balandžio 2013 - 12:11
QUOTE(rek @ 2013 04 16, 13:10)
..
a ne tep????  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif

TEP bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 04 16, 10:07)
Tai pagal jusu logika, kad "cia gi namai", tai vadinasi gali pirkti bet ka ir krauti ant atbrailos, arba nepirkti nieko, nes kokio ten bieso stengtis, grazinti ir balansuoti iki smulkmenu.

doh.gif
na nepulkit i krastutinumus taip. pasistenkit suprast, kas sakoma,nereiks tokiu ilgu postu rasyt mirksiukas.gif
Atsakyti