Įkraunama...
Įkraunama...

*Sportas namuose, 33 tema

QUOTE(mamadonata @ 2013 04 20, 13:56)

Nuostabios tos knygos  wub.gif Į pieno produktus nebegaliu pažiūrėt  biggrin.gif ir mėsos stengiuosi mažiau valgyt  bigsmile.gif


Pieno produktų aš irgi nevalgau, bet tų knygų nesu skaičiusi. Gal galima tiksliau - autorius ir knygos pavadinimas. blush2.gif Iš anksto dėkui.

Labas visoms.

Kokia programą pasirinkti, kad kojas padailinti? ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Perfect @ 2013 04 20, 17:47)
Pieno produktų aš irgi nevalgau, bet tų knygų nesu skaičiusi. Gal galima tiksliau - autorius ir knygos pavadinimas.  blush2.gif Iš anksto dėkui.

Labas visoms.

Kokia programą pasirinkti, kad kojas padailinti?  ax.gif  blush2.gif



Sveikos sportininkės 4u.gif

Aš irgi be pieno produktu stengiuos apseit, nes beria verysad.gif O varškę tai laibai mėgstu, galėčiau, tai valgyčiau.

Kojas ir užpakalį dailinu su JM programa "Killer buns and thighs". Pirmą lygį dariau 6 dienas, dabar darau antrą. Šiandien buvo penkta diena, žadu daryt 10 d., jei neatsibos biggrin.gif . Rezultatai akivaizdžiai matosi thumbup.gif Kol kas man tinka ir patinka JM programos, ko nepasakyčiau apie "insanity". Kažkas su juo ne taip... Per pusantro mėnesio jokių akivaizdžių pasikeitimų g.gif Už tai ir nebedariau. Gal čia kaip kam, gal kažkam ta programa ir tinka.
Atsakyti
QUOTE(cushy @ 2013 04 20, 18:28)
Sveikos sportininkės  4u.gif

nes beria  verysad.gif 

Kojas ir užpakalį dailinu su JM programa "Killer buns and thighs".

Ta pati bėda unsure.gif Nenaudoju beveik visai pieno produktų. Retos išimtys - jogurtas. ax.gif

doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif Tiksliai - reiks šitą jūsų pasiūlytą JM pabandyt.
Ačiū cushy 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Nėr už ką, Perfekt smile.gif Prašau į mane "tu" smile.gif

Nu ką, pradedu dieną su "killer buns".
Atsakyti
QUOTE(cushy @ 2013 04 20, 18:28)
Sveikos sportininkės  4u.gif

Aš irgi be pieno produktu stengiuos apseit, nes beria  verysad.gif  O varškę tai laibai mėgstu, galėčiau, tai valgyčiau.

Kojas ir užpakalį dailinu su JM programa "Killer buns and thighs". Pirmą lygį dariau 6 dienas, dabar darau antrą. Šiandien buvo penkta diena, žadu daryt 10 d., jei neatsibos  biggrin.gif . Rezultatai akivaizdžiai matosi  thumbup.gif  Kol kas man tinka ir patinka JM programos, ko nepasakyčiau apie "insanity". Kažkas su juo ne taip... Per pusantro mėnesio jokių akivaizdžių pasikeitimų  g.gif  Už tai ir nebedariau. Gal čia kaip kam, gal kažkam ta programa ir tinka.

Sveiki,as taip pat sportuoju pagal JM ,buciau dekinga jei nuorodele imestumet "Killer buns and thighs"aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Perfect @ 2013 04 20, 17:47)
Pieno produktų aš irgi nevalgau, bet tų knygų nesu skaičiusi. Gal galima tiksliau - autorius ir knygos pavadinimas.  blush2.gif Iš anksto dėkui.


http://www.patogupir...engti-ligu.html
http://www.sveikaspl...ai-249-p-2.html
http://www.zmoniukny...g/product/20311

Labai gera tema supermamose pratęsiant šitas knygas apie sveiką mitybą
http://www.supermama...howtopic=897339
Atsakyti
Merginos kaip pykstu ant savęs, eina sau. Savaitgalį sugebėjau pačiu kvailiausiu būdu išsisukti koją doh.gif Tiesiog kreivai pastačiau ir stojausi visu svoriu. Rezultatas - kojos negaliu priminti visai, ištinusi, skauda doh.gif Rytoj pas gydytoją, su sportu teks kurį laiką atsisveikinti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(immer @ 2013 04 21, 23:02)
Merginos kaip pykstu ant savęs, eina sau. Savaitgalį sugebėjau pačiu kvailiausiu būdu išsisukti koją doh.gif Tiesiog kreivai pastačiau ir stojausi visu svoriu. Rezultatas - kojos negaliu priminti visai, ištinusi, skauda doh.gif Rytoj pas gydytoją, su sportu teks kurį laiką atsisveikinti verysad.gif

Vargšytė, kaip suprantu 4u.gif Tikėkimės, kad tik pirmos minutės tokios baisios, kad negali net priminti. MB tai jau praeina, jau gana apygreičiai eina. Nedaro nieko ypatingo, tik žolinis tepaliukas spec. patempimams/sąnariams ir elastinis bintas dieną bei aišku sveika mityba ir MSM kaip priedas. Gal ir tau baisiai nebus 4u.gif Jis tai sportavo po 2 dienų: rankoms ir pilvui. Toliau bus matyt, šiandien ilsėjomės, ryt sportuosim.
Atsakyti
QUOTE(immer @ 2013 04 21, 23:02)
Merginos kaip pykstu ant savęs, eina sau. Savaitgalį sugebėjau pačiu kvailiausiu būdu išsisukti koją doh.gif Tiesiog kreivai pastačiau ir stojausi visu svoriu. Rezultatas - kojos negaliu priminti visai, ištinusi, skauda doh.gif Rytoj pas gydytoją, su sportu teks kurį laiką atsisveikinti verysad.gif


4u.gif 4u.gif Sveik greičiau 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Savaitgalį neturėjau nei laiko nei galimybių sportui, todėl praleidau 2 dienas shredo doh.gif Bet šiandien vėl įsijungsiu į režimą ax.gif

Atsakyti
QUOTE(rimrim @ 2013 04 21, 16:27)
Sveiki,as taip pat sportuoju pagal JM ,buciau dekinga jei nuorodele imestumet "Killer buns and thighs"aciu 4u.gif


Man atrodo aš siunčiausi iš rutracker.org puslapio.
Atsakyti
kur visos dingusios?

aš sportuoju toliau pagal JM 30 days shred antrą lygį ir dar šiandien pridėjau JM body revolution pirmą treniruotę.

Matau kaip kūnas keičiasi ,tai geriausia motyvacija thumbup.gif
Atsakyti