Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

drįsčiau nesutikt biggrin.gif Kirą vesdavau ~5 kartus per dieną. tiesa, mes narvą turėjom ir viena namuose ji būdavo narve. pasiėmiau ją beveik 3mėn amžiaus, nuo pat pirmos dienos naktimis nieko nepridarydavo. dieną visaip būdavo biggrin.gif bet vesdavau ją kas 4val maždaug, na ir vakare paskutinis vedimas būdavo 23-24val. ir dar vandenį ribodavau
Atsakyti
QUOTE(inga321 @ 2015 06 03, 11:06)
drįsčiau nesutikt  biggrin.gif  Kirą vesdavau ~5 kartus per dieną. tiesa, mes narvą turėjom ir viena namuose ji būdavo narve. pasiėmiau ją beveik 3mėn amžiaus, nuo pat pirmos dienos naktimis nieko nepridarydavo. dieną visaip būdavo  biggrin.gif  bet vesdavau ją kas 4val maždaug, na ir vakare paskutinis vedimas būdavo 23-24val. ir dar vandenį ribodavau

Kai yra narvas ir režimas - sutinku. Bet kai šuns šeimininkė namie su vaiku, tai klausimas, ar šuniukas sėdės narve smile.gif nesakyk, retas atvejis smile.gif Tokiu atveju mokymasis yra sunkesnis ir ilgesnis.
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2015 06 03, 11:10)
Kai yra narvas ir režimas - sutinku. Bet kai šuns šeimininkė namie su vaiku, tai klausimas, ar šuniukas sėdės narve smile.gif nesakyk, retas atvejis smile.gif Tokiu atveju mokymasis yra sunkesnis ir ilgesnis.


tiesa smile.gif aš Bartuką kas 2val vedžiodavau, nes narvo neturėjau ir dar myžinau namuose ant laikraščių. varė namuose vaikis iki pusės metų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(inga321 @ 2015 06 03, 11:17)
tiesa smile.gif aš Bartuką kas 2val vedžiodavau, nes narvo neturėjau ir dar myžinau namuose ant laikraščių. varė namuose vaikis iki pusės metų  ax.gif

As irgi Trikse is pradziu mazdaug kas 2 val nesiojau laukan, nors paemiau 4 men..panasiai kaip Agne sake - po edimu, lakimu, miegojimu ir ypac po intensyviu zaidimu lotuliukas.gif o tai su blonde tokias bushido kovas darydavo ant lovos, kad paskui ir apsivarydavo..tai po 2-3 tokiu avariju pradejau isvadas daryt lotuliukas.gif doh.gif
Pusmetine ji man islaikydavo 9-14val, na ir jau kokiu 7-8men pradejo kentet 9-18val
Sune 7kg.
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2015 06 03, 11:06)
Labas kolegai, žuvėlė pražuvėlė čia smile.gif

Buvau atostogų, parsivežiau krūvą nuostabių įspūdžių iš Ispanijos.

P.S. kaip matau komplikacijų su naujos temos kūrimu nebėra smile.gif manau, kad puiku

Miela vel matyt kojas ant vairo! thumbup.gif (Nors tikrai ilgos kojos yra ne tos kur iki peciu, o tos kur ant peciu) biggrin.gif
---------------
Girdz, biski pavydu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 06 03, 13:04)
Miela vel matyt kojas ant vairo!  thumbup.gif  (Nors tikrai ilgos kojos yra ne tos kur iki peciu, o tos kur ant peciu)  biggrin.gif

gvildenu čia tokią vieną idėją, tai išsigryninus, labiausiai mane gyvenime džiugina šunys ir automobiliai biggrin.gif

Atsakyti
Dėl šunų tai sutinku biggrin.gif
Grįžti-dieds nosį kompe įkišęs, susiraukęs arba išvis blakinėja kažkur...o va šuo-visada džiaugiasi pamatęs, - meilė besąlyginė... thumbup.gif manasis dar ir žaislą iškart atneša biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2015 06 03, 13:31)
gvildenu čia tokią vieną idėją, tai išsigryninus, labiausiai mane gyvenime džiugina šunys ir automobiliai biggrin.gif

O kuom reik tept kojas, kad tokios grazios butu? As tepu pasta "POMARIN" ir dar (irgi retkarciais) kazkokiu sudu nuo erkiu pasipurskiu; bet mano vis tiek kreivos ir plaukuotos verysad.gif Nu kaip visuomet unsure.gif
-----------------------------------------
P.S. Nevarykit cia ant vyru!! Gyventumet apsisiukslinusios jei ne MES. (Gi nebutu kam siuksliu isnest) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2015 06 03, 14:44)
Grįžti-dieds nosį kompe įkišęs, susiraukęs arba išvis blakinėja kažkur...o va šuo-visada džiaugiasi pamatęs, - meilė besąlyginė... thumbup.gif  manasis dar ir žaislą iškart atneša  biggrin.gif

tai va, toks tyras gėris smile.gif jokio falšyvumo, neapgaus, neskaitant lėkštės su dešrelėm, kurios neaišku kur dingo lotuliukas.gif

QUOTE(arvydas. @ 2015 06 03, 14:52)
O kuom reik tept kojas, kad tokios grazios butu? As tepu pasta "POMARIN" ir dar (irgi retkarciais) kazkokiu sudu nuo erkiu pasipurskiu; bet mano vis tiek kreivos ir plaukuotos  verysad.gif  Nu kaip visuomet  unsure.gif

genetika Arvydėli, genetika mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2015 06 03, 14:07)
tai va, toks tyras gėris smile.gif jokio falšyvumo, neapgaus, neskaitant lėkštės su dešrelėm, kurios neaišku kur dingo  lotuliukas.gif


ai,čia nesiskaito lotuliukas.gif dietos padeda laikytis lotuliukas.gif (nors tfu tfu tfu,Pinkis dar nieko nebuvo nuknisęs,nors galimybių-apstu tongue.gif )

Arvydai,jei mb mane taip sutiktų-tai ne tik dešrelių lėkštę gautų lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 06 03, 13:52)
P.S. Nevarykit cia ant vyru!! Gyventumet apsisiukslinusios jei ne MES. (Gi nebutu kam siuksliu isnest)  biggrin.gif

Jo jo. Iseina su siukslem, grizta su alum.
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2015 06 03, 14:20)
Arvydai,jei mb mane taip sutiktų-tai ne tik dešrelių lėkštę gautų  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Tai gal ne ten vaikstot?? bigsmile.gif
Gorada, o tai kuom tada genetika tept? g.gif
Atsakyti