Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikulės dieta

QUOTE(Geeky @ 2015 10 01, 12:11)
Vakar buvo siaubinga ir nuotaika ir savijauta. doh.gif kaskaip pratempiau diena ir siandien atsikeliau su kalnu energijos ir gera nuotaika thumbup.gif turbut organizmas soka vakar gavo, nes pries dieta valgiau labai nesveikai. Trecia diena ryziu. Lekiu i dusa ir tikrinti dvieju dienu rezultato!
Prekestolen ar jus laikotes sios dietos? Kaip svoris atsilaike po jos?


Svoris normalizavosi ir "sustojo", bet kaip ir minėjau anksčiau šioje temoje- labai žiūriu ką valgau, atsisakiau daug dalykų tokių kaip baltų miltų kepiniai, rūkyti, visokie mėsos pusgaminiai ir t.t.
Perskaičiau knygą " Slaptas sulieknėjusios merginos dienoraštis". Na, daug ko iš ten sau netaikiau, nepritaikiau, bet ta žalios zonos, geltonos ir raudonos zonos produktų lentelė yra thumbup.gif. Tai, remiuosi ja ir nebevalgau nieko (arba labai labai labai retai) iš raudonosios zonos produktų ir svoris kolkas toks, koks po dietos. Ir taip jau keli mėn.

Sulaukiu visko- ir pagyrų ir pastebėjimų, kad sulieknėjau ir pasakymų, kad "tu jau per liesa, gal jau valgyk, nereikės va žiemai naujų kelnių pirkti, pernykštės tai dabar jau matau smunka. Tai gal ant žiemos vėl pasitaisysi, valgyk daugiau" lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Tiesiog super "motyvacija"...
Atsakyti
Geeky, as laikausi siandien 5 diena, svoris tirpsta, kaip jum sekasi? 4u.gif
Atsakyti
Siandien pasisveriau -1.6kg. Ketvirta diena man! As vegetare tai valgysiu ne vista o gersiu kefyra. Prisiskaiciau daug geru dalyku apie ji ir jis geriamas per grikiu dieta plius skysciai tad tikiuos geru rezultatu per sekancias tris dienas.
Dziaugiuos kad ryziai baigti lotuliukas.gif
Papildyta:
Svoris krenta si karta DAUG leciau. Praeita karta po pirmos dienos man buvo -1.5 Kiek pamenu paskui lyg po -800g kaskur krito.
Atsakyti
QUOTE(Geeky @ 2015 10 02, 13:45)
Siandien pasisveriau -1.6kg. Ketvirta diena man! As vegetare tai valgysiu ne vista o gersiu kefyra. Prisiskaiciau daug geru dalyku apie ji ir jis geriamas per grikiu dieta plius skysciai tad tikiuos geru rezultatu per sekancias tris dienas.
Dziaugiuos kad ryziai baigti lotuliukas.gif
Papildyta:
Svoris krenta si karta DAUG leciau. Praeita karta po pirmos dienos man buvo -1.5 Kiek pamenu paskui lyg po -800g kaskur krito.

na as paskutinias diena sne obuolius valgysiu irgi, nezinau gal grikius, o gal greifruktus. Obuoliai baisiai grauzia skrandi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(geruteee88 @ 2015 10 02, 14:46)
na as paskutinias diena sne obuolius valgysiu irgi, nezinau gal grikius, o gal greifruktus. Obuoliai baisiai grauzia skrandi  schmoll.gif


Daug kas sako, kad per obuoliu dienas svoris labai letai krenta ir skrandziui nelabai gerai. As bandysiu obuolius nes niekada nepastebejau kad mano organizmui jie netiktu.
Atsakyti
5 diena siandien. Kefyras mano organizmui visiskai netinka, nes vakar visa diena skrandi raize. Nors isgeriau maziau nei litra siandien svarstykles rodo tik -200g. Turbut arba todel kad skysciu daug geriau arba del to kad pieno produktai nelabai tinka mano organizmui. Nera to blogo kas neiseitu I gera nes dabar zinau kad ne tik pienas bet ir kefyras mano organizmui netinka.

Atsakyti
Siandien 6 diena -500g is viso 2.3kg numesti thumbup.gif
Rytoj prasideda obuoliai wub.gif
Atsakyti
7 diena -obuoliai. Nesitikejau kad jie taip sunkiai valgysis lotuliukas.gif pilvas labai issipute ir ryziai ar kefyras daug geriau alki nueme. Ryte suvalgiau du obuolius bet alkana buvau jau po pusvalandzio doh.gif Rytoj turbut bus mano paskutine diena, nes ir darbe paskutine diena. Atostogu proga obuoliu puotos nenoriu lotuliukas.gif
Atsakyti
8 diena. Siandien nesisversiu nes zinau kad per obuoliu dienas svoris krenta daug leciau. Alkio jausmas visiskai dinges ir gundausi pabaigti visas 9 dienas. Nors svorio nukrito ne kalnai bet manau kad cm nukrito nemazai nes zmones klausia ar valgau lotuliukas.gif rubai irgi jauciasi laisvesni.
Atsakyti
QUOTE(Geeky @ 2015 10 06, 08:34)
8 diena. Siandien nesisversiu nes zinau kad per obuoliu dienas svoris krenta daug leciau. Alkio jausmas visiskai dinges ir gundausi pabaigti visas 9 dienas. Nors svorio nukrito ne kalnai bet manau kad cm nukrito nemazai nes zmones klausia ar valgau lotuliukas.gif rubai irgi jauciasi laisvesni.


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Tai lauksim galutinių svorio ir cm rezultatų.

Man asmeniškai tai su kiekvienu nukritusiu kilogramu ir po 1 cm apimtys sumažėjo. 1 kg=1 cm.
cool.gif

Atsakyti
QUOTE(prekestolen @ 2015 10 06, 10:56)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Tai lauksim galutinių svorio ir cm rezultatų.

Man asmeniškai tai su  kiekvienu nukritusiu kilogramu ir po 1 cm apimtys sumažėjo.  1 kg=1 cm.
cool.gif


NEISKENCIAU. Pasisveriau - po vakar obuoliu -700g thumbup.gif
-3.5kg isviso. Rytoj paskutine diena obuoliu, labai idomu koks bus paskutinis rezultatas. Tikrai ne -9kg bet manau busiu patenkinta. smile.gif

Prekestolen, gaila cm pradiniu nezinau. Labai gaila butu smagu zinoti kiek ju nukrito. Kiek jums kg nukrito per sia dieta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Geeky: 06 spalio 2015 - 17:06
9 diena -400g thumbup.gif Tikrai nesitikejau kad su obuoliais taip gerai svoris kris, per dvi obuoliu dienas -1.1kg. Savijauta puiki o ir oda labai issivale. Rytoj planuoju iki vakaro vaisius valgyti, kad organizmui nebutu toks didelis sokas kai vakare restorano maisto pavalgysiu. Pusryciams pora apelsinu, pietums arbuzas o vakare jau kas meniu uz akies uzklius lotuliukas.gif

Pasidalinsiu keliais ispudziais dietos. Fiziskai atlaikyti yra labai lengva ipatingai ryziu dienas nes alki jie puikiai uzmusa, su obuoliais daug sunkiau numanau tai del cukraus juose. Moraliskai man buvo tikrai sunku po 4 dienos vakarais prireike saves apgaudinejimo budu kad tik nepaluzciau. Apie maista galvojau be sustojimo ir jau zinojau kur eisiu valgyti kai dieta baigsis po 4 dienos biggrin.gif vakarus teko koreguoti taip kad tureciau daug uzsiemimo ir judejimo del to kad netureciau laiko apie maista galvoti, greiciau prabegtu laikas ir kad pavargus greiciau eiciau miegoti doh.gif lotuliukas.gif svoris tikrai puikiai krenta ir jei yra didele motivacija tikrai atlaikysite. Pirma karta sia dieta atlaikiau iki 5 dienos, manau si karta visa atlaikiau nes motyvacija pamesti kg yra trigubai didesne.

Ar sia dieta AS dar kartociau? Pasakysiu tik tiek kad mano didziausias stimulas sveikai maitintis yra tas kad sios dietos niekada nebereiktu pakartoti biggrin.gif
Atsakyti