Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys

QUOTE(Žydriausia @ 2015 06 29, 19:36)
pabandziau gyvatuka uzdeti ant duso sieneles.
Man tikriausiai priimtiniausias ir labiausiai patinkantis variantas
user posted image

user posted image


dar toks klausimas - koks optimalus minimalus atstumas atitraukti klozeta nuo kampo sienos. Man ten nera labai striuka, bet vistiek per daug nesinori tos vietos palikti g.gif
Atsakyti
Sveiki,

ar kas nors turite Raguvos baldu vonios kambaryje? Gal zinote/girdejote kaip ju kokybe?

Pvz tokios spinteles su praustuvais: http://www.voniapliu...stuvu-scandic-2

arba tokios http://www.voniapliu...stuvu-perlas-65


Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2015 07 07, 22:31)
dar toks klausimas - koks optimalus minimalus atstumas atitraukti klozeta nuo kampo sienos. Man ten nera labai striuka, bet vistiek per daug nesinori tos vietos palikti g.gif

Jei neklystu, tai iš šonų po 30cm
Atsakyti
QUOTE(CervusDama @ 2015 07 07, 22:39)
Sveiki,

ar kas nors turite Raguvos baldu vonios kambaryje? Gal zinote/girdejote kaip ju kokybe?

Pvz tokios spinteles su praustuvais: http://www.voniapliu...stuvu-scandic-2

arba tokios http://www.voniapliu...stuvu-perlas-65


Mes turime Raguvos baldus vonioje pirke pries du metus. siulyciau neziureti spinteles pastatomos ant zemes, nes plokste bijo dregmes, geriau ziureti pakabinama ant sienos, arba pastatoma ant kojeliu, tuomet dar isvalyti po spintele susikaupusias dulkes bus paprasta. Be to nepirkciau spinteles su issikisusiu praustuvu, manau keturkampas praustuvas tikrai bus patogiasnis, nes pas mus dabar tas apvalus, tai labai taskosi vanduo ant zemes.
Manau, kad balta plokste yra pakankamai atspari dregmei, o pas mus spintele su medzio ploksciu sonais, tai zinokit nuo dregmes jie issipute, atrodo nekaip sad.gif
Siaip sakoma, kad Raguvos baldai yra ekonomines klases, gal KAME serijos baldai kokybiskiasni, bet jie ir brangiasni.
Atsakyti
Sveiki,
pasibraižiau ant popieriaus lapo vonios planelį, ir man kaip ir viskas tiko ir patiko. Bet dabar pabandžiau su programėle viską pasidėlioti, tai man kažko tai nelabai patinka.
Lyg skalbiankė ne vietoje.
Vonia nemaža 15,4 kv m
Na mamytės pasakykit savo nuomonę:
1)
user posted image
user posted image
Tik reikėjo vaizdą dėti iš durų pusės tikriausiai

2)
user posted image
user posted image
O jei sk mašiną perkėlus prie durų gal geriau butų?

3)
user posted image
user posted image
user posted image
Pabandžiau padėlioti su pertvaromis (bet MB baisiai prieš pertvaras, sako, kaip sovietinių laikų tulikuose)

O gal pasiūlysit kokių idėjų jūs?
Ačiux
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasamal: 08 liepos 2015 - 11:38
Pakonsultuokite, kas išmano 4u.gif
Reikalingas chromuotas kriauklės sifonas - kokį geriau rinktis? Meistras sakė, kad yra tokių, kuriuose užsistovi vanduo ir po to dvokia.

Taip pat kokių gamintojų rekomenduotumėt chromuotus aksesuarus su normaliu kainos/kokybės santykiu, be klasikinių išraitymų.
Ačiū
Atsakyti
Ir dar (padėliojau, kaip namo plane pabraizyta):
4)
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(zuveles @ 2015 07 08, 13:03)
Mes turime Raguvos baldus vonioje pirke pries du metus. siulyciau neziureti spinteles pastatomos ant zemes, nes plokste bijo dregmes, geriau ziureti pakabinama ant sienos, arba pastatoma ant kojeliu, tuomet dar isvalyti po spintele susikaupusias dulkes bus paprasta. Be to nepirkciau spinteles su issikisusiu praustuvu, manau keturkampas praustuvas tikrai bus patogiasnis, nes pas mus dabar tas apvalus, tai labai taskosi vanduo ant zemes.
Manau, kad balta plokste yra pakankamai atspari dregmei, o pas mus spintele su medzio ploksciu sonais, tai zinokit nuo dregmes jie issipute, atrodo nekaip sad.gif
Siaip sakoma, kad Raguvos baldai yra ekonomines klases, gal KAME serijos baldai kokybiskiasni, bet jie ir brangiasni.

Aciu uz komentara 4u.gif

Dar klausimas, kuo akriline vonia geresne uz plienine? ax.gif Kokia rinktis?
Atsakyti
Rasamal man pertvaros kai kur patinka, bet jei rinkciaus is jusu pateiktu pavyzdziu 3 varianta, pertvaros prie wc nedaryciau. Patogiausiai man atrodo 4 variantas, ieini iskarto wc, juo gi dazniausiai naudojies, priesais kriaukles nusiprausti, tik del skalbimo masinos dar galvociau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miegale23: 09 liepos 2015 - 11:50
QUOTE(miegale23 @ 2015 07 09, 13:44)
Rasamal man pertvaros kai kur patinka, bet jei rinkciaus is jusu pateiktu pavyzdziu 3 varianta, pertvaros prie wc nedaryciau. Patogiausiai man atrodo 4 variantas, ieini iskarto wc, juo gi dazniausiai naudojies, priesais kriaukles nusiprausti, tik del skalbimo masinos dar galvociau.



Išsinagrinėję linkstam prie 4 varianto, tik jame keičiame kriaukle su wc vietomis ir duris darome atidaromas i priešingą pusę t.y. kai atidarome duris matome kriauklę, manau estetiškiau atrodytų nei matyti wc.
Atsakyti
QUOTE(CervusDama @ 2015 07 08, 22:06)
Aciu uz komentara  4u.gif

Dar klausimas, kuo akriline vonia geresne uz plienine?  ax.gif Kokia rinktis?


Pas mus Ravak, akriline, man patinka, silta, neslidi, gerai valosi, plienines neturejau, tai negaliu pakomentuoti. Tik reikia zinoti, kad akrilineje vonia skirta tik praustis ir maudytis smile.gif ji lepi, jautri, bijo braizymu, ja reikia valyti specialiom priemonesm skirtom akrilinems vonioms, negalima trinti siurkscia kempine.
Atsakyti
Sveikos damos,
Neturiu kada pasidalinti. Vonioje jau išvedžiota kur kas stovės, šiandien deda velux, tai jau kai bus šviesu, pafotkinsiu ir patariste, kaip man tas plyteles išsiklijuoti...tik klausims kokius tarpelius dabar tarp lytelių daro, ir kokiu glaistu? Man taip negražu ant grindų būna, kai tarpeliai užsineša, g.gif
Papildyta:
QUOTE(zuveles @ 2015 07 09, 22:39)
Pas mus Ravak, akriline, man patinka, silta, neslidi, gerai valosi, plienines neturejau, tai negaliu pakomentuoti. Tik reikia zinoti, kad akrilineje vonia skirta tik praustis ir maudytis smile.gif ji lepi, jautri, bijo braizymu, ja reikia valyti specialiom priemonesm skirtom akrilinems vonioms, negalima trinti siurkscia kempine.


Aš ir įsigijau RAVAK ROSA II, tad jei kam bus įdomūs atsiliepimai-klauskite... 4u.gif biggrin.gif
Papildyta:
Dar norėjau pasiteiruati dėl spintelės su praustuve. Norėčiau pakabinamos, bet bijau, kad gipskartonis gal neišlaikys....Ką manote?
Atsakyti