Įkraunama...
Įkraunama...

Naudojame priemones iki galo!

QUOTE(Tikrė @ 2015 07 23, 11:30)
Organic therapy

Kur perkat šios firmos priemones? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2015 07 23, 11:34)
Kur perkat šios firmos priemones?  smile.gif

Siunčiausi iš www.elevita.lt 4u.gif
Atsakyti
Vichy antiperspirantas. Patiko, gerai saugojo nuo blogo kvapo ir nedirgino odos.

user posted image

(nuotrauka ne mano)
Atsakyti
patiko, švelnūs plaukai, jų visiškai nesausino, net sakyčiau labai drėkino, bet neapsunkino (nors turiu "tris plaukus"). Kartotinas.

My Webpage
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meriva: 24 liepos 2015 - 15:55
QUOTE(Sultry @ 2015 07 06, 15:13)
user posted image
Lavera Firming Face Mask

Naudoju po deginimosi kaip drėkinimo priemonę, nes kaukė su hialiuronu. Patinka, kad nereikia nuplauti. Dėl stangrinančio poveikio,matyt, dar per jauna komentuoti (25+), bet oda jaučiasi gerai  biggrin.gif
Stalčiuje dar pora vnt. tokios pačios kaukės yra - naudosim toliau  ax.gif


Dar viena tokia sunaudota. Dar viena liko biggrin.gif
Atsiliepimai vis dar teigiami biggrin.gif
Atsakyti
Catrice Eyebrow Filler - išmetu, nes visai nevykęs pirkinys, įsigytas spontaniškai, skubant, parduotuvėj net nebuvo testerio. Šepetėlis nepatogus, tekstūra per daug kreminė, spalva murzinai pilkai ruda, man labai nepatiko, visiškai nefiksuoja.

user posted image
Atsakyti
KN Mastikos vanduo (toks). Naudojau į molio kaukę-prausiklį pagal KN receptą bei prieš tepantis KN kremais.
Kol kas į jo vietą nieko neturiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(delamorte @ 2015 07 26, 07:05)
Catrice Eyebrow Filler - išmetu, nes visai nevykęs pirkinys, įsigytas spontaniškai, skubant, parduotuvėj net nebuvo testerio. Šepetėlis nepatogus, tekstūra per daug kreminė, spalva murzinai pilkai ruda, man labai nepatiko, visiškai nefiksuoja.

user posted image


Rekomenduoju pabandyt MAYBELLINE BROWdrama -yra 3 atspalvių,ir testeriai yra pabandymui ,ir šepetėlio galas toks kaip burbuliukas patogu dažytis,dažo tik plauką.Pati naudoju spalva Dark Brown,tai ir paryškina antakių spalvą ir fiksuoja gerai.
http://www.maybellin...Brow-Drama.aspx
Atsiprašau,nemoku paveiksliuko įkelt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo acmeda: 26 liepos 2015 - 14:51
QUOTE(acmeda @ 2015 07 26, 14:44)
Rekomenduoju pabandyt MAYBELLINE BROWdrama -yra 3 atspalvių,ir testeriai yra pabandymui ,ir šepetėlio galas toks kaip burbuliukas patogu dažytis,dažo tik plauką.Pati naudoju spalva Dark Brown,tai ir paryškina antakių spalvą ir fiksuoja gerai.
http://www.maybellin...Brow-Drama.aspx
Atsiprašau,nemoku paveiksliuko įkelt 4u.gif
Ačiū 4u.gif Šį ir nusipirkau smile.gif
Atsakyti
Gucci Flora kūno losjonas, 50 ml
user posted image

Lengvas, skystas, kad įsigertų reikia luktert, tepdavau kojas prieš savaiminį. Ar man vaidendavos ar ką, bet lyg blizgučių turėjo g.gif Patiko kvapas, saldainių ax.gif

Eucerin In shower kūno losjonas, 50 ml.
user posted image

Bekvapis, lengvai nusiplauna, labai tinka posakis lyg nuo žąsies vanduo nubėga. Oda lieka minkšta, švelni. Mano kūno oda normali, tai negaliu pasakyt kaip būtų sausiaodėms, pakaktų vietoj kūno kremo ar ne. Bet sudėty parafinum liquid neviliojo naudot. Na, tinginėm kaip aš, kurios kūno kremą tingi naudot, tai geras daiktas.

Dove Oxygen Moisture souffle plaukų treatment'as.
user posted image
Tikrai suflė konsistencijos, puri ir porėta. Palengvina iššukavimą, plaukai minkšti, švelnūs, blizga. Man patiko. Ji man pasirodė labai panaši į John Frieda Miraculous recovery kaukę. Mano plauka linkę pūstis, tai pirmą dieną po kaukės gal super duper efekto nėra, bet sekančią dieną jie susigulėję, gražiai krenta uodega (palaidų nenešioju).
Atsakyti
daug pabaigtuku pritaupiau, tai bandysiu arba trumpai paminet, arba tik patikusius aprasysiu, tai jei kazkas is neminetu placiau domina, klauskit 4u.gif

user posted image
nagu lakai visi ismetami del spalvu - nesilakuoju tokiom, o pirkta su mintim, kad va toki ar anoki manikiura pasidarysiu, bet kai ne mano spalvos, tai taip ir nesidarau.... Golden Rose violetiniai po pora kartu panaudoti ir Sephora by OPI bei Priti NYC - sitos is naudotinesniu spalvu buvo, nors irgi nera megstamos. Bandau issigrynint nagu laku kolekcija, tai metu ir visus nenaturalius, ir prastai laikancius, ir panasias spalvas turimus ir tt. Na siam sarase tik Priti NYC geros sudeties ir super laikantis, greitai dziustantis ir tt, bet spalva be rysio ax.gif

user posted image
-Garnier 'white chocolate' spalvos plauku dazai - ntaji karta naudojami, neradau jokios tobulesnes spalvos nei kirpyklose, nei parduotuvej. Na ir nebeieskau jau naujienu, nes siais dazant visada tobulai gaunasi, o ir komplimentu plaukai sulaukia begales.
-Aubrey purskiamas kondicionierius - superinis ir keliskart kartotas. Gaila, kad mazu pakuociu nebera prekyboj, bet siuo metu didele naudoju.
-Vivi plauku kauke - labai patiko, uzteko gana ilgam. Tiesa, naudojau kaip kondicionieriu, ilgai laikiau tik porakart, bet nebuvo kazkuo ypatingiau nei trumpai laikant. Man tik metalines tuteles nepatinka (ne tik sioj kaukej, bet aplamai), nes kol isnaudoji, tai arba prakiura kur nuo lenkimo, arba nepatogu isspaust ir pan. Visai kartociau sia kauke.
-JMO 'citrus & neroli' detangler'is - nebezinau jau kelintas buvo, superinis jis man ir tikrai dar ateityje naudosiu. Kelionese imu tik si (sutaupyt vieta tasej) ir naudoju kaip nuplaunama ir nenuplaunama. Dabar turiu JMO 'bare' detangler'i, tai irgi abiem budais naudoju ir irgi puikus, nors nerolio kiek lengvesnis.

user posted image
-Aura Cacia arbatmedis - cia vienas is tu produktu, kur nuolatos vonioje turiu. Tik paprastai organiska renkuosi.
-Waxelene universalus kremas (vazelino pakaitalas) - patiko kaip ir dauguma tokio tipo produktu, tik uztrukau sunaudot, nes nebereikia didelio drekinimo karstuoju metu. Kartociau, bet rinkciausi mazesne pakuote.
-Hugo Naturals kuno sveitiklis - kartotas po keliu metu pertraukos. Tikrai puikus produktas, kainos/kiekio santykis geras, tai manau ir vel kazkada prie jo sugrisiu.
-Alba Botanica 'acnedote' kuno sveitiklis - n-tasis, neisivaizduoju savo duso proceduru be jo.
-Andalou ranku kremas - butent sio kvapas kiek maziau patiko, bet pats kremas labai geras: lengvas, skalsus ir gerai drekinantis.

user posted image
-Vivi kmynu kremas - lyg ir nieko labai gero ar blogo pasakyt negaliu, bet jis is tu, kad noretusi pakartot.
-Evian ir Avene vandenukai - nera butinybe mano kosmetinej, bet vis nusiperku. Kai pritrukstu toniko ir vietoj jo panaudoju. Kolkas neturiu jiems pakaitalo ir bandysiu apsieit.
-Dr Tung's tarpdanciu siulas - kolkas labiausiai patikes is visu turetu, tai jau kartojamas.
-The Natural Dentist dantu skalavimo skystis - nuoplatos si naudoju.

user posted image
-100% Pure antakiu priemone - nebezinau kiek jau ju sunaudojau, super patinka, o ir spalva man tinka. Kolkas bandau Lily lolo antakiu priemone sunaudot ir pora antakiu piestuku, bet prie 100% Pure butinai grisiu.
-Everyday Minerals pudra - naudoju semi-matte '2N' arba jojoba 'cream', nors dabar ipratau tas dvi spalvas maisyt (o dabar atradus dar Dusty Girls pudra, kurios sviesiausia spalva man tamsoka, tai dar ir ja imaisau), tai jau ne nezinau isnaudojau ar tik su kitom sumaisiau sios likuti biggrin.gif Bet kuriuo atveju man kolkas nr1 si pudryte.
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2015 07 30, 04:36)
daug pabaigtuku pritaupiau, tai bandysiu arba trumpai paminet, arba tik patikusius aprasysiu, tai jei kazkas is neminetu placiau domina, klauskit  4u.gif

user posted image
-Garnier 'white chocolate' spalvos plauku dazai - ntaji karta naudojami, neradau jokios tobulesnes spalvos nei kirpyklose, nei parduotuvej. Na ir nebeieskau jau naujienu, nes siais dazant visada tobulai gaunasi, o ir komplimentu plaukai sulaukia begales.
-Aubrey purskiamas kondicionierius - superinis ir keliskart kartotas. Gaila, kad mazu pakuociu nebera prekyboj, bet siuo metu didele naudoju.
-Vivi plauku kauke - labai patiko, uzteko gana ilgam. Tiesa, naudojau kaip kondicionieriu, ilgai laikiau tik porakart, bet nebuvo kazkuo ypatingiau nei trumpai laikant. Man tik metalines tuteles nepatinka (ne tik sioj kaukej, bet aplamai), nes kol isnaudoji, tai arba prakiura kur nuo lenkimo, arba nepatogu isspaust ir pan. Visai kartociau sia kauke.
-JMO 'citrus & neroli' detangler'is - nebezinau jau kelintas buvo, superinis jis man ir tikrai dar ateityje naudosiu. Kelionese imu tik si (sutaupyt vieta tasej) ir naudoju kaip nuplaunama ir nenuplaunama. Dabar turiu JMO 'bare' detangler'i, tai irgi abiem budais naudoju ir irgi puikus, nors nerolio kiek lengvesnis.


Kas cia JMO stikliniam mazam buteliuke? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolanteleee: 30 liepos 2015 - 07:21