Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Vilniuje

O gal kas pas Galina is santariskiu buvot?
Atsakyti
QUOTE(Eglaitė 32 @ 2017 02 20, 12:37)
Aldona - 868058258. Parasyk, kaip patiko, ok?

O kiek reikia moketi jai dabar?Anksciau budavi "kiek duosi",tai apie 20-30 litu mokedavom.O dabar?

Ir dar- gal kas zinot, ar gyvas senukas is Zaliuju ezeru,kur nuima porcias?O gal Vilniuj dar kas nors is tokiu yra,kurie nuimineja?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smala: 12 gegužės 2017 - 10:15
Sveikute,


Keleta puslapiu atgal rase apie bureja , https://www.facebook.com/menuliotaro/
As uzsirasiau pas ja. Lkau nustebus. Is praeities pasake dalyku, kuriu nei viena namatydavo...

O ateities pranasavimai jau pildosi.

Kas labiausiai patiko,kad visas demesys buvo skiriamas tik man, ir mano klausimams. Atsakimus gavau visus. Isbuvau valanda su virsum, nes turejau daug klausymu smile.gif , nesiausi ir nuotrauka.

Galiu pasakyti, kad kiek apejau bureju, vadinamu bureju. Si net uz Tatjana geresne.
Atsakyti
QUOTE(joolita @ 2017 05 22, 07:08)
Sveikute,
Keleta puslapiu atgal rase apie bureja , https://www.facebook.com/menuliotaro/ 
As uzsirasiau pas ja. Lkau nustebus. Is praeities pasake dalyku, kuriu nei viena namatydavo...

O ateities pranasavimai jau pildosi.

Kas labiausiai patiko,kad visas demesys buvo skiriamas tik man, ir mano klausimams. Atsakimus gavau visus. Isbuvau valanda su virsum, nes turejau daug klausymu smile.gif  , nesiausi ir nuotrauka.

Galiu pasakyti, kad kiek apejau bureju, vadinamu bureju. Si  net uz Tatjana geresne.


Na kai as buvau pas ja tai ji man bure elementarius dalykus, kad as 3 men rasiu darba ir mano finansine padetis pageres ( na logiskas gausiu atlyginima tai ir pasikeis) pradejo tik apie darba, nes fb parasiau kad ieskau darbo tai ji turbut pamate ir bure tai 🤔😂😂 Po to apie santykius kalbejo jog gali isieti geri santykiai bet kazkaip keista to zmogaus nesutikau jos isburto 😂😂😂 ir siaip pasitikejimo nesukele kad tai studente burenti bendrabuty 🙄🙄🙄 is praeities nieko nepasake ir esamos padeties irgi nemate del ko labiausiai nerimavau...
Atsakyti
QUOTE(Niut_ta @ 2017 05 25, 17:47)
Na kai as buvau pas ja tai ji man bure elementarius dalykus, kad as 3 men rasiu darba ir mano finansine padetis pageres ( na logiskas gausiu atlyginima tai ir pasikeis) pradejo tik apie darba, nes fb parasiau kad ieskau darbo tai ji turbut pamate ir bure tai 🤔😂😂 Po to apie santykius kalbejo jog gali isieti geri santykiai bet kazkaip keista to zmogaus nesutikau jos isburto 😂😂😂 ir siaip pasitikejimo nesukele kad tai studente burenti bendrabuty 🙄🙄🙄 is praeities nieko nepasake ir esamos padeties irgi nemate del ko labiausiai nerimavau...


Man apie praeiti pasake tiesa.... visa tiesa... ji antra bureja kuri pasake, kad vaika palaidoju.
Atsakyti
Tai nei apie darba, nei apie santykius visiskai nieko neatspejo? :) Ta jei nei 1 dalykas neissipilde, tai kokia cia bureja :))
Atsakyti
QUOTE(Happyface @ 2017 06 08, 14:36)
Tai nei apie darba, nei apie santykius visiskai nieko neatspejo? smile.gif Ta jei nei 1 dalykas neissipilde, tai kokia cia bureja smile.gif)

Na kadangi as ieskojausi darbo tai aisku triju menesiu begy as ji susiradau, gavai atlyginima ir padetis finansine pagerejo 😂😂😂 tai nzn kaip cia spresti ji isbure ar tai savaime aisku buvo😂😂 bet nesake nei koks darba bus nei ka... pasake gali iseiti geri santykiai bet nepavyks tai vat nzn kolkas nera net kadidato ir net nepsake nie kas nei kaip 😀😀😀 tai nzn konkretumo jokio nebuvo...
Atsakyti
QUOTE(Niut_ta @ 2017 06 09, 16:55)
Na kadangi as ieskojausi darbo tai aisku triju menesiu begy as ji susiradau, gavai atlyginima ir padetis finansine pagerejo 😂😂😂 tai nzn kaip cia spresti ji isbure ar tai savaime aisku buvo😂😂 bet nesake nei koks darba bus nei ka... pasake gali iseiti geri santykiai bet nepavyks tai vat nzn kolkas nera net kadidato ir net nepsake nie kas nei kaip 😀😀😀 tai nzn konkretumo jokio nebuvo...

Sveiki,
O man idomu, o Jus paklausinejote? Ar Jus klausete ir ji neatsake?
Atsakyti
QUOTE(joolita @ 2017 06 09, 20:58)
Sveiki,
O man idomu, o Jus paklausinejote? Ar Jus klausete ir ji neatsake?

Na tai kas mane domino zinoma paklausinejau, bet nieko konkretaus ir aiskaus man nepasake, todel nepasakysiu kad likau ptenkkint tokiu burimu...man si burejo nlb patiko tokia mano nuomone 🙂
Atsakyti
QUOTE(Niut_ta @ 2017 06 10, 20:47)
Na tai kas mane domino zinoma paklausinejau, bet nieko konkretaus ir aiskaus man nepasake, todel nepasakysiu kad likau ptenkkint tokiu burimu...man si burejo nlb patiko tokia mano nuomone 🙂


O gal zinote geresne bureja, kuri Jums aiskiai ir konkreciai atsake i visus klausymus? As noreciau tada jos kontaktu, aciu 4u.gif
Atsakyti
Ar esate kuri nors buvusi pas astrologą Gaudentą Naujoką?
Atsakyti
QUOTE(joolita @ 2017 06 13, 06:35)
O gal zinote geresne bureja, kuri Jums aiskiai ir konkreciai atsake i visus klausymus? As noreciau tada jos kontaktu, aciu  4u.gif

Nera tokiu, kada jus moterys susivoksit biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti