Įkraunama...
Įkraunama...

*Riebalų deginimo formulė*, 2 tema

Sveika sugrįžus, Seserie 4u.gif rytinė mankšta irgi labai gerai, vasarą dariau, energijos antplūdis būdavo ir kūnas sutvirtėja, bet dabar, kai taip tamsu ir šalta, niekaip neprisiverčiu anksčiau išlipti iš lovos lotuliukas.gif

Snuzis, gera mintis su obuoliukais, aš šįryt taip pat atsinešiau obuolių. Prieš tai pirkausi persimonus, laaaaabai jų norėjosi, tai nors po vieną per dieną (nes koloringi jie), nors šeimyna mano nelabai juos mėgsta, bet dabar ir aš atsivalgiau, galbūt kažko trūko. Dar labai patinka greipfruai, tai jie ir figūrai labai gerai, laikantis visokių dietų.
Atsakyti
Greipfrutai gerai, bet man nelabai skanu juos valgyti, reikia susikaupti tokiam žygdarbiui. lotuliukas.gif
Mano meniu:
pusryčiai - sūrio lazdelės 3 ir brokolio gabalas
priešpiečiai - 3 obuoliai
pietūs - vištienos troškinys su daržovėm ir bulvių koše kavinėje
pavakariai - 3 saldainiai ir 1 obuolys
vakarienė - blynai iš virtų bulvių su grietine ( blush2.gif doh.gif )
Nei šiaip, nei taip valgiau... Daugiau šiandien nė kąsnio.
Atsakyti
QUOTE(Snuzis @ 2015 11 03, 19:33)
Greipfrutai gerai, bet man nelabai skanu juos valgyti, reikia susikaupti tokiam žygdarbiui.  lotuliukas.gif

Aš greipfrutus nuplaunu ir supjaustau skiltelėmis su žieve, tuomet iš tos skiltelės "išsiurbiu", o karčiosios skurelės lieka ir tuomet labai skanu.
Atsakyti
QUOTE(Adera777 @ 2015 11 04, 10:55)
Aš greipfrutus nuplaunu ir supjaustau skiltelėmis su žieve, tuomet iš tos skiltelės "išsiurbiu", o karčiosios skurelės lieka ir tuomet labai skanu.


Aš taip apelsinus valgau smile.gif O greipfrutai tai man rūgštūs. Nors kūdėjimui tai jie labai gerai.
Vakar pratraukiau su grikiais ir kefyru, šiaindien jau normalų valgiaraštį reik susistatyt. Pusryčiams buvo avižiniaų dribsnių košė su raiznom, ir medaus šaukšteliu, priešpiečiai - islandiškas jogurtas "aistė" su džiovintom datulėm ir graikiškais riešutais, pietums planuoju vištos gal kokios keptos įsigyti, pavakariams - obuolys bus, vakarienei - kotletukai su cukinija ir daržovės kokios nors.
Atsakyti
sveikos :4u
labai susidomejau sia dieta, skaitau, bet dar neperskaitau visos temos iki galo tongue.gif
sakykit, o jus tarkim, makaronus valgot, ar cia toks pat blogis kaip ir duona, batonas?
as ziauriai megstu makaronus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tauskalyte @ 2015 11 05, 12:31)
sveikos  :4u
labai susidomejau sia dieta, skaitau, bet dar neperskaitau visos temos iki galo  tongue.gif
sakykit, o jus tarkim, makaronus valgot, ar cia toks pat blogis kaip ir duona, batonas?
as ziauriai megstu makaronus  lotuliukas.gif

Aš labai retai valgau. Na tarkim į mėnesį 1 kartą. Ir tai dažniausiai renkuosi pilno grūdo smile.gif
Atsakyti
Aš tai nevalgau makaronų, nes nelabai mėgėja jų esu. Iš esmės tai makaronai į šią dietą neįeina, bet kartais, aišku galima, kaip NoTa ir rašė geriau pilno grūdo.

Mano šiandien užvalgymai:
pusryčiai - sumuštinis su juoda duona, sviestu, dešra ir sūriu blush2.gif bet tik vienas smile.gif
priešpiečiai - islandiškas jogurtas "Aistė" su džiovintom datulėm ir graikiškais riešutais
pietūs - vištienos koletukas su cukinija, špinatai, pomidoras, alyvuogių aliejus;
pavakarių planuose - obuolys;
vakarienė bus - greičiausiai kotletukas tas pats ir virtas brokolis.
Atsakyti
QUOTE(seseris @ 2015 11 05, 14:12)
Aš tai nevalgau makaronų, nes nelabai mėgėja jų esu. Iš esmės tai makaronai į šią dietą neįeina, bet kartais, aišku galima, kaip NoTa ir rašė geriau pilno grūdo.

Mano šiandien užvalgymai:
pusryčiai - sumuštinis su juoda duona, sviestu, dešra ir sūriu  blush2.gif  bet tik vienas smile.gif
priešpiečiai - islandiškas jogurtas "Aistė" su džiovintom datulėm ir graikiškais riešutaispietūs - vištienos koletukas su cukinija, špinatai, pomidoras, alyvuogių aliejus;
pavakarių planuose - obuolys;
vakarienė bus - greičiausiai kotletukas tas pats ir virtas brokolis.

Kas per islandiškas jogurtas? g.gif Tik graikišką valgau g.gif
Atsakyti
Toks pat indelis kaip graikiško "Aistė" , šalimais jie ten "Maksėj" stovi, užrašyta islandiškas jogurtas skyr, be riebalų, su padidintu baltymų kiekiu. Skonis tai man abiejų panašus.
Atsakyti
QUOTE(seseris @ 2015 11 05, 15:20)
Toks pat indelis kaip graikiško "Aistė" , šalimais jie ten "Maksėj" stovi, užrašyta islandiškas jogurtas skyr, be riebalų, su padidintu baltymų kiekiu. Skonis tai man abiejų panašus.

4u.gif Ačiū, ieškoti pabandysim biggrin.gif
Atsakyti
Mano šios dienos meniu:
pusryčiai - varškės pakelis su razinom ir kava;
priešpiečiai - saujelė džiovintų vaisių ir riešutų
pietūs - 2 kotletai iš jautienos ir salotos
pavakariai - 3 obuoliai
vakarienė - keptas kiaušinis su dešra. Pyragėliai ir saldainiai. ax.gif Nu, velnias, niekaip nebesusilaikau nuo saldumynų. Jei per dieną nieko saldaus nevalgau, tai vakare vis tiek valia baigiasi. cray.gif
Atsakyti
QUOTE(**NoTa** @ 2015 11 05, 12:42)
Aš labai retai valgau. Na tarkim į mėnesį 1 kartą. Ir tai dažniausiai renkuosi pilno grūdo smile.gif



QUOTE(seseris @ 2015 11 05, 14:12)
Aš tai nevalgau makaronų, nes nelabai mėgėja jų esu. Iš esmės tai makaronai į šią dietą neįeina, bet kartais, aišku galima, kaip NoTa ir rašė geriau pilno grūdo.



dekui merginos uz atsakyma. bandysiu kazkiek pagyventi pagal sia dieta, gal pavyks is leto palengva nusipurtyti likusius 4 kg iki mano svajoniu svorio
siaip man atrodo si dieta butu priimtina ir viskas ok, isskyrus kad esu be makaronu dar ir saldumynu megeja. bet gal koki sokolado gabaliuka ir galima kartais? nors as ne tik sokolada, bet ir bandeliu, pyragu, tortu megeja unsure.gif

bet galvoju reiktu atrast kazkokiu priimtinu patiekalu su dz.vaisiais, ir su svieziais vaisiais, kurie turi to naturalaus cukraus, kurio man reikia.
Atsakyti