Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai, auginam,ragaujam

QUOTE(Chiromante @ 2015 09 14, 16:18)
Nu ir kaip paaiškinti?  g.gif  Norėtusi pasitikėt parodiniu ekzempliorium, ar čia nelabai ką reiškia? Nors visgi, kiek nuotraukų internete randu, tai visi pailgi. Vadinasi parodinis kažkoks netikras.
Papildyta:
Skaitinėdama apie samocveta izumrudna (dar nefritovas yra. nieks neaugina?), radau dar vieną  hibridinį grožį. Šokoladka? Dažnokai temoj minimas. Ar tas pats? Kaip skonis?

user posted image


as auginu samocviet nefritovyj, nes izumrudno negavau pirkt doh.gif
toki
user posted image
cia tik pradzia , o dabar virsuj kabalduojanciu melejonas biggrin.gif
SALDZIAUSIAS pomidoras koki esu ragavusi . lesu tiesiai nuo krumo ir niekam neduodu . o kiti gi nezino, kad jis zalias valgomas biggrin.gif

user posted image


sokoladka is tokio pakelio irgi sejau pernai. dvi shokoladkas, viena buvo tokia kaip foto, o kita niekaip neprinoko, nors atrode kaip dvynukes abi. paskui paaiskejo, kad ji ir neprinoks, valgem zalia. irgi labai saldi, skani. siemest sejau irgi dvi, tik is kazkurios mergaites pasidalintu seklu. viena pas sunu uzaugo ruda, o pas mane zalia .
Atsakyti
Nu tai jabyštv... doh.gif Kiek tų saldžių mažų gali būti - man viso šiltnamio jiems tuoj neužteks biggrin.gif Tada reikia ir nefritovyj ir šokoladkos. Tik jei anie hibridai, tai kaip su sėklom? O apie šitą tai jau bijau ir klaust unsure.gif

Medovaja konfetka
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chiromante: 14 rugsėjo 2015 - 17:26
QUOTE(Chiromante @ 2015 09 14, 18:25)
Nu tai jabyštv... doh.gif  Kiek tų saldžių mažų gali būti - man viso šiltnamio jiems tuoj neužteks  biggrin.gif  Tada reikia ir nefritovyj ir šokoladkos. Tik jei anie hibridai, tai kaip su sėklom?  O apie šitą tai jau bijau ir klaust  unsure.gif

Nežinau kaip ši, bet Medovaja kaplia pasakiškai saldi. Gal pasirinkti kiek veislių norite čeriukų ir pagal spalvas gal pasirinkti. biggrin.gif O gal geriau didelių salotinių gardžių veislių ir čeriukų tiek nereikės.
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2015 09 14, 16:18)
radau dar vieną  hibridinį grožį. Šokoladka? Dažnokai temoj minimas. Ar tas pats? Kaip skonis?


Vat nusipirkau šokoladka aš. Hibridas. Sėjau dvi sėklytes. Turėjau du daigus. Abu buvo va tokie. user posted image
Jokių snapukų, dryžių. Kaip de barao rudas. Tik marmalado konsistencijos.... Tie rusai kuo toliau, tuo labiau š į pokelius pripila. Vietoj ridikėlių man šiemet žieminių kopūstų pridygo.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nijole0619 @ 2015 09 14, 18:46)
Nežinau kaip ši, bet Medovaja  kaplia pasakiškai saldi. Gal pasirinkti kiek veislių norite čeriukų ir pagal spalvas gal pasirinkti.  biggrin.gif  O gal geriau didelių salotinių gardžių veislių ir čeriukų tiek nereikės.

Man čeriukų reikia daug - tame ir esmė smile.gif Maniškiai labai mėgsta būtent mažus, mažoji (kuriai 22 metai ) dievina pomidorus, bet visada, jei yra, renkasi mažus, vasarą pas mus gyvenimas vyksta kieme ir turi buti bliūdas čeriukų, visada yra kaimynų mazgiai, nes mes visi dažnai ką nors kepam. Vienu žodžiu - man reik daug spalvotų, gražių, saldžių, mažų biggrin.gif Po vieną krūmą, tai nėr net ko prasidėti irnesakyk.gif Bent po tris smile.gif O vietų tik 50. Nu gal 55 padarysiu. Ir didelių, gardžių, salotinių daug reik biggrin.gif Man tik perdirbimui nereik smile.gif

Nijole, man vis knieti paklaust - kaip pati sutalpini tiek veislių, jei sakai, kad šiltnamiukas nedidelis? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nijole0619 @ 2015 09 14, 19:46)
Nežinau kaip ši, bet Medovaja  kaplia pasakiškai saldi.


Man medovaja kaplia nepatiko. Netokia ji saldi. Net cherise žymiai saldesnė, ką kalbėt apie sun goldus.... Tų toks dieviškas skonis. Iš visų čerių 8 veislių nelieka sun goldų, visokių samocvetų, šokių su smurfais ir cherisių pirmiausiai. O pavyzdžiui black chery iš vis byra ir pūna, kaip ir super sweet, sweet milion.
Atsakyti
QUOTE(Mičiko @ 2015 09 14, 18:56)
Vat nusipirkau šokoladka aš. Hibridas. Sėjau dvi sėklytes. Turėjau du daigus. Abu buvo va tokie.
Jokių snapukų, dryžių. Kaip de barao rudas. Tik marmalado konsistencijos.... Tie rusai kuo toliau, tuo labiau š į pokelius pripila. Vietoj ridikėlių man šiemet žieminių kopūstų pridygo....  doh.gif


Nu kaip nemalonu. Man tai kažkaip svarbu, kad išaugtų tai, ko tikiuosi - aš gi jau juos bliūde mintyse komponuoju pagal spalvas ir visus snapukus biggrin.gif (juokauju, aišku). O tai čia iš guru lavkės ar iš visur šūduva?
Papildyta:
QUOTE(Mičiko @ 2015 09 14, 19:02)
Man medovaja kaplia nepatiko. Netokia ji saldi. Net cherise žymiai saldesnė, ką kalbėt apie sun goldus.... Tų toks dieviškas skonis. Iš visų čerių 8 veislių nelieka sun goldų, visokių samocvetų, šokių su smurfais ir cherisių pirmiausiai. O pavyzdžiui black chery iš vis byra ir pūna, kaip ir super sweet, sweet milion.

doh.gif dar smurfus gi pamiršau - pirminiame sąraše buvo įrašyti. O Sun gold, tai čia Sangela arne?
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2015 09 14, 20:03)
Nu kaip nemalonu. Man tai kažkaip svarbu, kad išaugtų tai, ko tikiuosi - aš gi jau juos bliūde mintyse komponuoju pagal spalvas ir visus snapukus  biggrin.gif  (juokauju, aišku). O tai čia iš guru lavkės ar iš visur šūduva?


Aš nebetikiu jokiais rusų pokeliais ir daugiau jų nepirksiu. Arba iš veislyno, arba iš panų. Visada bus tas, ko tikiesi. Reik mums pomidorinio verslo centrą atsidaryt. doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mičiko @ 2015 09 14, 19:08)
Aš nebetikiu jokiais rusų pokeliais ir daugiau jų nepirksiu. Arba iš veislyno, arba iš panų. Visada bus tas, ko tikiesi. Reik mums pomidorinio verslo centrą atsidaryt.  doh.gif  biggrin.gif

O veislynas tai čia kur ir kaip ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2015 09 14, 20:06)
doh.gif dar smurfus gi pamiršau - pirminiame sąraše buvo įrašyti. O Sun gold, tai čia Sangela arne?


Ant pokelio sun gold. Nežinau ar kas perkrikštyjo juos....

O smurfiukai va tokie vakar buvo. Vienas daigas ir jų daug. Skanesni nei indigo roze, tik mažesni. user posted image
Papildyta:
QUOTE(Chiromante @ 2015 09 14, 20:10)
O veislynas tai čia kur ir kaip ?  smile.gif


Na, visokie gusevai ir į juos panašūs. Gi daug visokių yra.
Atsakyti
QUOTE(Mičiko @ 2015 09 14, 19:12)
Ant pokelio sun gold. Nežinau ar kas perkrikštyjo juos....

O smurfiukai va tokie vakar buvo. Vienas daigas ir jų daug. Skanesni nei indigo roze, tik mažesni.


Vaje, kokie gražūs. nu aišku, kad tokie turi būti mano čerinių bliūde wub.gif
Vienu žodžiu, matyt bus taip - Blush'ai, Samocvetai (nežinau kurie - kuriuos gausiu), Sun Gold ir Smurfai. Nors ir raudonų gal vieno krųmo reiktų g.gif Visų po tris. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Mičiko @ 2015 09 14, 19:14)
Na, visokie gusevai ir į juos panašūs. Gi daug visokių yra.


Aaa, nu tai jo - aš ir pirkčiau tik iš guru lavkės.
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2015 09 14, 20:19)
Vienu žodžiu, matyt bus taip - Blush'ai, Samocvetai (nežinau kurie - kuriuos gausiu), Sun Gold ir Smurfai. Nors ir raudonų gal vieno krųmo reiktų  g.gif Visų po tris.  biggrin.gif
Papildyta:
Aaa, nu tai jo - aš ir pirkčiau tik iš guru lavkės.


Yra dar gi ir rudi, balti, geltoni, dryžuoti. Neauginčiau visų po 3. Juk skoniui draugų nėr. Mes su 8 skirtingais baigiam prapult. Jau kai kurių net neskinam. O jei tų kai kurių būtų net 3krūmai... doh.gif
Atsakyti