Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai, auginam,ragaujam

QUOTE(saintlina @ 2015 09 11, 09:07)
pas mane Jabločnyj Lipeckij apvalūs.. pas tavi, matai, širdiški. Iš tų pačių sėklų  biggrin.gif

Nijole, kaip idomu, kad pas tave sis sirdies formos g.gif Visur raso, kad apvalus, gali buti siek tiek ovalo formos bigsmile.gif

Atsakyti
QUOTE(ginaja @ 2015 09 11, 11:27)
Nijole, kaip idomu, kad pas tave sis sirdies formos g.gif  Visur raso, kad apvalus, gali buti siek tiek ovalo formos bigsmile.gif

SVEIKOS GYVOS POMIDORININKĖS!!!
Saintlina, ginaja, na mergaitės, nežinau ko jis man tokius gražius tuos jablokus užaugino, vieni labiau į širdutes panašūs, bet ne stipriai išreikšta, gal nuotraukoje taip atrodo.. kiti apvalūs.. MAN JIE gražesni..čia turbūt kaip ir pas Kardinolą, tą pačia žemuogę- vieni vaisiai ant to paties krūmo vienos formos, kiti labiau širdiški.. gal čia labiau vyrai moterys? ką aš žinau..vienas su tuo širdiškumu net atauga turėjo..stačią..nu tikras bernas besarmatis.. o jau tie apvalesnių formų - moteriškės musėt...
Vis galvoju, dėl aiškumo reiktų video daryt..biggrin.gif ir kad būt visiškai tikrai sodinti daugiau nei aš, po 1 daigą..bent po kokius 5-6.. bet tam neturiu nei laiko nei ploto, nei tiek fizinių galimybių.

Ginaja, gal galėtum daugiau apie savo šių metų kolekciją papasakoti..labai laukiu.,.visoms juk bus įdomu , bent pačius pačius..žinau irgi sąrašiukas toks netrumpas zamorskų egzotikų..
Yra grupėje daugiau tokių , bet vat tyli, dalintis nenori.. g.gif verysad.gif

ate42 nu jau labai informatyvi nuotrauka.. kitąmet tikiu, bus didelis ratas jų auginančių..,,pelargonininkių"..ir kodėl toks pagadinimas..
Ir kur Ex, Mičiko, kur dingot , jei gyvos atplaukit balta pieno pūta..ir nors keliom juoduom eilutėm forume..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nijole0619: 11 rugsėjo 2015 - 12:36
QUOTE(nijole0619 @ 2015 09 11, 12:30)
  Saintlina, ginaja,  na mergaitės, nežinau ko jis man tokius gražius tuos jablokus užaugino, vieni labiau į širdutes panašūs, bet ne stipriai išreikšta, gal nuotraukoje taip atrodo.. kiti apvalūs.. MAN JIE gražesni..čia turbūt kaip ir pas Kardinolą, tą pačia žemuogę- vieni vaisiai ant to paties krūmo vienos formos, kiti labiau širdiški..


pas mane jie visi identiški, visi vienos formos ir dydžio smile.gif
na, bet šiemet gi siurprizų metai, jau ne pirmą kartą iš tų pačių sėklų skirtingi išaugo smile.gif
Papildyta:
QUOTE(nijole0619 @ 2015 09 11, 12:30)
Ir kur Ex, Mičiko, kur dingot ..


ugu, Ex kad dingo, tai dingo g.gif Gal kur Maldyvuose šonus kaitina? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2015 09 11, 13:44)

ugu, Ex kad dingo, tai dingo  g.gif  Gal kur Maldyvuose šonus kaitina?  bigsmile.gif

kad jau ilgai jos nėra unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(GONZIKAS117 @ 2015 09 11, 18:37)
kad jau ilgai jos nėra unsure.gif  verysad.gif


na, ji periodiškai dingsta, paskum atsiranda. Lauksim sugrįžtant smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2015 09 11, 20:07)
na, ji periodiškai dingsta, paskum atsiranda. Lauksim sugrįžtant  smile.gif

Kad kuo toliau,tuo ilgiau tupės.Kuo dažnesnis teistumas,tuo ilgesnis srokas g.gif Nu,nėr ko popierus ne į savo konteinerį mest,faktas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vobla @ 2015 09 08, 08:42)
Ateinu paklaust , zinau, kad yra nemazai auginusiu juoda triufeli...
kazkodel pas mane nei vienas vaisius iki galo nesunoko- visi likdavo zali palei kotuka. auginu tris daigus ir visi trys- analogiskai. o salia augantys kitu veisliu kokiu nors maisto mediagu trukumu kaip ir nesiskunde. ar cia triufelio tokia yda ar cia tik man kas nesigavo. nes pats augalas tai super duper derlingas, tik kokia is to nauda kai po puse vaisiaus ismesti reikia g.gif


Maniškia triufeliai jokių žalių petukų neturėjo. Rodo trūkumą. medžiagų. Kitais metais kalio magnezija pamaitink. Šiemet jau nežinau ar apsimoka.

QUOTE(Chiromante @ 2015 09 08, 10:40)
O kuris ananasas čia taip gerai pasirodė? Daug pagyrų apie juodąjį skaitau smile.gif



Auginu ananas noire. Derlingas, dideli vaisiai, sultims super. Nokinau, kol supuvo. lotuliukas.gif Bet vis žalias buvo. tongue.gif
user posted image
user posted image

QUOTE(nijole0619 @ 2015 09 11, 13:30)
Ir kur Ex, Mičiko, kur dingot , jei gyvos atplaukit balta pieno pūta..ir nors keliom juoduom eilutėm forume..


Atplaukiu, Nijole mirksiukas.gif Aš čia, gyva. 4u.gif Tik nusikalusi po darbų ir pomidorų naikinimo. O jie mane šiemet rimtai užpuolė, kai per tvorą lipt dar nesugeba ir lieka jei ne šiltnamy tai bent lauke. Net lauke dar pilna pomių. Nėra taip buvę. Gražūs, norkstantys, be ligų. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mičiko: 12 rugsėjo 2015 - 11:18
QUOTE(saintlina @ 2015 09 11, 12:44)
ugu, Ex kad dingo, tai dingo  g.gif  Gal kur Maldyvuose šonus kaitina?  bigsmile.gif

Ex gyva ir sveika, Lietuvoj biggrin.gif Šiokios tokios techninės problemos... na, gal pasiseks kada nors namo, į temą parvaryt... labai tikiuosi
Atsakyti
QUOTE(daimura @ 2015 09 12, 15:01)
Ex gyva ir sveika, Lietuvoj  biggrin.gif Šiokios tokios techninės problemos... na, gal pasiseks kada nors namo, į temą parvaryt... labai tikiuosi

wub.gif wub.gif wub.gif linkėjimus nuo palatos perduok mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(GONZIKAS117 @ 2015 09 12, 16:25)
wub.gif  wub.gif  wub.gif linkėjimus nuo palatos perduok mirksiukas.gif

Nu tai prikepk tų linkėjimų ir varyk lankyt.Matai gi, techninės problemos, neišleidžia, pratęsė.Matyt prisidirbo ,vėl sulupo ką nors...
Atsakyti
QUOTE(adija5 @ 2015 09 12, 16:49)
Nu tai prikepk tų linkėjimų ir varyk lankyt.Matai gi, techninės problemos, neišleidžia, pratęsė.Matyt prisidirbo ,vėl sulupo ką nors...

aš prikepsiu,o tu pomidorų džemo pavirk sargams ,kad švelnesni jai būtų bigsmile.gif nedaug,kokį kibirą,aštresnio...
Atsakyti
QUOTE(GONZIKAS117 @ 2015 09 12, 18:19)
aš prikepsiu,o tu pomidorų džemo pavirk sargams ,kad švelnesni jai būtų bigsmile.gif nedaug,kokį kibirą,aštresnio...

Dar ko ax.gif Pusantro mėnesio anksčiau manęs ana ryt savo pomidorus pradėjo.Mačiau nors vieną, pasidalino? Špygą gavau.Ir dar erzino.Daba tegu ir tupi, nevirsiu nei jai, nei sargams schmoll.gif
Atsakyti