Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai, auginam,ragaujam

Na ką, šiandien tvarkiau laukinius pomidorus, nes beveik visi raudoni. Reikėjo nusirinkti vytinimui ir sultim. keletą žalių palikau, gal dar sunoks. Keista, kad iki šiol pomiai lauke bujoja. doh.gif
Labai patiko bony m. Sunoko visi pomiai jau seniai. Per lietus nesuskilo nenurinkti, išlaukė, kol nurinksiu. Pomiai desertinio dydžio. Tikro pomidoro skonio. Į rūgštumą, bet skanų, ne betaluxinį. Nekieta skūra. user posted image

Skanūs, labai derlingi, gražios formos chelnok.nerūgštūs, minkštaskūriai. Taip pat nesutrūkinėjo pernokę nuo lietaus. Bet radau pabyrėjusių ant žemės.
user posted image

Labai sužavėjo žigolo. Vaisiai nemaži. Du trečdaliai penio dydžio. Labai gražūs, derlingi. Forma penio. Skonis panašus į penio, tik išraiškingesnis, ne sausas, bet tvirtas. Ne kietaskūris. Salstelėjęs. Kekėje po 7. Ant medžio pilnai susiformavusios 7 kekės. Super fainas. user posted image

Labai derlingas madam. Paprasto, bet ne prasto skonio. user posted image

Super skanūs ir derlingi jablonka rosii. Bet turėjau du daigus, tai nesupratau. Vienas apvaliais beveik vaisiais, kito apatinė didelė kekė apvaliais, toliau kaip gėlytės. Skoniai vienodi. Saldūs. Labai skanūs, derlingi.
user posted image
user posted image

Dar labai derlingi, bet man beskoniai, ankstyvi, visi sunoko lauke utionok, bujan. Per saldus permatomais avietiniais vaisiais iziuminka.
O silver tree sodinsiu gėlyne. Graži, maža, dideliais vaisiais, jų daug. Skani.

Šiltnamyje iš pradžių nuvertinti, nes vėlyvesni, atsiskleidė chiuxloma ir xoxloma. Nu super derlingi. Saldūs, netuščiaviduriai. Nekietaskūriai. Tvirti. Ilgai stovi nuskinti. Nu superiniai. wub.gif
user posted image
user posted image

Atsiprašiau percevydny chiorny. Galvojau tik vytinti, o kai paragavau bepjaustydama, supratau, kad kažkaip jis pasikeitęs, skanėja. Gal gerai laikysis ilgai ir kaip aladino lempa skonis pasirodys lapkritį...
user posted image

Labai skanūs rudeniop darosi giuljeta (dešinėj) ir penis (kairėj) stebina šiemet savo plonumu. Ar gali būti, kad yra du peniai? Maniškis būdavo storas, o šiemet auginu iš mergyčių sėklų...
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mičiko: 12 rugsėjo 2015 - 20:48
Nesupratau samocvet izumrudny bajerio. Originalus hibrido pokelis. Tris sėjau, visi trys žali ir skirtingi.
Šis turbūt tikrasis, dryžuotas. user posted image
Šis didelėm kekėm lašiukai, nedryžuoti. Saldesni už aną.
user posted image
O šie iki išprotėjimo skanūs ir saldūs. Forma ir dydis kaip ildi. Skina visi konkruodami. Net nesunokę skanūs. Jau beveik tušča kekė.
user posted image

Gal pažįstat tuos netikruosius?

Atsakyti
QUOTE(Mičiko @ 2015 09 12, 21:11)
Nesupratau samocvet izumrudny bajerio. Originalus hibrido  pokelis. Tris sėjau, visi trys žali ir skirtingi.

Šis didelėm kekėm lašiukai, nedryžuoti. Saldesni už aną.
user posted image

Mano iš tos pačios "skylės" va tokie... kažkoks keistas krūmas - beveik be lapų augo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daimura: 12 rugsėjo 2015 - 21:22
QUOTE(daimura @ 2015 09 12, 22:21)
Mano iš tos pačios "skylės" va tokie... kažkoks keistas krūmas - beveik be lapų augo  g.gif


Jo, beveik be lapų ir veik pusė metro kekėm doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mičiko @ 2015 09 12, 22:11)
Nesupratau samocvet izumrudny bajerio. Originalus hibrido  pokelis. Tris sėjau, visi trys žali ir skirtingi.


maniškiai gautieji lyg ir nehibridinai g.gif 2krūmai kaip pirmoj foto,1-kaip antroj g.gif saldūs skanūs,mylimi wub.gif
Atsakyti
o mano visi trys iš paties patikimiausio šaltinio visiškai vienodi - kaip pirmoj foto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2015 09 14, 09:25)
o mano visi trys iš paties patikimiausio šaltinio visiškai vienodi - kaip pirmoj foto  smile.gif

tavo patikimasis iš Dzūkijos?mano iš ten g.gif
Atsakyti
QUOTE(GONZIKAS117 @ 2015 09 14, 08:57)
tavo patikimasis iš Dzūkijos?mano iš ten g.gif


mano iš Elektrėnų biggrin.gif Bet įtariu, kad Dzūkija irgi iš ten pat gavo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2015 09 14, 10:11)
mano iš Elektrėnų  biggrin.gif Bet įtariu, kad Dzūkija irgi iš ten pat gavo  biggrin.gif

vnž ,skylė ta pati bigsmile.gif nei vienam ,nei kitam augalui pretenzijų neturiu-abu favoritų sąraše wub.gif
Atsakyti
Labai ačiū už nuotraukas ir aprašymus. Asmeniškai man tai ne tik gražu pažiūrėti, bet ir didelė nauda smile.gif Po truputį ateina nušvitimas, kad šerinių pomidorų sąrašą reikia užbaigti samocvetu izumrudnu biggrin.gif , ale neaišku, koks jis tikrasis. Parodoj va toks pristatomas g.gif Tai kaip ir hibridas.

user posted image

Самоцвет изумрудный. Этот раннеспелый гибрид – растение высотой до 2,5 метров, усыпанное вкусными плодами до 40 гр. В кисти формируется 12 - 16 плодов.

Aišku, skirtumo nėra kas jis toks ištiesų, jei visi parametrai puikūs, nu bet įdomumo delei.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2015 09 14, 16:04)


Aišku, skirtumo nėra kas jis toks ištiesų, jei visi parametrai puikūs, nu bet įdomumo delei.... smile.gif


iš skirtingų pakelių auginau, skirtingais metais gautus, buvo pailgi
Atsakyti
QUOTE(Paladė @ 2015 09 14, 15:06)
iš skirtingų pakelių auginau, skirtingais metais gautus, buvo pailgi

Nu ir kaip paaiškinti? g.gif Norėtusi pasitikėt parodiniu ekzempliorium, ar čia nelabai ką reiškia? Nors visgi, kiek nuotraukų internete randu, tai visi pailgi. Vadinasi parodinis kažkoks netikras.
Papildyta:
Skaitinėdama apie samocveta izumrudna (dar nefritovas yra. nieks neaugina?), radau dar vieną hibridinį grožį. Šokoladka? Dažnokai temoj minimas. Ar tas pats? Kaip skonis?

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chiromante: 14 rugsėjo 2015 - 15:13