Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose

QUOTE(vasara_ @ 2015 10 01, 21:53)
Aš atsispaudimų padariau ir vsio, skauda šiandien. Nežinau kaip reiks ryt daryt doh.gif  unsure.gif

Albe didžiausios sėkmės tau wub.gif praktiškai bet kada 4u.gif

šaunuolė, svarbu bent kažką daryt thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas, penktadienis! bigsmile.gif
QUOTE(Elsker @ 2015 10 01, 22:02)
šaunuolė, svarbu bent kažką daryt thumbup.gif

Nieko, įsivažiuosiu, organizmas pripras prie krūvio taip nebeskaudės raumenų. Laisvom nuo treniruočių dienom dviratį minsiu. Parašiau treneriui, leido wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Albe69 @ 2015 10 01, 17:25)
Turejo but siandien, bet neskuba mano lelyte  ax.gif

Labas labas ....atsimenu 4u.gif Tu man visada buvai tokia labai uzsispyrusi sportininke thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif

Jungiuosi ir aš prie jūsų. Nuo vakar pradėjau Turbo Fire programą. Šiandien maloniai tempia pilvo ir kojų raumenis. O ką jūs sportuojat? ax.gif

Albe, šaunuolė, kad taip ilgai nėštumo metu mankštinaisi thumbup.gif Lengvo susitikimo su lėlyte wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Elli* @ 2015 10 02, 08:59)
Sveikos merginos 4u.gif

Jungiuosi ir aš prie jūsų. Nuo vakar pradėjau Turbo Fire programą. Šiandien maloniai tempia pilvo ir kojų raumenis. O ką jūs sportuojat? ax.gif

Albe, šaunuolė, kad taip ilgai nėštumo metu mankštinaisi thumbup.gif Lengvo susitikimo su lėlyte wub.gif

labutis 4u.gif aš mėgstu pabėgiot, sudalyvauju įvairiose treniruotėse, arba tiesiog namuose pratimukus pasidarau atskiroms kūno dalims showoff.gif
Atsakyti
QUOTE(Elsker @ 2015 10 01, 17:53)

pamenam žinoma friends.gif koks planas? kada žadi po gimdymo pradėti rimčiau sportuoti?
na va, būtumėm su lelyte pasidalinusios gimtadienio dienele assa.gif  nieko, bus NUOSAVA diena hihihi.gif

Planas labai optimistinis, kai tik sveikata leis (priklauso kaip seksis per gimdyma) pradziai kokia savaitele pratampyt raumenis, apsilt. Tada jau nieko nelaukius skubesiu vel prie INSANITY programos biggrin.gif

QUOTE("Ramune" @ 2015 10 02, 07:20)
Labas labas ....atsimenu  4u.gif Tu man visada buvai tokia labai uzsispyrusi sportininke  thumbup.gif

Ir dabar zadu tokia but biggrin.gif
Atsakyti
Nu ir nesiseka man. Šiandien atlikau pusę treniruotės ir svečiai užgriuvo. Kai išvyko buvo jau laikas į darbą ruoštis. Likau nei skusta nei pešta doh.gif einu bent pusvalandį dviratį paminsiu ir rytoj kartosiu treniruotę ax.gif
Atsakyti
Visgi visą valandą išmyniau, diena nenuėjo veltui thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vasara_ @ 2015 10 02, 19:43)
Nu ir nesiseka man. Šiandien atlikau pusę treniruotės ir svečiai užgriuvo. Kai išvyko buvo jau laikas į darbą ruoštis. Likau nei skusta nei pešta doh.gif einu bent pusvalandį dviratį paminsiu ir rytoj kartosiu treniruotę ax.gif

Va va vyro vaiku ner , bet draugu yrrrr thumbup.gif agletu jie tavo grafiko sporto paklaust biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos! Anksčiau šiek tiek rodžiausi, tada dinga, tada grįžau, tada dingau... Tai ir su sportu taip - pradėjau prieš daugiau nei metus, paskiau pavasarį ėjau į Insanity keletą mėnesių, grįžau prie sporto namuose, vėl prie grupinių intensyvių užsiėmimų, ėmiau bėgiot, mečiau bėgiot biggrin.gif O dabar, orams atšalus ir dienotvarkei pasipildžius visokiais vakariniais užsiėmimais nutariau vėl grįžt prie sporto namuose.
Vis neprisėdu pasiuostinėti, kokių naujų programų pridygo, o ir nežinau, kas "užkabliuotų". Tai praėjusią savaitę dariau Fitness Blender 5 dienų iššūkį "užsiėmusiems" - štai čia. Iš pradžių maniau, kad praeisiu pasišvilpaudama, bet ketvirtadienis taip gerai pamankštino, kad ir dabar pečius skauda. Tik aš kardio pratimus keičiu kokiais nors kitais pratimais, mat man svorio mesti nereikia - veikiau atvirkščiai smile.gif

Šiuo atžvilgiu tai džiugu, kad ruduo atėjo smile.gif Mažiau veiklų, išvažiavimų, šalta, tai daugiau motyvacijos namie kokius atsilenkimus padaryt smile.gif

Tiesa, o gal kuridalyvauja Vilniaus sporto festivalyje vakar ir šiandien? Vakar buvau keliose treniruotėse, tikrai patiko, ir vis paįvairinimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE("Ramune" @ 2015 10 03, 15:11)
Va va vyro vaiku ner , bet draugu yrrrr  thumbup.gif  agletu jie tavo grafiko sporto paklaust  biggrin.gif

Nu jie tik penktadieniais turi galimybę užsukt (ir visada užsuka), bet aš blondinė pamiršau biggrin.gif nieko, atidirbau už tą sutrukdymą ax.gif ryt nauja savaitė, kitą pirmadienį matuosiuos ir fiksuosiu 2sav pokyčius (jeigu tokių bus) blush2.gif
Atsakyti
Mano sportas ana savaite baigesi penktadienio vakara. Lauko tenisas persikele musu i sporto sale. Tai padirbejom smagiai. O vakar darze ariau ariau ariau lygiuosius laukelius biggrin.gif
Atsakyti