Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose

Daržas geriausias pagalbininkas thumbup.gif aš prekybcentrių plyteles šlifavau visą šeštadienį doh.gif pinigų išleidau ir viskas, tiek naudos biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, savaitę pradėjau puikiai, atlikau treniruotę nuo dūšios thumbup.gif Eisiu vištos krūtinėlę valgyt ir į darbą ax.gif
Atsakyti
Sveikutės merginos 4u.gif

Mano sportas dabar bus tik kojom, presui ir nugarai, su ranka nelabai ką galiu daryt, vis bėdos... doh.gif doh.gif
Atsakyti
Labas rytas, pas mane sporto jau 3 dienas nebuvo, jaučiuosi negerai... Darbo iki kaklo, miego mažai, rezultate gaunasi, kad guliu ant lovos, svajoju kaip eisiu sportuoti, bet iš lovos pasikelti jėgų nėra doh.gif Tikiuosi savaitgalį atsigauti, lėksiu gal į kalną kokį užlipt, grynu oru pakvėpuoti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vasara_ @ 2015 10 09, 07:19)
Labas rytas, pas mane sporto jau 3 dienas nebuvo, jaučiuosi negerai... Darbo iki kaklo, miego mažai, rezultate gaunasi, kad guliu ant lovos, svajoju kaip eisiu sportuoti, bet iš lovos pasikelti jėgų nėra doh.gif Tikiuosi savaitgalį atsigauti, lėksiu gal į kalną kokį užlipt, grynu oru pakvėpuoti rolleyes.gif

Bet valgai tvrakingai g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE("Ramune" @ 2015 10 09, 09:05)
Bet valgai tvrakingai  g.gif  mirksiukas.gif

Nelabai unsure.gif svoriui įtakos neturi, bet nuo dietos produktai nutolę. Šiandien susiimu su maistu (bandau) nors poilsio mirtinai trūksta (to pasekoje norisi kaloringesnio ir negalimo maisto).
Atsakyti
QUOTE(vasara_ @ 2015 10 09, 09:43)
Nelabai unsure.gif svoriui įtakos neturi, bet nuo dietos produktai nutolę. Šiandien susiimu su maistu (bandau) nors poilsio mirtinai trūksta (to pasekoje norisi kaloringesnio ir negalimo maisto).

Tu nori pasakyti, kad tau labaiu svoris nuo sporto krenta, nei nuo maisto g.gif ?
Atsakyti
QUOTE("Ramune" @ 2015 10 09, 12:17)
Tu nori pasakyti, kad tau labaiu svoris nuo sporto krenta, nei nuo maisto  g.gif ?

Noriu pasakyti, kad valgiau to ko negalima (pagrinde sausi pusryčiai su jogurtu ir greitsriubė), bet tokiais mažais kiekiais, kad įtakos svoriui nebuvo. Ir čia tik kelios dienos iš grafiko, todėl įtakos nėra ax.gif jeigu nuo dietos nukrypstu svoris dažniausiai laikosi toks pats g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Gal kuri gales patarti. Domiuosi ir ziurineju elipsini treniruokli. ieskau , kuris efektyviai degintu kalorijas butu aiskiai valdomas. Gal kuri turit, galit kazka rekomenduot? Aciu butu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(incomnia @ 2015 10 13, 14:41)
Sveikos 4u.gif
Gal kuri gales patarti. Domiuosi ir ziurineju elipsini treniruokli. ieskau , kuris efektyviai degintu kalorijas butu aiskiai valdomas. Gal kuri turit, galit kazka rekomenduot? Aciu butu 4u.gif

Jei norit galiu savo parduot uz simboline kaina. Naudotas, bet nebenaudojamas apie metus.
Atsakyti
Kuo toliau, tuo labiau trumpeja treniruotes....22 minutes

https://www.beachbod...orps-workout.do

https://www.beachbod...orps-workout.do

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mopsyte: 15 spalio 2015 - 09:55
QUOTE(Mopsyte @ 2015 10 15, 10:54)


Na tikrai, čia kaip parduotuvėse akcijos - vienoj 89 centai, kitoj 87.. smile.gif
Merginos, o gal kuri namuose turite TRX diržus ar kažkokį analogą? Labai jau patinka man treniruotės su jais, bet norėtųsi konsultacijų - ar įmanoma namuose patogiai pritvirtinti, ar egzistuoja kokybiškų analogų.
Atsakyti