Įkraunama...
Įkraunama...

Rytų Londonas kviečia..

ziuriu, dazna beda dregme Londone....pfu pfu pfu, pss mus dar, regis, kampai nepelija. Lotuliuke, kaip jums augti sekasi? wub.gif jau kaaaaip as pilvo noriu, bet ilgai laukus dar palauksiu-vel menesines parsivilko. nu, beny krikstynoms I Lietuva jau nesirgdama grisiu.
Atsakyti
QUOTE(Lotuliuke @ 2015 10 13, 16:16)
  Mes laukiame Transilvania Hotel 2, tik nezinau kas labiau ar tevai ar vaikas laugh.gif

Mes ir jo laukiam, is reklamos atrodo labai superinis.

Nova, kaip tau ambasadoj sekesi, priejo eile?

Ceroc, kad greiciau issipildytu svajone nestuke.gif

Rytas saltokas, bet labai smagus, toks ruduo man patinka. Sianakt Giega sapnavau, kazkokiam baliui kokteilius gaminom, i martinio taures plauku prisikarpem ir sampe uzpylem doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Heida lotuliukas.gif gerus kokteilius baliui uztaiset lotuliukas.gif

priejau tik po val, nors mano laikas buvo 2val, pakviete tik pries 3. Dar pusvaladi laukiau fotkem doh.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

Vakar perdavinejau savo darbus direktorei, tai tokia rimta, tokia susikaupusi...man ir paciai baisu, atrodo nu kaip jie be manes... nors aiksu nepakeiciamu nera biggrin.gif

QUOTE(*nova* @ 2015 10 13, 16:08)
Lotuliuke, kaip laikais  bigsmile.gif kada darbus baigi  bigsmile.gif
Ai zinok, knygas perku is labdaros pardu. Visai neblogu uztaikau, ir dar bendradarbe vis duoda kokia paskaityt.

Gerai laikausi thumbup.gif Sese tepalu kojoms prisiunte ( gotte aciu tau thumbup.gif nuejo I vaistine tu arbatu prasyti, bet sake geriau tepalu imti ) tai bent i batus ikisu, nes butu nekas ziema basikom hihihi.gif Visa kita biski kvailioja, nu bet ai pati juk kalta dirbu daugiau nei ne nescia budama, nors visa valdzia rekia kad eik namo ...

QUOTE(giega @ 2015 10 13, 16:23)
Limcamca,Lotuliukas pirmiau uzsiprase medziu,tai jei ji neims,tau atiteks biggrin.gif Pas mane 1 kriause,1 obelis,1 slyva ir 1 vysnia mirksiukas.gif Mazi,gero metro dydzio,auga vazonuose mirksiukas.gif

Lotuliuk,aisku galiu but namie,bet geriau pasiskambint,nes maza ka-savaitgaliais nelabai namie sedim...Arba gali bet koki vakara.As namo apie 21.30 griztu,o ir MB namie buna visa vakara mirksiukas.gif


As juk nezadna, galiu ir pasidalinti biggrin.gif Limcamca ko nori ? As tik obuolius megstu biggrin.gif visa kita vaikams ...

QUOTE(Ceroc @ 2015 10 14, 01:55)
ziuriu, dazna beda dregme Londone....pfu pfu pfu, pss mus dar, regis, kampai nepelija. Lotuliuke,  kaip jums augti sekasi? wub.gif jau kaaaaip as pilvo noriu, bet ilgai laukus dar palauksiu-vel menesines parsivilko. nu, beny krikstynoms I Lietuva jau nesirgdama grisiu.

Augam normaliai, mergina jau 2kg. wub.gif
Jeigu nori, tai ir turesi, as tau parasysiu i PM mirksiukas.gif
Atsakyti
Ne, nenoriu. Imk tu Lotuliuk 4u.gif
Atsakyti
Apie ka tylim?
Atsakyti
kaip lonsoniukes gyvena? kazkaip aptilusios merginos. as vis dar su nikais maisausi, bet jau po truputi stengiuosi atgaminti, kuri kuri. Heida, kokie nerealus sapnai! wub.gif pabendrausiu cia koki pusmeti-ir as sapnuoti pradesiu mirksiukas.gif
Atsakyti
As sianakt sapnavau Heida, Nova ir Giega. Kad buvom pas Mainly namuose, kazkokius kokteilius su lapais maisem doh.gif lotuliukas.gif O, paskui Giega nusprende iseiti pas babajus i baliu, bet tas balius vyko pas Lotuliuka namuose lotuliukas.gif Jauciu myto reikia lotuliukas.gif
Atsakyti
Laba,
na jooo, kokteilius plakam visa savaite lotuliukas.gif prisipirkau spalvotu icingu bandysiu geles gamint ant torto, jau puosimas tai man sunkiai sekas, bet va uzsakymas kad butu daug geliu, tai jau teks biggrin.gif
Ka savaitgali veiksit grazuoles?
Atsakyti
Labukas mirksiukas.gif

Paranka, stiprybes 4u.gif

Heida, nesikuklink, papuosimai nuostabus iseina tongue.gif

Na mes tfu tfu tfu nesiskundziam del dregmes. Senuose namuose tai dregme is po zemes ejo doh.gif Bet nesakycaiu kad taip baisia blogai buvo, nepelijo, bet sildymas nuo spalio menesio iki balandzio nebudavo isjungimas.

Kaip as megstu tirsta kisieliu su dziovintais vaisiais rolleyes.gif prisiviriau tongue.gif
Atsakyti
Primena Kaledas wub.gif ir mano pirmagimio pirmas minutes namuose. Nes, kai parsivezem is ligonines, anyta kisieliumi vaisino wub.gif
Atsakyti
Labas rytas, sestadienis blyn, o as nuo septyniu nemiegu, MB i darba kelesi ir aisku pramiegojo, tai ir as nubudau.
Man kisielius tik spanguoliu ir tik per kucias tinka, kitaip tai veee , o saldi sriuba tai isvis nesusipratimas maisto pramonej biggrin.gif

Atsakyti