Įkraunama...
Įkraunama...

Rytų Londonas kviečia..

QUOTE(Heida @ 2015 10 17, 07:08)
Labas rytas, sestadienis blyn, o as nuo septyniu nemiegu, MB i darba kelesi ir aisku pramiegojo, tai ir as nubudau.
Man kisielius tik spanguoliu ir tik per kucias tinka, kitaip tai veee , o saldi sriuba tai isvis nesusipratimas maisto pramonej  biggrin.gif

Labas rytas. Heida ne tu viena nuo 7iu, as nuo 6iu sestadieni pradedu biggrin.gif Sofija I piligrimidge isleidau, tai 8ta jau reikejo Prie baznycios but smile.gif
Atsakyti
O Simkab, senai matyta bigsmile.gif pasakok kaip gyvenat. O kur ten isleidai pana savo?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Kur visos issilakstet g.gif gal jau laikas namo butu biggrin.gif

Atsakyti
Savaitgalis-visos seimomis uzsiemusios biggrin.gif

As su reikalais suvazinejau,Lotuliuka susitikau,pora zodziu persimetem biggrin.gif Nusipirkom tokia batu lentyna i palepe,eisiu tvarka ten daryt tuoj..Paskui vynelio atsidarysiu ir savaitgaliausiu biggrin.gif
Atsakyti
Tai lysi vakarui i palepe tvarkos daryt biggrin.gif mes baseina valemes, tai dabar jau kelinta val vandeni leidziam.
Atsakyti
Jau padariau biggrin.gif Vnz siandien viska,ka nusiplanavau,viska ir padariau biggrin.gif Ir kieme lapus sugrebiau,ir rozes nukarpiau,ir isslaviau,ir palepe sutvarkiau biggrin.gif Galima pavakarot su vyneliu mirksiukas.gif
Atsakyti
Kokia darbininke thumbup.gif viena vakaroji ar su MB?
Atsakyti
Laba diena.
Vakar labai faina filma ziurejom " Kito gyvenime" , kas fantastikos nemegsta tai gal ir nepatiks, bet mane tai net sugraudino poroj vietu.
Atsakyti
Jeigu fantastika, tai man nelabai patiks.
Vakar perziurejau Sokoladas filma, pagal musu visu perskaityta knyga biggrin.gif Labai patiko.

Giega, tai ar pasieme Lotuliukas medzius? Tu mums papasakok, storule ji? biggrin.gif
Atsakyti
Labukas

QUOTE(Limcamca @ 2015 10 18, 11:42)
Jeigu fantastika, tai man nelabai patiks.
Vakar perziurejau Sokoladas filma, pagal musu visu perskaityta knyga  biggrin.gif Labai patiko.

Giega, tai ar pasieme Lotuliukas medzius? Tu mums papasakok, storule ji?  biggrin.gif


Ne,dar nepasieme biggrin.gif Nu grazi nestuke biggrin.gif Nera labai stora,bet kai ji pati smulki,tai stora biggrin.gif

O,reiks paziuret ta Sokolada bigsmile.gif Ir fantastika man patinka,reiks ir Heidos filma paziuret bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos

Pasidariau gera darba rolleyes.gif susitvarkiau koncervu spintele rolleyes.gif eisiu tuoj cepus daryt tongue.gif

Nemaciau nei vieno is situ filmu. Reiks paziuret kada.

Atsakyti
Sokolada maciau gal 4 kartus, va knygos neskaiciau. Dabar Pribuvejos paslaptis skaitau, idomi tik tu vardu gausybe, tai praleidziu rolleyes.gif
Issikepem anti su obuoliais, na nera ko valgyt, vieni grebestai biggrin.gif
Atsakyti