Įkraunama...
Įkraunama...

Lapkritukai

Nu miegales, padjom biggrin.gif !!!

ka veiksit siandien?
kas pietums biggrin.gif ? pas mane rugstyniu sriuba. aisku as is jos neprivalgysiu tai dar ieskau ideju biggrin.gif

Einu lyginti rubu. tada varysiu rubu ieskoti smile.gif

Monikuti mazuti musu sveikinam su gimtadieniu!!! Skanaus torto, smagiu pramogu siandien wink.gif ir noretume pamatyti ta grazuoli jau biggrin.gif gal kokia nuotraukyte mamyte ikels i fb uzsiregistravus biggrin.gif nes nebezinau ka cia pasiulyt.
Arba ikelt i gugle foto ir imest mum nuoroda i pasta ax.gif nu ziauriai noreciau ta seniai matyta trimetuka pamatyti ax.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Sveikinimai Monikutes B su gimtadieniu skrieja wub.gif

mes su Ziuziku namie,sloga vaiko palikti nenori.
Merginos,gal kas zinote kokia tvarka tokius sirgaliukus siuncia i sanatorija
nes esu girdejusi,kad vaziuoja mamos,tik gyd nieko nesiulo reikia pacioms lysti i akis

Paas mus siandien guliasas ir kopustu sriuba.Ziuzikas nevalgo guliaso,tai jam makaronai su vistienos padazu.
Atsakyti
Panos, labas,
Su gimtadieniu žavutį Minikutį wub.gif greitai turėsit dar vieną tokią ypatingą dieną, kaip ši wub.gif
Merginos, tai kur kraustomės su foto ir bendravimu? Fotki nebeveikia visai. Reikia nuspręsti. Monikutia, tu griežtai 100-u proc. Prieš Fb??
Atsakyti
Laba diena smile.gif

Ačiū už sveikinimus labai mano mažajam wub.gif

Buvom Monstrų viešbuty, ne pats gal geriausias filmukas, bet nieko daugiau nerodo.. Prasėdėjo visą filmą beveik išsižiojęs, o gale jau kai dėjo komentuot viską biggrin.gif Drakula pasirodė jam betmenas smile.gif

Nu dėl tų kraustynių tai nežinau.. Ir dėl FB nežinau..
Reikia man vieną dalyką išsiaiškinti. Aš norėčiau ten susikurti paslaugų profilį ir atsimenu, kai kūriau mamai, tai ten kažkaip man liepė pirma asmeninį profilį susikurti, o paskui per jį kurti tą paslaugų profilį. Tai įdomu, ar čia taip tikrai buvo būtina, ar kažko tiesiog nežinojau. Nes jei dėl to paslaugų profilio man vistiek teks kažkokį alia asmeninį susikurt, tai reiškia teks man tam FB atsidurt. Bet nu sąžiningai tai aš labai to nenoriu ax.gif

QUOTE(terteliene @ 2015 11 03, 15:40)
oho koks jau dičkis pas tave pilvuke  kiek savaičių turit?
Oj, vel gundai shoppintis? nepirksiu nieko iš carters iš pykčio, kad visus naujus vertbaudeto hrozius net nepanaudotus mošai sukroviau.... netelpa mano dičkis!!!
Beje, gal nori padekime augti nusifilmuoti? Maciau Fb, kad iesko, kas galetu pakalbeti apie shoppinimasi el. Pardese


Aha, dabar jau visai ramu kažkaip, nors žinoma tegul tupi iki pabaigos, nėr kur skubėt rolleyes.gif 35ta savaitė eina jau thumbup.gif

Kaip gaila dėl rūbelių.. O tai kokio dydžio dedat?

Aj, kad aš sau baisiai nepatinku nei foto, nei videoobjektyvuose ax.gif O dar jei kažką pakalbėt doh.gif

QUOTE(Telegrama @ 2015 11 03, 16:20)
kai bus padorus oras, tai jis su dviraciu su vezios, bet zinant musu ziemas, tai ka as zinau. man sirdi skaudes, jei per salti leisiu vezt su dviraciu ir bijosiu kad nesusaltu vaikai tai tada reiskia kad as turesiu suveziot.. kazkaip man nepatinka biggrin.gif ir dar zinant, kad visada as turesiu juos pasiimt 

o taip be pramogu vaikui, darysit kazkoki baliuka seimos rate? ar kazka? o i darzeli nesi kokiu sausainiu ar kazko ta proga ?


Nu jo, kažkaip nefaina, kai ta visa rutina sukrenta vienam.. Aš va mažių irgi visada nuvežt turėdavau ir dabar turiu, nes vyrui labai anksti į darbą reikia, o pasiimdavau irgi beveik visada aš, dabar tik jau perleidau šitą dalį vyrui smile.gif O paskui du bus. Nu bet kai įsivažiuoji į tą ritmą, tai kažkaip normalu tampa viskas. Žiemą kažkaip atlaikysit, o paskui jau vėl dviračių sezonas thumbup.gif

Namie mes paprastai paminėsim.. Kažkaip pas mus taip susiklostė, kad Vilniuj beveik nebėra draugų/giminaičių, visi išsikraustė. Tai į kokį žaidimų kambarį nėra, ką kviesti. O į darželį šiandien nevedžiau, tai manau numuilinsiu tą šventimą biggrin.gif Nežinau, ar ir ryt vesiu, nes vakar vakare sloga išlindo doh.gif

QUOTE(muduabududu @ 2015 11 03, 17:04)
O tai gal receptą galima???

Kažkaip užsisukę mes visokiuose reikaluose paskutiniu metu. Kažkaip daug visko. Bandysim dičkį į daržiuką leist.. įdomu, kaip čia mum seksis. Galvoju ir tikiuosi, kad visiem bus gerai


Va receptas http://www.15min.lt/...andarinais-2313
ATrodo viskas gavosi gerai, įdomu, koks skonis bus smile.gif

O, laukia naujas etapas smile.gif Nuo kada planuojat pradėt?
Atsakyti
Sveikos,

Aš visada ranką laikau ant pulso, tik tingiu kalbėt, arba neturiu ką papasakot smile.gif

Monikute, taip, be profilio nesukursi puslapio, negarantuoju 100proc, bet manau, kad ne. Bet juk jei nenori mirkti tave FB tai ir nemirk, susikurk kokį nors pusiau inkognito ir užeik pvz tik į lapkritnukų grupę taip pat dažnai/retai, kaip užeitum tarkim į fotki biggrin.gif
Ar kame čia tas priešiškumas? biggrin.gif

Penktadienį su Kukuliu važiuosim pas dermatologą, niekaip neįveikiam tų pabėrimų aplink lūpas. doh.gif

Man irgi reik kokio gero recepto tortui, bet aš išranki tortams, pati nežinau ko noriu doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 04 lapkričio 2015 - 13:16
Labas,
Monikutes B su gimtadieniu!

QUOTE(terteliene @ 2015 11 04, 10:25)
Merginos, tai kur kraustomės su foto ir bendravimu? Fotki nebeveikia visai. Reikia nuspręsti. Monikutia, tu griežtai 100-u proc. Prieš Fb??

girdėjau neblogų atsiliepimų apie https://myalbum.com/, čia kaip fotki - galima komentuoti.


mes šiandien švenčiam gimtadienį bigsmile.gif niekas nepranešė apie nedalyvavimą, tai bus smagu, jei susirinks visi pakviestieji thumbup.gif
Atsakyti
Sveikinam Monikutį su trim wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu @ 2015 11 04, 09:08)
mes su Ziuziku namie,sloga vaiko palikti nenori.
Merginos,gal kas zinote kokia tvarka tokius sirgaliukus siuncia i sanatorija
nes esu girdejusi,kad vaziuoja mamos,tik gyd nieko nesiulo reikia pacioms lysti i akis



Hm, pasiskambink i sveikatos ministerija.
Pabandyk i sita skyriu. gal ne vedejai.
http://old.sam.lt/go...eikatos-skyrius

jei ne sitas skyrius tave pakonsultuos, tai bent nukreips, kur skambinti.
Bet man rodos, kad sitas turetu zinot.
Pasiklausinek, kokia tvarka, galimybes, kai vaikas pastoviai serga.
Per galva niekas neduos. o tokiu besiteiraujanciu tai skambina ir skambina wink.gif

Monikute, mano dickis jau n-taji karta Monstru viesbuti ziuri biggrin.gif labai jam patinka. bet jis ir vyresnis.

Tikrai Monikut, kodel tu taip nusistacius pries FB ax.gif ?

Man visai ir patiktu atskira grupele nuo dabartiniu FB lapkritukiu... kuriu niekas nesiryzta pravalyti.. o reiketu smile.gif

QUOTE(Šarangė @ 2015 11 04, 13:14)

Penktadienį su Kukuliu važiuosim pas dermatologą, niekaip neįveikiam tų pabėrimų aplink lūpas.


o berimas alerginis tau atrodo?
Bjauru su tom alergijom, kai nesupranti nuo ko ir kaip doh.gif
Linkiu issiaiskinti!

Pravaiksciojau Oza siandien beziurinedama madas ir ziurinedama kainas ir apskritai ar kazko yra pirkti, kas man patiktu biggrin.gif
Tai supratau, kad su savo biudzetu geriausiu atveju galiu viena daikta nusipirkti, o kitus reikes prasukuoti Humanas biggrin.gif
Daugiausiai man patinkanciu rubu turi Reserved'as. ir svarkiukas mano svajoniu, ir kelniu graziu ir siaip kazkaip man patiko. Tik aisku, kas man patiko, nenukainota biggrin.gif



Atsakyti
tiesa, Cherchi, gero baliaus wink.gif !!
lauksim ispudziu smile.gif
Atsakyti
Telegrama,aciu 4u.gif ryt bandysiu skambinti
Atsakyti
Sveikos.
Sveikinimai mažiesiems jubiliatams wink.gif

Cherckik, tavo ponia labai gudriai su tėčiu ir išsprasys brolio;) bet man taip smagu kad tėtis nori dar mažiuko wink.gif pas jus wink.gif
Tertelien, visai neblogai sukies su savo mažuliais wink.gif
Telegram.mums 7,15 reikia išvažiuot kad spėtume.jei visi
Ypranti ir normalu. wink.gif
Tik antrą sav.namie mazius..nesiguosiu.gi išvien.taip jau yra su tomis alergijomis. Nosies be slogos ne nepamenu. Bet dėl tik slogos (alerginės)nėra kad laikau namie..turim pažymą kad sloga ir kosulys alergija.bet aš matau kiek galiu vest.kiek ne..kur alergija. O kur jau daugiau,.

Mes švęst nesvesim. Na bus tortas wink.gif užsakiau skanu ir gražu.bus dovanų ir balionu wink.gif va kita met jau kažką gal ir darysim. Bus didesnis.vaikų žinos ką nori pasikviesti wink.gif

Šiomis dienomis rinkau mažajam Kalėdų dovanas,nes užsakinės pažįstama..tai apsisuko galva.. Bet lyg ir radau...
Atsakyti
labas smile.gif

sveikinam jubiliatus 4u.gif

mes sergam. rimtai. aną naktį praklykė vaikas, buvo išvežtas į Klinikas, ten nieko nerado, popiet ėjom pas šeimos ir Lor - ausies uždegimas. VĖL. dar bandėm pusę paros laukti be antibų, bet naktis vėl tragiška, užkilo temp.iki 39, sėdim ant antibų. vaikas atkutęs, viskas ok. MB gelbėja namuose. tik mamka be kompo smile.gif susitiksim rimčiau kitą savaitę 4u.gif aš irgi už naują FB, be nesiryžtu kurti, nžn ar reiktų priimti tokias, kaip Mirtišė, Empirė, Pilkoji, Gopika ir pan. nes kaip ir žinom, pažįstam, savos, su gimtadienisi sveikinam, bet šiaip bendravimo nėra. nežinau ax.gif
Atsakyti