Įkraunama...
Įkraunama...

Lapkritukai



ilindau i fotki ir jau nera accounto. Kaip gaila, nespejau nuotrauku persikelti visu. Galvojau nusipirksiu membershipa menesiui, bet,kad maziausiai metams gali pirkti...Kokia neteisybe...
Atsakyti
Kaip gaila, kad prapuole viskas sad.gif

Bet taip yra su tais kompiuteriniais/internetiniais dalykais...

O del Fb, tai nzn man cia kazkaip silciau bendraujasi ax.gif Fb as nesusigaudau tarp daug komentaru ax.gif
Kazkaip ir maziau rasosi man...tarsi ner kaip list ir rasineti kai neturi nieko konkretaus pasakyti. ir bijau kad visai nuslops tas musu ir minimalus bendravimas...na gal as ir be reikalo bugstauju... ax.gif
Aisku ir Monikutes nesinori pamesti smile.gif

Turejom sveciu su vaikais, tai biski pavargau blush2.gif Tas triuksmas toj mazoj erdvej...o ir palakstyt jie nori ir pasukaut.. Eisim ilsetis smile.gif
Atsakyti
Labas,
Gin, norejau paklaust, ar buvo po Magdes gimimo Liucei 'sumazejimas'? Ainis vis papraso ko nors keisto, pvz ji pamaitinti, ar dar kazka leliukisko... kaip elgtis tose situacijose, gal ka nors skaitei?
Atsakyti
Sveikos,

Nu ir orelis....

Tai fotkes is fotki dingo ar istryne is musu kazkas? Gaila...bet jei mokama, tai...

Tokiesm nereiksmingiems plepalams man taip pat labiau sm patinka nei fb. Del foto ar kokios info pasidalinimo tai taip, bet tie keliaauksciau komentarai ir man ne.... schmoll.gif
Atsakyti
MOnikut, parasysi ka nors cia ax.gif ? nepabegsi? nes ir mes su Sarange nepabegtume biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Aha, Tele, aš SM gyvenu, negalėčiau nei dienos be SM biggrin.gif

Beje, ar sakiau, kad Kukulaičiui tie pabėrimai dėl virškinimo, matyt, kažko nedavirškina.... Klausė ar nekietėja viduriai... Išrašė tokio smirdančio pagaminto tepaliuko ir dietą be šokoladų, riešutų, tomatų, rūkytų dešrų ir kepsnių smile.gif
Šiaip tai tik sūrelių su glaistu atsisakėm, viso kito nelabai ir valgėm.
Dabar taip juokingai sako, noriu sūrelio be šokolado arba noriu nerūkytos dešros lotuliukas.gif
Dar noriu pasidžiaugt, kad jau puikiai taria RRRR, žodžiuose dar ne visuose, gal kiek iš įpratimo, gal ne visuose junginiuose, bet šiaip jau taria ir dar pabrėžia biggrin.gif

Manau tas sumažėjimas kuriam laikui normalu, nors mums taip nebuvo, matyt, per didelis skirtumas, pas mus brolio gimimas buvo liūdesiu pažymėtas iš sesės pusės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 09 lapkričio 2015 - 08:14
QUOTE(Šarangė @ 2015 11 09, 08:13)
Labas rytas,

Aha, Tele, aš SM gyvenu, negalėčiau nei dienos be SM  biggrin.gif

Beje, ar sakiau, kad Kukulaičiui tie pabėrimai dėl virškinimo, matyt, kažko nedavirškina.... Klausė ar nekietėja viduriai... Išrašė tokio smirdančio pagaminto tepaliuko ir  dietą be šokoladų, riešutų, tomatų, rūkytų dešrų ir kepsnių  smile.gif
Šiaip tai tik sūrelių su glaistu atsisakėm, viso kito nelabai ir valgėm.
Dabar taip juokingai sako, noriu sūrelio be šokolado arba noriu nerūkytos dešros  lotuliukas.gif 
Dar noriu pasidžiaugt, kad jau puikiai taria RRRR, žodžiuose dar ne visuose, gal kiek iš įpratimo, gal ne visuose junginiuose, bet šiaip jau taria ir dar pabrėžia  biggrin.gif

Manau tas sumažėjimas kuriam laikui normalu, nors mums taip nebuvo, matyt, per didelis skirtumas, pas mus brolio gimimas buvo liūdesiu pažymėtas iš sesės pusės.

Sarange, o del pieno produktu nieko nesake g.gif ? nes jie irgi i panasia kategorija papuola kaip ir rukytos desros del alergizavimo ir nevirskinimo... jei vaiko jautrus organizmas.
Tikiuosi pageres tam graziajam vaikinukui smile.gif

ir faina del Rrr raides thumbup.gif mano varda istartu biggrin.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif
Atsakyti
Labas, bendravimo frontu padaugejo smile.gif
Mano vyresnieji isvare i serrrrvisa (jauciat geruma Ainiui???), o mes su mazium megaujames namu jaukumu. Butu gerai islist laukan, bet as dar vezimo netusau laiptais,reikia save patausoti.
Atsakyti
QUOTE(terteliene @ 2015 11 09, 11:36)
Labas, bendravimo frontu padaugejo smile.gif
Mano vyresnieji isvare i serrrrvisa (jauciat geruma Ainiui???), o mes su mazium megaujames namu jaukumu. Butu gerai islist laukan, bet as dar vezimo netusau laiptais,reikia save patausoti.

jo, padaugejo frontu. nesusigaudau i kuri listi biggrin.gif

Kaip tavo pienuko fabrikelis? viskas veikia gerai? nenuvalge mazas? kaip Ai reaguoja, kai valgo is taves brolis smile.gif ? ar jokios reakcijos? idomu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Telegrama @ 2015 11 09, 14:01)
Kaip tavo pienuko fabrikelis? viskas veikia gerai? nenuvalge mazas? kaip Ai reaguoja, kai valgo is taves brolis smile.gif ? ar jokios reakcijos? idomu smile.gif

Veikia, dūmai rūksta, šiuo metu pelno generuoja daugiau, negu direktorius gali suvalgyti biggrin.gif Tikiuos, greitai susinormalizuos, nes kažkaip bijau kokių komplikacijų, kai iki galo neištraukia. Vakar visai visą dieną su didžiuliais vaikščiojau, bes atsilaikiau prieš pagundą nusitraukti, tai šiandien jau geriau. MAžis mėgėjas toks pasimigdyti su (.), kitaip nelabai jam išeina, nebent jau tikrai sotus būtų, tai būna penkias minutes pačiunka ir paleidžia, po to vėl budinas, nervuojas, nu ir t.t. Vis iš tos pačios krūties duodu, kad ištrauktų, nu tai kartais tokios nesąmonės gaunas. Bet per mėnesį turėtų nusistovėt ir jo valgymas, ir fabrikėlio gamybos grafikas. Nenuvalgė, pfu pfu pfu, kažkaip pasisekė išsaugot. Bet ir su Ai pavyko. O Ai reaguoja totaliai normaliai, mes skaitėm knygutę, kur grynai toks pavyzdys, kad ką mama beveiktų su šeima, tai vis beibis valgo iš krūties biggrin.gif Tai Ainis kažkaip labai natūraliai reaguoja smile.gif Kartais paprikolina pasilenkęs prie mano ar vyro krūtinės, tokius kelis žindimo garsus išleidžia biggrin.gif Bet šiaip jis, žiūriu, į daug dalykų taip gana natūraliai reaguoja. Mažasis tik kakoja visai kaip ir Ai beibystėje... kožnas pampis geltonai prišaudytas, ir šiaip mėgėjas tycharia apsikakoti. Tai rūrius jau raudonas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(terteliene @ 2015 11 09, 15:31)
Veikia, dūmai rūksta, šiuo metu pelno generuoja daugiau, negu direktorius gali suvalgyti biggrin.gif Tikiuos, greitai susinormalizuos, nes kažkaip bijau kokių komplikacijų, kai iki galo neištraukia. Vakar visai visą dieną su didžiuliais vaikščiojau, bes atsilaikiau prieš pagundą nusitraukti, tai šiandien jau geriau. MAžis mėgėjas toks pasimigdyti su (.), kitaip nelabai jam išeina, nebent jau tikrai sotus būtų, tai būna penkias minutes pačiunka ir paleidžia, po to vėl budinas, nervuojas, nu ir t.t. Vis iš tos pačios krūties duodu, kad ištrauktų, nu tai kartais tokios nesąmonės gaunas. Bet per mėnesį turėtų nusistovėt ir jo valgymas, ir fabrikėlio gamybos grafikas. Nenuvalgė, pfu pfu pfu, kažkaip pasisekė išsaugot. Bet ir su Ai pavyko. O Ai reaguoja totaliai normaliai, mes skaitėm knygutę, kur grynai toks pavyzdys, kad ką mama beveiktų su šeima, tai vis beibis valgo iš krūties biggrin.gif Tai Ainis kažkaip labai natūraliai reaguoja smile.gif Kartais paprikolina pasilenkęs prie mano ar vyro krūtinės, tokius kelis žindimo garsus išleidžia biggrin.gif Bet šiaip jis, žiūriu,  į daug dalykų taip gana natūraliai reaguoja. Mažasis tik kakoja visai kaip ir Ai beibystėje... kožnas pampis geltonai prišaudytas, ir šiaip mėgėjas tycharia apsikakoti. Tai rūrius jau raudonas  doh.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif

o del uzpakaliuko tai 4u.gif
Atsakyti