Įkraunama...
Įkraunama...

Lapkritukai

labas rytas,

QUOTE(zuikispukis @ 2015 11 04, 22:29)
Sveikos.
Sveikinimai mažiesiems jubiliatams wink.gif

Cherckik, tavo  ponia labai gudriai su tėčiu ir išsprasys brolio;) bet man taip smagu kad tėtis nori dar mažiuko wink.gif pas jus wink.gif
Tertelien, visai neblogai sukies su savo mažuliais wink.gif
Telegram.mums 7,15 reikia išvažiuot kad spėtume.jei visi
Ypranti ir normalu. wink.gif
Tik antrą sav.namie mazius..nesiguosiu.gi išvien.taip jau yra su tomis alergijomis. Nosies be slogos ne nepamenu. Bet dėl tik slogos (alerginės)nėra kad laikau namie..turim pažymą kad sloga ir kosulys alergija.bet aš matau kiek galiu vest.kiek ne..kur alergija. O kur jau daugiau,.

Mes švęst nesvesim. Na bus tortas wink.gif užsakiau skanu ir gražu.bus dovanų ir balionu wink.gif va kita met jau kažką gal ir darysim. Bus didesnis.vaikų žinos ką nori pasikviesti wink.gif

Šiomis dienomis rinkau mažajam Kalėdų dovanas,nes užsakinės pažįstama..tai apsisuko galva.. Bet lyg ir radau...

Labas Zuiki,

gaila kad tos alergijos nepalieka 4u.gif

kokias dovaneles nuziurejai vaikams? ax.gif

QUOTE(leonila @ 2015 11 04, 22:32)

mes sergam. rimtai. aną naktį praklykė vaikas, buvo išvežtas į Klinikas, ten nieko nerado, popiet ėjom pas šeimos ir Lor - ausies uždegimas. VĖL. dar bandėm pusę paros laukti be antibų, bet naktis vėl tragiška, užkilo temp.iki 39, sėdim ant antibų. vaikas atkutęs, viskas ok. MB gelbėja namuose. tik mamka be kompo smile.gif susitiksim rimčiau kitą savaitę  4u.gif  aš irgi už naują FB, be nesiryžtu kurti, nžn ar reiktų priimti tokias, kaip Mirtišė, Empirė, Pilkoji, Gopika ir pan. nes kaip ir žinom, pažįstam, savos, su gimtadienisi sveikinam, bet šiaip bendravimo nėra. nežinau  ax.gif

Leo, nabaguciai jus 4u.gif

sveikit greiciau 4u.gif

Del FB musu gruppeles, tai sakyciau gal netgi priimt tas, kurios cia daugiau bendrauja ax.gif o ta kita senoji grupele tegul lieka su visom tom, kurios ilenda tik i FB karta per metus arba visai neilenda smile.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

QUOTE(Telegrama @ 2015 11 04, 15:18)
o berimas alerginis tau atrodo?
Bjauru su tom alergijom, kai nesupranti nuo ko ir kaip  doh.gif 
Linkiu issiaiskinti!

Nežinau...idomiai taip, lyg parausta, lyg spuogiukai maži, bet nei niešti nei ką, o ir kitur niekur nėr daugiau.
Slogos tfu tfu tfu nėr jau kuris laikas.

Aš kaip tikras kriu kriu nesveikinau lapkritukų, jau gimusių, todėl sveikinu visus iškart jau gimusius ir besiruošiančius gimti biggrin.gif happybday.gif happybday.gif happybday.gif

Pas mus dabar valdo mašinytės, labiau modeliukai, jau turim visą kolekciją makvynų, autobusiukų, greitųjų pagalbų, policijos, gaisrinių ir pan biggrin.gif
Gimtadieniui esu svečiams pasufleravus apie šiuklių mašiną, apie trasą ir garažus ir dar apie modeliną biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 05 lapkričio 2015 - 08:59
QUOTE(Telegrama @ 2015 11 05, 08:45)

Del FB musu gruppeles, tai sakyciau gal netgi priimt tas, kurios cia daugiau bendrauja  ax.gif  o ta kita senoji grupele tegul lieka su visom tom, kurios ilenda tik i FB karta per metus arba visai neilenda smile.gif

tai gal pasiryztum tu sukurti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(leonila @ 2015 11 05, 10:01)
tai gal pasiryztum tu sukurti? 4u.gif

Bandau smile.gif
Niekad nekuriau. tai bijau, kad nesigautu sleivai kreivai kaip kad temute kai kuriau biggrin.gif
Atsakyti
Sarange, geda, bet pamirsau tavo varda FB blush2.gif gal gali parasyt man kad prijungciau ir tave smile.gif
Atsakyti
LAbuks,
Kažkaip pavargau. Mažas naktį neduoda ramybės, didelis dieną vis labiau veda iš kantrybės. Išsidirbinėja, nu nepakenčiu. Nevalgo visai normalaus maisto, išėjo su vyru į kiemą, grįžo po lygiai penkių minučių bliaudamas, kad nori slyvos (mes jų nei neturim), nes pusryčių nevalgė visai. Nu tai dabar pykstamės. Negaus jokių užkandžių kol bent kelių šaukštų pusryčių košės nesuvalgys. O ir mažasis, vakar visą dieną pūtė į akį, o šiandien kažkaip žmogeliui nesimiega. Greičiau tos slogos kosuliai praeitų, tai biški ramybės gautume bent dienomis blush2.gif
Cherchi, kaip balius?
Zuiki, sveika smile.gif
Telegram, o tu humanose pastaruoju metu buvus? Ten irgi neblogo biudžeto eurinėmis kainomis prireikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(terteliene @ 2015 11 05, 11:37)
LAbuks,
Kažkaip pavargau. Mažas naktį neduoda ramybės, didelis dieną vis labiau veda iš kantrybės. Išsidirbinėja, nu nepakenčiu. Nevalgo visai normalaus maisto, išėjo su vyru į kiemą, grįžo po lygiai penkių minučių bliaudamas, kad nori slyvos (mes jų nei neturim), nes pusryčių nevalgė visai. Nu tai dabar pykstamės. Negaus jokių užkandžių kol bent kelių šaukštų pusryčių košės nesuvalgys. O ir mažasis, vakar visą dieną pūtė į akį, o šiandien kažkaip žmogeliui nesimiega. Greičiau tos slogos kosuliai praeitų, tai biški ramybės gautume bent dienomis  blush2.gif
Cherchi, kaip balius?
Zuiki, sveika smile.gif
Telegram, o tu humanose pastaruoju metu buvus? Ten irgi neblogo biudžeto eurinėmis kainomis prireikia biggrin.gif

o Ai dar stipriai kosti ir sloguoja?

O vyras turi tevystes atostogas?


del humanos, tai prasukavau ir papirkau visai neblogu golfiuku, pora bliuzeliu, pora sijonuku po 2-3 eurus. nes ispardavimine savaite pasitaike thumbup.gif
bet kai paziuriu kainas, kai ne ispardavimai, tai ka as zinau- 10-12-15 euru kad ir bliuzeles... kai uz tokia pat gali nauju nusipirkt doh.gif
Atsakyti
Tele, jau kažkas įjungė mane thumbup.gif

Šiaip didžiausias šuolis kainų ir įvykęs ne parduotuvėse, o turguose ir paslaugose, nes kartais tai tikrai atrodo, kad kaina pasako litais ir eurais viens prie vieno doh.gif Tame tarpe ir dėvėti rūbai, o pas mus turgely tai girdžiu, kaip pardavėjai skundžiasi, kad nieks neperka...

Terteliene 4u.gif 4u.gif Man tai baisiai skamba tos nemieganaktys... Kai mano abu miegodavo, tai kažkaip... ax.gif
Atsakyti
Labas,


QUOTE(zuikispukis @ 2015 11 04, 23:29)
Cherckik, tavo  ponia labai gudriai su tėčiu ir išsprasys brolio;) bet man taip smagu kad tėtis nori dar mažiuko wink.gif pas jus wink.gif


tetis jau senai nori, Poniai sesės, tik čia aš stabdis ax.gif

QUOTE(leonila @ 2015 11 04, 23:32)
mes sergam.

sveikit 4u.gif

QUOTE(terteliene @ 2015 11 05, 12:37)
Kažkaip pavargau.

Cherchi, kaip balius?


4u.gif

geras bigsmile.gif thumbup.gif Ponia laiminga, mes laimingi, visi laimingi biggrin.gif įmečiau keletą fotkių ir filmuką su žvakių putimu ax.gif laukiu fotografės nuotraukų, tikiuosi gražių bus biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos smile.gif

Na ką, persikraustymas įvyko kaip suprantu biggrin.gif

Apie FB kalbėjom kažkada, kodėl kai kurie žmonės jo neturi smile.gif Trumpai nemoku pasakyt, o ilgai tingiu aiškint..

Beje, kas ten musu PublicFotki buvo kūrėja? Kirila? Man rodos turėtų tau leisti ten įeiti, būtų be galo liuks įlindus ištrinti viską ten, kad neliktų smile.gif

Telegrama, kai buvai įdėjus tą švarkelio foto iš karto apie Reserved pagalvojau pardę, bet matyt neužsukau tom dienom čia ir neparašiau smile.gif Turėtų greit nuolaidos įsibėgėti, gal dar užtiksi ten kažko pigiau.
Atsakyti
Monikut, nu kaip be rysio :/
Atsakyti
\sveikos smile.gif


Buvau vakar su mazosiom Liuces darzelio atviru duru dienoj. Labai man patiko, noreciau eiti i toki darzeli. Liuces drauge tai ish vis apsiverke, kad nenori eiti namo :DDD Tik tiek, kad jie visi t.y liuces ir jos drauge bei draugas, bus skirtingose grupese. Jie didziaja laiko dali vis tiek leidzia bendrai, kartu. Na, ziuresim kaip jai seksis ten. Pokolkas tai sako, kad patinka, bet turbut dar nesuvokia kaip be manes reikes likti. Na, blogiausiu atveju nevesiu tiesiog, nes vis tiek su Magde namie smile.gif


QUOTE(terteliene @ 2015 11 05, 12:37)
LAbuks,
Kažkaip pavargau. Mažas naktį neduoda ramybės, didelis dieną vis labiau veda iš kantrybės. Išsidirbinėja, nu nepakenčiu. Nevalgo visai normalaus maisto, išėjo su vyru į kiemą, grįžo po lygiai penkių minučių bliaudamas, kad nori slyvos (mes jų nei neturim), nes pusryčių nevalgė visai. Nu tai dabar pykstamės. Negaus jokių užkandžių kol bent kelių šaukštų pusryčių košės nesuvalgys. O ir mažasis, vakar visą dieną pūtė į akį, o šiandien kažkaip žmogeliui nesimiega. Greičiau tos slogos kosuliai praeitų, tai biški ramybės gautume bent dienomis  blush2.gif
Cherchi, kaip balius?
Zuiki, sveika smile.gif
Telegram, o tu humanose pastaruoju metu buvus? Ten irgi neblogo biudžeto eurinėmis kainomis prireikia biggrin.gif



Oi, tertele, paveliu. Mes ir su Liuces valgymu vargstam. Bandom ir graziuoju ir ne. Buna vakare nevalgo su mum, o paskui nakti atsikelia alkana ir verkia doh.gif Jei rasi koki recepta tai praneshk smile.gif)
Papildyta:


o kodel fotki ishsitrinti norit? Man tai taip gaila...Reiktu susisaugot gal visas foto man tada,nes visos liko kompe, kuris sugedo...Magdes irgi visas foto praradau, nes sugedo hardas kompo sad.gif((
Atsakyti