Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(Amila82 @ 2016 01 02, 21:03)
Sveikos,zinau sia tema buvo kalbeta daugybe kartu.Bet mane domina cia rasiusiu merginu pries keleta metu dabartine plauku bukle..nes skaiciau forumuose atgaliniu metu pasisakymus ir tiesiog idomu-kaip visoms ar susitvarke reikalai su plaukuciais?ar yra tokiu,kurios nupliko ir nesioja perukus?nes man paciai slenka plaukai,jau ir pakausis sviecia verysad.gif ....galvoju ar nupliksiu ar atsistatys plaukuciai..


Mano plaukai gausiai slenka ne vienerius metus. Išsiplovus galvą tikrai ne 100 plaukų iškrenta. Dabar vertinu jau tik vizualiai, kai kada daugiau, kai kada mažiau. Jie nebėra tokie stori, kaip buvo mokykloje, labai į galus išplonėję, tačiau neatrodau praplikusi. Mano plauko gyvavimo ciklas sutrumpėjęs, jie gausiai kreta, bet ir atauga. Išsityriau viską, ką galėjau, skaičiau daug informacijos ir daug ką vartojau, bet kaip ir niekas nepadėjo. Vienintelis feritinas buvo blogas iš rodiklių, jį pasikėliau, bet tas nepadėjo. Iš tiesų, dabar toks laiko tarpsnis, kai pavargau su tuo kovoti ir ieškoti priežasčių
Atsakyti
Na, man irgi jokios priezasties neranda. Kartoti skydliaukes hormonai, kalcis, vitaminas D, magnis, dar kazkoki baltyma tyre, viskas normoj. Matyt, stresas, amzius jau irgi ima daryti, plaukuciai suploneje, ataugantys irgi nera stiprus. Bet ne man vienai taip, nemazai draugiu turiu, kurios po 35 m. pastebejo, kad plaukai eme prasteti. Tik man labai jau gausiai slinko, dabar gal vos maziau, bet vis tiek slenka.
Atsakyti
QUOTE(Liebchen @ 2016 01 08, 20:45)
Mano plaukai gausiai slenka ne vienerius metus. Išsiplovus galvą tikrai ne 100 plaukų iškrenta. Dabar vertinu jau tik vizualiai, kai kada daugiau, kai kada mažiau. Jie nebėra tokie stori, kaip buvo mokykloje, labai į galus išplonėję, tačiau neatrodau praplikusi. Mano plauko gyvavimo ciklas sutrumpėjęs, jie gausiai kreta, bet ir atauga. Išsityriau viską, ką galėjau, skaičiau daug informacijos ir daug ką vartojau, bet kaip ir niekas nepadėjo. Vienintelis feritinas buvo blogas iš rodiklių, jį pasikėliau, bet tas nepadėjo. Iš tiesų, dabar toks laiko tarpsnis, kai pavargau su tuo kovoti ir ieškoti priežasčių

Ojej, atrodo,kad gyvenima sau susitrumpinot desimcia metu priezasciu beieskodama doh.gif
Visom jie slenka, tik vienom atrodo maziau,kitom daugiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kazinkokia @ 2016 01 11, 00:32)
Ojej, atrodo,kad gyvenima sau susitrumpinot desimcia metu priezasciu beieskodama doh.gif
Visom jie slenka, tik vienom atrodo maziau,kitom daugiau  4u.gif


Matyt jums ne taip baisiai nuslinke plaukai...patikekit tarp to "visom slenka" sezoninio slinkimo ir androgenines alopecijos skirtumas kaip tarp dienos ir nakties!
Atsakyti
Sveiko,merginos,

Pradžiai papasakosiu,kad maždaug 15 metelių šviesinau plaukus, kad po tiek "priespaudos" metų plaukai atrodytų ir jaustųsi puikiai, ko gero galvoti naivu. Plius besipučiantys, taigi tiesinimai kasdieniniai, "pony tail" ir pan. Taigi, pabudau vieną kartą kaip miegančioji gražuolė iš sapno ir nutariau atsisakyti žalos, pradėti mylėti,gydyti ir saugoti. To pasekoje kiekvieną dieną daug informacijos iškuista, youtube,naujienos angliškai, lietuviškai,rusiškai. Kol susiformavo per metus mano nuomonė ir pasikeitė įpročiai. Staiga pastebėjau kuokštais slenkančius plaukus, KAS TAI? Amžius? Man 31-eri. Perskaičiau forume apie natūralius aliejus, kad perdozavus su jais, pradeda slinkti plaukai, gal kas turi kokios info apie tai[U]? Jei paskaitytumėte indžių pasakojimus ir video, vienintelė jų plaukų fantastiško ilgio ir grožio paslaptis: natūralūs aliejai ir šukavimas. Ar aliejai gali būti slinkimo priežastis? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo atlantica: 01 vasario 2016 - 21:26
Man irgi slinkti plaukai pradėjo ir retėti, tai pradėjau šampūną specialų naudoti. Slinkimas beveik visai sustojo sakyčiau, bet šviečia galva per plaukus. Bandžiau biotiną gerti, bet nuo jo beria. Tai dabar nusipirkau Wellwoman Hairfollic. Žiūrėsiu gal padės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(atlantica @ 2016 02 01, 23:24)
natūralius aliejus, kad perdozavus su jais, pradeda slinkti plaukai, gal kas turi kokios info apie tai? Jei paskaitytumėte indžių pasakojimus ir video, vienintelė jų plaukų fantastiško ilgio ir grožio paslaptis: natūralūs aliejai ir šukavimas. Ar aliejai gali būti slinkimo priežastis? unsure.gif


Galiu tik iš savo patirties pasakyti - taip, kai susižavėjau aliejais ir pradėjau jais tepliotis, plaukai, atrodo, pradėjo slinkti dar greičiau, daugiau ir baisiau doh.gif doh.gif tada nutariau vartoti ką nors "iš vidaus" - t.y . paprasčiausius moteriškus papildus (folio rūgštis, B grupės vitaminai ir kt.), ne plaukų augimui skirtus, su aliejais nebežaidžiu, plaukai visiškai nustojo slinkti thumbup.gif thumbup.gif Daug mėnesių praėjo, iš smalsumo vėl užklydau į "plaukų slinkimo" temas ir nustebau vis dar matydama tuos pačius nikus, merginos vis dar kamuojasi stebuklingus preparačiukus pirkinėdamos ir brangiems nesibaigiantiems tyrimams pinigėlius klodamos doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noriu_padovanoti: 18 vasario 2016 - 12:42
isorines priemones niekada ir nepades, viskas is vidaus eina. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2016 02 18, 14:16)
isorines priemones niekada ir nepades

Netiesa! schmoll.gif Turint androgeninę alopeciją bent pusei žmonių veiksmingas ir daugelyje šalių pripažintas būtent kaip vaistas šiam sutrikimui gydyti - minoksidilio tirpalas, tepamas, purškiamas ant galvos. Kiti gana veiksmingos priemonės - preparatas Alpicort F su moteriškas hormonas (gaila, Lietuvoje neregistruotas), kai kas sėkmingai vartoja tirpalus El Cranell, Pantostin ir kt. Kas turi rimtą problemą ir nelinkę nuleisti rankų, bando ir neretai randa gelbstintį preparatą
Atsakyti
QUOTE(ausrazs @ 2016 03 03, 10:30)
Netiesa!  schmoll.gif  Turint androgeninę alopeciją bent pusei žmonių veiksmingas ir daugelyje šalių pripažintas būtent kaip vaistas šiam sutrikimui gydyti -  minoksidilio tirpalas, tepamas, purškiamas ant galvos. Kiti gana veiksmingos priemonės - preparatas Alpicort F su moteriškas hormonas (gaila, Lietuvoje neregistruotas), kai kas sėkmingai vartoja tirpalus El Cranell, Pantostin ir kt. Kas turi rimtą problemą ir nelinkę nuleisti rankų, bando ir neretai randa gelbstintį preparatą

kaip tik skaitinejau apie plauku slinkima, tai vienintelis vaistais siai dienai pasaulyje nuo alopecinio plauku slinkimo-minoksidilis, kuris dar ir ataugina plaukus. El Carnelis tik stabdo plauku slinkima (mano dukra ji naudojo, bet nesustabde plauku slinkimo, draugei irgi nepadejo), bet nauju plauku neataugina. ir dar-kai nieko nedaroma, plauko svoguneliai per laika sunyksta ir plaukai prarandami negriztamai. anokia naujiena tam, kas domisi...
Atsakyti
prieš gerus keturis metus man labai ėmė slinkti plaukai. Turėjau ir streso ir šiaip sunkiau buvo su mityba, nes nelabai sveikai maitinausi. Tai kai viską pakeičiau radikaliai susitvarkė. Bet dar vieną papildomą dalyką dariau. Beveik visada išplovus galvą praskalaudavau su ajerų šaknų nuoviru. Iš vakaro užsiplikydavau ir ryte išplovus galvą ir po visų kaukių ar balzamų užpildavau. Tada darydavau viską įprastai kaip ir priklauso. Nepatingėjau septynis mėnesius taip praplaut, realiai kol turėjau iš kaimo ajerų.
Tikrai plaukai labai susitvarkė, nebeslinka ir begalės jų pradėjo augti. Kirpėja net klausė kokius vitaminus pradėjau gerti.
Atsakyti
QUOTE(bazilikas ir čili @ 2016 03 08, 03:03)
prieš gerus keturis metus man labai ėmė slinkti plaukai. Turėjau ir streso ir šiaip sunkiau buvo su mityba, nes nelabai sveikai maitinausi. Tai kai viską pakeičiau radikaliai susitvarkė. Bet dar vieną papildomą dalyką dariau. Beveik visada išplovus galvą praskalaudavau su ajerų šaknų nuoviru. Iš vakaro užsiplikydavau ir ryte išplovus galvą ir po visų kaukių ar balzamų užpildavau. Tada darydavau viską įprastai kaip ir priklauso. Nepatingėjau septynis mėnesius taip praplaut, realiai kol turėjau iš kaimo ajerų.
Tikrai plaukai labai susitvarkė, nebeslinka ir begalės jų pradėjo augti. Kirpėja net klausė kokius vitaminus pradėjau gerti.


Mano mama tą patį darė (ir tebedaro) su dilgėlėm. Apie pusę metų jau, jai padėjo, nustojo slinkti ir ataugo "ežiukas", o vis tik ir mamos amžius jau nejaunas (68 m.)
O Tavo plaukai tamsūs ar šviesūs? Nes maniškiai šiek tiek šviesinti, aš norėčiau išbandyti dilgėles arba ajerus, bet bijau, kad tapsiu žalia blush2.gif ant tamsių plaukų nesimato, o su šviesiais ir yač šviesintais gali būt bėdos. Draugė taip su ąžuolo žieve "prisižaidė" doh.gif
Atsakyti