Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

Kažkuriuo metu labai slinko ir elektrinosi, bet pavyko problemą išspręsti smile.gif Kas dėl elektrinimosi, nusprendžiau, jog trūksta drėkinimo, išsirinkau gerą, natūralios sudėties kondicionierių IR purškalą iš Andalou Naturals, kuris stiprina plaukus.

O dėl slinkimo, manau, padėjo mitybos pokyčiai - daugiau cinko, vitaminų B. Taip pat geresnė streso įveika. Pradėjau praktikuoti kvėpavimo pratimus. Gal ir keistai skamba, bet tikrai, kai ėmiau sveikiau valgyti ir išmokau geriau susitvarkyti su gyvenimo įtampa, visos plaukų problemos išsisprendė smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ammba: 24 kovo 2016 - 13:53
Man slinkimą pastabdo varnalėšų aliejus. Pasitepu galvos odą prieš galvos plovimą, palaikau kaip kaukę, apie pusę ar visą valandą ir einu plaut.
Atsakyti
QUOTE(liepsnelee @ 2016 03 24, 21:13)
Man slinkimą pastabdo varnalėšų aliejus. Pasitepu galvos odą prieš galvos plovimą, palaikau kaip kaukę, apie pusę ar visą valandą ir einu plaut.


Prisiminiau, jog esu bandžiusi čemeryčių vandenį. Visai veikė smile.gif
Atsakyti
Sveikutes. Gal kuri bandete alieju ar sampuna "Vivese senso duo" ? Ar tikrai jis toks stebuklingas? Svarstau ar verta pirkti, nes pinigai dideli... [URL=http:// http://terapija-senso-duo.eu]vivese[/URL]
Man nepadejo vitaminai, sampunai ir pan. Net pantogaras... Plaukai neslinko tik nestumo metu ir pora men po gimdymo. Dabar vel tas pats...
Atsakyti
QUOTE(Ammba @ 2016 03 29, 23:49)
Prisiminiau, jog esu bandžiusi čemeryčių vandenį. Visai veikė smile.gif


Čemeryčių vanduo sustabdė plaukų slinkimą smile.gif nebūčiau patikėjusi, kad tokia paprasta ir pigi priemonė bus tokia veiksminga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liepsnelee @ 2016 03 24, 22:13)
Man slinkimą pastabdo varnalėšų aliejus. Pasitepu galvos odą prieš galvos plovimą, palaikau kaip kaukę, apie pusę ar visą valandą ir einu plaut.

Kur ji perkat?
Netamsina kazin sviesiu plauku?
Atsakyti
QUOTE(*Mamis* @ 2016 04 25, 22:00)
Čemeryčių vanduo sustabdė plaukų slinkimą smile.gif nebūčiau patikėjusi, kad tokia paprasta ir pigi priemonė bus tokia veiksminga smile.gif

Aha, nuėjau į vaistinę to vandens... Nugi, kai užsipuolė vaistininkė mane, vos ne durne išvadino... "Iš kur tokias nesąmones traukiat?" - bene padoriausias pasakymas buvo... Toliau nerašysiu smile.gif Įdomiausia, kad nieko nepasiūlė, kas būtų ne "nesąmonė"... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(laimakp @ 2016 04 24, 23:00)
Sveikutes. Gal kuri bandete alieju ar sampuna "Vivese senso duo" ? Ar tikrai jis toks stebuklingas? Svarstau ar verta pirkti, nes pinigai dideli... [URL=http:// http://terapija-senso-duo.eu]vivese[/URL]
Man nepadejo vitaminai, sampunai ir pan. Net pantogaras... Plaukai neslinko tik nestumo metu ir pora men po gimdymo. Dabar vel tas pats...


tikriausiai niekas ir nepades... matyt trumpas plauko gyvavimas. pas mane tas pats. praradau vilti ka nors pakleist.
Papildyta:
QUOTE(EXTRAA @ 2016 01 09, 11:51)
Na, man irgi jokios priezasties neranda. Kartoti skydliaukes hormonai, kalcis, vitaminas D, magnis, dar kazkoki baltyma tyre, viskas normoj. Matyt, stresas, amzius jau irgi ima daryti, plaukuciai suploneje, ataugantys irgi nera stiprus. Bet ne man vienai taip, nemazai draugiu turiu, kurios po 35 m. pastebejo, kad plaukai eme prasteti. Tik man labai jau gausiai slinko, dabar gal vos maziau, bet vis tiek slenka.


as irgi speju kad ir amzius savo daro doh.gif pries veja nepapusi. jeigu silpni plaukai tai jiems ir oras kenkia... doh.gif kaip pavydziu kai matau 60 metu moteriskes su storiausiais plaukais, kurie nepriziureti...nevertina to ka turi..
Atsakyti
QUOTE(gintare0820 @ 2016 05 17, 14:06)
tikriausiai niekas ir nepades... matyt trumpas plauko gyvavimas. pas mane tas pats. praradau vilti ka nors pakleist.
Papildyta:
as irgi speju kad ir amzius savo daro  doh.gif  pries veja nepapusi. jeigu silpni plaukai tai jiems ir oras kenkia...  doh.gif  kaip pavydziu kai matau 60 metu moteriskes su storiausiais plaukais, kurie nepriziureti...nevertina to ka turi..

Na žinot, aš irgi visą gyvenimą vargau su savo plaukais, ploni, neauga, jau ir slinkt buvo pradėję baisiai, bet dabar susiėmiau, pradėjau gerti vitaminus plaukams, plius šampūnas nuo slinkimo, dar mitybą pasitvarkiau. Ir ką jūs manot, pradėjo augti kaip pasiutę, tokių garbanų nepamenu, kad būčiau turėjus! Tai aš siūlau visoms neprarasti vilties, o vis bandyti ką nors naujo 4u.gif victory.gif
Atsakyti
QUOTE(atlantica @ 2016 02 01, 22:24)
Sveiko,merginos,

Perskaičiau forume apie natūralius aliejus, kad perdozavus su jais, pradeda slinkti plaukai, gal kas turi kokios info apie tai[U]? Jei paskaitytumėte indžių pasakojimus ir video, vienintelė jų plaukų fantastiško ilgio ir grožio paslaptis: natūralūs aliejai ir šukavimas. Ar aliejai gali būti slinkimo priežastis? unsure.gif


Jei plaunate galva kas diena,aliejines kaukes darykites viena karta i savaite,jei reciau ne dazniau kas dvi savaites smile.gif

QUOTE(raudoni bateliai @ 2016 03 19, 01:34)
Mano mama tą patį darė (ir tebedaro) su dilgėlėm. Apie pusę metų jau, jai padėjo, nustojo slinkti ir ataugo "ežiukas", o vis tik ir mamos amžius jau nejaunas (68 m.)
O Tavo plaukai tamsūs ar šviesūs? Nes maniškiai šiek tiek šviesinti, aš norėčiau išbandyti dilgėles arba ajerus, bet bijau, kad tapsiu žalia  blush2.gif ant tamsių plaukų nesimato, o su šviesiais ir yač šviesintais gali būt bėdos. Draugė taip su ąžuolo žieve "prisižaidė"  doh.gif




Naudoju dilgeliu ekstrakta,kvapas baisus doh.gif ,bet plaukuciu tikrai nenudazo smile.gif
Atsakyti
Gal kuriai padėjo Priorin vitaminai?
Atsakyti
Ar bandėte Nioxin priemones? Kirpėja labai išgyrė, tačiau kaina atbaido doh.gif
Atsakyti