Įkraunama...
Įkraunama...

GERL ir panašios bėdos

Sakykit, o jums nuo GERL būna burnos gleivinės pažeidimai? Nes man tokios ale žaizdelės vis mėtosi toje burnoje....jau tikrai manyčiau, kad koks burnos vėžys  :cry2: , nu bet jos vis kokioj skirtingoj vietoj...išgyja, kitur atsiranda, kurį laiką nėra, ir vėl iš naujo  :cry2: , bet sakyčiau man jos gana dažnos....

Atsakyti

Bet naudoti reikia čiagą pusę metų, o reikia vienai dienai arbatai nemažai 100 gramų. Bet yra toks https://www.esaltala...bas-caga-100-ml

Vat šita aš pabandysiu.

Atsakyti
O nuo ko tas juodasis grybas ? Kuo jis naudingas ? Nes randu, kad jis nuo vėžio ir gydo opas, ar naudingas ir dar kažkuo ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Klaudijaaa: 09 birželio 2020 - 22:30

Rašo kad nuo skrandžio , žarnyno, vėžio, ypač neuropatinių skrandžio ir žarnyno skausmų . imunitetui, ir nuo skarndžio vėžio profilaktiškai. Dar žmonės rašo kad bendrai savijauta gerėja, nuotaika. Bet čia fitoterapija veiniems gerai ktiems jokio efekto. Rašo kad negalima su medum ir diabetikams.

https://spravka-leka...gin-befunginum/

Atsakyti

Pirmadienį pradėjau befunginą, vakar jau jaučiau kad springstu , šiandien šimtaprocentinis refliuksas, išėsta gerklė ir kasnis stringantis. Taip kad būkit atsargūs, ne visiems tinka.

Atsakyti
QUOTE(ajd @ 2020 06 21, 10:14)
<p>Pirmadienį pradėjau befunginą, vakar jau jaučiau kad springstu , šiandien šimtaprocentinis refliuksas, išėsta gerklė ir kasnis stringantis. Taip kad būkit atsargūs, ne visiems tinka.</p>

Aš irgi nusipirkau, bet nepagalvojau jog jis su alkoholiu verysad.gif O man jo negalima, gali būti jog užtat ne visiems tinka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Klaudijaaa: 21 birželio 2020 - 18:16

As is ciagos darausi arbata mazina uzdegima o priesvezi veikia profilaktiskai. Juk zinote merginos problemos su stemple ne kas suvezeti greitai gali. O kaip jus kovojate su skausmu krutineje kaip uzstriges kasnis buna rugstys nekyla viskas kaip ir gerai o krutine skauda  :unsure:​ 

Atsakyti

Apie spirita nepagalvojau, kita vertus labai skiedžiasi. O dar prieš bėgiojima išgėriau , kol grįžau ko ne springau nuo rūgščių. Ir kažkas žarnynui -labai pučia pilvą, Bet čia gali ir nuo padidėjusio rūgštingumo gali pūsti.

Atsakyti

Nuo rūgščių tikrai gali išsiderinti žarnynas

Atsakyti

Sveikos, gal kas turi diafragmos stemplinės  angos aksialinė  išvaržą, kokie simptomai?

Atsakyti

Sveikos, gal kas turi diafragmos stemplinės  angos aksialinė  išvaržą, kokie simptomai?

Turiu isvarza, labiausiai pasireiskia krutines ir stemples skausmu ne viska valgyti galiu

Atsakyti
QUOTE(Ramune balta @ 2020 07 18, 20:09)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="saulyte2" data-cid="72682683" data-time="1594791734"><div><p>Sveikos, gal kas turi diafragmos stemplinės  angos aksialinė  išvaržą, kokie simptomai?</p></div></blockquote><p>Turiu isvarza, labiausiai pasireiskia krutines ir stemples skausmu ne viska valgyti galiu</p>
kaip randa išvarza? Paprastu endoskopiniu tyrimu? Ar konsultavotes del operacijos? As labai koseju,nemiegu naktimis. Rugstingumas mazas

Atsakyti